kfmclient - en to uz@cyrillic translation catalogue (5 entries)

en: KDE tool for opening URLs from the command line
uz@cyrillic: Буйруқ сатридан URL'ларни очиш учун KDE воситаси

en: Show available commands
uz@cyrillic: Мавжуд бўлган буйруқларни кўрсатиш

en: Command (see --commands)
uz@cyrillic: Буйруқ (--commands параметрига қаранг)

en: Arguments for command
uz@cyrillic: Буйруқ учун аргументлар

en: 
    Syntax:
uz@cyrillic: 
    Фойдаланиш:
