khtmlsettingsplugin - en to vi translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
vi: Thanh công cụ thêm

en: HTML Settings
vi: Thiết lập HTML

en: &Cookies
vi: &Cookie

en: &Plugins
vi: &Bổ sung

en: Autoload &Images
vi: Tự tả&i ảnh

en: Enable Pro&xy
vi: Bật &uỷ nhiệm

en: Enable Cac&he
vi: Bật bộ n&hớ tạm

en: Cache Po&licy
vi: Chính sách &lưu tạm

en: &Keep Cache in Sync
vi: &Cứ đồng bộ hoá bộ nhớ tạm

en: &Use Cache if Possible
vi: Dùng bộ nhớ tạm nế&u có thể

en: &Offline Browsing Mode
vi: Chế độ duyệt ng&oại tuyến
