khtmlsettingsplugin - en to uz translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
uz: Qoʻshimcha asboblar paneli

en: HTML Settings
uz: HTML moslamalari

en: &Cookies
uz: &Kukilar

en: &Plugins
uz: &Plaginlar

en: Autoload &Images
uz: Rasmlarni &avto-yuklash

en: Enable Pro&xy
uz: &Proksidan foydalanish

en: Enable Cac&he
uz: Keshdan &foydalanish

en: Cache Po&licy
uz: Kesh qo&idasi

en: &Keep Cache in Sync
uz: Keshni doim &yangilab turish

en: &Use Cache if Possible
uz: Imkoni boʻlsa keshdan &foydalanish

en: &Offline Browsing Mode
uz: &Oflayn ishlash usuli
