konsole - en to ms translation catalogue (24 entries)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
ms: Tetapan

en: New Key Binding List
ms: Senarai Kekunci Pintas Baru

en: Edit Key Binding List
ms: Sunting Senarai Kekunci Pintas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, printerFriendly) i18n: ectx: label, entry (PrinterFriendly), group (PrintOptions)
en: Printer &friendly mode (black text, no background)
ms: Mod &mesra pencetak (teks hitam, tiada latar belakang)

en: Black on Light Yellow
ms: Hitam di atas Kuning Cerah

en: Black on White
ms: Hitam di atas Putih

en: Green on Black
ms: Hijau di atas Hitam

en: Linux Colors
ms: Warna Linux

en: White on Black
ms: Putih di atas Hitam

en: ZModem Progress
ms: Kemajuan ZModem

en: Paste Selection
ms: Tepek Pilihan

en: &Print Screen...
ms: Ceta&k Skrin...

en: &ZModem Upload...
ms: Muat naik &ZModem ...

en: Monitor for &Activity
ms: Pe&rhatikan Aktiviti

en: Monitor for &Silence
ms: Per&hatikan Senyap

en: Enlarge Font
ms: Besarkan Fon

en: &Suspend Task
ms: Gan&tung Tugas

en: &Continue Task
ms: Teruska&n Tugas

en: &Hangup
ms: Tun&ggu

en: &Interrupt Task
ms: Gang&gu Tugas

en: &Kill Task
ms: Hent&i Tugas

en: User Signal &1
ms: Isyarat Pengguna &1

en: User Signal &2
ms: Isyarat Pengguna &2

en: Size: %1 x %2
ms: Saiz: %1 x %2
