kontact - en to eo translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
eo: &Dosiero

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
eo: A&gordo

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
eo: &Helpo

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eo: Ĉefa ilobreto

en: Original Author
eo: Originala aŭtoro
