babelfish - en to uz translation catalogue (29 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
uz: Qoʻshimcha asboblar paneli

en: Translate Web Page
uz: Veb-sahifani tarjima qilish

en: Translate Web &Page
uz: Veb-sahifani &tarjima qilish

en: &English To
uz: &Ingliz tilidan

en: &French To
uz: &Fransuz tilidan

en: &German To
uz: O&lmon tilidan

en: &Spanish To
uz: &Ispan tilidan

en: &Portuguese To
uz: &Portugal tilidan

en: &Italian To
uz: &Italian tilidan

en: &Dutch To
uz: &Golland tilidan

en: &Chinese (Simplified)
uz: Xitoy&cha (Soddalashtirilgan)

en: Chinese (&Traditional)
uz: Xitoycha (Anʼana&viy)

en: &Dutch
uz: &Golandchaga

en: &French
uz: &Fransuzchaga

en: &German
uz: Ol&monchaga

en: &Italian
uz: &Italyanchaga

en: &Japanese
uz: &Yaponchaga

en: &Korean
uz: &Koreyschaga

en: &Norwegian
uz: &Norvegchaga

en: &Portuguese
uz: &Portugalchaga

en: &Russian
uz: &Ruschaga

en: &Spanish
uz: &Ispanchaga

en: T&hai
uz: T&ay tiliga

en: &English
uz: Ingli&zchaga

en: &Chinese (Simplified) to English
uz: Xitoychadan (S&oddalashtirilgan) inglizchaga

en: Chinese (&Traditional) to English
uz: Xitoychadan (&Anʼanaviy) inglizchaga

en: &Japanese to English
uz: &Yaponchadan inglizchaga

en: &Korean to English
uz: &Koreyschadan inglizchaga

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
uz: Siz kiritgan manzil xato, iltimos uni toʻgʻrilab yana bir urinib koʻring.
