libkonq - en to uz translation catalogue (10 entries)

en: &Open
uz: &Ochish

en: Create &Folder...
uz: Jildni &yaratish

en: &Restore
uz: Q&ayta tiklash

en: &Empty Trash Bin
uz: Chiqindilar qutisini &boʻshatish

en: &Bookmark This Page
uz: Bu sahifani &xatchoʻplarga qoʻshish

en: &Bookmark This Location
uz: Bu manzilni &xatchoʻplarga qoʻshish

en: &Bookmark This Folder
uz: Bu jildni &xatchoʻplarga qoʻshish

en: &Bookmark This Link
uz: Bu bogʻni &xatchoʻplarga qoʻshish

en: &Bookmark This File
uz: Bu faylni &xatchoʻplarga qoʻshish

en: &Properties
uz: &Xossalari
