webarchiver - en to uk translation catalogue (59 entries)

en: Create Archive
uk: Створення архіву

en: The URL of the page that is to be archived
uk: Адреса сторінки, яку буде архівовано

en: Source &URL:
uk: &Адреса джерела:

en: Web archive (*.war)
uk: вебархів (*.war)

en: Tar archive (*.tar)
uk: архів tar (*.tar)

en: Zip archive (*.zip)
uk: архів zip (*.zip)

en: Directory
uk: Каталог

en: The file or directory where the archived page will be saved
uk: Файл або каталог, до якого буде збережено архівовану сторінку

en: &Save to:
uk: З&берегти до:

en: Options
uk: Параметри

en:  second |  seconds
uk[0]:  секунда
uk[1]:  секунди
uk[2]:  секунд
uk[3]:  секунда

en: None
uk: Немає

[ctx: @info]
en: The web archive download cannot use the current proxy settings. No proxy will be used.
uk: Засобу отримання вебархіву не вдалося скористатися поточними параметрами проксі-сервера. Проксі-сервер не використовуватиметься.

[ctx: @info]
en: The save location is not valid.
uk: Вказане місце для збереження є некоректним.

[ctx: @info]
en: Cannot find the wget(1) command,<nl/>see <link>%1</link>.
uk: Не вдалося знайти команду wget(1),<nl/>див. <link>%1</link>.

[ctx: @info]
en: Cannot verify destination<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2
uk: Не вдалося перевірити призначення<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2

[ctx: @info]
en: The archive directory<nl/><filename>%1</filename><nl/>already exists as a file.
uk: Каталог архіву<nl/><filename>%1</filename><nl/>вже існує як файл.

[ctx: @info]
en: The archive directory<nl/><filename>%1</filename><nl/>already exists.
uk: Каталог архіву<nl/><filename>%1</filename><nl/>вже існує.

[ctx: @info]
en: The archive file<nl/><filename>%1</filename><nl/>already exists as a directory.
uk: Файл архіву<nl/><filename>%1</filename><nl/>вже існує як каталог.

[ctx: @info]
en: The archive file <nl/><filename>%1</filename><nl/>already exists.
uk: Файл архіву<nl/><filename>%1</filename><nl/>вже існує.

en: Archive Already Exists
uk: Архів вже існує

[ctx: @info]
en: Cannot delete original archive<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2
uk: Не вдалося вилучити початковий архів<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2

[ctx: @info]
en: Cannot create a temporary directory<nl/><filename>%1</filename><nl/>
uk: Не вдалося створити тимчасовий каталог<nl/><filename>%1</filename><nl/>

[ctx: @info]
en: Cannot start the archiver process <filename>%1</filename>
uk: Не вдалося запустити процес засобу архівування <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: The download process was interrupted.
uk: Процес отримання даних було перервано.

[ctx: @info]
en: <para>The download process <filename>%1</filename> failed with signal %2.</para>
uk: <para>Процес отримання даних <filename>%1</filename> завершив роботу в аварійному режимі з сигналом %2.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The download process <filename>%1</filename> failed with status %2.</para>
uk: <para>Процес отримання даних <filename>%1</filename> завершив роботу в аварійному режимі зі станом %2.</para>

[ctx: @info]
en: <para>This may simply indicate a 404 error for some of the page elements.</para>
uk: <para>Це може свідчити про просту помилку 404  для деяких елементів сторінки.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Retain the partial web archive?</para>
uk: <para>Зберегти частковий вебархів?</para>

en: Retain Archive?
uk: Зберегти частковий архів?

en: Retain
uk: Зберегти

[ctx: @info]
en: Creating the web archive failed.
uk: Не вдалося створити вебархів.

[ctx: @info]
en: Cannot copy archive to<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2
uk: Не вдалося скопіювати архів до<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2

[ctx: @info]
en: Cannot set permissions on<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2
uk: Не вдалося встановити права доступу до<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2

[ctx: @info]
en: Web archive saved as<nl/><filename><link>%1</link></filename>
uk: Вебархів збережено як<nl/><filename><link>%1</link></filename>

en: Web Archiver
uk: Вебархіватор

en: Archive a web page
uk: Архівування вебсторінки

en: Copyright (c) 2020 Jonathan Marten
uk: © Jonathan Marten, 2020

en: URL of the web page to archive
uk: Адреса вебсторінки, яку слід архівувати

en: url
uk: адреса

note: i18n: ectx: label, entry (WaitTime), group (Options)
en: Wait time:
uk: Час очікування:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (WaitTime), group (Options)
en: The wait time between item requests, to reduce web server load
uk: Час очікування між запитами щодо отримання записів для зменшення навантаження на вебсервера

note: i18n: ectx: label, entry (NoProxy), group (Options)
en: Do not use proxy
uk: Не використовувати проксі

note: i18n: ectx: tooltip, entry (NoProxy), group (Options)
en: Do not use the system proxy settings to fetch the web page
uk: Не використовувати загальносистемні параметри проксі-сервера для отримання вебсторінки

note: i18n: ectx: label, entry (RandomWait), group (Options)
en: Randomise wait time
uk: Випадковий час очікування

note: i18n: ectx: tooltip, entry (RandomWait), group (Options)
en: Vary the wait time between requests, to confuse server log analysis
uk: Змінювати час очікування між запитами для обходу засобів аналізу журналу сервера

note: i18n: ectx: label, entry (FixExtensions), group (Options)
en: Save in standard web archive format
uk: Зберегти у стандартному форматі вебархівів

note: i18n: ectx: tooltip, entry (FixExtensions), group (Options)
en: <p>Save downloaded files all in a single directory, with file name extensions suitable for local browsing.
                            For example, the main HTML page will always be called "index.html" and a remote .php page will be saved with the standard .html extension.</p>
                   <p>Leave this option turned on to produce a standard web archive (.war) file.</p>
                   <p>If this option is turned off, then the files will be saved exactly as downloaded.
                            This means that they may be in subdirectories reflecting the structure of the original web site, and extensions will not be adjusted.
                            Note that the download may not work correctly if the original URL refers to a directory but does not end with a slash.</p>
uk: <p>Зберігати отрмані файли до одного каталогу із суфіксами назв, які будуть придатними для локального перегляду.
                            Наприклад, основна сторінка HTML завжди матиме назву «index.html», а віддалену сторінку .php буде збережено зі стандартним суфіксом назви .html.</p>
                   <p>Лишіть цей параметр увімкненим, щоб було створено стандартний вебархів (.war).</p>
                   <p>Якщо цей параметр буде вимкнено, назви отриманих файлів не буде змінено.
                            Це означає , що буде використано підкаталоги для відтворення структури початкового сайта, а суфікси назв не буде виправлено.
                            Зауважте, що отримання даних може працювати некоректно, якщо початкова адреса посилається на каталог, але не завершується символом похилої риски.</p>

note: i18n: ectx: label, entry (RunInTerminal), group (Options)
en: Run in terminal
uk: Запустити у терміналі

note: i18n: ectx: tooltip, entry (RunInTerminal), group (Options)
en: <p>Run the download process in a terminal window. Close the terminal window when the download has finished.</p>
                   <p>If this option is turned off then the download will run in the background. Its progress output should appear in the session log file.</p>
uk: <p>Запустити процес отримання даних у вікні термінала. Закрийте вікно термінала, коли отримання даних буде завершено.</p>
                   <p>Якщо цей параметр не увімкнено, отримання даних відбуватиметься у фоновому режимі. Виведені під час його поступу дані буде записано до файла журналу сеансу.</p>

note: i18n: ectx: label, entry (CloseWhenFinished), group (Options)
en: Close when finished
uk: Закрити після завершення

note: i18n: ectx: tooltip, entry (CloseWhenFinished), group (Options)
en: Close this window when the download has finished successfully
uk: Закрити це вікно, коли отримання даних буде успішно завершено

note: i18n: ectx: label, entry (ArchiveType), group (Options)
en: Archive &type:
uk: &Тип архіву:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ArchiveType), group (Options)
en: The type of web archive to save
uk: Тип вебархіву, до якого слід зберегти дані

en: Archive Web Page...
uk: Архівувати вебсторінку…

[ctx: @info]
en: Cannot find the <command>kcreatewebarchive</command> executable,<nl/>check the plugin and helper installation.
uk: Не вдалося знайти виконуваний файл <command>kcreatewebarchive</command>,<nl/>перевірте, чи належним чином встановлено додаток та допоміжні програми.

en: Cannot Create Web Archive
uk: Не вдалося створити вебархів

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uk: &Інструменти

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
uk: Додаткова панель
