kontact - en to cs translation catalogue (53 entries)

en: Welcome to Kontact %1
cs: Vítejte v aplikaci Kontact %1

en: Skip this introduction
cs: Přeskočit tento úvod

en: Loading Kontact ...
cs: Načítám Kontact...

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Icons Only
cs: Zobrazovat pouze ikony

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Text Only
cs: Zobrazovat pouze text

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Icons && Text
cs: Zobrazovat ikony a text

[ctx: @action:inmenu]
en: Big Icons
cs: Velké ikony

[ctx: @info:status]
en: Show large size sidebar icons
cs: Zobrazovat velké postranní ikony

[ctx: @action:inmenu]
en: Normal Icons
cs: Normální ikony

[ctx: @info:status]
en: Show normal size sidebar icons
cs: Zobrazovat normální postranní ikony

[ctx: @action:inmenu]
en: Small Icons
cs: Malé ikony

[ctx: @info:status]
en: Show small size sidebar icons
cs: Zobrazovat malé postranní ikony

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Sidebar
cs: Skrýt postranní panel

[ctx: @info:status]
en: Hide the icon sidebar
cs: Skrýt postranní lištu s ikonami

note: i18n: ectx: label, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Always start with plugin:
cs: Vždy začít s komponentem:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Set the initial plugin on each start
cs: Nastavit počáteční modul při každém spuštění

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Usually Kontact will come up with the plugin used before shutdown. Check this box if you would like the specified plugin to come up on start instead.
cs: Obvykle se Kontact spustí s naposledy použitým modulem. Zaškrtněte toto políčko, pokud si přejete Kontact spustit s jiným modulem.

note: i18n: ectx: label, entry (SideBarOpen), group (View)
en: Show the component sidebar
cs: Zobrazit postranní lištu s komponenty

note: i18n: ectx: tooltip, entry (SideBarOpen), group (View)
en: Show/Hide the icon sidebar
cs: Zobrazit/skrýt postranní lištu s ikonami

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
cs: Sou&bor

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
cs: Po&hled

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
cs: Na&stavení

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
cs: Nápo&věda

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

note: i18n: ectx: ToolBar (navigatorToolBar)
en: Navigator
cs: Navigátor

en: Start with a specific Kontact module
cs: Spustit s určitým modulem Kontactu

en: Start in iconified (minimized) mode
cs: Spustit v minimalizované podobě

en: List all possible modules and exit
cs: Vypsat všechny existující moduly a skončit

en: KDE personal information manager
cs: Správce osobních informací pro KDE

en: Copyright © 2001–%1 Kontact authors
cs: Autorská práva © 2001–%1 Tvůrci aplikace Kontact

en: Original Author
cs: Původní autor

en: Git Migration
cs: Migrace na Git

[ctx: @info:status]
en:  Initializing...
cs:  Probíhá inicializace...

[ctx: @title:menu create new pim items (message,calendar,to-do,etc.)]
en: New
cs: Nový

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Kontact...
cs: Nastavit Kontact...

[ctx: @info:status]
en: Configure Kontact
cs: Nastavit Kontact

[ctx: @action:inmenu]
en: &Kontact Introduction
cs: Úvod do apli&kace Kontact

[ctx: @info:status]
en: Show the Kontact Introduction page
cs: Zobrazit úvodní stránku Kontactu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option to see the Kontact Introduction page.
cs: Pro zobrazení úvodní stránky Kontactu vyberte tuto volbu.

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide/Show the component sidebar
cs: Skrýt/zobrazit postranní lištu s komponenty

[ctx: @info:status]
en: Hide/Show the component sidebar
cs: Skrýt/zobrazit postranní lištu s komponenty

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
cs: <qt>Toto úplně skryje panel nabídky. Můžete ji opětovně zobrazit pomocí %1.</qt>

en: Hide menu bar
cs: Skrýt nabídku

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Plugin %1", plugin->title() ) );
en: Switch to plugin %1
cs: Přepnout na modul %1

[ctx: @info:status]
en: Application is running standalone. Foregrounding...
cs: Aplikace běží samostatně. Přenáším do popředí...

[ctx: @info]
en: Cannot load part for %1.
cs: Nelze načíst komponentu pro %1.

en: The KDE Personal Information Management Suite.
cs: Správce osobních informací pro KDE.

en: Read Manual
cs: Číst příručku

en: Learn more about Kontact and its components
cs: Dozvědět se více o Kontaktu a jeho komponentách

en: Visit Kontact Website
cs: Navštívit domovskou stránku Kontactu

en: Access online resources and tutorials
cs: Přistupovat k webovým zdrojům a dokumentaci

en: Setup your Accounts
cs: Nastavit své účty

en: Prepare Kontact for use
cs: Připravit Kontact k použití
