imgalleryplugin - en to uz translation catalogue (30 entries)

en: Create
uz: Yaratish

en: Image Gallery for %1
uz: %1 uchun tasvirlar galereyasi

en: Look
uz: Koʻrinishi

en: Page Look
uz: Sahifaning koʻrinishi

en: &Page title:
uz: &Sahifaning sarlavhasi:

en: I&mages per row:
uz: Bir qatordagi t&asvirlar soni:

en: Show image file &name
uz: Tasvir faylining &nomini koʻrsatish

en: Show image file &size
uz: Tasvir faylining &hajmini koʻrsatish

en: Show image &dimensions
uz: Tasvirning oʻl&chamini koʻrsatish

en: Fon&t name:
uz: Shriftning &nomi:

en: Font si&ze:
uz: Shri&ftning oʻlchami:

en: &Foreground color:
uz: Oldin fon ran&gi:

en: &Background color:
uz: &Orqa fon rangi:

en: Folders
uz: Jildlar

en: &Save to HTML file:
uz: HTML faylda &saqlash:

en: Endless
uz: Toʻxtovsiz

en: Copy or&iginal files
uz: &Asl fallardan nusxa olish

en: Use &comment file
uz: &Izoh faylidan foydalanish

en: Comments &file:
uz: Izoh &fayli:

en: Thumbnails
uz: Miniatyuralar

en: Thumbnail size:
uz: Miniatyuraning oʻlchami:

en: &Create Image Gallery...
uz: Tasvirlar galereyasini &yaratish...

en: Could not create the plugin, please report a bug.
uz: Plaginni yaratib boʻlmadi, iltimos xato haqida xabar bering.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
uz: Tasvir galereyasini yaratish faqat lokal jildlarda bajariladi.

en: Creating thumbnails
uz: Miniatyuralarni yaratish

en: <i>Number of images</i>: %1
uz: <i>Tasvirlar soni</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
uz: <i>Yaratilgan sana</i>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
uz: <i>Tub jildlar</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
uz: Quyidagi uchun miniatyura yaratildi:
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
uz: Quyidagi uchun miniatyura yaratish muvaffaqiyatsiz tugadi:
    %1
