khtmlsettingsplugin - en to xh translation catalogue (10 entries)

en: HTML Settings
xh: Izicwangciso ze HTML

en: Java&Script
xh: Okushicilelwe phantsi&Java

en: &Plugins
xh: &Iplagi yangaphakathi

en: Autoload &Images
xh: Ulayisho oluzenzekelayo &Lwemifanekiso

en: Enable Pro&xy
xh: Yenza kwenzeke iPro&xy

en: Enable Cac&he
xh: Yenza kwenzeke Cac&he

en: Cache Po&licy
xh: Ink&qubo yendawo efihlakeleyo yokugcina

en: &Keep Cache in Sync
xh: &Gcina indawo efihlakeleyo yangaphakathi kwi Sync

en: &Use Cache if Possible
xh: &Sebenzisa Indawo efihlakeleyo yokugcina ukuba Kuyakwazeka

en: &Offline Browsing Mode
xh: &Indlela Bokukhangela Engekho elayinini
