kfmclient - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: KDE tool for opening URLs from the command line
uk: Інструмент KDE для відкривання URL в командному рядку

en: Non interactive use: no message boxes
uk: Неінтерактивне використання: без вікон з повідомленнями

en: Show available commands
uk: Показати наявні команди

en: The mimetype of the URL. Allows Konqueror to determine in advance which component to use, making it start faster.
uk: Тип MIME адреси. Надає змогу Konqueror наперед визначати, яким компонентом скористатися, пришвидшуючи запуск програми.

[ctx: the name for a the value of an option on the command line help]
en: type
uk: тип

en: Command (see --commands)
uk: Команда (див. --commands)

en: Arguments for command
uk: Аргументи команди

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
uk: Список файлів і адрес, які було відкрито за допомогою програми, буде вилучено після використання

en: 
    Syntax:
uk: 
    Синтаксис:

en:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # Opens a window showing 'url'.
                #  'url' may be a relative path
                #   or file name, such as . or subdir/
                #   If 'url' is omitted, the start page is shown.
uk:   kfmclient openURL «адреса» [«тип MIME»]
                # Відкриває вікно та показує сторінку «адреса».
                #  «адреса» може бути відносним маршрутом
                #   або назвою файла, такою як . або підкаталог/
                #   Якщо параметр «адреса» не вказано, буде показано початкову сторінку.

en:             # If 'mimetype' is specified, it will be used to determine the
                #   component that Konqueror should use. For instance, set it to
                #   text/html for a web page, to make it appear faster
                # Note: this way of specifying mimetype is deprecated.
                #   Please use the --mimetype option
uk:             # Якщо вказано «тип MIME», цей тип визначає
                #   компонент, який буде використано в Konqueror. Наприклад, встановіть його у
                #   значення text/html для сторінки інтернету для пришвидшення завантаження
                # Зауваження: цей спосіб задання типу MIME є застарілим.
                #   Будь ласка, скористайтеся параметром --mimetype

en:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Same as above but opens a new tab with 'url' in an existing Konqueror
                #   window on the current active desktop if possible.
uk:   kfmclient newTab «адреса» [«тип MIME»]
                # Так само, як і вище, але відкриває нову вкладку зі сторінкою «адреса» в існуючому вікні Konqueror
                #   на поточній активній стільниці.

en: Syntax error, not enough arguments
uk: Синтаксична помилка: недостатньо аргументів

en: Syntax error, too many arguments
uk: Синтаксична помилка: забагато аргументів

en: Syntax error, unknown command '%1'
uk: Синтаксична помилка: невідома команда «%1»
