konsole - en to et translation catalogue (559 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: File
et: Fail

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit) i18n: ectx: Menu (edit)
en: Edit
et: Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: View
et: Vaade

note: i18n: ectx: Menu (view-split)
en: Split View
et: Vaate poolitamine

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
et: Seadistused

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: Help
et: Abi

note: i18n: ectx: Menu (history)
en: S&crollback
et: &Kerimine

[ctx: @info:shell]
en: Name of profile to use for new Konsole instance
et: Uues Konsooli protsessis kasutatava profiili nimi

[ctx: @info:shell]
en: Set the initial working directory of the new tab or window to 'dir'
et: Uue kaardi või akna algse töökataloogi 'dir' määramine

[ctx: @info:shell]
en: Do not close the initial session automatically when it ends.
et: Algset seanssi ei suleta lõpetamisel automaatselt.

[ctx: @info:shell]
en: Create tabs as specified in given tabs configuration file
et: Kaartide loomine vastavalt määratud kaartide seadistusfailile

[ctx: @info:shell]
en: Start Konsole in the background and bring to the front when Ctrl+Shift+F12 (by default) is pressed
et: Konsooli käivitamine taustal ja muutmine aktiivseks kiirklahviga Ctrl+Shift+F12 (vaikimisi)

[ctx: @info:shell]
en: Run in a separate process
et: Käivitamine eraldi protsessina

[ctx: @info:shell]
en: Show the menubar, overriding the default setting
et: Menüüriba näitamine sõltumata vaikeseadistusest

[ctx: @info:shell]
en: Hide the menubar, overriding the default setting
et: Menüüriba peitmine sõltumata vaikeseadistusest

[ctx: @info:shell]
en: Show the tabbar, overriding the default setting
et: Kaardiriba näitamine sõltumata vaikeseadistusest

[ctx: @info:shell]
en: Hide the tabbar, overriding the default setting
et: Kaardiriba peitmine sõltumata vaikeseadistusest

[ctx: @info:shell]
en: Start Konsole in fullscreen mode
et: Konsooli käivitamine täisekraanirežiimis

[ctx: @info:shell]
en: Disable transparent backgrounds, even if the system supports them.
et: Läbipaistva tausta keelamine, isegi kui süsteem seda toetab.

[ctx: @info:shell]
en: List the available profiles
et: Saadaolevate profiilide nimekiri

[ctx: @info:shell]
en: List all the profile properties names and their type (for use with -p)
et: Kõigi profiili omaduste nimede ja tüüpide nimekiri (kasutamiseks võtmega -p)

[ctx: @info:shell]
en: Change the value of a profile property.
et: Profiili omaduse väärtuse muutmine.

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute. This option will catch all following arguments, so use it as the last option.
et: Käivitatav käsk. See võtab omaks kõik edasised argumendid, nii et kasuta seda viimasena.

[ctx: @info:shell]
en: Arguments passed to command
et: Käsule edastatavad argumendid

[ctx: @item]
en: Toggle Background Window
et: Lülita taustaakent

[ctx: @item:inmenu The user's name and host they are connected to via ssh]
en: %1 on %2
et: %1 (%2)

[ctx: @item:intable palette]
en: Foreground
et: Esiplaan

[ctx: @item:intable palette]
en: Background
et: Taust

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 1
et: Värv 1

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 2
et: Värv 2

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 3
et: Värv 3

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 4
et: Värv 4

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 5
et: Värv 5

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 6
et: Värv 6

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 7
et: Värv 7

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 8
et: Värv 8

[ctx: @item:intable palette]
en: Foreground (Intense)
et: Esiplaan (intensiivne)

[ctx: @item:intable palette]
en: Background (Intense)
et: Taust (intensiivne)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 1 (Intense)
et: Värv 1 (intensiivne)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 2 (Intense)
et: Värv 2 (intensiivne)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 3 (Intense)
et: Värv 3 (intensiivne)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 4 (Intense)
et: Värv 4 (intensiivne)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 5 (Intense)
et: Värv 5 (intensiivne)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 6 (Intense)
et: Värv 6 (intensiivne)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 7 (Intense)
et: Värv 7 (intensiivne)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 8 (Intense)
et: Värv 8 (intensiivne)

[ctx: @item:intable palette]
en: Foreground (Faint)
et: Esiplaan (nõrk)

[ctx: @item:intable palette]
en: Background (Faint)
et: Taust (nõrk)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 1 (Faint)
et: Värv 1 (nõrk)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 2 (Faint)
et: Värv 2 (nõrk)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 3 (Faint)
et: Värv 3 (nõrk)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 4 (Faint)
et: Värv 4 (nõrk)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 5 (Faint)
et: Värv 5 (nõrk)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 6 (Faint)
et: Värv 6 (nõrk)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 7 (Faint)
et: Värv 7 (nõrk)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 8 (Faint)
et: Värv 8 (nõrk)

[ctx: @item]
en: Un-named Color Scheme
et: Nimetu värviskeem

[ctx: @label:listbox Column header text for color names]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @label:listbox Column header text for the actual colors]
en: Color
et: Värv

[ctx: @label:listbox Column header text for the actual intense colors]
en: Intense color
et: Intensiivvärv

[ctx: @label:listbox Column header text for the actual faint colors]
en: Faint color
et: Nõrk värv

[ctx: @info:status]
en: The background transparency setting will not be used because your desktop does not appear to support transparent windows.
et: Tausta läbipaistvuse seadistust ei kasutata, sest sinu töölaud ei paista toetavat läbipaistvaid aknaid.

[ctx: @title:window]
en: Select wallpaper image file
et: Taustapildi faili valik

[ctx: @label:textbox Filter in file open dialog]
en: Supported Images
et: Toetatud pildid

[ctx: @title:window]
en: New Color Scheme
et: Uus värviskeem

[ctx: @title:window]
en: Edit Color Scheme
et: Värviskeemi muutmine

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to choose color
et: Klõpsa värvi valimiseks

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to choose intense color
et: Klõpsa intensiivvärvi valimiseks

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to choose Faint color
et: Klõpsa nõrga värvi valimiseks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, discriptionLabel)
en: Description:
et: Kirjeldus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, randomizedBackgroundCheck)
en: Hue and saturation values of default foreground and background colors are randomized by default. Some color schemes might use different randomization settings.
    To see any effect, set colors with saturation value greater than 0.
et: Vaikimisi esiplaani- ja taustavärvi tooni ja värviküllastuse väärtusi muudetakse vaikimisi juhuslikult. Mõnel värviskeemil võivad olla teistsugused juhusliku valiku sätted.
    Efektide nägemiseks määra värvide küllastusväärtus suuremaks kui 0.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, randomizedBackgroundCheck)
en: Randomly adjust colors for each session
et: Juhuslik värvide kohandamine igas seansis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, blurCheckBox)
en: Blur background
et: Tausta hägustamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, transparencyPercentLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, wallpaperTransparencyPercentLabel)
en: Percent
et: Protsent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, wallpaperLabel)
en: Background image:
et: Taustapilt:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, wallpaperPath)
en: Edit the path of the background image
et: Taustapildi asukoha muutmine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, wallpaperSelectButton)
en: Choose the background image
et: Taustapildi valimine

en: Copy Input
et: Sisendi kopeerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select All
et: Vali kõik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deselectAllButton)
en: Deselect All
et: Tühista valik

en: Copy Location
et: Kopeeri asukoht

en: open with
et: ava rakendusega

en: Generating Thumbnail
et: Pisipildi genereerimine

en: Open Link
et: Ava link

en: Copy Link Address
et: Kopeeri lingi aadress

en: Send Email To...
et: Saada kiri...

en: Copy Email Address
et: Kopeeri e-posti aadress

[ctx: @title:window]
en: Select font
et: Fondi valimine

[ctx: @action:button]
en: Show all fonts
et: Kõigi fontide näitamine

[ctx: @info:status]
en: By its very nature, a terminal program requires font characters that are equal width (monospace). Any non monospaced font may cause display issues. This should not be necessary except in rare cases.
et: Juba loomu poolest nõuab terminaliprogramm fondilt võrdse laiusega märke (monospace). Teistsugused fondid võivad põhjustada kuvamisel probleeme. Neid peaks kasutama ainult väga erilisel juhul.

[ctx: @title:window]
en: Adjust Scrollback
et: Ajaloo kohandamine

[ctx: @info:status]
en: Any adjustments are only temporary to this session.
et: Kõik kohandused kehtivad ainult käesoleva seansi ajal.

[ctx: @label:textbox]
en: Enter descriptive label
et: Kirjeldava nime kirjutamine

en: Key Combination
et: Klahvikombinatsioon

en: Output
et: Väljund

en: New Key Binding List
et: Uus kiirklahvide nimekiri

en: Edit Key Binding List
et: Kiirklahvide nimekirja muutmine

en: A key bindings scheme cannot be saved with an empty description.
et: Kiirklahviskeemi ei saa salvestada, kui kirjeldus puudub.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEntryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add
et: Lisa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEntryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeKeyBindingsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeColorSchemeButton)
en: Remove
et: Eemalda

[ctx: Title of the area where you test your keys are properly configured]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Test Area
et: Testimisala

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Input:
et: Sisend:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Output:
et: Väljund:

[ctx: @title]
en: Konsole
et: Konsool

[ctx: @title]
en: Terminal emulator
et: Terminaliemulaator

[ctx: @info:credit]
en: General maintainer, bug fixes and general improvements
et: Üldine hooldaja, veaparandused ja üldised parandused

[ctx: @info:credit]
en: Previous maintainer, ported to KDE4
et: Endine hooldaja, port KDE4 peale

[ctx: @info:credit]
en: Original author
et: Algne autor

[ctx: @info:credit]
en: Bug fixes and general improvements
et: Veaparandused ja üldised parandused

[ctx: @info:credit]
en: General improvements
et: Üldised parandused

[ctx: @info:credit]
en: Bug fixes
et: Veaparandused

[ctx: @info:credit]
en: Solaris support and history
et: Solarise toetus ning ajalugu

[ctx: @info:credit]
en: Bug fixes and improved startup performance
et: Veaparandused ja käivitamise parandamine

[ctx: @info:credit]
en: Marking improvements
et: Märgistamise parandused

[ctx: @info:credit]
en: Embedded Konsole
    Toolbar and session names
et: Põimitud Konsool
    Tööriistariba ja seansside nimed

[ctx: @info:credit]
en: Embedded Konsole
    General improvements
et: Põimitud Konsool
    Üldised parandused

[ctx: @info:credit]
en: Visual effects
et: Visuaalsed efektid

[ctx: @info:credit]
en: Code from the kvt project
    General improvements
et: Kvt projekti kood
    Üldised parandused

[ctx: @info:credit]
en: Schema and text selection improvements
et: Skeemi ja teksti valiku täiustamine

[ctx: @info:credit]
en: Thanks to many others.
et: Tänu ka kõigile teistele.

[ctx: @action:inmenu]
en: &New Tab
et: &Uus kaart

[ctx: @action:inmenu]
en: &Clone Tab
et: &Klooni kaart

[ctx: @action:inmenu]
en: New &Window
et: Uus &aken

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Window
et: Sulge aken

[ctx: @title:menu]
en: &Bookmarks
et: &Järjehoidjad

[ctx: @action:inmenu]
en: Manage Profiles...
et: Profiilide haldamine...

[ctx: @item]
en: Activate Menu
et: Aktiveeri menüü

[ctx: @info]
en: There is a process running in this window. Do you still want to quit? | There are %1 processes running in this window. Do you still want to quit?
et[0]: Selles aknas töötab üks protsess. Kas tõesti väljuda?
et[1]: Selles aknas töötab %1 protsessi. Kas tõesti väljuda?

[ctx: @title]
en: Confirm Close
et: Sulgemise kinnitus

[ctx: @action:button]
en: Close &Window
et: Sulge ake&n

[ctx: @action:button]
en: Close Current &Tab
et: Sulge ak&tiivne kaart

[ctx: @info]
en: There are %1 open terminals in this window. Do you still want to quit?
et: Selles aknas on avatud %1 terminali. Kas tõesti soovid väljuda?

[ctx: @title Preferences page name]
en: Profiles
et: Profiilid

[ctx: @title Preferences page name]
en: General
et: Üldine

[ctx: @title Preferences page name]
en: Tab Bar / Splitters
et: Kaardiriba ja poolitamine

[ctx: @title Preferences page name]
en: Temporary Files
et: Ajutised failid

[ctx: @title Preferences page name]
en: Thumbnails
et: Pisipildid

[ctx: @title Preferences page name]
en: Part Info
et: Komponendi teave

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptions) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OutputOptions)
en: Output Options
et: Väljundi valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, printerFriendly) i18n: ectx: label, entry (PrinterFriendly), group (PrintOptions)
en: Printer &friendly mode (black text, no background)
et: Printerisõ&bralik režiim (must tekst, taustata)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, scaleOutput) i18n: ectx: label, entry (ScaleOutput), group (PrintOptions)
en: &Scale output
et: Väljundi &skaleerimine

en: Default profile
et: Vaikeprofiil

en: Konsole does not have permission to save this profile to %1
et: Konsoolil pole õigusi salvestada seda profiili asukohta %1

[ctx: @title:column Profile name]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @title:column Profile keyboard shortcut]
en: Shortcut
et: Kiirklahv

[ctx: @info:tooltip]
en: Double click to change shortcut
et: Tee topeltklõps kiirklahvi muutmiseks

en: Tab Properties
et: Kaardi omadused

en: Save Output From %1
et: %1 - väljundi salvestamine

en: %1 is an invalid URL, the output could not be saved.
et: %1 ei ole korrektne URL, väljundit ei saa salvestada.

en: A problem occurred when saving the output.
    %1
et: Väljundi salvestamisel tekkis probleem.
    %1

en: Black on Light Yellow
et: Must helekollasel

en: Black on Random Light
et: Must heledal värvil

en: Black on White
et: Must valgel

en: Blue on Black
et: Sinine mustal

en: Dark Pastels
et: Tumedad pastellvärvid

en: Green on Black
et: Roheline mustal

en: Linux Colors
et: Linuxi värvid

en: Red on Black
et: Punane mustal

en: Solarized
et: Ülesäritatud

en: Solarized Light
et: Ülesäritatud valgus

en: White on Black
et: Valge mustal

en: Default (XFree 4)
et: Vaikimisi (XFree 4)

en: Linux console
et: Linuxi konsool

en: Solaris console
et: Solarise konsool

en: Could not find binary:
et: Binaarfaili ei leitud:

[ctx: @info:shell Alert the user with red color text]
en: Warning:
et: Hoiatus:

en: Could not find an interactive shell to start.
et: Käivitamiseks ei leitud interaktiivset shelli.

en: Could not find '%1', starting '%2' instead.  Please check your profile settings.
et: '%1' ei leitud, selle asemel käivitatakse '%2'. Palun kontrolli profiili seadistusi.

en: Could not start program '%1' with arguments '%2'.
et: Programmi '%1' ei saa argumentidega '%2' käivitada.

en: The D-Bus methods sendText/runCommand were just used.  There are security concerns about allowing these methods to be public.  If desired, these methods can be changed to internal use only by re-compiling Konsole. <p>This warning will only show once for this Konsole instance.</p>
et: Äsja kasutati D-Busi meetodeid sendText/runCommand. Nende meetodite avaliku kasutamisega on seotud mõningad turbeprobleemid. Soovi korral võib need meetodid muuta Konsooli ümber kompileerides ainult sisemiseks kasutamiseks mõelduks. <p>Seda hoiatust näidatakse antud Konsooli isendi korral ainult ühel korral.</p>

[ctx: @info:shell This session is done]
en: Finished
et: Lõpetatud

en: Program '%1' crashed.
et: Programmi '%1' tabas krahh.

en: Program '%1' exited with status %2.
et: Programm '%1' lõpetas töö staatusega %2.

en: ZModem Progress
et: Zmodemi edenemine

en: Konsole
et: Konsool

en: The process '%1' has finished running in session '%2'
et: Protsess "%1" lõpetas seansis "%2" töö

en: Konsole does not know how to open the bookmark:
et: Konsole ei tea, kuidas avada järjehoidjat:

en: Search for '%1' with
et: Otsi "%1" mootoriga

en: Configure Web Shortcuts...
et: Seadista veebikiirklahve...

en: &Close Session
et: Sul&ge seanss

en: Open File Manager
et: Ava failihaldur

en: Copy
et: Kopeeri

en: Paste Selection
et: Aseta valik

en: Web Search
et: Veebiotsing

en: &Select All
et: &Vali kõik

en: Select &Line
et: Vali &rida

en: Save Output &As...
et: S&alvesta väljund...

en: &Print Screen...
et: &Trüki ekraan...

en: Adjust Scrollback...
et: Ajaloo kohandamine...

en: Clear Scrollback
et: Puhasta ajalugu

en: Clear Scrollback and Reset
et: Puhasta ajalugu ja lähtesta

en: Switch Profile
et: Profiili vahetamine

en: Set &Encoding
et: Kod&eering

[ctx: @item:inmenu A read only (locked) session]
en: Read-only
et: Kirjutuskaitstud

en: &Configure or Rename Tab...
et: &Seadista kaarti ...

en: &All Tabs in Current Window
et: Kõik &aktiivse akna kaardid

en: &Select Tabs...
et: Vali kaar&did...

[ctx: @action:inmenu Do not select any tabs]
en: &None
et: &Mitte ükski

en: Copy Input To
et: Kopeeri sisend

en: &ZModem Upload...
et: Saada &Zmodemiga...

en: Monitor for &Activity
et: Jälgi &aktiivsust

en: Monitor for &Silence
et: Jälgi &vaikust

en: Monitor for Process Finishing
et: Protsesside töö lõpetamise jälgimine

en: Enlarge Font
et: Suurenda fonti

en: Shrink Font
et: Vähenda fonti

en: Reset Font Size
et: Lähtesta fondi suurus

en: Send Signal
et: Signaali saatmine

en: &Suspend Task
et: Prot&sess passiivseks

en: &Continue Task
et: &Jätka protsessi tööd

en: &Hangup
et: Toru ma&ha

en: &Interrupt Task
et: Katk&esta protsess

en: &Terminate Task
et: Lõpe&ta protsess

en: &Kill Task
et: Ta&pa protsess

en: User Signal &1
et: Kasutaja signaal &1

en: User Signal &2
et: Kasutaja signaal &2

en: Edit Current Profile...
et: Aktiivse profiili muutmine...

en: A program is currently running in this session.  Are you sure you want to close it?
et: Selles seansis töötab praegu programm. Kas tõesti soovid seansi sulgeda?

en: The program '%1' is currently running in this session.  Are you sure you want to close it?
et: Selles seansis töötab praegu programm '%1'. Kas tõesti soovid seansi sulgeda

en: Confirm Close
et: Sulgemise kinnitus

en: A program in this session would not die.  Are you sure you want to kill it by force?
et: Üks selles seansi programm ei taha tööd lõpetada. Kas tõesti lõpetada selle töö vägisi?

en: The program '%1' is in this session would not die.  Are you sure you want to kill it by force?
et: Selle seansi programm '%1' ei taha tööd lõpetada. Kas tõesti lõpetada selle töö vägisi?

en: Save ZModem Download to...
et: Salvesta Zmodemi allalaadimine...

en: <p>A ZModem file transfer attempt has been detected, but no suitable ZModem software was found on this system.</p><p>You may wish to install the 'rzsz' or 'lrzsz' package.</p>
et: <p>Tuvastati Zmodemi failiedastuse katse, kuid süsteemis ei leitud kõlbuliku Zmodemi tarkvara.</p><p>Võiksid paigaldada paketi 'rzsz' või 'lrzsz'.</p>

en: <p>The current session already has a ZModem file transfer in progress.</p>
et: <p>Praegusel seansil on juba käsil Zmodemi failiedastus.</p>

en: <p>No suitable ZModem software was found on this system.</p><p>You may wish to install the 'rzsz' or 'lrzsz' package.</p>
et: <p>Süsteemist ei leitud kõlblikku Zmodemi tarkvara.</p><p>Võiksid paigaldada paketi 'rzsz' või 'lrzsz'.</p>

en: Select Files for ZModem Upload
et: Failide valimine ZModemiga üleslaadimiseks

[ctx: @item:intable The session title]
en: Title
et: Nimi

[ctx: @title:window]
en: Configure
et: Seadistamine

[ctx: @item:intext Search options]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Search:
et: Otsing:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowMenuAccelerators) i18n: ectx: label, entry (AllowMenuAccelerators), group (KonsoleWindow)
en: Enable menu accelerators
et: Menüü kiirklahvide lubamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_RememberWindowSize)
en: If enabled, profile settings will be ignored
et: Sisselülitamisel eiratakse profiili seadistusi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberWindowSize)
en: Remember window size
et: Akna suurus jäetakse meelde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowWindowTitleOnTitleBar) i18n: ectx: label, entry (ShowWindowTitleOnTitleBar), group (KonsoleWindow)
en: Show window title on the titlebar
et: Akna tiitli näitamine tiitliribal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FocusFollowsMouse) i18n: ectx: label, entry (FocusFollowsMouse), group (KonsoleWindow)
en: Focus terminals when the mouse pointer is moved over them
et: Terminal saab fookuse, kui selle kohale viiakse hiirekursor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SearchRegExpression) i18n: ectx: label, entry (SearchRegExpression), group (SearchSettings)
en: Match using regular expressions
et: Regulaaravaldisega sobimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseSingleInstance) i18n: ectx: tooltip, entry (UseSingleInstance), group (KonsoleWindow)
en: When launching Konsole re-use existing process if possible
et: Konsooli käivitamisel kasutatakse võimaluse korral juba töötavat protsessi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSingleInstance) i18n: ectx: label, entry (UseSingleInstance), group (KonsoleWindow)
en: Run all Konsole windows in a single process
et: Kõigi Konsooli akende käitamine ühe protsessina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SearchHighlightMatches)
en: Highlight all matches
et: Kõigi vastete esiletõstmine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_SearchCaseSensitive) i18n: ectx: tooltip, entry (SearchCaseSensitive), group (SearchSettings)
en: Sets whether the search is case sensitive
et: Siin saab määrata, kas otsing on tõstutundlik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SearchCaseSensitive)
en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemoveWindowTitleBarAndFrame) i18n: ectx: label, entry (RemoveWindowTitleBarAndFrame), group (KonsoleWindow)
en: Remove window titlebar and frame
et: Akna tiitliriba ja raami eemaldamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Process and window:
et: Protsess ja aken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Notifications:
et: Märguanded:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, enableAllMessagesButton)
en: All dialogs will be shown again
et: Kõiki dialooge näidatakse uuesti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enableAllMessagesButton)
en: Enable all "Don't Ask Again" messages
et: Kõigi "Rohkem ei küsita" teadete lubamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_SearchReverseSearch) i18n: ectx: tooltip, entry (SearchReverseSearch), group (SearchSettings)
en: Sets whether search should start from the bottom
et: Siin saab määrata, kas otsingut tuleb alustada alt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SearchReverseSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchReverseSearch), group (SearchSettings)
en: Search backwards
et: Otsimine tagasisuunas

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ShowWindowTitleOnTitleBar), group (KonsoleWindow)
en: Show window title set by escape sequence on the titlebar
et: Paojadaga määratud akna tiitli näitamine tiitliribal

note: i18n: ectx: tooltip, entry (AllowMenuAccelerators), group (KonsoleWindow)
en: Allow users to access top menu through Alt+Key combination
et: Võimaldab kasutajatel pääseda tippmenüüle ligi Alt+klahv kombinatsioonidega

note: i18n: ectx: label, entry (RememberWindowSize), group (KonsoleWindow)
en: Use current window size on next startup
et: Aktiivse aknasuuruse kasutamine järgmisel käivitamisel

note: i18n: ectx: tooltip, entry (RememberWindowSize), group (KonsoleWindow)
en: The window size will be saved upon exiting Konsole
et: Akna suuruse salvestamine väljumisel

note: i18n: ectx: label, entry (ThumbnailSize), group (ThumbnailsSettings)
en: Thumbnail Width
et: Pisipildi laius

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ThumbnailSize), group (ThumbnailsSettings)
en: Sets the width of the thumbnail
et: Pisipildi laiuse määramine

note: i18n: ectx: label, entry (ThumbnailShift), group (ThumbnailsSettings) i18n: ectx: tooltip, entry (ThumbnailShift), group (ThumbnailsSettings)
en: Use Shift to display a thumbnail
et: Tõstuklahvi kasutamine pisipildi näitamiseks

note: i18n: ectx: label, entry (ThumbnailAlt), group (ThumbnailsSettings) i18n: ectx: tooltip, entry (ThumbnailAlt), group (ThumbnailsSettings)
en: Use Alt to display a thumbnail
et: Alt-klahvi kasutamine pisipildi näitamiseks

note: i18n: ectx: label, entry (ThumbnailCtrl), group (ThumbnailsSettings) i18n: ectx: tooltip, entry (ThumbnailCtrl), group (ThumbnailsSettings)
en: Use Ctrl to display a thumbnail
et: Ctrl-klahvi kasutamine pisipildi näitamiseks

note: i18n: ectx: label, entry (SearchCaseSensitive), group (SearchSettings)
en: Search is case sensitive
et: Otsing on tõstutundlik

note: i18n: ectx: label, entry (SearchHighlightMatches), group (SearchSettings)
en: Highlight all search matches
et: Kõigi vastete esiletõstmine

note: i18n: ectx: tooltip, entry (SearchHighlightMatches), group (SearchSettings)
en: Sets whether matching text should be highlighted
et: Siin saab määrata, kas leitud tekst tõstetakse esile

note: i18n: ectx: label, entry (SplitViewVisibility), group (SplitView) i18n: ectx: label, entry (TabBarVisibility), group (TabBar)
en: Control the visibility of the whole tab bar
et: Kogu kaardiriba nähtavuse kontrollimine

note: i18n: ectx: label, entry (SplitDragHandleSize), group (SplitView)
en: Control the size of the handle between panels
et: Paneelide vahele jäetava pideme suuruse määramine

note: i18n: ectx: label, entry (TabBarPosition), group (TabBar)
en: Control the position of the tab bar
et: Kaardiriba asukoha kontrollimine

note: i18n: ectx: label, entry (TabBarStyleSheet), group (TabBar)
en: Control the visual style of the tab bar
et: Kaardiriba visuaalse stiili kontrollimine

note: i18n: ectx: label, entry (TabBarUseUserStyleSheet), group (TabBar)
en: Use a user-defined .css file for the tab bar
et: Kasutaja määratud .css-faili kasutamine kaardiribal

note: i18n: ectx: label, entry (TabBarUserStyleSheetFile), group (TabBar)
en: The .css file to use for the tab bar style
et: .css-fail kaardiriba stiili määramiseks

note: i18n: ectx: label, entry (CloseTabOnMiddleMouseButton), group (TabBar)
en: Allow middle-clicking on open tabs to close them
et: Keskklõpsuga avatud kaardil suleb selle

note: i18n: ectx: label, entry (NewTabButton), group (TabBar)
en: Control the visibility of 'New Tab' button on the tab bar
et: Kaardiriba "uue kaardi" nupu näitamine või peitmine

note: i18n: ectx: label, entry (CloseTabButton), group (TabBar)
en: Control where the "Close tab" button will be displayed
et: Nupu "Sulge kaart" näitamine või peitmine

note: i18n: ectx: label, entry (NewTabBehavior), group (TabBar)
en: Control where to put the new tab
et: Määramine, kuhu asetada uus kaart

note: i18n: ectx: label, entry (ExpandTabWidth), group (TabBar)
en: Expand the tab widths
et: Kaartide laiuse suurendamine

note: i18n: ectx: label, entry (scrollbackUseSystemLocation), group (FileLocation)
en: For scrollback files, use system-wide folder location
et: Ajaloofailid salvestatakse süsteemsesse kataloogi

note: i18n: ectx: label, entry (scrollbackUseCacheLocation), group (FileLocation)
en: For scrollback files, use user's specific folder location
et: Ajaloofailid salvestatakse kasutaja määratud kataloogi

note: i18n: ectx: label, entry (scrollbackUseSpecifiedLocation), group (FileLocation)
en: For scrollback files, use specified folder location
et: Ajaloofailid salvestatakse määratud kataloogi

note: i18n: ectx: label, entry (scrollbackUseSpecifiedLocationDirectory), group (FileLocation)
en: For scrollback files, use this folder
et: Ajaloofailid salvestatakse sellesse kataloogi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <html><head/><body><p>Applications that use KonsolePart share profiles.</p><p>They do not share with Konsole or other applications:<ul><li>default profile</li><li>show in menu</li><li>shortcuts</li></ul></p><p>Feel free to open a Konsole <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?format=guided&product=konsole&component=kpart">bug report</a> if you desire a change to how these are handled.</body></html>
et: <html><head/><body><p>Rakendused, mis tarvitavad KonsolePart'i jagatud profiile.</p><p>Need ei jaga Konsooli ega teiste rakendustega:<ul><li>vaikimisi profiili</li><li>näitamist menüüs</li><li>kiirklahve</li></ul></p><p>Palun anna meile <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?format=guided&product=konsole&component=kpart">veateatega</a> märku, kui soovid muuta, kuidas seda käsitletakse.</body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newProfileButton)
en: &New...
et: &Uus ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editProfileButton)
en: &Edit...
et: &Muuda ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteProfileButton)
en: &Remove
et: &Eemalda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, setAsDefaultButton)
en: Set the selected profile as the default for new terminal sessions
et: Valitud profiili määramine uute terminaliseansside vaikimisi profiiliks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, setAsDefaultButton)
en: &Set as Default
et: Määra &vaikeväärtuseks

[ctx: @title:tab Tab bar settings]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, appearanceTab)
en: Appearance
et: Välimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, showTabBarLabel)
en: Show:
et: Näidatakse:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ShowTabBarWhenNeeded)
en: When needed
et: Kui vaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, AlwaysShowTabBar)
en: Alwa&ys
et: Ala&ti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, AlwaysHideTabBar)
en: &Never
et: &Mitte kunagi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, positionLabel)
en: Position:
et: Asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, Top)
en: Above terminal area
et: Terminaliala kohal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, Bottom)
en: Be&low terminal area
et: Terminaliala all

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, showCloseTabButtonLabel)
en: Show Close Tab button:
et: Kaardi sulgemise nupu näitamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, OnEachTab)
en: &On each tab
et: I&gal kaardil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, OnTabBar)
en: On &the tab bar
et: Kaar&diribal

[ctx: Do not show a close button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, None)
en: None
et: Ei näidata

[ctx: @item:intext Miscellaneous Options]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, miscellaneousAppearanceLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, miscellaneousBehaviorLabel)
en: Miscellaneous:
et: Muu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_NewTabButton)
en: Show 'New Tab' button
et: Nupu "Uus kaart" näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ExpandTabWidth)
en: Expand individual tab widths to full window
et: Üksikute kaartide laiendamine täisekraani

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabBarUseUserStyleSheet)
en: Use user-defined stylesheet:
et: Kasutaja määratud laaditabeli kasutamine:

[ctx: @item:intext Optional file path is empty]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, kcfg_TabBarUserStyleSheetFile)
en: (none)
et: (puudub)

[ctx: @title:tab Tab bar settings]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, behaviorTab)
en: Behavior
et: Käitumine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, putNewTabsLabel)
en: Put new tabs:
et: Uue kaardi asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, PutNewTabAtTheEnd)
en: At &the end
et: Lõ&pus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, PutNewTabAfterCurrentTab)
en: After current &tab
et: Aktiivse kaardi &järel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CloseTabOnMiddleMouseButton)
en: Close tab on middle-click
et: Kaardi sulgemine keskklõpsuga

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, splitTab)
en: Splits
et: Poolitatud vaade

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Show Header:
et: Päise näitamine:

[ctx: @option:radio When needed show the split header]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ShowSplitHeaderWhenNeeded)
en: When needed
et: Kui vaja

[ctx: @option:radio Never show the split header]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, AlwaysHideSplitHeader)
en: Never
et: Mitte kunagi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Drag Handle Size:
et: Lohistuspideme suurus:

[ctx: @option:radio Small height/width of splitter widget]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, SplitDragHandleSmall)
en: Small
et: Väike

[ctx: @option:radio Medium height/width of splitter widget]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, SplitDragHandleMedium)
en: Medium
et: Keskmine

[ctx: @option:radio Large height/width of splitter widget]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, SplitDragHandleLarge)
en: Large
et: Suur

[ctx: @option:radio Always show the split header]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, AlwaysShowSplitHeader)
en: Always
et: Alati

[ctx: @option:radio File location; <filename>%1</filename>: path to directory placeholder]
en: System temporary directory (%1)
et: Süsteemi ajutiste failide kataloog (%1)

[ctx: @option:radio File location; <filename>%1</filename>: path to directory placeholder]
en: User cache directory (%1)
et: Kasutaja puhvrikataloog (%1)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Scrollback file location:
et: Ajaloofaili asukoht:

[ctx: @option:radio Custom (file location); followed by text entry field]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_scrollbackUseSpecifiedLocation)
en: Custom:
et: Kohandatud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Size:
et: Suurus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <html><head/><body><p>To use this feature, enable <span style=" font-weight:600;">Mouse-&gt;Miscellaneous-&gt;Underline </span><span style=" font-weight:600;">files</span> in your profile settings</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Selle funktsiooni kasutamiseks lülita oma profiili seadistuses sisse <span style=" font-weight:600;">Hiir-&gt;Muu-&gt;Failide allajoonimine</span>.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Activation:
et: Aktiveerimine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Mouse hover plus
et: Hiirekursori all pluss

en: Size: %1 x %2
et: Suurus: %1 x %2

en: Are you sure you want to paste %1 character? | Are you sure you want to paste %1 characters?
et[0]: Kas tõesti asetada %1 märk?
et[1]: Kas tõesti asetada %1 märki?

en: Confirm Paste
et: Asetamise kinnitus

en: End Of Text/Interrupt: may exit the current process
et: Teksti lõpp/katkestus: võib lõpetada aktiivse protsessi töö

en: End Of Transmission: may exit the current process
et: Ülekande lõpp: võib väljuda aktiivsest protsessist

en: Bell: will try to emit an audible warning
et: Kell: püüab anda kuuldava hoiatuse

en: Backspace
et: Kustutusklahv (Backspace)

en: Device Control Three/XOFF: suspends output
et: Seadme juhtimine kolm/XOFF: väljundi peatamine

en: Substitute/Suspend: may suspend current process
et: Asendamine/peatamine: võib peatada aktiivse protsessi

en: Escape: used for manipulating terminal state
et: Escape: kasutatakse terminali oleku manipuleerimiseks

en: File Separator/Quit: may abort the current process
et: Failieraldaja/Väljumine: võib lõpetada aktiivse protsessi töö

en: The text you're trying to paste contains hidden control characters, do you want to filter them out?
et: Tekst, mida üritad asetada, sisaldab peidetud juhtmärke. Kas filtreerida need välja?

[ctx: @title]
en: Confirm Paste
et: Asetamise kinnitus

[ctx: @action:button]
en: Paste &without control characters
et: Aseta &ilma juhtmärkideta

[ctx: @action:button]
en: &Paste everything
et: &Aseta kõik

[ctx: @action:button]
en: &Cancel
et: Loo&bu

en: <qt>Output has been <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Software_flow_control">suspended</a> by pressing Ctrl+S. Press <b>Ctrl+Q</b> to resume.</qt>
et: <qt>Väljund on <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Software_flow_control">peatatud</a> kiirklahviga Ctrl+S. Taasalustamiseks vajuta <b>Ctrl+Q</b>.</qt>

en: This terminal is read-only.
et: See terminal on kirjutuskaitstud.

en: Change &Directory To
et: Muu&da kataloogiks

en: &Paste Location
et: Aseta asuko&ht

[ctx: @action:inmenu]
en: Split View Left/Right
et: Poolita vaade vertikaalselt

[ctx: @action:inmenu]
en: Split View Top/Bottom
et: Poolita vaade horisontaalselt

[ctx: @action:inmenu]
en: Expand View
et: Laienda vaadet

[ctx: @action:inmenu]
en: Shrink View
et: Vähenda vaadet

[ctx: @action:inmenu]
en: Detach Current &View
et: Haagi aktiivne vaade lahti

[ctx: @action:inmenu]
en: Detach Current &Tab
et: Haagi aktiivne kaart lahti

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Next Tab
et: Järgmine kaart

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Previous Tab
et: Eelmine kaart

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Focus Above Terminal
et: Fookus ülemisel terminalil

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Focus Below Terminal
et: Fookus alumisel terminalil

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Focus Left Terminal
et: Fookus vasakpoolsel terminalil

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Focus Right Terminal
et: Fookus parempoolsel terminalil

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Switch to Last Tab
et: Lülitumine viimasele kaardile

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Last Used Tabs
et: Viimati kasutatud kaardid

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Toggle Between Two Tabs
et: Lülitumine kahe kaardi vahel

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Last Used Tabs (Reverse)
et: Viimati kasutatud kaardid (teistpidi)

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Toggle maximize current view
et: Aktiivse vaate maksimeerimise lülitamine

[ctx: @action:inmenu]
en: Toggle maximize current view
et: Lülita aktiivse vaate maksimeerimist

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Move tab to the right
et: Kaardi liigutamine paremale

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Move tab to the left
et: Kaardi liigutamine vasakule

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Switch to Tab %1
et: Lülitumine kaardile %1

en: No keyboard translator available.  The information needed to convert key presses into characters to send to the terminal is missing.
et: Klaviatuuri tõlgendaja puudub. Infot, mida on vaja klahvivajutuste teisendamiseks terminali saadetavateks märkideks, ei ole.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlHintsLabel)
en: Key combination to show URL hints:
et: Kiirklahv URL-i vihje näitamiseks:

[ctx: Items that do not fit in other categories]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Miscellaneous:
et: Muu:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableReverseUrlHints)
en: Number URL hints in reverse, starting from the bottom
et: URL-i vihjete nummerdamine teistpidi, alt alustades

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableReverseUrlHints)
en: Reverse URL hint numbering
et: URL-i vihjete nummerdamine teistpidi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableBlinkingTextButton)
en: Allow terminal programs to create blinking sections of text
et: Terminaliprogrammidel lubatakse luua vilkuvaid tekstiosi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableBlinkingTextButton)
en: Allow blinking text
et: Vilkuva teksti lubamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableFlowControlButton)
en: Allow the output to be suspended by pressing Ctrl+S
et: Väljundi peatamise lubamine kiirklahviga Ctrl+S

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableFlowControlButton)
en: Flow control
et: Vookontroll

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableBidiRenderingButton)
en: Enable Bi-Directional display on terminals (valid for Arabic, Farsi or Hebrew only)
et: Kahesuunalise kuva lubamine terminalis (ainult araabia, farsi või heebrea keele puhul)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableBidiRenderingButton)
en: Bi-Directional text rendering
et: Kahesuunalise teksti renderdamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Default character encoding:
et: Vaikimisi kodeering:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, colorSchemeTab)
en: Color scheme && font
et: Värviskeem ja font

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newColorSchemeButton)
en: Create a new color scheme based upon the selected scheme
et: Loo uus värviskeem valitud skeemi põhjal

[ctx: @action:button Create an alternate color scheme]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newColorSchemeButton)
en: New...
et: Uus...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, editColorSchemeButton)
en: Edit the selected color scheme
et: Muuda valitud värviskeemi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editKeyBindingsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, environmentEditButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, textEditorCustomBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editColorSchemeButton)
en: Edit...
et: &Muuda...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeColorSchemeButton)
en: Delete the selected color scheme
et: Kustuta valitud värviskeem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, resetColorSchemeButton)
en: Reset the selected color scheme settings to the default values
et: Valitud värviskeem seadistuste lähtestamine vaikeväärtustele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resetKeyBindingsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resetColorSchemeButton)
en: Defaults
et: Vaikimisi

[ctx: @action:button open a dialog with list of fonts]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseFontButton)
en: Choose...
et: Vali ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, antialiasTextButton)
en: Smooth fonts
et: Mahedad fondid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boldIntenseButton)
en: Draw intense colors in bold font
et: Jõuliste värvide kasutamine rasvase kirja puhul

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useFontLineCharactersButton)
en: Use the selected font for line characters instead of the builtin code
et: Joonestuselementide puhul sisseehitatud koodi asemel valitud fondi kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useFontLineCharactersButton)
en: Use line characters contained in font
et: Fondi joonestuselementide kasutamine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, cursorTab)
en: Cursor
et: Kursor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Shape:
et: Kuju:

[ctx: A solid rectangular]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cursorShapeBlock)
en: Block
et: Plokk

[ctx: A vertical line on the left edge]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cursorShapeIBeam)
en: I-Beam
et: I-tala

[ctx: A hortizonal line on the bottom edge]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cursorShapeUnderline)
en: Underline
et: Alajoon

[ctx: Cursor color options]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Color:
et: Värv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, autoCursorColorButton)
en: Set the cursor to match the color of the character underneath it.
et: Kursori värv määratakse vastavalt selle all olevale märgile.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, autoCursorColorButton)
en: Match current character
et: Kursori värviks määratakse aktiivse märgi värv

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, customCursorColorButton)
en: Use a custom, fixed color for the cursor
et: Kursori kohandatud värvi kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customCursorColorButton)
en: Custom cursor color
et: Kohandatud kursori värv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, customCursorColorLabel)
en: Cursor:
et: Kursor:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, customColorSelectButton)
en: Select the color used to draw the cursor
et: Vali kursori jaoks kasutatav värv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, customCursorTextColorLabel)
en: Text:
et: Tekst:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, customTextColorSelectButton)
en: Select the color used to draw the character underneath the cursor
et: Värvi valimine, millega näidata kursori alla jäävat märki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Blinking:
et: Vilkumine:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableBlinkingCursorButton)
en: Make the cursor blink regularly
et: Kursor pannakse regulaarselt vilkuma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableBlinkingCursorButton) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, alignToCenterButton)
en: Enabled
et: Lubatud

[ctx: Items that do not fit in other categories]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, miscTab)
en: Miscellaneous
et: Muu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Window:
et: Aken:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showTerminalSizeHintButton)
en: Show terminal size in columns and lines in the center of window after resizing
et: Terminali suuruse näitamime veergude ja ridadena akna keskel pärast suuruse muutmist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTerminalSizeHintButton)
en: Show hint for terminal size after resizing
et: Terminali suuruse vihje näitamine pärast suuruse muutmist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dimLabel)
en: Darkening strength:
et: Tumendamise intensiivsus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Inactive Terminals:
et: Mitteaktiivsed terminalid:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, contentsGroup)
en: Terminal contents
et: Terminali sisu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lineSpacingLabel)
en: Line spacing:
et: Reavahe:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, lineSpacingSpinner)
en: The number of pixels between two lines
et: Pikslite arv kahe rea vahel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Margins:
et: Veerised:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Align to center:
et: Keskjoondus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, dimWhenInactiveCheckbox)
en: Indicate whether the window is active by dimming the colors
et: Värvide tumendamisega antakse märku, et aken pole enam aktiivne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dimWhenInactiveCheckbox)
en: Darken
et: Tumendamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, displayVerticalLine)
en: Display Vertical line at column:
et: Püstjoone asukohaveerg:

en: Edit Profile
et: Profiili muutmine

[ctx: @title:tab Generic, common options]
en: General
et: Üldine

en: Tabs
et: Kaardid

en: Appearance
et: Välimus

en: Scrolling
et: Kerimine

en: Keyboard
et: Klaviatuur

en: Key bindings
et: Kiirklahvid

en: Mouse
et: Hiir

[ctx: @title:tab Complex options]
en: Advanced
et: Muu

en: Editing profile: %2 | Editing %1 profiles: %2
et[0]: Profiili muutmine: %2
et[1]: %1 profiili muutmine: %2

en: Edit Profile "%1"
et: Profiili "%1" muutmine

[ctx: Suffix of the number of columns (N columns). The leading space is needed to separate it from the number value.]
en:  column |  columns
et[0]:  veerg
et[1]:  veergu

[ctx: Suffix of the number of rows (N rows). The leading space is needed to separate it from the number value.]
en:  row |  rows
et[0]:  rida
et[1]:  rida

en: Edit Environment
et: Keskkonna muutmine

en: One environment variable per line
et: Üks keskkonnamuutuja rea kohta

[ctx: Unit of time]
en:  second |  seconds
et[0]:  sekund
et[1]:  sekundit

en: Select Initial Directory
et: Algkataloogi valik

[ctx: @info]
en: Scheme <resource>%1</resource> failed to load.
et: Skeemi <resource>%1</resource> laadimine nurjus.

en: This color scheme uses a transparent background which does not appear to be supported on your desktop
et: Sellel värviskeemil on läbipaistev taust, mida sinu töölaud ei paista toetavat.

en: Konsole was started before desktop effects were enabled. You need to restart Konsole to see transparent background.
et: Konsole käivitati enne seda, kui lubati töölauaefektid. Läbipaistva tausta kasutamiseks tuleb Konsole taaskäivitada.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, iconSelectButton)
en: Select the icon displayed on tabs using this profile
et: Vali ikoon, mida näidatakse selle profiili korral kaartidel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, profileNameEdit)
en: A descriptive name for the profile
et: Profiili kirjeldav nimi

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, profileNameEdit)
en: Profile name
et: Profiili nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Command:
et: Käsk:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, commandEdit)
en: The command to execute when new terminal sessions are created using this profile
et: Käsk, mis käivitatakse, kui selle profiiliga luuakse uued terminaliseansid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Initial directory:
et: Algkataloog:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, initialDirEdit)
en: The initial working directory for new terminal sessions using this profile
et: Algne töökataloog selle profiiliga loodud uutes terminaliseanssides

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, initialDirEdit)
en: /home/username
et: /home/kasutajanimi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, dirSelectButton)
en: Choose the initial directory
et: Algkataloogi valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, startInSameDirButton)
en: Start in same directory as current session
et: Käivitamine aktiivse seansiga samas kataloogis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Environment:
et: Keskkond:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, environmentEditButton)
en: Edit the list of environment variables and associated values
et: Muuda keskkonnamuutujate nimekirja ja nende väärtusi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Initial terminal size:
et: Terminali algsuurus:

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, useCurrentWindowSizeNote)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-style:italic;">Settings → Configure Konsole → General → Remember window size</span> must be disabled for these entries to work.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p><span style=" font-style:italic;">Konsooli seadistamine->Üldine->Akna suurus jäetakse meelde</span> peab nende määrangute kasutamiseks olema välja lülitatud.</p></body></html>

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, note)
en: Key bindings control how combinations of keystrokes in the terminal window are converted into the stream of characters that is then sent to the current terminal program. For more information on how to customize the key bindings check the Konsole Handbook.
et: Kiirklahvidega saab määrata, millised terminaliaknas sooritatud klahvikombinatsioonid teisendatakse aktiivsele terminaliprogrammile saadetavaks märgivooks. Täpsemat teavet kiirklahvide seadistamise kohta leiab Konsooli käsiraamatust.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newKeyBindingsButton)
en: Create a new key bindings scheme based upon the selected bindings
et: Uute kiirklahviskeemi loomine valitud kiirklahvide alusel

[ctx: @action:button Create an alternate key binding]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newKeyBindingsButton)
en: New...
et: Uus...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, editKeyBindingsButton)
en: Edit the selected key bindings scheme
et: Valitud kiirklahviskeemi muutmine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeKeyBindingsButton)
en: Delete the selected key bindings scheme
et: Valitud kiirklahviskeemi kustutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, resetKeyBindingsButton)
en: Reset the selected key bindings scheme to its default values
et: Valitud kiirklahviskeemi lähtestamine vaikeväärtustele

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Text interaction
et: Teksti käitlemine

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, wordCharacterEdit)
en: Characters which are considered part of a word when double-clicking to select whole words in the terminal.
et: Märgid, mis arvestatakse terminalis topeltklõpsu puhul sõna osaks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Word characters:
et: Sõna märgid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Triple-click selects:
et: Kolmikklõps valib:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, tripleClickSelectsTheWholeLine)
en: The whole line
et: kogu aktiivse rea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, tripleClickSelectsFromMousePosition)
en: From mouse position to the end of line
et: hiire asukohast rea lõpuni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Middle-click pastes:
et: Keskklõps asetab:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, pasteFromClipboardButton)
en: From clipboard
et: lõikepuhvrist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, pasteFromX11SelectionButton)
en: From selection
et: valikust

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Copy options:
et: Kopeerimise valikud:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, copyTextToClipboardButton)
en: Automatically copy selected text into clipboard
et: Valitud tekst kopeeritakse automaatselt lõikepuhvrisse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyTextToClipboardButton)
en: Copy on select
et: Kopeeritakse valimisel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, copyTextAsHTMLButton)
en: Copy text as HTML (including formatting, font faces, colors... etc)
et: Teksti kopeerimine HTML-ina (kaasa arvatud vormindus, fondid, värvid jms)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyTextAsHTMLButton)
en: Copy text as HTML
et: Teksti kopeerimine HTML-ina

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, trimLeadingSpacesButton)
en: Trim leading spaces in selected text, useful in some instances
et: Algustühikute eemaldamine valitud tekstis, võib mõnikord kasulik olla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trimLeadingSpacesButton)
en: Trim leading spaces
et: Algustühikute eemaldamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, trimTrailingSpacesButton)
en: Trim trailing spaces in selected text, useful in some instances
et: Lõputühikute eemaldamine valitud tekstis, võib mõnikord kasulik olla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trimTrailingSpacesButton)
en: Trim trailing spaces
et: Lõputühikute eemaldamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, underlineLinksButton)
en: Text recognized as a link or an email address will be underlined when hovered by the mouse pointer.
et: Lingi või e-posti aadressina tuvastatud tekst tõstetakse esile, kui viia selle kohale hiirekursor.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, underlineLinksButton)
en: Underline links
et: Linkide allajoonimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, underlineFilesButton)
en: Text recognized as a file will be underlined when hovered by the mouse pointer.
et: Failina tuvastatud tekst tõstetakse esile, kui viia selle kohale hiirekursor.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, underlineFilesButton)
en: Underline files
et: Failide allajoonimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, openLinksByDirectClickButton)
en: Text recognized as a file, link or an email address can be opened by direct mouse click.
et: Faili, lingi või e-posti aadressina tuvastatud teksti saab avada hiireklõpsuga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allowLinkEscapeSequenceButton)
en: Allow escape sequences for links
et: Paojadade lubamine linkides

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, linkEscapeSequenceTexts)
en: The formats of possible links, like http://, https:// and file://
et: Võimalike linkide vormingud, nt http://, https:// ja file://

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ctrlRequiredForDragButton)
en: Selected text will require control key plus click to drag.
et: Valitud tekst nõuab lohistamiseks Ctrl-klahvi ja klõpsu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ctrlRequiredForDragButton)
en: Require Ctrl key for drag && drop
et: Ctrl-klahvi nõudmine lohistamiseks

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableAlternateScrollingButton)
en: Mouse scroll wheel will emulate up/down key presses in programs that use the Alternate Screen buffer (e.g. less)
et: Hiirega kerimine matkib vajutamist üles/alla klahvidele programmides, mis tarvitavad alternatiivset ekraanipuhvrit (nt. less)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableAlternateScrollingButton)
en: Enable Alternate Screen buffer scrolling
et: Alternatiivse ekraanipuhvri kerimise lubamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, dropUrlsAsText)
en: Always paste dropped files and URLs as text without offering move, copy and link actions.
et: Lohistatud URL-id asetatakse alati tekstina, pakkumata liigutamise, kopeerimise ja linkimise toimingut.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dropUrlsAsText)
en: Disable drag && drop menu for files && URLs
et: URL-ide ja failide lohistamismenüü keelamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableMouseWheelZoomButton)
en: Pressing Ctrl+scrollwheel will increase/decrease the text size.
et: Ctrl+hiireratas vähendab või suurendab teksti suurust.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableMouseWheelZoomButton)
en: Allow Ctrl+scrollwheel to zoom text size
et: Ctrl+hiireratas muudab teksti suurust

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, historySizeLabel)
en: Scrollback:
et: Kerimine ehk ajalugu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Scroll Page Up/Down:
et: Lehekülje üles-alla kerimise maht:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, scrollHalfPage)
en: Scroll the page the half height of window
et: Lehte keritakse poole akna kaupa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, scrollHalfPage)
en: Half screen height
et: Poole lehe jagu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, scrollFullPage)
en: Scroll the page the full height of window
et: Lehte keritakse kogu akna jagu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, scrollFullPage)
en: Full screen height
et: Täislehe jagu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSize)
en: Scrollbar position:
et: Kerimisriba asukoht:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, scrollBarRightButton)
en: Show the scroll bar on the right side of the terminal window
et: Kerimisriba näidatakse terminaliakna paremas servas

[ctx: @option:radio Show scrollbar on the right side]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, scrollBarRightButton)
en: Right side
et: Paremas servas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, scrollBarLeftButton)
en: Show the scroll bar on the left side of the terminal window
et: Kerimisriba näidatakse terminaliakna vasakus servas

[ctx: @option:radio Show scrollbar on the left side]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, scrollBarLeftButton)
en: Left side
et: Vasakus servas

[ctx: @option:radio Hide the scroll bar]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, scrollBarHiddenButton)
en: Hidden
et: Peidetud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Highlighting:
et: Esiletõstmine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, highlightScrolledLinesButton)
en: Highlight the lines coming into view
et: Vaatevälja tulevate ridade esiletõstmine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Tab Titles
et: Kaartide nimetused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, tabMonitoringGroup)
en: Tab Monitoring
et: Kaartide jälgimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, silenceSecondsLabel)
en: Threshold for continuous silence:
et: Püsiva vaikuse lävi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, silenceSecondsSpinner)
en: The threshold for continuous silence to be detected by Konsole
et: Püsiva vaikuse läbi, mida Konsole peab arvestama

[ctx: @label:textbox Unit of scrollback]
en:  line |  lines
et[0]:  rida
et[1]:  rida

[ctx: @info:whatsthis]
en: When using this option, the scrollback data will be saved to RAM. If you choose a huge value, your system may run out of free RAM and cause serious issues with your system.
et: Selle valimisel salvestatakse ajalooandmed mällu. Kui valid siin hiiglasliku väärtuse, võib süsteemil hakata mälu nappima, mis võib põhjustada tõsiseid probleeme kogu süsteemis.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, fixedSizeHistoryButton)
en: Limit the remembered output to a fixed number of lines
et: Meelespeetava väljundi piiramine kindla ridade arvuga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fixedSizeHistoryButton)
en: Fixed size:
et: Püsisuurus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, historyLineSpinner)
en: Number of lines of output to remember
et: Väljundi meelespeetavate ridade arv

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, unlimitedHistoryButton)
en: Remember all output produced by the terminal
et: Kogu terminali väljundi meelespidamine

[ctx: Save all lines to the scrollback history]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, unlimitedHistoryButton)
en: Unlimited
et: Piiramatu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, noHistoryButton)
en: Do not remember previous output
et: Varasemat väljundit meelde ei jäeta

[ctx: Do not save any lines to the scrollback history]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noHistoryButton)
en: None
et: Puudub

[ctx: @label:textbox]
en: Find...
et: Otsing ...

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter the text to search for here
et: Kirjuta siia otsitav tekst

[ctx: @action:button Go to the next phrase]
en: Next
et: Järgmine

[ctx: @info:tooltip]
en: Find the next match for the current search phrase
et: Aktiivse otsingusõna järgmise esinemise otsimine

[ctx: @action:button Go to the previous phrase]
en: Previous
et: Eelmine

[ctx: @info:tooltip]
en: Find the previous match for the current search phrase
et: Aktiivse otsingusõna eelmise esinemise otsimine

[ctx: @info:tooltip]
en: Display the options menu
et: Valikute menüü näitamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the search bar
et: Otsinguriba sulgemine

[ctx: @item:inmenu]
en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets whether the search is case sensitive
et: Siin saab määrata, kas otsing on tõstutundlik

[ctx: @item:inmenu]
en: Match regular expression
et: Regulaaravaldisega sobimine

[ctx: @item:inmenu]
en: Highlight all matches
et: Kõigi vastete esiletõstmine

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets whether matching text should be highlighted
et: Siin saab määrata, kas leitud tekst tõstetakse esile

[ctx: @item:inmenu]
en: Search backwards
et: Otsimine tagasisuunas

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets whether search should start from the bottom
et: Siin saab määrata, kas otsingut tuleb alustada alt

[ctx: @info:tooltip]
en: Search for the current search phrase from the bottom
et: Aktiivse otsingusõna otsimine alates alt

[ctx: @info:tooltip]
en: Search for the current search phrase from the top
et: Aktiivse otsingusõna otsimine alates ülalt

en: Print Shell
et: Shelli trükkimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, remoteTabTitleEdit)
en: Tab title format used when a remote command (e.g. connection to another computer via SSH) is being executed
et: Kaardinimetuse vorming, mida kasutatakse juhul kui käivitatakse kaugkäsk (nt. ühendus teise masinaga SSH vahendusel)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Remote tab title format:
et: Kaugühenduse kaardinimetuse vorming:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Tab title format:
et: Kaardinimetuse vorming:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, tabTitleEdit)
en: Normal tab title format
et: Tavaline kaardinimetuse vorming

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Tab Color:
et: Kaardi värv:

en: Program Name: %n
et: Programmi nimi: %n

en: Current Directory (Short): %d
et: Aktiivne kataloog (lühidalt): %d

en: Current Directory (Long): %D
et: Aktiivne kataloog (pikalt): %D

en: Window Title Set by Shell: %w
et: Shelli määratud akna nimetus: %w

en: Session Number: %#
et: Seansi number: %#

en: User Name: %u
et: Kasutajanimi: %u

en: Local Host: %h
et: Kohalik masin: %h

en: User's Bourne prompt sigil: %B
et: Bourne'i käsurea tähis: %B

en: User Name@ (if given): %U
et: Kasutajanimi@ (kui on antud): %U

en: Remote Host (Short): %h
et: Kaugmasin (lühidalt): %h

en: Remote Host (Long): %H
et: Kaugmasin (pikalt): %H

en: Command and arguments: %c
et: Käsk ja argumendid: %c

en: Insert
et: Lisa

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert title format
et: Tiitli vormingu lisamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert remote title format
et: Võrgutiitli vormingu lisamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Maximize terminal
et: Terminali maksimeerimine

[ctx: @info:tooltip]
en: Close terminal
et: Terminali sulgemine

[ctx: @action:inmenu]
en: &Detach Tab
et: &Haagi kaart lahti

[ctx: @action:inmenu]
en: &Configure or Rename Tab...
et: &Seadista kaarti ...

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
et: Sulge kaart
