imgalleryplugin - en to xh translation catalogue (23 entries)

en: Image Gallery for %1
xh: Igumbi lomboniso lwemifanekiso le %1

en: Look
xh: Jonga

en: Page Look
xh: Ukhangelo Lwephepha

en: &Page title:
xh: &Iwonga lephepha:

en: I&mages per row:
xh: Im&ifanekiso ngomqolo ngamnye:

en: Show image file &name
xh: Bonisa umfanekiso wefayile &igama

en: Show image file &size
xh: Bonisa umfanekiso wefayile &ubungakanani

en: Show image &dimensions
xh: Bonisa umfanekiso &iindlela zokwenza

en: Fon&t name:
xh: Ubu&ngakanani begama:

en: Font si&ze:
xh: &Ubungakanani bomgca:

en: &Foreground color:
xh: &Umbala wombukeli wemboniselo ekufutshane:

en: &Background color:
xh: &Umbala wesiqalo:

en: Endless
xh: Okungapheli

en: Rec&ursion depth:
xh: Ubu&yiso lobunzulu:

en: Copy or&iginal files
xh: Khuphela &iifayile zoqobo

en: Use &comment file
xh: Sebenzisa &ifayile yezimvo

en: Comments &file:
xh: Ifayile &yezimvo:

en: &Create Image Gallery...
xh: &Yenza igumbi lomboniso lwemifanekiso...

en: Creating thumbnails
xh: Yenza iinziphozobhontsi

en: <i>Number of images</i>: %1
xh: <i>Inani lemifanekiso</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
xh: <i>Yenziwe kwi</i>: %1

en: Created thumbnail for: 
    %1
xh: Yenze uzipholobhontsi lwe: 
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
xh: Yenza uzipholobhontsi lwe: 
    %1
     aluphumelelanga
