konsole - en to he translation catalogue (338 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: File
he: קובץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit) i18n: ectx: Menu (edit)
en: Edit
he: עריכה

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: View
he: תצוגה

note: i18n: ectx: Menu (view-split)
en: Split View
he: תצוגה מפוצלת

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
he: הגדרות

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: Help
he: עזרה

note: i18n: ectx: Menu (history)
en: S&crollback
he: &גלילה

[ctx: @info:shell]
en: Name of profile to use for new Konsole instance
he: שם הפרופיל לשימוש עבור מופע חדש של Konsole

[ctx: @info:shell]
en: Set the initial working directory of the new tab or window to 'dir'
he: קבע את ספריית העבודה הראשונית של לשונית חדשה או חלון חדש אל "ספרייה"

[ctx: @info:shell]
en: Do not close the initial session automatically when it ends.
he: אל תסגור את ההפעלה הראשונית באופן אוטומטי כאשר היא נסגרת.

[ctx: @info:shell]
en: Create tabs as specified in given tabs configuration file
he: צור כרטיסיות כפי שניתן בקובץ ההגדרות של הכרטיסיות

[ctx: @info:shell]
en: Start Konsole in the background and bring to the front when Ctrl+Shift+F12 (by default) is pressed
he: התחל את Konsole הרקע והבא לקדמה כאשר  Ctrl+Shift+F12 (בברירת מחדל) נלחץ

[ctx: @info:shell]
en: Run in a separate process
he: הפעל בתהליך נפרד

[ctx: @info:shell]
en: Show the menubar, overriding the default setting
he: הצג את התפריט, התעלם מברירת המחדל

[ctx: @info:shell]
en: Hide the menubar, overriding the default setting
he: הסתר את התפריט, התעלם מברירת המחדל

[ctx: @info:shell]
en: Show the tabbar, overriding the default setting
he: הצג את סרגל הכלים, ללא קשר לברירת המחדל

[ctx: @info:shell]
en: Hide the tabbar, overriding the default setting
he: הסתר את סרגל הכלים, ללא קשר לברירת המחדל

[ctx: @info:shell]
en: Start Konsole in fullscreen mode
he: התחל את konsole במסך מלא

[ctx: @info:shell]
en: Disable transparent backgrounds, even if the system supports them.
he: מבטל את השימוש ברקעים שקופים, גם אם המערכת תומכת בהם.

[ctx: @info:shell]
en: List the available profiles
he: הצג הפרופילים זמינים

[ctx: @info:shell]
en: List all the profile properties names and their type (for use with -p)
he: הצג את כל שמות הפרופילים והסוגים שלהם (לשימוש עם ‎-p)

[ctx: @info:shell]
en: Change the value of a profile property.
he: שנה את ערך המאפיין של הפרופיל.

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute. This option will catch all following arguments, so use it as the last option.
he: הפקודה להפעלה. אפשרות זה תתפוס את כל האגומנטים, אז השתמש בה בתור אפשרות ראשונה.

[ctx: @info:shell]
en: Arguments passed to command
he: ארגומנטים המועברים לפקודה

[ctx: @item:inmenu The user's name and host they are connected to via ssh]
en: %1 on %2
he: %1 על %2

[ctx: @item:intable palette]
en: Foreground
he: קדמה

[ctx: @item:intable palette]
en: Background
he: רקע

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 1
he: צבע 1

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 2
he: צבע 2

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 3
he: צבע 3

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 4
he: צבע 4

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 5
he: צבע 5

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 6
he: צבע 6

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 7
he: צבע 7

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 8
he: צבע 8

[ctx: @item:intable palette]
en: Foreground (Intense)
he: קדמה (חזק)

[ctx: @item:intable palette]
en: Background (Intense)
he: רקע (חזק)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 1 (Intense)
he: צבע 1 (חזק)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 2 (Intense)
he: צבע 2 (חזק)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 3 (Intense)
he: צבע 3 (חזק)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 4 (Intense)
he: צבע 4 (חזק)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 5 (Intense)
he: צבע 5 (חזק)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 6 (Intense)
he: צבע 6 (חזק)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 7 (Intense)
he: צבע 7 (חזק)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 8 (Intense)
he: צבע 8 (חזק)

[ctx: @item:intable palette]
en: Foreground (Faint)
he: קדמה (חלש)

[ctx: @item:intable palette]
en: Background (Faint)
he: רקע (חלש)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 2 (Faint)
he: צבע 2 (חלש)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 3 (Faint)
he: צבע 3 (חלש)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 4 (Faint)
he: צבע 4 (חלש)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 5 (Faint)
he: צבע 5 (חלש)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 6 (Faint)
he: צבע 6 (חלש)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 7 (Faint)
he: צבע 7 (חלש)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 8 (Faint)
he: צבע 8 (חלש)

[ctx: @item]
en: Un-named Color Scheme
he: ערכת צבעים ללא שם

[ctx: @label:listbox Column header text for color names]
en: Name
he: שם

[ctx: @label:listbox Column header text for the actual colors]
en: Color
he: צבע

[ctx: @label:listbox Column header text for the actual intense colors]
en: Intense color
he: צבע חזק

[ctx: @label:listbox Column header text for the actual faint colors]
en: Faint color
he: צבע חלש

[ctx: @info:status]
en: The background transparency setting will not be used because your desktop does not appear to support transparent windows.
he: אפשרות השקיפות של הרקע לא תהיה בשימוש, כי נראה ששולחן העבודה שלך לא תומך בחלונות שקופים.

[ctx: @title:window]
en: Select wallpaper image file
he: בחר קובץ תמונת רקע

[ctx: @title:window]
en: New Color Scheme
he: ערכת צבעים חדשה

[ctx: @title:window]
en: Edit Color Scheme
he: ערוך ערכת צבעים

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to choose color
he: לחץ כדי לבחור צבע

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to choose intense color
he: לחץ כדי לבחור צבע חזק

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to choose Faint color
he: לחץ כדי לבחור צבע חלש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, discriptionLabel)
en: Description:
he: תיאור:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, transparencyPercentLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, wallpaperTransparencyPercentLabel)
en: Percent
he: אחוזים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, wallpaperLabel)
en: Background image:
he: תמונת רקע:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, wallpaperPath)
en: Edit the path of the background image
he: ערוך את הנתיב של תמונת הרקע

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, wallpaperSelectButton)
en: Choose the background image
he: בחר את תמונת הרקע

en: Copy Input
he: העתק קלט

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filterLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filter:
he: מסנן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select All
he: בחר הכל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deselectAllButton)
en: Deselect All
he: בטל בחירה

en: Open Link
he: פתח קישור

en: Copy Link Address
he: העתק כתובת הקישור

en: Send Email To...
he: שלח דוא"ל אל ...

en: Copy Email Address
he: העתק כתובת דוא"ל

[ctx: @title:window]
en: Adjust Scrollback
he: התאם גלילה

[ctx: @info:status]
en: Any adjustments are only temporary to this session.
he: כל התאמה היא זמנית להפעלה זו.

en: Key Combination
he: צירוף מקשים

en: Output
he: פלט

en: New Key Binding List
he: רשימת מיפוי תווים חדשה

en: Edit Key Binding List
he: ערוך את רשימת מיפוי התווים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEntryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add
he: הוסף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEntryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeKeyBindingsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeColorSchemeButton)
en: Remove
he: הסר

[ctx: Title of the area where you test your keys are properly configured]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Test Area
he: איזור בדיקה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Input:
he: קלט:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Output:
he: פלט:

[ctx: @title]
en: Terminal emulator
he: מדמה מסוף

[ctx: @info:credit]
en: General maintainer, bug fixes and general improvements
he: מתחזק ראשי, תיקוני באגים ושיפורים כללים

[ctx: @info:credit]
en: Previous maintainer, ported to KDE4
he: מתחזק קודם, הסבה אל KDE4

[ctx: @info:credit]
en: Original author
he: יוצר מקורי

[ctx: @info:credit]
en: Bug fixes and general improvements
he: תיקוני באגים ושיפורים כלליים

[ctx: @info:credit]
en: General improvements
he: שיפורים כלליים

[ctx: @info:credit]
en: Bug fixes
he: תיקוני באגים

[ctx: @info:credit]
en: Solaris support and history
he: תמיכה בסולאריס והיסטוריה

[ctx: @info:credit]
en: Bug fixes and improved startup performance
he: תיקוני באגים ושיפור בביצועי ההפעלה הראשונית

[ctx: @info:credit]
en: Marking improvements
he: שיפורים בסימניות

[ctx: @info:credit]
en: Embedded Konsole
    Toolbar and session names
he: מסוף מוטמע
    סרגלי כלים ושמות הפעלות

[ctx: @info:credit]
en: Embedded Konsole
    General improvements
he: מסוף מוטמע
    שיפורים כלליים

[ctx: @info:credit]
en: Visual effects
he: אפקטים חזותיים

[ctx: @info:credit]
en: Code from the kvt project
    General improvements
he: לקח קוד מפרוייקט kvt
    שיפורים כלליים

[ctx: @info:credit]
en: Schema and text selection improvements
he: שיפורי תבניות ובחירת טקסט

[ctx: @info:credit]
en: SGI port
he: הסבה אל SGI

[ctx: @info:credit]
en: FreeBSD port
he: הסבה אל FreeBSD

[ctx: @info:credit]
en: Thanks to many others.
he: תודה לרבים אחרים.

[ctx: @action:inmenu]
en: &New Tab
he: &לשונית חדשה

[ctx: @action:inmenu]
en: &Clone Tab
he: &שכפל לשונית

[ctx: @action:inmenu]
en: New &Window
he: &חלון חדש

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Window
he: סגור חלון

[ctx: @title:menu]
en: &Bookmarks
he: &סימניות

[ctx: @action:inmenu]
en: Manage Profiles...
he: נהל פרופילים...

[ctx: @item]
en: Activate Menu
he: הפעל תפריט

[ctx: @info]
en: There is a process running in this window. Do you still want to quit? | There are %1 processes running in this window. Do you still want to quit?
he[0]: יש לך תהליך רץ בחלון זה. האם ברצונך לצאת בכל זאת?
he[1]: יש לך %1 תהליכים רצים בחלון זה. האם ברצונך לצאת בכל זאת?

[ctx: @title]
en: Confirm Close
he: אשר יציאה

[ctx: @action:button]
en: Close &Window
he: סגור חלון

[ctx: @action:button]
en: Close Current &Tab
he: סגור את ה&לשונית הנוכחית

[ctx: @title Preferences page name]
en: Profiles
he: פרופילים

[ctx: @title Preferences page name]
en: General
he: כללי

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptions) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OutputOptions)
en: Output Options
he: אפשרויות פלט

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, printerFriendly) i18n: ectx: label, entry (PrinterFriendly), group (PrintOptions)
en: Printer &friendly mode (black text, no background)
he: הדפסה &ידידותית (טקסט שחור, ללא רקע)

en: Default profile
he: פרופיל ברירת־המחדל

[ctx: @info:tooltip]
en: Double click to change shortcut
he: לחיצה כפולה לשנות את הקיצור

en: Save Output From %1
he: שמור את הפלט של %1

en: %1 is an invalid URL, the output could not be saved.
he: הכתובת %1 היא לא תקינה, אין אפשרות לשמור את הפלט.

en: A problem occurred when saving the output.
    %1
he: אירעה שגיאה בעית שמירת הפלט.
    %1

en: Black on Light Yellow
he: שחור על גבי צהוב בהיר

en: Black on Random Light
he: שחור על גבי צבע בהיר אקראי

en: Black on White
he: שחור על גבי לבן

en: Blue on Black
he: כחול על גבי שחור

en: Dark Pastels
he: פסטלים כהים

en: Green on Black
he: ירוק על גבי שחור

en: Linux Colors
he: צבעי לינוקס

en: Red on Black
he: אדום על גבי שחור

en: Solarized
he: סולאריים

en: Solarized Light
he: סולארי בהיר

en: White on Black
he: לבן על גבי שחור

en: Default (XFree 4)
he: ברירת מחדל (XFree 4)

en: Linux console
he: מסוף לינוקס

en: Solaris console
he: מסוף Solaris

en: Could not find binary:
he: אין אפשרות למצוא את קובץ ההפעלה:

[ctx: @info:shell Alert the user with red color text]
en: Warning:
he: אזהרה:

en: Could not find an interactive shell to start.
he: אין אפשרות למצוא מעטפת אינטראקטיבית להפעלה.

en: Could not find '%1', starting '%2' instead.  Please check your profile settings.
he: אין אפשרות למצוא את "%1", מפעיל את "%2" במקום. אנא בדוק את הגדרות הפרופיל שלך.

en: Could not start program '%1' with arguments '%2'.
he: אין אפשרות להפעיל את התכנית "%1" עם הארגונמטים "‎"%2.

[ctx: @info:shell This session is done]
en: Finished
he: הסתיים

en: Program '%1' crashed.
he: התוכנית "%1" קרסה.

en: Program '%1' exited with status %2.
he: משימה "%1" הסתיימה עם מצב %2.

en: ZModem Progress
he: תהליך ZModem

en: Konsole does not know how to open the bookmark:
he: היישום לא יודע איך לפתוח את הסימנייה:

en: Search for '%1' with
he: מחפש עבור "%1" בעזרת

en: Configure Web Shortcuts...
he: הגדרת קיצורי רשת...

en: &Close Session
he: &סגור הפעלה

en: Open File Manager
he: פתח את מנהל הקבצים

en: Paste Selection
he: הדבק בחירה

en: Web Search
he: חפש ברשת

en: &Select All
he: בחר ה&כל

en: Select &Line
he: בחר שורה

en: Save Output &As...
he: שמור את הפלט &בתור...

en: &Print Screen...
he: &הדפסת מסך...

en: Adjust Scrollback...
he: התאם גלילה...

en: Clear Scrollback
he: נקה גלילה

en: Clear Scrollback and Reset
he: נקה גלילה ואפס

en: Switch Profile
he: החלף פרופיל

en: Set &Encoding
he: קבע &קידוד

en: &All Tabs in Current Window
he: &כל הכרטיסיות בחלון הנוכחי

en: &Select Tabs...
he: &בחר כרטיסיות...

[ctx: @action:inmenu Do not select any tabs]
en: &None
he: &כלום

en: Copy Input To
he: העתק קלט אל

en: &ZModem Upload...
he: ה&עלאת ZModem...

en: Monitor for &Activity
he: &עקוב אחר פעילות

en: Monitor for &Silence
he: עקוב אחר &חוסר פעילות

en: Enlarge Font
he: הגדל גופנים

en: Shrink Font
he: הקטן גופן

en: Send Signal
he: שלח אות

en: &Suspend Task
he: &השהה משימה

en: &Continue Task
he: &המשך משימה

en: &Hangup
he: &נתק

en: &Interrupt Task
he: &עצור משימה

en: &Terminate Task
he: &סיים משימה

en: &Kill Task
he: &חסל משימה

en: User Signal &1
he: שלח איתית משתמש &1

en: User Signal &2
he: שלח איתית משתמש &2

en: Edit Current Profile...
he: ערוך פרופיל נוכחי...

en: A program is currently running in this session.  Are you sure you want to close it?
he: תכנית פועלת בהפעלה זו. האם אתה בטוח שברצונך לסגור אותה?

en: The program '%1' is currently running in this session.  Are you sure you want to close it?
he: התכנית "%1" מופעל כרגע בהפעלה זו. האם אתה בטוח שברצונך לסגור אותה?

en: Confirm Close
he: אשר יציאה

en: A program in this session would not die.  Are you sure you want to kill it by force?
he: אין אפשרות לחסל תוכנית בהפעלה זו. האם אתה בטוח כי אתה רוצה לחסל אותה בכוח?

en: The program '%1' is in this session would not die.  Are you sure you want to kill it by force?
he: אין אפשרות לחסל התוכנית "%1" בהפעלה זו. האם אתה בטוח כי אתה רוצה לחסל אותה בכוח?

en: Save ZModem Download to...
he: שמור הורדת ZModem אל...

en: <p>A ZModem file transfer attempt has been detected, but no suitable ZModem software was found on this system.</p><p>You may wish to install the 'rzsz' or 'lrzsz' package.</p>
he: <p> זוהה ניסיון העברה של קובץ בעזרת ZModem, אך לא נמצא יישום מתאים עבור ZModem במערכת.</p><p> עליך להתקין את חבילה rzsz או lrzsz. </p>

en: <p>The current session already has a ZModem file transfer in progress.</p>
he: <p> ההפעלה הנוכחית כבר מכילה העברה של קובץ בעזרת ZModem. </p>

en: <p>No suitable ZModem software was found on this system.</p><p>You may wish to install the 'rzsz' or 'lrzsz' package.</p>
he: <p> לא נמצא יישום מתאים עבור ZModem במערכת.</p><p> עליך להתקין את חבילה rzsz או lrzsz. </p>

en: Select Files for ZModem Upload
he: בחר קבצים לעלות בעזת ZModem

[ctx: @item:intable The session index]
en: Number
he: מספר

[ctx: @item:intable The session title]
en: Title
he: כותרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowMenuAccelerators) i18n: ectx: label, entry (AllowMenuAccelerators), group (KonsoleWindow)
en: Enable menu accelerators
he: אפשר קיצורי תפריטים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_RememberWindowSize)
en: If enabled, profile settings will be ignored
he: אם מאופשר, התעלם מהגדרות הפרופיל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowWindowTitleOnTitleBar) i18n: ectx: label, entry (ShowWindowTitleOnTitleBar), group (KonsoleWindow)
en: Show window title on the titlebar
he: הצג את שם החלון בכרטיסייה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SearchRegExpression) i18n: ectx: label, entry (SearchRegExpression), group (SearchSettings)
en: Match using regular expressions
he: השתמש בביטויים רגולריים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_SearchCaseSensitive) i18n: ectx: tooltip, entry (SearchCaseSensitive), group (SearchSettings)
en: Sets whether the search is case sensitive
he: קובע אם החיפוש הוא תלוי רישיות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, enableAllMessagesButton)
en: All dialogs will be shown again
he: כל הדיאלוגים יוצגו שוב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enableAllMessagesButton)
en: Enable all "Don't Ask Again" messages
he: אפשר את כל הודעות "אל תשאל שוב"

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_SearchReverseSearch) i18n: ectx: tooltip, entry (SearchReverseSearch), group (SearchSettings)
en: Sets whether search should start from the bottom
he: קובע האם החיפוש יתחיל מהסוף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SearchReverseSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchReverseSearch), group (SearchSettings)
en: Search backwards
he: חיפוש לאחור

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ShowWindowTitleOnTitleBar), group (KonsoleWindow)
en: Show window title set by escape sequence on the titlebar
he: הצג את כותרת החלון כפי שנקבע על ידי escape sequence

note: i18n: ectx: tooltip, entry (AllowMenuAccelerators), group (KonsoleWindow)
en: Allow users to access top menu through Alt+Key combination
he: אפשר למשתמשים להגיע אל התפריט בעזרת לחיצה על צירופים של  Alt+...

note: i18n: ectx: label, entry (RememberWindowSize), group (KonsoleWindow)
en: Use current window size on next startup
he: השתמש בגודל החלון הנוכחי בהפעלה הבאה

note: i18n: ectx: tooltip, entry (RememberWindowSize), group (KonsoleWindow)
en: The window size will be saved upon exiting Konsole
he: גודל החלון יישמור בעת היציאה מ־Konsole

note: i18n: ectx: label, entry (SearchHighlightMatches), group (SearchSettings)
en: Highlight all search matches
he: הדגש את כל התוצאות

note: i18n: ectx: tooltip, entry (SearchHighlightMatches), group (SearchSettings)
en: Sets whether matching text should be highlighted
he: קובע אם להדגיש את הטקסט שנמצא

note: i18n: ectx: label, entry (SplitViewVisibility), group (SplitView) i18n: ectx: label, entry (TabBarVisibility), group (TabBar)
en: Control the visibility of the whole tab bar
he: שליטה במצב התצוגה של כל שורת הכרטיסיות

note: i18n: ectx: label, entry (TabBarPosition), group (TabBar)
en: Control the position of the tab bar
he: שליטה במיקום של שורת הכרטיסיות

note: i18n: ectx: label, entry (TabBarStyleSheet), group (TabBar)
en: Control the visual style of the tab bar
he: שולט בעיצוב הנראה של סרגל הכרטיסיות

note: i18n: ectx: label, entry (TabBarUseUserStyleSheet), group (TabBar)
en: Use a user-defined .css file for the tab bar
he: השתמש בקובץ CSS המודר על ידי המשתמש לשורת הכרטיסיות

note: i18n: ectx: label, entry (TabBarUserStyleSheetFile), group (TabBar)
en: The .css file to use for the tab bar style
he: קובץ ה־‎.css‏ לשימוש בעיצוב סרגל הכרטיסיות

note: i18n: ectx: label, entry (NewTabBehavior), group (TabBar)
en: Control where to put the new tab
he: קבע איפה לשים את הכרטיסייה החדשה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, setAsDefaultButton)
en: Set the selected profile as the default for new terminal sessions
he: קבע את הפרופיל הנבחר בתור פרופיל ברירת מחדל עבור הפעלות חדשות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, setAsDefaultButton)
en: &Set as Default
he: &קבע כברירת מחדל

en: Size: %1 x %2
he: גודל: %1 על %2

en: Are you sure you want to paste %1 character? | Are you sure you want to paste %1 characters?
he[0]: האם אתה בטוח שברצונך להדביק את התו %1?
he[1]: האם אתה בטוח שברצונך להדביק %1 התוים?

en: Confirm Paste
he: אשר הדבקה

en: Change &Directory To
he: החלף &ספרייה אל:

en: &Paste Location
he: &הדבק מיקום

[ctx: @action:inmenu]
en: Split View Left/Right
he: פצל תצוגה ימינה/שמאלה

[ctx: @action:inmenu]
en: Split View Top/Bottom
he: פצל תצוגה מעלה/מטה

[ctx: @action:inmenu]
en: Expand View
he: הרחב תצוגה

[ctx: @action:inmenu]
en: Shrink View
he: הקטן תצוגה

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Next Tab
he: כרטיסייה הבאה

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Previous Tab
he: כרטיסייה קודמת

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Switch to Last Tab
he: עבור ללשונית האחרונה

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Switch to Tab %1
he: עבור לכרטיסייה %1

en: No keyboard translator available.  The information needed to convert key presses into characters to send to the terminal is missing.
he: לא נמצא מתרגם מקלדת. המידע הנחוץ להמרת לחיצות מקשים אל תווים לשליחה למסוף חסר.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableBlinkingTextButton)
en: Allow terminal programs to create blinking sections of text
he: אפשר לתוכניות מסוף ליצור חלקי טקסט מהבהבים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableBlinkingTextButton)
en: Allow blinking text
he: אפשר טקסט מהבהב

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableFlowControlButton)
en: Allow the output to be suspended by pressing Ctrl+S
he: אפשר הפסקת פלט על ידי לחיצה על Control+S

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableBidiRenderingButton)
en: Enable Bi-Directional display on terminals (valid for Arabic, Farsi or Hebrew only)
he: הפעל תצוגה דו־כיוונית במסופים (פועל על ערבית, פרסית ועברית בלבד)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Default character encoding:
he: דיקוק ברירת מחדל:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newColorSchemeButton)
en: Create a new color scheme based upon the selected scheme
he: צור ערכת נושא חדשה מבוססת על הנוכחית

[ctx: @action:button Create an alternate color scheme]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newColorSchemeButton)
en: New...
he: חדשה...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, editColorSchemeButton)
en: Edit the selected color scheme
he: ערוך את ערכת הנושא הנבחרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editKeyBindingsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, environmentEditButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, textEditorCustomBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editColorSchemeButton)
en: Edit...
he: ערוך...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeColorSchemeButton)
en: Delete the selected color scheme
he: מחק את ערכת הנושא הנבחרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, antialiasTextButton)
en: Smooth fonts
he: החלקת גופנים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boldIntenseButton)
en: Draw intense colors in bold font
he: צבע בצבעים חזקים בגופן מודגש

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useFontLineCharactersButton)
en: Use the selected font for line characters instead of the builtin code
he: השתמש בגופן הנבחר עבור מספרי שורות במקום בגופן המובנה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useFontLineCharactersButton)
en: Use line characters contained in font
he: השתמש בתווי שורה הכלולים בגופן

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, cursorTab)
en: Cursor
he: סמן

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, autoCursorColorButton)
en: Set the cursor to match the color of the character underneath it.
he: קבע את צבע הסמן שיתאים לצבע התו מתחתיו.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, customCursorColorButton)
en: Use a custom, fixed color for the cursor
he: השתמש בצבע מתואם אישית, צבע קבוע עבור הסמן

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, customColorSelectButton)
en: Select the color used to draw the cursor
he: בחר את הצבע שיש להשתמש בו כדי לצייר את הסמן

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableBlinkingCursorButton)
en: Make the cursor blink regularly
he: סמן מהבהב באופן קבוע

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showTerminalSizeHintButton)
en: Show terminal size in columns and lines in the center of window after resizing
he: הצג את גודל המסוף בשורות ועבודות במרכז החלון לאחר שינוי הגודל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTerminalSizeHintButton)
en: Show hint for terminal size after resizing
he: הצג את גודל המסוף לאחר שינוי הגודל

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, lineSpacingSpinner)
en: The number of pixels between two lines
he: מספר הפיקסלים בין שתי שורות

en: Edit Profile
he: ערוך פרופיל

[ctx: @title:tab Generic, common options]
en: General
he: כללי

en: Tabs
he: כרטיסיות

en: Appearance
he: מראה

en: Scrolling
he: גלילה

en: Keyboard
he: מקלדת

en: Mouse
he: עכבר

[ctx: @title:tab Complex options]
en: Advanced
he: מתקדם

en: Editing profile: %2 | Editing %1 profiles: %2
he[0]: ערוך את הפרופיל "%2"
he[1]: עורך %1 פרופילים: %2

en: Edit Profile "%1"
he: ערוך את הפרופיל "%1"

en: Edit Environment
he: ערוך את הסביבה

en: One environment variable per line
he: משתנה סביבה אחד לשורה

[ctx: Unit of time]
en:  second |  seconds
he[0]:  שניה
he[1]:  שניות

en: Select Initial Directory
he: בחר ספרייה התחלתית

en: This color scheme uses a transparent background which does not appear to be supported on your desktop
he: ערכת נושא זו משתמשת ברקע שקוף שלא נתמך בשולחן העבודה שלך

en: Konsole was started before desktop effects were enabled. You need to restart Konsole to see transparent background.
he: היישום ּKonsole הופעל לפני שהאפקטים של שולחן העבודה הופעלה. עליך להפעיל את Konsole בכדי לראות רקע שקוף.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, iconSelectButton)
en: Select the icon displayed on tabs using this profile
he: סחר את הסמל לשימוש בלשוניות כאשר משתמשים בפרופיל זה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, profileNameEdit)
en: A descriptive name for the profile
he: שם תיאורי עבור הפרופיל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Command:
he: פקודה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, commandEdit)
en: The command to execute when new terminal sessions are created using this profile
he: הפקודה להפעלה כאשר הפעלות של מספוים נוצרות באמצעות פרופיל זה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Initial directory:
he: ספרייה התחלתית:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, initialDirEdit)
en: The initial working directory for new terminal sessions using this profile
he: ספריית ההפעלה הראשונית עבור הפעלות מסוף חדשות שמשתמשות בפרופיל זה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, dirSelectButton)
en: Choose the initial directory
he: בחר את הספרייה ההתחלתית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Environment:
he: סביבה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, environmentEditButton)
en: Edit the list of environment variables and associated values
he: ערוך את רשימת משתני הסביבה והערכים המשוייכים

[ctx: @action:button Create an alternate key binding]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newKeyBindingsButton)
en: New...
he: חדשה...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, tripleClickSelectsFromMousePosition)
en: From mouse position to the end of line
he: ממיקום העכבר ועד סוף השורה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, copyTextToClipboardButton)
en: Automatically copy selected text into clipboard
he: העתק באופן אוטומטי את הטקסט הנבחר אל לוח העריכה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyTextToClipboardButton)
en: Copy on select
he: העתק בעת בחירה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, trimTrailingSpacesButton)
en: Trim trailing spaces in selected text, useful in some instances
he: הסר רווחים עודפים בטקסט הנבחר, מועיל בשימושים מסויימים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trimTrailingSpacesButton)
en: Trim trailing spaces
he: הסר רווחים עודפים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, underlineLinksButton)
en: Text recognized as a link or an email address will be underlined when hovered by the mouse pointer.
he: טקסט שמזוהה בתור קישור או כתובת דוא"ל יודגש בקו תחתי כאשר העכבר עובר מעליו.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, underlineLinksButton)
en: Underline links
he: קו תחתי לקישורים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, underlineFilesButton)
en: Text recognized as a file will be underlined when hovered by the mouse pointer.
he: טקסט שמזוהה בתור קובץ יודגש בקו תחתי כאשר העכבר עובר מעליו.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, underlineFilesButton)
en: Underline files
he: קו תחתי לקבצים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ctrlRequiredForDragButton)
en: Selected text will require control key plus click to drag.
he: בכדי לגרור טקסט מסומן יש צורך ללחוץ גם על מקש Control.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableMouseWheelZoomButton)
en: Pressing Ctrl+scrollwheel will increase/decrease the text size.
he: לחיצה על Control+גלגלת של העכבר תגדיל תקטין את גודל הטקסט

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableMouseWheelZoomButton)
en: Allow Ctrl+scrollwheel to zoom text size
he: אפשר לשנות גודל טקסט בעזרת Control+גלגלת של העכבר

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, scrollHalfPage)
en: Scroll the page the half height of window
he: גלול את העמוד בחצי מגודל החלון

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, scrollFullPage)
en: Scroll the page the full height of window
he: גלול את העמוד בגודל החלון

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, scrollBarRightButton)
en: Show the scroll bar on the right side of the terminal window
he: הצג את פס הגלילה בצד ימין של חלון המסוף

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, scrollBarLeftButton)
en: Show the scroll bar on the left side of the terminal window
he: הצג את פס הגלילה בצד שמאל של חלון המסוף

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Tab Titles
he: שמות הכרטיסיות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, tabMonitoringGroup)
en: Tab Monitoring
he: ניתור אחר כרטיסיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, silenceSecondsLabel)
en: Threshold for continuous silence:
he: סף לשקט ממושך:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, silenceSecondsSpinner)
en: The threshold for continuous silence to be detected by Konsole
he: סף הזמן ללא תגובה שאחריו Konsole תזהה בתור שקט

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, fixedSizeHistoryButton)
en: Limit the remembered output to a fixed number of lines
he: הגבל את מספר השורות של פלט בזכרון למספר קבוע

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, historyLineSpinner)
en: Number of lines of output to remember
he: מספר השורות שיש לזכור

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, unlimitedHistoryButton)
en: Remember all output produced by the terminal
he: זכור את כל הפלט המיוצר על ידי המסוף

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, noHistoryButton)
en: Do not remember previous output
he: אל תזכור את הפלט הקודם

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter the text to search for here
he: הכנס כאן את הטקסט לחיפוש

[ctx: @action:button Go to the next phrase]
en: Next
he: הבא

[ctx: @info:tooltip]
en: Find the next match for the current search phrase
he: מצא את המופע הבא של מחרוזת החיפוש הנוכחית

[ctx: @action:button Go to the previous phrase]
en: Previous
he: הקודם

[ctx: @info:tooltip]
en: Find the previous match for the current search phrase
he: מצא את המופע הקודם של מחרוזת החיפוש הנוכחית

[ctx: @info:tooltip]
en: Display the options menu
he: הצג את תפריט האפשרויות

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the search bar
he: סגור את סרגל החיפוש

[ctx: @item:inmenu]
en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets whether the search is case sensitive
he: קובע האם החיפוש הוא תלוי רישיות

[ctx: @item:inmenu]
en: Match regular expression
he: התאם ביטוי רגולרי

[ctx: @item:inmenu]
en: Highlight all matches
he: הדגש את כל ההתאמות

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets whether matching text should be highlighted
he: קובע האם יש להדגיש את הטקסט הנמצא

en: Print Shell
he: הדפס מעטפת

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, remoteTabTitleEdit)
en: Tab title format used when a remote command (e.g. connection to another computer via SSH) is being executed
he: תסדיר שם הכרטיסייה שיש להשתמש בה כאשר מפעילים פקודה מרוחקת (כגון חיבור אל מחשב אחר באמצעות SSH)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Remote tab title format:
he: תסדיר שם כרטיסייה מרוחקת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Tab title format:
he: תסדיר שמות הכרטיסיות:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, tabTitleEdit)
en: Normal tab title format
he: תסדיר כותרת הכרטיסיות

en: Program Name: %n
he: שם התכנית: ‎%n

en: Current Directory (Short): %d
he: ספרייה הנוכחית (קצר): ‎%d

en: Current Directory (Long): %D
he: ספרייה נוכחית (ארוך): ‎%D

en: Window Title Set by Shell: %w
he: כותרת החלון נקבעת על ידי המעטפת: ‎%w

en: Session Number: %#
he: מספר ההפעלה: ‎%#‎

en: User Name: %u
he: שם משתמש: ‎‎%u

en: Local Host: %h
he: מארח מקומי: ‎‎%h

en: User Name@ (if given): %U
he: שם משתמש (אם ניתן): ‎‎%U

en: Remote Host (Short): %h
he: מארח מרוחק (קצר): ‎%h

en: Remote Host (Long): %H
he: מארח מרוחק (ארוך): ‎%H

en: Insert
he: הוסף

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert title format
he: תסדיר הכנסת כותרת

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert remote title format
he: הכנס את תסדיר כותרת המרוחקת

[ctx: @action:inmenu]
en: &Detach Tab
he: &נתק כרטיסייה
