fsview - en to uz@cyrillic translation catalogue (36 entries)

en: Name
uz@cyrillic: Номи

en: Size
uz@cyrillic: Ўлчами

en: File Count
uz@cyrillic: Файллар сони

en: Directory Count
uz@cyrillic: Жилдлар сони

en: Last Modified
uz@cyrillic: Охирги ўзгартириш

en: Owner
uz@cyrillic: Эгаси

en: Group
uz@cyrillic: Гуруҳ

en: Mime Type
uz@cyrillic: MIME тури

en: Go To
uz@cyrillic: Ўтиш

en: Go Up
uz@cyrillic: Юқорига ўтиш

en: Stop Refresh
uz@cyrillic: Янгилашни тўхтатиш

en: Refresh
uz@cyrillic: Янгилаш

en: Refresh '%1'
uz@cyrillic: Янгилаш '%1'

en: Color Mode
uz@cyrillic: Рангли усул

en: Visualization
uz@cyrillic: Визуаллаштириш

en: None
uz@cyrillic: Йўқ

en: Depth
uz@cyrillic: Чуқурлиги

en: &FSView Manual
uz@cyrillic: FSView у&чун қўлланма

en: Show FSView manual
uz@cyrillic: FSView учун қўлланмани кўриш

en: Filesystem Viewer
uz@cyrillic: Файл тизимини кўриш

en: (c) 2002, Josef Weidendorfer
uz@cyrillic: (c) 2002, Жозеф Вайдендорфер (Josef Weidendorfer)

en: View filesystem starting from this folder
uz@cyrillic: Ушбу жилддан бошлаб файл тизимини кўрсатиш

en: Text %1
uz@cyrillic: Матн %1

en: Columns
uz@cyrillic: Устунлар

en: Rows
uz@cyrillic: Сатрлар

en: Always Best
uz@cyrillic: Доимо сифатли

en: Best
uz@cyrillic: Сифатли

en: Width %1
uz@cyrillic: Кенглик %1

en: Allow Rotation
uz@cyrillic: Буришга рухсат бериш

en: Visible
uz@cyrillic: Кўринадиган

en: Top Left
uz@cyrillic: Юқори чапда

en: Top Center
uz@cyrillic: Юқори ўртада

en: Top Right
uz@cyrillic: Юқори ўнгда

en: Bottom Left
uz@cyrillic: Паст чапда

en: Bottom Center
uz@cyrillic: Паст ўртада

en: Bottom Right
uz@cyrillic: Паст ўнгда
