libkonq - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: &Open
vi: &Mở

en: Create &Folder...
vi: Tạ&o thư mục...

en: &Restore
vi: &Phục hồi

en: &Empty Trash Bin
vi: Làm &rỗng thùng rác

en: &Bookmark This Page
vi: Đánh dấ&u trang này

en: &Bookmark This Location
vi: Đánh dấ&u vị trí này

en: &Bookmark This Folder
vi: Đánh dấ&u thư mục này

en: &Bookmark This Link
vi: Đánh dấ&u liên kết này

en: &Bookmark This File
vi: Đánh dấ&u tệp này

en: &Properties
vi: Tính &chất
