searchbarplugin - en to uz translation catalogue (5 entries)

en: Search Bar
uz: Qidirish paneli

en: Focus Searchbar
uz: Qidirish paneliga oʻtish

en: Find in This Page
uz: Ushbu sahifada qidirish

en: Select Search Engines...
uz: Qidirish vositasini tanlash...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
uz: Qidirish asboblar paneli
