konsole - en to lt translation catalogue (311 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: File
lt: Failas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit) i18n: ectx: Menu (edit)
en: Edit
lt: Keisti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: View
lt: Vaizdas

note: i18n: ectx: Menu (view-split)
en: Split View
lt: Padalinti vaizdą

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
lt: Nuostatos

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: Help
lt: Pagalba

note: i18n: ectx: Menu (history)
en: S&crollback
lt: &Slinkties juosta

[ctx: @info:shell]
en: Name of profile to use for new Konsole instance
lt: Naujo Konsole seanso profilio pavadinimas

[ctx: @info:shell]
en: Set the initial working directory of the new tab or window to 'dir'
lt: Nurodyti naujos kortelės ar lango pradinį aplanką „dir“

[ctx: @info:shell]
en: Do not close the initial session automatically when it ends.
lt: Sesijai baigus darbą neužverti jos automatiškai.

[ctx: @info:shell]
en: Create tabs as specified in given tabs configuration file
lt: Kurti korteles taip, kaip nurodyta kortelių konfigūracijos faile

[ctx: @info:shell]
en: Run in a separate process
lt: Vykdyti atskirame procese

[ctx: @info:shell]
en: Show the menubar, overriding the default setting
lt: Rodyti meniu juostą, perrašant numatytus nustatymus

[ctx: @info:shell]
en: Hide the menubar, overriding the default setting
lt: Slėpti meniu juostą, perrašant numatytus nustatymus

[ctx: @info:shell]
en: Show the tabbar, overriding the default setting
lt: Rodyti kortelių juostą, perrašant numatytus nustatymus

[ctx: @info:shell]
en: Hide the tabbar, overriding the default setting
lt: Slėpti kortelių juostą, perrašant numatytus nustatymus

[ctx: @info:shell]
en: Start Konsole in fullscreen mode
lt: Paleisti Konsole viso ekrano režimu

[ctx: @info:shell]
en: Disable transparent backgrounds, even if the system supports them.
lt: Išjungti permatomą foną net jei sistema jį palaiko.

[ctx: @info:shell]
en: List the available profiles
lt: Esamų profilių sąrašas

[ctx: @info:shell]
en: List all the profile properties names and their type (for use with -p)
lt: Visų profilio savybių vardų ir tipų sąrašas (naudojimui su -p)

[ctx: @info:shell]
en: Change the value of a profile property.
lt: Pakeisti profilio parinkties reikšmę.

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute. This option will catch all following arguments, so use it as the last option.
lt: Vykdytina komanda. Ši pasirinktis pagaus šiuos argumentus, taigi naudokite tai kaip paskutinį variantą.

[ctx: @info:shell]
en: Arguments passed to command
lt: Komandos parametrai

[ctx: @item:inmenu The user's name and host they are connected to via ssh]
en: %1 on %2
lt: %1 – %2

[ctx: @item:intable palette]
en: Foreground
lt: Teksto spalva

[ctx: @item:intable palette]
en: Background
lt: Fono spalva

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 1
lt: Spalva 1

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 2
lt: Spalva 2

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 3
lt: Spalva 3

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 4
lt: Spalva 4

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 5
lt: Spalva 5

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 6
lt: Spalva 6

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 7
lt: Spalva 7

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 8
lt: Spalva 8

[ctx: @item:intable palette]
en: Foreground (Intense)
lt: Teksto spalva (intensyvi)

[ctx: @item:intable palette]
en: Background (Intense)
lt: Fono spalva (intensyvi)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 1 (Intense)
lt: Spalva 1 (intensyvi)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 2 (Intense)
lt: Spalva 2 (intensyvi)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 3 (Intense)
lt: Spalva 3 (intensyvi)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 4 (Intense)
lt: Spalva 4 (intensyvi)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 5 (Intense)
lt: Spalva 5 (intensyvi)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 6 (Intense)
lt: Spalva 6 (intensyvi)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 7 (Intense)
lt: Spalva 7 (intensyvi)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 8 (Intense)
lt: Spalva 8 (intensyvi)

[ctx: @label:listbox Column header text for color names]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @label:listbox Column header text for the actual colors]
en: Color
lt: Spalva

[ctx: @label:listbox Column header text for the actual intense colors]
en: Intense color
lt: Intensyvi spalva

[ctx: @info:status]
en: The background transparency setting will not be used because your desktop does not appear to support transparent windows.
lt: Jūsų darbalaukis nepalaiko permatomų langų, todėl negalima įjungti permatomo fono.

[ctx: @label:textbox Filter in file open dialog]
en: Supported Images
lt: Palaikomi paveikslai

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to choose color
lt: Spragtelėkite pasirinkti spalvą

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to choose intense color
lt: Spragtelėkite, kad pasirinkti intensyvią spalvą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, discriptionLabel)
en: Description:
lt: Aprašymas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, transparencyPercentLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, wallpaperTransparencyPercentLabel)
en: Percent
lt: Procentai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, wallpaperLabel)
en: Background image:
lt: Fono paveikslėlis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, wallpaperPath)
en: Edit the path of the background image
lt: Keisti fono paveikslėlio kelią

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, wallpaperSelectButton)
en: Choose the background image
lt: Pasirinkti fono paveikslėlį

en: Copy Input
lt: Kopijuoti įvestį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filterLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filter:
lt: Filtras:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select All
lt: Pažymėti viską

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deselectAllButton)
en: Deselect All
lt: Atžymėti viską

en: Open Link
lt: Atverti nuorodą

en: Copy Link Address
lt: Kopijuoti nuorodos adresą

en: Send Email To...
lt: Siųsti el. laišką adresatui...

en: Copy Email Address
lt: Kopijuoti el. pašto adresą

[ctx: @title:window]
en: Adjust Scrollback
lt: Tvarkyti slinkties juostą

[ctx: @info:status]
en: Any adjustments are only temporary to this session.
lt: Bet kokie nustatymai yra tik laikini šiai sesijai.

en: Key Combination
lt: Klavišų kombinacija

en: Output
lt: Išvestis

en: New Key Binding List
lt: Naujas sparčiųjų klavišų sąrašas

en: Edit Key Binding List
lt: Keisti sparčiųjų klavišų sąrašą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEntryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add
lt: Pridėti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEntryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeKeyBindingsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeColorSchemeButton)
en: Remove
lt: Pašalinti

[ctx: Title of the area where you test your keys are properly configured]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Test Area
lt: Vieta pabandymui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Input:
lt: Įvestis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Output:
lt: Išvestis:

[ctx: @title]
en: Konsole
lt: Konsolė

[ctx: @title]
en: Terminal emulator
lt: Terminalo emuliatorius

[ctx: @info:credit]
en: General maintainer, bug fixes and general improvements
lt: Pagrindinis prižiūrėtojas, klaidų taisymas ir bendri patobulinimai

[ctx: @info:credit]
en: Previous maintainer, ported to KDE4
lt: Ankstesnis prižiūrėtojas, migravo į KDE4

[ctx: @info:credit]
en: Original author
lt: Pradinis autorius

[ctx: @info:credit]
en: Bug fixes and general improvements
lt: Klaidų taisymas ir bendri patobulinimai

[ctx: @info:credit]
en: General improvements
lt: Bendri patobulinimai

[ctx: @info:credit]
en: Bug fixes
lt: Klaidų taisymas

[ctx: @info:credit]
en: Solaris support and history
lt: Solaris palaikymas ir žurnalas

[ctx: @info:credit]
en: Bug fixes and improved startup performance
lt: Klaidų taisymas ir patobulintas paleidimas

[ctx: @info:credit]
en: Marking improvements
lt: Žymėjimo patobulinimai

[ctx: @info:credit]
en: Embedded Konsole
    Toolbar and session names
lt: Įterpta Konsole
    Įrankių juosta ir sesijų pavadinimai

[ctx: @info:credit]
en: Embedded Konsole
    General improvements
lt: Įterpta Konsolė
    Bendri patobulinimai

[ctx: @info:credit]
en: Visual effects
lt: Vaizdiniai efektai

[ctx: @info:credit]
en: Code from the kvt project
    General improvements
lt: Kodas iš kvt projekto
    Bendri patobulinimai

[ctx: @info:credit]
en: Schema and text selection improvements
lt: Schemos ir teksto žymėjimo patobulinimai

[ctx: @info:credit]
en: SGI port
lt: SGI perkėlimas

[ctx: @info:credit]
en: FreeBSD port
lt: FreeBSD pritaikymas

[ctx: @info:credit]
en: Thanks to many others.
lt: Ačiū daugeliui kitų.

[ctx: @action:inmenu]
en: &New Tab
lt: &Nauja kortelė

[ctx: @action:inmenu]
en: &Clone Tab
lt: &Klonuoti kortelę

[ctx: @action:inmenu]
en: New &Window
lt: Naujas &langas

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Window
lt: Uždaryti langą

[ctx: @title:menu]
en: &Bookmarks
lt: &Žymelės

[ctx: @action:inmenu]
en: Manage Profiles...
lt: Tvarkyti profilius...

[ctx: @item]
en: Activate Menu
lt: Aktyvuoti meniu

[ctx: @info]
en: There is a process running in this window. Do you still want to quit? | There are %1 processes running in this window. Do you still want to quit?
lt[0]: Yra veikiantis procesas šiame lange. Ar tikrai norite išeiti?
lt[1]: Yra veikiantys %1 procesai šiame lange. Ar tikrai norite išeiti?
lt[2]: Yra veikiančių %1 procesų šiame lange. Ar tikrai norite išeiti?
lt[3]: Yra veikiantis %1 procesas šiame lange. Ar tikrai norite išeiti?

[ctx: @title]
en: Confirm Close
lt: Patvirtinti uždarymą

[ctx: @action:button]
en: Close &Window
lt: Užverti &langą

[ctx: @action:button]
en: Close Current &Tab
lt: Užverti dabartinę kortelę

[ctx: @title Preferences page name]
en: Profiles
lt: Profiliai

[ctx: @title Preferences page name]
en: General
lt: Bendri

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptions) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OutputOptions)
en: Output Options
lt: Išvesties parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, printerFriendly) i18n: ectx: label, entry (PrinterFriendly), group (PrintOptions)
en: Printer &friendly mode (black text, no background)
lt: &Draugiška spausdintuvui veiksena (juodas tekstas, nėra fono)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, scaleOutput) i18n: ectx: label, entry (ScaleOutput), group (PrintOptions)
en: &Scale output
lt: &Keisti išvesties dydį

en: Default profile
lt: Numatytas profilis

[ctx: @info:tooltip]
en: Double click to change shortcut
lt: Du kart spustelėkite, kad pakeisti trumpinį

en: Save Output From %1
lt: Įrašyti %1 išvestį

en: %1 is an invalid URL, the output could not be saved.
lt: URL %1 yra klaidingas, išvesties įrašyti nepavyko.

en: A problem occurred when saving the output.
    %1
lt: Įrašant išvestį įvyko klaida.
    %1

en: Black on Light Yellow
lt: Juoda ant šviesiai geltonos

en: Black on Random Light
lt: Juoda ant atsitiktinės šviesios spalvos

en: Black on White
lt: Juoda ant baltos

en: Blue on Black
lt: Mėlyna ant juodos

en: Dark Pastels
lt: Tamsios pastelinės spalvos

en: Green on Black
lt: Žalia ant juodos

en: Linux Colors
lt: Linux spalvos

en: Red on Black
lt: Raudona ant juodos

en: Solarized
lt: Saulėtas

en: Solarized Light
lt: Saulėtas lengvas

en: White on Black
lt: Balta ant juodos

en: Default (XFree 4)
lt: Numatyta (XFree 4)

en: Linux console
lt: Linux konsolė

en: Solaris console
lt: Solaris konsolė

en: Could not find binary:
lt: Nerastas dvejetainis failas:

[ctx: @info:shell Alert the user with red color text]
en: Warning:
lt: Dėmesio:

en: Could not find an interactive shell to start.
lt: Nepavyko rasti ir paleisti interaktyvaus apvalkalo.

en: Could not find '%1', starting '%2' instead.  Please check your profile settings.
lt: Nepavyko rasti „%1“, todėl paleidžiama „%2“. Patikrinkite profilio parinktis.

en: Could not start program '%1' with arguments '%2'.
lt: Nepavyko paleisti programos „%1“ su parametrais „%2“.

[ctx: @info:shell This session is done]
en: Finished
lt: Baigta

en: Program '%1' crashed.
lt: Programa „%1“ nulūžo.

en: Program '%1' exited with status %2.
lt: Programa „%1“ baigė darbą ir pranešė kodą „%2“.

en: ZModem Progress
lt: ZModem eiga

en: Konsole
lt: Konsolė

en: Konsole does not know how to open the bookmark:
lt: Konsolė nežino, kaip atidaryti žymelę:

en: Search for '%1' with
lt: Ieškoti „%1“ su

en: Configure Web Shortcuts...
lt: Konfigūruoti žiniatinklio trumpinius...

en: &Close Session
lt: Uždaryti langą

en: Open File Manager
lt: Atverti failų tvarkyklę

en: Paste Selection
lt: Padėti pažymėtą sritį

en: Web Search
lt: Paieška žiniatinklyje

en: &Select All
lt: &Pažymėti viską

en: Select &Line
lt: Pažymėti eilutę

en: Save Output &As...
lt: Įrašyti išvestį &kaip...

en: &Print Screen...
lt: &Spausdinti ekraną...

en: Adjust Scrollback...
lt: Tvarkyti slinkties juostą...

en: Clear Scrollback
lt: Išvalyti slinkties istoriją

en: Clear Scrollback and Reset
lt: Išvalyti ir paleisti iš naujo slinkties juostą

en: Switch Profile
lt: Perjungti profilį

en: Set &Encoding
lt: Nustatyti &koduotę

en: &All Tabs in Current Window
lt: &Visos kortelės dabartiniame lange

en: &Select Tabs...
lt: &Pažymėti korteles...

[ctx: @action:inmenu Do not select any tabs]
en: &None
lt: &Nei vienos

en: Copy Input To
lt: Kopijuoti įvestį į

en: &ZModem Upload...
lt: &ZModem įkėlimas...

en: Monitor for &Activity
lt: Stebėti &aktyvumą

en: Monitor for &Silence
lt: &Stebėti neaktyvumą

en: Enlarge Font
lt: Padidinti šriftą

en: Shrink Font
lt: Sumažinti šriftą

en: Send Signal
lt: Siųsti signalą

en: &Suspend Task
lt: &Sustabdyti užduotį

en: &Continue Task
lt: &Tęsti užduotį

en: &Hangup
lt: &Atsijungti

en: &Interrupt Task
lt: &Pertraukti užduotį

en: &Terminate Task
lt: &Nutraukti  užduotį

en: &Kill Task
lt: &Nutraukti užduotį

en: User Signal &1
lt: Naudotojo signalas &1

en: User Signal &2
lt: Naudotojo signalas &2

en: Edit Current Profile...
lt: Keisti dabartinį profilį...

en: A program is currently running in this session.  Are you sure you want to close it?
lt: Šioje kortelėje vykdoma programa. Ar tikrai norite užverti kortelę?

en: The program '%1' is currently running in this session.  Are you sure you want to close it?
lt: Šioje kortelėje vykdoma programa „%1“. Ar tikrai norite užverti kortelę?

en: Confirm Close
lt: Patvirtinti baigimą

en: A program in this session would not die.  Are you sure you want to kill it by force?
lt: Šioje kortelėje vykdoma programa niekaip nemiršta. Ar tikrai norite ją užbaigti prievarta?

en: The program '%1' is in this session would not die.  Are you sure you want to kill it by force?
lt: Šioje kortelėje vykdoma programa „%1“ niekaip nemiršta. Ar tikrai norite ją užbaigti prievarta?

en: <p>A ZModem file transfer attempt has been detected, but no suitable ZModem software was found on this system.</p><p>You may wish to install the 'rzsz' or 'lrzsz' package.</p>
lt: <p>Užfiksuotas ZModem failo perkėlimo bandymas, tačiau nerasta tinkamos ZModem programinės įrangos šioje sistemoje.</p><p>Galite įdiegti paketą „rzsz“ arba „lrzsz“.</p>

en: <p>The current session already has a ZModem file transfer in progress.</p>
lt: <p>Šioje sesijoje jau vykdomas ZModem failo perkėlimas.</p>

en: <p>No suitable ZModem software was found on this system.</p><p>You may wish to install the 'rzsz' or 'lrzsz' package.</p>
lt: <p>Šioje sistemoje nepavyko rasti tinkamos ZModem programos.</p><p>Tokią programą galite įgyti įdiegdami paketą „rzsz“ arba „lrzsz“.</p>

en: Select Files for ZModem Upload
lt: Pažymėkite failus išsiuntimui su ZModem

[ctx: @item:intable The session index]
en: Number
lt: Skaičius

[ctx: @item:intable The session title]
en: Title
lt: Antraštė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowMenuAccelerators) i18n: ectx: label, entry (AllowMenuAccelerators), group (KonsoleWindow)
en: Enable menu accelerators
lt: Įjungti meniu sparčiuosius klavišus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowWindowTitleOnTitleBar) i18n: ectx: label, entry (ShowWindowTitleOnTitleBar), group (KonsoleWindow)
en: Show window title on the titlebar
lt: Rodyti lango pavadinimą pavadinimo juostoje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_SearchReverseSearch) i18n: ectx: tooltip, entry (SearchReverseSearch), group (SearchSettings)
en: Sets whether search should start from the bottom
lt: Nustato kad paieška turi startuoti nuo apačios

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SearchReverseSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchReverseSearch), group (SearchSettings)
en: Search backwards
lt: Ieškoti pradžios link

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ShowWindowTitleOnTitleBar), group (KonsoleWindow)
en: Show window title set by escape sequence on the titlebar
lt: Rodyti lango pavadinimą nustatytą išėjimo sekos pavadinimo juostoje

note: i18n: ectx: tooltip, entry (AllowMenuAccelerators), group (KonsoleWindow)
en: Allow users to access top menu through Alt+Key combination
lt: Leisti naudotojams pasiekti meniu su Alt+Key kombinacija

note: i18n: ectx: label, entry (RememberWindowSize), group (KonsoleWindow)
en: Use current window size on next startup
lt: Išsaugoti lango dydį kito paleidimo metu

note: i18n: ectx: tooltip, entry (RememberWindowSize), group (KonsoleWindow)
en: The window size will be saved upon exiting Konsole
lt: Lango dydis bus išsaugotas uždarant Konsolę

note: i18n: ectx: label, entry (SplitViewVisibility), group (SplitView) i18n: ectx: label, entry (TabBarVisibility), group (TabBar)
en: Control the visibility of the whole tab bar
lt: Kontroliuoti matomumą visos kortelės juostos

note: i18n: ectx: label, entry (TabBarPosition), group (TabBar)
en: Control the position of the tab bar
lt: Kontroliuoti kortelių juostos poziciją

note: i18n: ectx: label, entry (TabBarStyleSheet), group (TabBar)
en: Control the visual style of the tab bar
lt: Kontroliuoti kortelių juostos išvaizdos stilių

note: i18n: ectx: label, entry (TabBarUseUserStyleSheet), group (TabBar)
en: Use a user-defined .css file for the tab bar
lt: Naudoti naudotojo nurodytą .css failą kortelių juostai

note: i18n: ectx: label, entry (NewTabBehavior), group (TabBar)
en: Control where to put the new tab
lt: Kontroliuoti kur padėti naują kortelę

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, setAsDefaultButton)
en: Set the selected profile as the default for new terminal sessions
lt: Nurodyti pažymėtą profilį kaip numatytą profilį naujiems terminalams

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, setAsDefaultButton)
en: &Set as Default
lt: N&ustatyti kaip numatytą

en: Size: %1 x %2
lt: Matmenys: %1 x %2

en: Are you sure you want to paste %1 character? | Are you sure you want to paste %1 characters?
lt[0]: Ar tikrai norite įklijuoti  %1 rašmenį?
lt[1]: Ar tikrai norite įklijuoti  %1 rašmenis?
lt[2]: Ar tikrai norite įklijuoti  %1 rašmenų?
lt[3]: Ar tikrai norite įklijuoti  %1 rašmenį?

en: Confirm Paste
lt: Patvirtinti įklijavimą

en: Change &Directory To
lt: Keisti &direktoriją į

en: &Paste Location
lt: &Padėti vieta

[ctx: @action:inmenu]
en: Split View Left/Right
lt: Padalinti polangį į kairę ir į dešinę

[ctx: @action:inmenu]
en: Split View Top/Bottom
lt: Padalinti polangį į viršų ir į apačią

[ctx: @action:inmenu]
en: Expand View
lt: Išplėsti polangį

[ctx: @action:inmenu]
en: Shrink View
lt: Sumažinti polangį

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Next Tab
lt: Kita kortelė

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Previous Tab
lt: Ankstesnė kortelė

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Switch to Last Tab
lt: Persijungti į paskutinę kortelę

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Switch to Tab %1
lt: Persijungti į kortelę %1

en: No keyboard translator available.  The information needed to convert key presses into characters to send to the terminal is missing.
lt: Nerastas klaviatūros transliatorius. Nepavyko paspaustų klavišų paversti simboliais ekrane.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableBlinkingTextButton)
en: Allow terminal programs to create blinking sections of text
lt: Leisti terminale paleistoms programoms išvesti mirgantį tekstą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableBlinkingTextButton)
en: Allow blinking text
lt: Leisti mirgantį tekstą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableFlowControlButton)
en: Allow the output to be suspended by pressing Ctrl+S
lt: Įjungti išvesties sustabdymo klavišą Vald+S

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableBidiRenderingButton)
en: Enable Bi-Directional display on terminals (valid for Arabic, Farsi or Hebrew only)
lt: Įjungti teksto rašymą abejomis kryptimis (turi prasmę tik Arabų, Persų ir Hebrajų kalboms)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Default character encoding:
lt: Numatytoji simbolių koduotė:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newColorSchemeButton)
en: Create a new color scheme based upon the selected scheme
lt: Sukurti naują spalvų schema pagal pažymėtą schemą

[ctx: @action:button Create an alternate color scheme]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newColorSchemeButton)
en: New...
lt: Nauja...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, editColorSchemeButton)
en: Edit the selected color scheme
lt: Keisti pažymėtą spalvų schemą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editKeyBindingsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, environmentEditButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, textEditorCustomBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editColorSchemeButton)
en: Edit...
lt: Keisti...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeColorSchemeButton)
en: Delete the selected color scheme
lt: Pašalinti pažymėtą spalvų schemą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, antialiasTextButton)
en: Smooth fonts
lt: Glotnūs šriftai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boldIntenseButton)
en: Draw intense colors in bold font
lt: Vaizduoti intensyvias spalvas riebiu šriftu

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, cursorTab)
en: Cursor
lt: Žymeklis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, autoCursorColorButton)
en: Set the cursor to match the color of the character underneath it.
lt: Žymeklio spalva atitinka simbolio, esančio virš jo, spalvą.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, customCursorColorButton)
en: Use a custom, fixed color for the cursor
lt: Naudoti nurodytą pastovią žymeklio spalvą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, customColorSelectButton)
en: Select the color used to draw the cursor
lt: Nurodykite žymeklio spalvą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableBlinkingCursorButton)
en: Make the cursor blink regularly
lt: Žymeklis mirksi nuolatos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showTerminalSizeHintButton)
en: Show terminal size in columns and lines in the center of window after resizing
lt: Po lango dydžio pakeitimo rodyti per vidurį terminalo dydį stulpeliais ir linijomis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTerminalSizeHintButton)
en: Show hint for terminal size after resizing
lt: Rodyti terminalo dydį po lango dydžio keitimo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, lineSpacingSpinner)
en: The number of pixels between two lines
lt: Pikselių skaičius tarp dviejų eilučių

en: Edit Profile
lt: Keisti profilį

[ctx: @title:tab Generic, common options]
en: General
lt: Bendra

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Scrolling
lt: Slinkties juosta

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Mouse
lt: Pelė

[ctx: @title:tab Complex options]
en: Advanced
lt: Sudėtingesnės parinktys

en: Editing profile: %2 | Editing %1 profiles: %2
lt[0]: Keičiamas profilis: %2
lt[1]: Keičiami %1 profiliai: %2
lt[2]: Keičiama %1 profilių: %2
lt[3]: Keičiamas %1 profilis: %2

en: Edit Profile "%1"
lt: Keisti profilį „%1“

en: Edit Environment
lt: Keisti aplinką

[ctx: Unit of time]
en:  second |  seconds
lt[0]:  sekundė
lt[1]:  sekundės
lt[2]:  sekundžių
lt[3]:  sekundė

en: Select Initial Directory
lt: Nurodykite pradinį aplanką

en: This color scheme uses a transparent background which does not appear to be supported on your desktop
lt: Spalvų schemoje naudojamas permatomas fonas, kurio jūsų darbalaukis nepalaiko

en: Konsole was started before desktop effects were enabled. You need to restart Konsole to see transparent background.
lt: Konsolė buvo paleista prieš įjungiant darbalaukio efektus. Jums reikia iš naujo paleisti Konsolę, kad matytumėte permatomą foną.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, iconSelectButton)
en: Select the icon displayed on tabs using this profile
lt: Nurodykite šio profilio kortelės ženkliuką

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, profileNameEdit)
en: A descriptive name for the profile
lt: Prasmingas profilio pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Command:
lt: Komanda:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, commandEdit)
en: The command to execute when new terminal sessions are created using this profile
lt: Atvėrus naują naują kortelę su šiuo profiliu įvykdyti šią komandą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Initial directory:
lt: Pradinis aplankas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, initialDirEdit)
en: The initial working directory for new terminal sessions using this profile
lt: Naujos kortelės su šiuo profiliu pradinis aplankas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, dirSelectButton)
en: Choose the initial directory
lt: Nurodyti pradinį aplanką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Environment:
lt: Aplinka:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, environmentEditButton)
en: Edit the list of environment variables and associated values
lt: Keisti aplinkos kintamųjų ir parametrų reikšmes

[ctx: @action:button Create an alternate key binding]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newKeyBindingsButton)
en: New...
lt: Nauja...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, tripleClickSelectsFromMousePosition)
en: From mouse position to the end of line
lt: Nuo pelės pozicijos iki eilutės pabaigos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, copyTextToClipboardButton)
en: Automatically copy selected text into clipboard
lt: Automatiškai kopijuoti pažymėtą tekstą į iškarpinę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyTextToClipboardButton)
en: Copy on select
lt: Kopijuoti pažymėjus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, trimTrailingSpacesButton)
en: Trim trailing spaces in selected text, useful in some instances
lt: Trinti tarpus eilučių pabaigoje pažymėtame tekste, naudinga kai kuriai atvejais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trimTrailingSpacesButton)
en: Trim trailing spaces
lt: Trinti tarpus eilučių pabaigoje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ctrlRequiredForDragButton)
en: Selected text will require control key plus click to drag.
lt: Pažymėtas tekstas reikalaus valdymo klavišo ir spūstelėjimo kad kelti.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableMouseWheelZoomButton)
en: Pressing Ctrl+scrollwheel will increase/decrease the text size.
lt: Spaudžiant Vald+slinkimo ratukas didins/mažins teksto dydį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableMouseWheelZoomButton)
en: Allow Ctrl+scrollwheel to zoom text size
lt: Leisti Vald+slinkimo ratukas keisti teksto dydį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, scrollHalfPage)
en: Scroll the page the half height of window
lt: Slinkti puslapį pusę lango aukščio

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, scrollFullPage)
en: Scroll the page the full height of window
lt: Slinkti puslapį per visą lango aukštį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, scrollBarRightButton)
en: Show the scroll bar on the right side of the terminal window
lt: Slinkties juostą rodyti dešinėje lango pusėje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, scrollBarLeftButton)
en: Show the scroll bar on the left side of the terminal window
lt: Slinkties juostą rodyti kairėje lango pusėje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Tab Titles
lt: Kortelių pavadinimai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, tabMonitoringGroup)
en: Tab Monitoring
lt: Kortelių stebėjimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, silenceSecondsLabel)
en: Threshold for continuous silence:
lt: Slenkstis besitęsiančiai tylai:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, silenceSecondsSpinner)
en: The threshold for continuous silence to be detected by Konsole
lt: Slenkstis besitęsiančiai tylai bus aptinkama Konsolės

[ctx: @label:textbox Unit of scrollback]
en:  line |  lines
lt[0]:  eilutė
lt[1]:  eilutės
lt[2]:  eilučių
lt[3]:  eilutė

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, fixedSizeHistoryButton)
en: Limit the remembered output to a fixed number of lines
lt: Apriboti įsimintą išvestį iki nurodyto eilučių skaičiaus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, historyLineSpinner)
en: Number of lines of output to remember
lt: Įsimenamos išvesties eilutės

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, unlimitedHistoryButton)
en: Remember all output produced by the terminal
lt: Įsiminti visą terminalo išvestį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, noHistoryButton)
en: Do not remember previous output
lt: Neprisiminti ankstesnės išvesties

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter the text to search for here
lt: Įrašykite ieškomą frazę čia

[ctx: @action:button Go to the next phrase]
en: Next
lt: Kitas

[ctx: @info:tooltip]
en: Find the next match for the current search phrase
lt: Rasti kitą atitikmenį dabartinei paieškos frazei

[ctx: @action:button Go to the previous phrase]
en: Previous
lt: Ankstesnis

[ctx: @info:tooltip]
en: Find the previous match for the current search phrase
lt: Rasti ankstesnį atitikmenį dabartinei paieškos frazei

[ctx: @info:tooltip]
en: Display the options menu
lt: Rodyti parinkčių meniu

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the search bar
lt: Užverti paieškos juostą

[ctx: @item:inmenu]
en: Case sensitive
lt: Skirti raidžių dydį

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets whether the search is case sensitive
lt: Paieškos metu skirti raidžių dydį

[ctx: @item:inmenu]
en: Match regular expression
lt: Ieškoti kaip reguliaraus reiškinio

[ctx: @item:inmenu]
en: Highlight all matches
lt: Paryškinti visus atitikmenis

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets whether matching text should be highlighted
lt: Paryškinti paieškos užklausą atitikusį tekstą

[ctx: @item:inmenu]
en: Search backwards
lt: Ieškoti pradžios link

en: Print Shell
lt: Spausdintų apvalkalą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, remoteTabTitleEdit)
en: Tab title format used when a remote command (e.g. connection to another computer via SSH) is being executed
lt: Kortelių, kuriose įvykdyta nutolusio prisijungimo komanda (pvz., prisijungta prie kito kompiuterio per SSH), pavadinimo formatas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Remote tab title format:
lt: Nutolusios kortelės pavadinimo formatas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Tab title format:
lt: Kortelių pavadinimų formatas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, tabTitleEdit)
en: Normal tab title format
lt: Standartinis kortelių pavadinimų formatas

en: Program Name: %n
lt: Programos pavadinimas: %n

en: Current Directory (Short): %d
lt: Dabartinis aplankas (trumpas): %d

en: Current Directory (Long): %D
lt: Dabartinis aplankas (ilgas): %D

en: Window Title Set by Shell: %w
lt: Lango pavadinimas nustatytas pagal apvalkalą: %w

en: Session Number: %#
lt: Sesijos numeris: %#

en: User Name: %u
lt: Naudotojo vardas: %u

en: Local Host: %h
lt: Vietinis serveris: %h

en: Remote Host (Short): %h
lt: Nutolęs mazgas (trumpas): %h

en: Remote Host (Long): %H
lt: Nutolęs mazgas (ilgas): %H

en: Insert
lt: Įterpti

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert title format
lt: Įterpti antraštės formatą

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert remote title format
lt: Įterpti nuotolinio pavadinimo formatą

[ctx: @action:inmenu]
en: &Detach Tab
lt: &Atkabinti kortelę
