fsview - en to uz translation catalogue (36 entries)

en: Name
uz: Nomi

en: Size
uz: Oʻlchami

en: File Count
uz: Fayllar soni

en: Directory Count
uz: Jildlar soni

en: Last Modified
uz: Oxirgi oʻzgartirish

en: Owner
uz: Egasi

en: Group
uz: Guruh

en: Mime Type
uz: MIME turi

en: Go To
uz: Oʻtish

en: Go Up
uz: Yuqoriga oʻtish

en: Stop Refresh
uz: Yangilashni toʻxtatish

en: Refresh
uz: Yangilash

en: Refresh '%1'
uz: Yangilash '%1'

en: Color Mode
uz: Rangli usul

en: Visualization
uz: Vizuallashtirish

en: None
uz: Yoʻq

en: Depth
uz: Chuqurligi

en: &FSView Manual
uz: FSView u&chun qoʻllanma

en: Show FSView manual
uz: FSView uchun qoʻllanmani koʻrish

en: Filesystem Viewer
uz: Fayl tizimini koʻrish

en: (c) 2002, Josef Weidendorfer
uz: (c) 2002, Jozef Vaydendorfer (Josef Weidendorfer)

en: View filesystem starting from this folder
uz: Ushbu jilddan boshlab fayl tizimini koʻrsatish

en: Text %1
uz: Matn %1

en: Columns
uz: Ustunlar

en: Rows
uz: Satrlar

en: Always Best
uz: Doimo sifatli

en: Best
uz: Sifatli

en: Width %1
uz: Kenglik %1

en: Allow Rotation
uz: Burishga ruxsat berish

en: Visible
uz: Koʻrinadigan

en: Top Left
uz: Yuqori chapda

en: Top Center
uz: Yuqori oʻrtada

en: Top Right
uz: Yuqori oʻngda

en: Bottom Left
uz: Past chapda

en: Bottom Center
uz: Past oʻrtada

en: Bottom Right
uz: Past oʻngda
