libkonq - en to wa translation catalogue (14 entries)

en: &Open
wa: &Drovi

en: Create &Folder...
wa: Fé on r&idant...

en: &Restore
wa: &Rapexhî

en: Show Original Directory
wa: Mostrer l' ridant d' oridjinne

en: Show Original File
wa: Mostrer l' fitchî d' oridjinne

en: &Empty Trash Bin
wa: &Vudî l' batch

en: &Configure Trash Bin
wa: &Apontyî l' batch ås mannestés

en: &Bookmark This Page
wa: Fé ene &rimåke po ci pådje ci

en: &Bookmark This Location
wa: Fé ene &rimåke po ci eplaeçmint ci

en: &Bookmark This Folder
wa: Fé ene &rimåke po ç' ridant ci

en: &Bookmark This Link
wa: Fé ene &rimåke po ç' hårdêye ci

en: &Bookmark This File
wa: Fé ene &rimåke po ç' fitchî ci

en: Preview In
wa: Prévey divins

en: &Properties
wa: &Prôpietés
