khtmlsettingsplugin - en to uz@cyrillic translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
uz@cyrillic: Қўшимча асбоблар панели

en: HTML Settings
uz@cyrillic: HTML мосламалари

en: &Cookies
uz@cyrillic: &Кукилар

en: &Plugins
uz@cyrillic: &Плагинлар

en: Autoload &Images
uz@cyrillic: Расмларни &авто-юклаш

en: Enable Pro&xy
uz@cyrillic: &Проксидан фойдаланиш

en: Enable Cac&he
uz@cyrillic: Кэшдан &фойдаланиш

en: Cache Po&licy
uz@cyrillic: Кэш қо&идаси

en: &Keep Cache in Sync
uz@cyrillic: Кэшни доим &янгилаб туриш

en: &Use Cache if Possible
uz@cyrillic: Имкони бўлса кэшдан &фойдаланиш

en: &Offline Browsing Mode
uz@cyrillic: &Офлайн ишлаш усули
