dirfilterplugin - en to vi translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
vi: Ẩn thanh lọc

[ctx: @label:textbox]
en: F&ilter:
vi: &Lọc:

[ctx: @label:button]
en: Filter by t&ype
vi: Lọc theo &kiểu

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter items by file type.
vi: Lọc các thứ theo kiểu tệp.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
vi: Hiện thanh lọc

en: Use Multiple Filters
vi: Dùng nhiều bộ lọc

en: Show Count
vi: Hiện số đếm

en: Reset
vi: Đặt lại

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
vi: &Công cụ

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
vi: Thanh công cụ bổ sung
