konsole - en to xh translation catalogue (16 entries)

en: Black on Light Yellow
xh: Mnyama kuMthubi woKukhanya

en: Black on White
xh: Mnyama kokuMhlophe

en: Green on Black
xh: Luhlaza kokuMnyama (okwengca)

en: Linux Colors
xh: Imibala ye Linux

en: White on Black
xh: Mhlophe kweMnyama

en: Konsole
xh: iKonsole

en: Monitor for &Activity
xh: Umphathi wo &Mdlalo

en: Monitor for &Silence
xh: Umphathi wo &Kuthula

en: &Suspend Task
xh: &Gxotha Umsebenzi

en: &Continue Task
xh: &Qhubeka Nomsebenzi

en: &Hangup
xh: &Xhoma

en: &Interrupt Task
xh: &Phazamisa Umsebenzi

en: &Kill Task
xh: &Bulala Umsebenzi

en: User Signal &1
xh: Umsebenzisi Wophawu &1

en: User Signal &2
xh: Umsebenzisi Wophawu &2

en: Size: %1 x %2
xh: Ubungakanani: %1 x %2
