autorefresh - en to uz@cyrillic translation catalogue (11 entries)

en: &Auto Refresh
uz@cyrillic: &Авто-янгилаш

en: None
uz@cyrillic: Йўқ

en: Every 15 Seconds
uz@cyrillic: Ҳар 15 сонияда

en: Every 30 Seconds
uz@cyrillic: Ҳар 30 сонияда

en: Every Minute
uz@cyrillic: Ҳар дақиқада

en: Every 5 Minutes
uz@cyrillic: Ҳар 5 дақиқада

en: Every 10 Minutes
uz@cyrillic: Ҳар 10 дақиқада

en: Every 15 Minutes
uz@cyrillic: Ҳар 15 дақиқада

en: Every 30 Minutes
uz@cyrillic: Ҳар 30 дақиқада

en: Every 60 Minutes
uz@cyrillic: Ҳар 60 дақиқада

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
uz@cyrillic: <qt>Ушбу плагин жорий қисмни автоматик янгилай олмайди.</qt>
