searchbarplugin - en to uz@cyrillic translation catalogue (5 entries)

en: Search Bar
uz@cyrillic: Қидириш панели

en: Focus Searchbar
uz@cyrillic: Қидириш панелига ўтиш

en: Find in This Page
uz@cyrillic: Ушбу саҳифада қидириш

en: Select Search Engines...
uz@cyrillic: Қидириш воситасини танлаш...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
uz@cyrillic: Қидириш асбоблар панели
