kfmclient - en to uz translation catalogue (5 entries)

en: KDE tool for opening URLs from the command line
uz: Buyruq satridan URL'larni ochish uchun KDE vositasi

en: Show available commands
uz: Mavjud boʻlgan buyruqlarni koʻrsatish

en: Command (see --commands)
uz: Buyruq (--commands parametriga qarang)

en: Arguments for command
uz: Buyruq uchun argumentlar

en: 
    Syntax:
uz: 
    Foydalanish:
