kget - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Download Manager
vi: Trình quản lí tải

en: Show Drop Target
vi: Hiện ô thả

en: List All Links
vi: Liệt kê tất cả liên kết

en: List Selected Links
vi: Liệt kê các liên kết đã chọn

en: No downloadable links were found.
vi: Không tìm thấy liên kết có thể tải nào.

en: No Links
vi: Không có liên kết

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
vi: &Công cụ
