konsole - en to ne translation catalogue (71 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, discriptionLabel)
en: Description:
ne: वर्णन:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, transparencyPercentLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, wallpaperTransparencyPercentLabel)
en: Percent
ne: प्रतिशत

en: Open Link
ne: लिङ्क खोल्नुहोस्

en: Copy Link Address
ne: लिङ्क ठेगाना प्रतिलिपि बनाउनुहोस्

en: Send Email To...
ne: यसमा इमेल पठाउनुहोस्...

en: Copy Email Address
ne: इमेल ठेगाना प्रतिलिपि बनाउनुहोस्

en: Key Combination
ne: कुञ्जी संयोजन

en: Output
ne: निर्गात

en: New Key Binding List
ne: नयाँ कुञ्जी बाइन्डिङ सूची

en: Edit Key Binding List
ne: कुञ्जी बाइन्डिङ सूची सम्पादन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEntryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add
ne: थप्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEntryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeKeyBindingsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeColorSchemeButton)
en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Input:
ne: आगत:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Output:
ne: निर्गत:

en: %1 is an invalid URL, the output could not be saved.
ne: %1 एउटा अवैध यआरएल हो, निर्गत बचत गर्न सकेन ।

en: A problem occurred when saving the output.
    %1
ne: निर्गत बचत गर्दा एउटा समस्या देखापर्यो ।
    %1

en: Black on Light Yellow
ne: हल्का पहेँलोमा कालो

en: Black on Random Light
ne: अनियमित हल्का कालो

en: Black on White
ne: सेतोमा कालो

en: Green on Black
ne: कालोमा हरियो

en: Linux Colors
ne: लिनक्स रङ

en: White on Black
ne: कालोमा सेतो

en: Default (XFree 4)
ne: पूर्वानिर्धारित (XFree 4)

en: Linux console
ne: लिनक्स कन्सोल

en: Solaris console
ne: सोलारिस कन्सोल

en: ZModem Progress
ne: जेट मोडेम प्रगति

en: Konsole
ne: कन्सोल

en: Clear Scrollback
ne: स्क्रोलब्याक खाली गर्नुहोस्

en: Monitor for &Activity
ne: क्रियाकलाप अनुगमन गर्नुहोस्

en: Monitor for &Silence
ne: मौनता अनुगमन गर्नुहोस्

en: Edit Current Profile...
ne: हालको प्रोफाइल सम्पादन गर्नुहोस्...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, setAsDefaultButton)
en: Set the selected profile as the default for new terminal sessions
ne: नयाँ टर्मिनल सत्रका लागि पूर्वानिर्धारित रूपमा चयन गरिएको प्रोफाइल सेट गर्नुहोस्

en: Size: %1 x %2
ne: साइज: %1 x %2

[ctx: @action:inmenu]
en: Split View Left/Right
ne: दृश्य बायाँ/दायाँ विभाजन गर्नुहोस्

[ctx: @action:inmenu]
en: Split View Top/Bottom
ne: दृश्य माथि/तल विभाजन गर्नुहोस्

[ctx: @action:inmenu]
en: Expand View
ne: दृश्य विस्तार गर्नुहोस्

[ctx: @action:inmenu]
en: Shrink View
ne: दृश्य सङ्कुचन गर्नुहोस्

en: No keyboard translator available.  The information needed to convert key presses into characters to send to the terminal is missing.
ne: कुनै कुञ्जीपाटी अनुवादक उपलब्ध छैन । कुञ्जी उल्टाउन आवश्यक पर्ने सूचनाले हराइरहेको टर्मिनलमा पठाउन क्यारेक्टर भित्र थिच्दछ ।

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableBlinkingTextButton)
en: Allow terminal programs to create blinking sections of text
ne: पाठको चम्किरहने सेक्सन सिर्जना गर्न टर्मिनल कार्यक्रम अनुमति दिनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableBlinkingTextButton)
en: Allow blinking text
ne: चम्किरहेको पाठ अनुमति दिनुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableFlowControlButton)
en: Allow the output to be suspended by pressing Ctrl+S
ne: Ctrl+S थिचेर निलम्बन गरिनुपर्ने निर्गत अनुमति दिनुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newColorSchemeButton)
en: Create a new color scheme based upon the selected scheme
ne: चयन गरिएको योजनामा आधारित नयाँ रङ योजना सिर्जना गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, editColorSchemeButton)
en: Edit the selected color scheme
ne: चयन गरिएको रङ योजना सम्पादन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editKeyBindingsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, environmentEditButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, textEditorCustomBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editColorSchemeButton)
en: Edit...
ne: सम्पादन ...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeColorSchemeButton)
en: Delete the selected color scheme
ne: चयन गरिएको रङ योजना मेट्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, autoCursorColorButton)
en: Set the cursor to match the color of the character underneath it.
ne: यसको तल क्यारेक्टरको रङ मिलाउन कर्सर सेट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, customCursorColorButton)
en: Use a custom, fixed color for the cursor
ne: कर्सरका लागि अनुकूल, स्थिर रङ प्रयोग गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, customColorSelectButton)
en: Select the color used to draw the cursor
ne: कर्सर बनाउन प्रयोग गरिएको रङ चयन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableBlinkingCursorButton)
en: Make the cursor blink regularly
ne: नियमित रूपमा कर्सर ब्लिङ्क बनाउनुहोस्

en: Edit Profile
ne: प्रोफाइल सम्पादन गर्नुहोस्

en: Tabs
ne: ट्याब

en: Appearance
ne: देखावट

en: Scrolling
ne: स्क्रोल गर्दै

en: Edit Profile "%1"
ne: प्रोफाइल "%1" सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Environment
ne: परिवेश सम्पादन गर्नुहोस्

en: Select Initial Directory
ne: सुरुको डाइरेक्टरी चयन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, iconSelectButton)
en: Select the icon displayed on tabs using this profile
ne: यो प्रोफाइल प्रयोग गरेर ट्याबमा प्रदर्शन गरिएको प्रतिमा चयन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, profileNameEdit)
en: A descriptive name for the profile
ne: प्रोफाइलका लागि वर्णानात्मक नाम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Command:
ne: आदेश:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, commandEdit)
en: The command to execute when new terminal sessions are created using this profile
ne: यो प्रोफाइल प्रयोग गरेर नयाँ टर्मिनल सत्र सिर्जना गर्दा कार्यान्वयन गर्नुपर्ने आदेश

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, initialDirEdit)
en: The initial working directory for new terminal sessions using this profile
ne: यो प्रोफाइल प्रयोग गरिरहेको नयाँ टर्मिनल सत्रका लागि सुरुआतको कार्यगत डाइरेक्टरी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Environment:
ne: परिवेश:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, environmentEditButton)
en: Edit the list of environment variables and associated values
ne: परिवेश चल र सम्बन्धित मानहरूको सूची सम्पादन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, scrollBarRightButton)
en: Show the scroll bar on the right side of the terminal window
ne: टर्मिनल सञ्झ्यालको दायाँ किनारामा स्क्रोलपट्टी देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, scrollBarLeftButton)
en: Show the scroll bar on the left side of the terminal window
ne: टर्मिनल सञ्झ्यालको बायाँ किनारापट्टि स्क्रोलपट्टी देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Tab Titles
ne: ट्याब शीर्षक

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, fixedSizeHistoryButton)
en: Limit the remembered output to a fixed number of lines
ne: निश्चित सङ्ख्याको रेखाहरूमा सम्झिएको निर्गत सीमित गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, historyLineSpinner)
en: Number of lines of output to remember
ne: सम्झनका लागि निर्गतको रेखाहरूको सङ्ख्या

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, unlimitedHistoryButton)
en: Remember all output produced by the terminal
ne: टर्मिनलद्वारा उत्पन्न गरेको सबै निर्गत सम्झनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Remote tab title format:
ne: टाढाको ट्याब शीर्षक ढाँचा:

en: Insert
ne: घुसाउनुहोस्
