uachangerplugin - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Change Browser Identification
vi: Thay đổi cách nhận diện trình duyệt

en: Other
vi: Khác

en: Default Identification
vi: Nhận diện mặc định

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
vi: Áp dụng cho toàn bộ chỗ Mạng

en: Configure...
vi: Cấu hình...

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
vi: Thanh công cụ thêm
