konqueror - en to xh translation catalogue (50 entries)

en: There was an error loading the module %1.
    The diagnostics is:
    %2
xh: Bekukho imposiso yokulayisha indlela ethile yokulinganisa %1.
    Izixhobo zokukhangela okungalunganga i:
    %2

en: Checking this box on at least two views sets those views as 'linked'. Then, when you change directories in one view, the other views linked with it will automatically update to show the current directory. This is especially useful with different types of views, such as a directory tree with an icon view or detailed view, and possibly a terminal emulator window.
xh: Ukukhangela le bhokisi noko iimboniselo ezimbini icwangcisa ezo mboniselo njengezenziwe'amakhonkco'. Ngoko, xa utshintsha abalawuli kwimboniselo enye, ezinye iimboniselo eziqhotyoshelwe kuyo ziza kugqitywa ngokuzenzekela ukubonisa ulawulo lwangoku. Oku luncedo oluthile oluneentlobo ezahlukeneyo zemboniselo, ezinjengolawulo lomthi olunemboniselo ye-icon okanye imboniselo enenkcukacha, kwaye ngokunjalo iwindow enomzami wokulungisa indlela yesiphelo.

en: Stalled
xh: Imisiwe

en: Show %1
xh: Bonisa %1

en: &Remove Entry
xh: &Susa Umngeno

en: C&lear History
xh: &Cacisa Imbali

en: By &Name
xh: &Ngegama

en: By &Date
xh: &Ngomhla

en: Do you really want to clear the entire history?
xh: Ufuna ngokwenene ukucacisa eyona mbali eyiyo?

en: Canceled.
xh: Icinyiwe.

en: Close &Other Tabs
xh: Vala Enye i &Tab

en: New &Window
xh: Entsha &Window

en: &Duplicate Window
xh: &Yenza Kubini i Window

en: &Find File...
xh: &Fumana Ifayile...

en: Lock to Current Location
xh: Tshixa Kwindawo ekuyo Yangoku

en: &Up
xh: &Ngentla

en: Split View &Left/Right
xh: &Chaka Imboniselo Ekhohlo/Ekunene

en: Split View &Top/Bottom
xh: &Chaka Imboniselo Ngentla/Ngezantsi

en: &New Tab
xh: &Tab Entsha

en: &Duplicate Current Tab
xh: &Yenza i Tab Yangoku Ngokubini

en: Detach Current Tab
xh: Susa i Tab Yangoku

en: Activate Next Tab
xh: Sebenzisa Isithuba Esilandelayo

en: Activate Previous Tab
xh: Sebenzisa Isithuba Esidlulileyo

en: Dump Debug Info
xh: Lahla Ulwazi Lokupho lwegciwane

en: &Stop
xh: &Yima

en: L&ocation:
xh: I&ndawo ekuyo:

en: Location Bar
xh: Ibar Yendawo ekuyo

en: Kon&queror Introduction
xh: &Ulwaziso lwe Konqueror

en: Go
xh: Yiya

en: Move backwards one step in the browsing history
xh: Yiya ngasemva inyathelo elinye kwimbali yokhangelo lweeencwadi

en: Move forward one step in the browsing history
xh: Yiya phambili inyathelo elinye kwimbali yokukhangela

en: Reload the currently displayed document
xh: Layisha kwakhona uxwebhu oluboniswe lwangoku

en: Stop loading the document
xh: Yima ukulayisha uxwebhu

en: Move the selected text or item(s) to the clipboard
xh: Hamabisa okubhaliweyo okukhetiweyo okanye umba(ii) kwibhodi eqhotyoshwayo

en: Copy the selected text or item(s) to the clipboard
xh: Khuphela okukhethiweyo okubhaliweyo okanye umba(imi) kwibhodi eqhotyoshwayo

en: Paste the clipboard contents
xh: Cola imixholo yebhodi eqhotyoshwayo

en: Print the current document
xh: Shicilela uxwebhu lwangoku

en: Copy &Files...
xh: Khuphela &Iifayile...

en: M&ove Files...
xh: H&ambisa Iifayile...

en: Open in &New Tab
xh: Vula kwi &Tab Entsha

en: Open with %1
xh: Vula nge %1

en: &Duplicate Tab
xh: &Yenza ngokubini i Tab

en: D&etach Tab
xh: S&usa i Tab

en: &Close Tab
xh: &Vala i Tab

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
xh: &Hamba

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
xh: Bonisa Ibar yesixhobo engaphezulu

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Location Toolbar
xh: Ibar Yesixhobo Esendaweni ekuyo

note: i18n: ectx: ToolBar (bookmarkToolBar)
en: Bookmark Toolbar
xh: Bonisa Ibar yesixhobo Yenqaku lencwadi

en: The page you are trying to view is the result of posted form data. If you resend the data, any action the form carried out (such as search or online purchase) will be repeated.
xh: Eliphepha ozama ukulibona lisisphumo se fomula yoposo. Ukuba uthumela kwakhona i data, nayiphi na intshukumo eyenziweyo (njengophendlo okanye uthenga lwangaphakathi kwe layini) lizakuphindwa.

en: Resend
xh: Thumela kwakhona
