autorefresh - en to uz translation catalogue (11 entries)

en: &Auto Refresh
uz: &Avto-yangilash

en: None
uz: Yoʻq

en: Every 15 Seconds
uz: Har 15 soniyada

en: Every 30 Seconds
uz: Har 30 soniyada

en: Every Minute
uz: Har daqiqada

en: Every 5 Minutes
uz: Har 5 daqiqada

en: Every 10 Minutes
uz: Har 10 daqiqada

en: Every 15 Minutes
uz: Har 15 daqiqada

en: Every 30 Minutes
uz: Har 30 daqiqada

en: Every 60 Minutes
uz: Har 60 daqiqada

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
uz: <qt>Ushbu plagin joriy qismni avtomatik yangilay olmaydi.</qt>
