babelfish - en to uz@cyrillic translation catalogue (29 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
uz@cyrillic: Қўшимча асбоблар панели

en: Translate Web Page
uz@cyrillic: Веб-саҳифани таржима қилиш

en: Translate Web &Page
uz@cyrillic: Веб-саҳифани &таржима қилиш

en: &English To
uz@cyrillic: &Инглиз тилидан

en: &French To
uz@cyrillic: &Француз тилидан

en: &German To
uz@cyrillic: О&лмон тилидан

en: &Spanish To
uz@cyrillic: &Испан тилидан

en: &Portuguese To
uz@cyrillic: &Португал тилидан

en: &Italian To
uz@cyrillic: &Италиан тилидан

en: &Dutch To
uz@cyrillic: &Голланд тилидан

en: &Chinese (Simplified)
uz@cyrillic: Хитой&ча (Соддалаштирилган)

en: Chinese (&Traditional)
uz@cyrillic: Хитойча (Анъана&вий)

en: &Dutch
uz@cyrillic: &Голандчага

en: &French
uz@cyrillic: &Французчага

en: &German
uz@cyrillic: Ол&мончага

en: &Italian
uz@cyrillic: &Италянчага

en: &Japanese
uz@cyrillic: &Япончага

en: &Korean
uz@cyrillic: &Корейсчага

en: &Norwegian
uz@cyrillic: &Норвегчага

en: &Portuguese
uz@cyrillic: &Португалчага

en: &Russian
uz@cyrillic: &Русчага

en: &Spanish
uz@cyrillic: &Испанчага

en: T&hai
uz@cyrillic: Т&ай тилига

en: &English
uz@cyrillic: Ингли&зчага

en: &Chinese (Simplified) to English
uz@cyrillic: Хитойчадан (С&оддалаштирилган) инглизчага

en: Chinese (&Traditional) to English
uz@cyrillic: Хитойчадан (&Анъанавий) инглизчага

en: &Japanese to English
uz@cyrillic: &Япончадан инглизчага

en: &Korean to English
uz@cyrillic: &Корейсчадан инглизчага

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
uz@cyrillic: Сиз киритган манзил хато, илтимос уни тўғрилаб яна бир уриниб кўринг.
