imgalleryplugin - en to uz@cyrillic translation catalogue (30 entries)

en: Create
uz@cyrillic: Яратиш

en: Image Gallery for %1
uz@cyrillic: %1 учун тасвирлар галереяси

en: Look
uz@cyrillic: Кўриниши

en: Page Look
uz@cyrillic: Саҳифанинг кўриниши

en: &Page title:
uz@cyrillic: &Саҳифанинг сарлавҳаси:

en: I&mages per row:
uz@cyrillic: Бир қатордаги т&асвирлар сони:

en: Show image file &name
uz@cyrillic: Тасвир файлининг &номини кўрсатиш

en: Show image file &size
uz@cyrillic: Тасвир файлининг &ҳажмини кўрсатиш

en: Show image &dimensions
uz@cyrillic: Тасвирнинг ўл&чамини кўрсатиш

en: Fon&t name:
uz@cyrillic: Шрифтнинг &номи:

en: Font si&ze:
uz@cyrillic: Шри&фтнинг ўлчами:

en: &Foreground color:
uz@cyrillic: Олдин фон ран&ги:

en: &Background color:
uz@cyrillic: &Орқа фон ранги:

en: Folders
uz@cyrillic: Жилдлар

en: &Save to HTML file:
uz@cyrillic: HTML файлда &сақлаш:

en: Endless
uz@cyrillic: Тўхтовсиз

en: Copy or&iginal files
uz@cyrillic: &Асл фаллардан нусха олиш

en: Use &comment file
uz@cyrillic: &Изоҳ файлидан фойдаланиш

en: Comments &file:
uz@cyrillic: Изоҳ &файли:

en: Thumbnails
uz@cyrillic: Миниатюралар

en: Thumbnail size:
uz@cyrillic: Миниатюранинг ўлчами:

en: &Create Image Gallery...
uz@cyrillic: Тасвирлар галереясини &яратиш...

en: Could not create the plugin, please report a bug.
uz@cyrillic: Плагинни яратиб бўлмади, илтимос хато ҳақида хабар беринг.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
uz@cyrillic: Тасвир галереясини яратиш фақат локал жилдларда бажарилади.

en: Creating thumbnails
uz@cyrillic: Миниатюраларни яратиш

en: <i>Number of images</i>: %1
uz@cyrillic: <i>Тасвирлар сони</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
uz@cyrillic: <i>Яратилган сана</i>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
uz@cyrillic: <i>Туб жилдлар</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
uz@cyrillic: Қуйидаги учун миниатюра яратилди:
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
uz@cyrillic: Қуйидаги учун миниатюра яратиш муваффақиятсиз тугади:
    %1
