kontact - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Start with a specific Kontact module
fy: Begjin mei in spesifike Kontakt-module

en: Start in iconified (minimized) mode
fy: Minimalisearre begjinne

en: List all possible modules and exit
fy: Lit alle beskikbere modulen sjen en slút wer ôf

en: Kontact
fy: Kontakt

en: KDE personal information manager
fy: KDE persoanlike ynformaasje behearder

en: Original Author
fy: Oarspronklike skriuwer
