kontact - en to et translation catalogue (68 entries)

en: Welcome to Kontact %1
et: Tere tulemast kasutama Kontact %1

en: Kontact handles your e-mail, address book, calendar, to-do list and more.
et: Kontact tegeleb sinu e-kirjade, aadressiraamatu, kalendri, ülesannete ja veel palju muuga.

en: Skip this introduction
et: Jäta sissejuhatus vahele

en: Loading Kontact ...
et: Kontacti laadimine ...

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Icons Only
et: Näita ikoone

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with icons and without text
et: Külgriba elementide näitamine ikoonidega ja tekstita

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar items to have icons without text.
et: Vali, kui soovid näha külgriba elemente ikoonidena ja ilma tekstita.

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Text Only
et: Näita teksti

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with text and without icons
et: Külgriba elementide näitamine tekstina ja ikoonideta

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar items to have text without icons.
et: Vali, kui soovid näha külgriba elemente tekstina ja ilma ikoonideta

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Icons && Text
et: Näita ikoone ja teksti

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with icons and text
et: Külgriba elementide näitamine ikoonide ja tekstiga

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar items to have icons and text.
et: Vali, kui soovid näha külgriba elemente ikoonidena ja tekstiga.

[ctx: @action:inmenu]
en: Big Icons
et: Suured ikoonid

[ctx: @info:status]
en: Show large size sidebar icons
et: Suurte külgriba ikoonide näitamine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar icons to be extra big.
et: Vali, kui soovid näha külgriba ikoone eriti suurtena.

[ctx: @action:inmenu]
en: Normal Icons
et: Tavalised ikoonid

[ctx: @info:status]
en: Show normal size sidebar icons
et: Tavalises suuruses külgriba ikoonide näitamine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar icons to be normal size.
et: Vali, kui soovid näha külgriba ikoone tavalises suuruses.

[ctx: @action:inmenu]
en: Small Icons
et: Väikesed ikoonid

[ctx: @info:status]
en: Show small size sidebar icons
et: Väikeste külgriba ikoonide näitamine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar icons to be extra small.
et: Vali, kui soovid näha külgriba ikoone eriti väikestena.

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Sidebar
et: Peida külgriba

[ctx: @info:status]
en: Hide the icon sidebar
et: Peida ikooniriba

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want to hide the icon sidebar. Press F9 to unhide.
et: Vali, kui soovid peita ikooniriba. F9 toob selle taas nähtavale.

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the initial plugin to use on each start
et: Igal käivitamisel käivitatava plugina valimine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the plugin from this drop down list to be used as the initial plugin each time Kontact is started. Otherwise, Kontact will restore the last active plugin from the previous usage.
et: Vali rippmenüüst plugin, mis käivitatakse alati esimesena Kontacti käivitamisel. Vastasel juhul taastab Kontact plugina, mida kasutati viimati.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ActivePlugin), group (View) i18n: ectx: whatsthis, entry (ActivePlugin), group (View)
en: The currently active plugin
et: Aktiivne plugin

note: i18n: ectx: label, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Always start with plugin:
et: Käivitamisel avatakse alati plugin:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Set the initial plugin on each start
et: Igal käivitamisel käivitatava plugina määramine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Usually Kontact will come up with the plugin used before shutdown. Check this box if you would like the specified plugin to come up on start instead.
et: Tavaliselt käivitub Kontact pluginaga, mis oli avatud enne eelmist sulgemist. Selle märkimisel saab määrata plugina, millega tuleks alati alustada.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (SideBarOpen), group (View)
en: Show/Hide the icon sidebar
et: Ikooniriba näitamine/peitmine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SideBarOpen), group (View)
en: To save screen real estate you might choose to hide the icon sidebar. Uncheck this box to hide the component sidebar. Note that the F9 key will hide/show the icon sidebar.
et: Ekraani paremaks salvestamiseks võib olla hea ikooniriba peita. Selle mittemärkimisel peidetakse komponentide külgriba. Pane tähele, et klahv F9 peidab või näitab ikooniriba.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
et: &Abi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: ToolBar (navigatorToolBar)
en: Navigator
et: Liikumisriba

en: Start with a specific Kontact module
et: Konkreetse Kontacti mooduli avamine

en: Start in iconified (minimized) mode
et: Käivitamine ikoonitult (minimeerituna)

en: List all possible modules and exit
et: Kõigi moodulite näitamine ja väljumine

en: KDE personal information manager
et: KDE isikliku info haldur

en: Rafael Fernández López
et: Rafael Fernández Lópe

en: Original Author
et: Algne autor

en: Git Migration
et: Giti migreerimine

[ctx: @info:status]
en:  Initializing...
et:  Initsialiseerimine...

[ctx: @title:menu create new pim items (message,calendar,to-do,etc.)]
en: New
et: Uus

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Kontact...
et: Kontacti seadistamine...

[ctx: @info:status]
en: Configure Kontact
et: Kontacti seadistamine

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can configure Kontact.
et: Ilmub dialoog, kus saab seadistada Kontacti.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Kontact Introduction
et: &Kontacti sissejuhatus

[ctx: @info:status]
en: Show the Kontact Introduction page
et: Kontacti sissejuhatuse näitamine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option to see the Kontact Introduction page.
et: Valimisel näeb Kontacti sissejuhatust.

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide/Show the component sidebar
et: Peida/näita komponentide külgriba

[ctx: @info:status]
en: Hide/Show the component sidebar
et: Komponentide külgriba peitmine/näitamine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Allows you to show or hide the component sidebar as desired.
et: Võimaldab enda soovi kohaselt komponentide külgriba näha või selle peita.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Plugin %1", plugin->title() ) );
en: Switch to plugin %1
et: Lülitumine pluginale %1

[ctx: @info:status]
en: Application is running standalone. Foregrounding...
et: Rakendus on juba iseseisvalt käivitatud. Sellele lülitumine...

[ctx: @info]
en: Cannot load part for %1.
et: %1 komponendi laadimine nurjus.

en: The KDE Personal Information Management Suite.
et: KDE isikliku info haldur.

en: Read Manual
et: Tutvumine käsiraamatuga

en: Learn more about Kontact and its components
et: Kontacti ja selle komponentide tundmaõppimine

en: Visit Kontact Website
et: Kontacti veebilehekülje külastamine

en: Access online resources and tutorials
et: Võrguressursside ja õppevahendite kasutamine

en: Setup your Accounts
et: Kontode seadistamine

en: Prepare Kontact for use
et: Kontacti ettevalmistamine kasutamiseks

[ctx: @info:status]
en: Sidebar is hidden. Show the sidebar again using the %1 key.
et: Külgriba on peidetud. Selle saab uuesti nähtavale tuua klahviga %1.
