libkonq - en to uz@cyrillic translation catalogue (9 entries)

en: &Open
uz@cyrillic: &Очиш

en: Create &Folder...
uz@cyrillic: Жилдни &яратиш

en: &Restore
uz@cyrillic: Қ&айта тиклаш

en: &Empty Trash Bin
uz@cyrillic: Чиқиндилар қутисини &бўшатиш

en: &Bookmark This Page
uz@cyrillic: Бу саҳифани &хатчўпларга қўшиш

en: &Bookmark This Location
uz@cyrillic: Бу манзилни &хатчўпларга қўшиш

en: &Bookmark This Folder
uz@cyrillic: Бу жилдни &хатчўпларга қўшиш

en: &Bookmark This Link
uz@cyrillic: Бу боғни &хатчўпларга қўшиш

en: &Bookmark This File
uz@cyrillic: Бу файлни &хатчўпларга қўшиш
