kontact - en to he translation catalogue (83 entries)

en: Welcome to Kontact %1
he: ברוך בואך ל־Kontact %1

en: Kontact handles your e-mail, address book, calendar, to-do list and more.
he: Kontact מטפל בדוא״ל, פנקס הכתובות, לוח השנה, רשימת המטלות שלך ועוד.

en: Skip this introduction
he: דילוג על ההיכרות הזאת

en: Loading Kontact ...
he: Kontact נטען…

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Icons Only
he: הצגת סמלים בלבד

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with icons and without text
he: הצגת פריטי סרגל צד עם סמלים וללא כיתוב

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar items to have icons without text.
he: נא לבחור באפשרות הזאת כדי שלפריטי סרגל הצד יהיו סמלים ללא כיתוב.

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Text Only
he: הצגת כיתוב בלבד

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with text and without icons
he: הצגת פריטי סרגל צד עם כיתוב וללא סמלים

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar items to have text without icons.
he: נא לבחור באפשרות הזאת כדי שלפריטי סרגל הצד יהיה כיתוב ללא סמלים.

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Icons && Text
he: הצגת סמלים וכיתוב

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with icons and text
he: הצגת פריטי סרגל צד עם סמלים וכיתוב

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar items to have icons and text.
he: יש לבחור באפשרות הזאת כדי שלפריטי סרגל הצד יהיו סמלים וכיתוב.

[ctx: @action:inmenu]
en: Big Icons
he: סמלים גדולים

[ctx: @info:status]
en: Show large size sidebar icons
he: הצגת סמלי סרגלי צד גדולים

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar icons to be extra big.
he: יש לבחור באפשרות הזאת כדי שהסמלים של פריטי סרגל הצד יהיו גדולים במיוחד.

[ctx: @action:inmenu]
en: Normal Icons
he: סמלים רגילים

[ctx: @info:status]
en: Show normal size sidebar icons
he: הצגת סמלי סרגלי צד רגילים

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar icons to be normal size.
he: יש לבחור באפשרות הזאת כדי שהסמלים של פריטי סרגל הצד יהיו בגודל רגיל.

[ctx: @action:inmenu]
en: Small Icons
he: סמלים קטנים

[ctx: @info:status]
en: Show small size sidebar icons
he: הצגת סמלי סרגלי צד קטנים

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar icons to be extra small.
he: יש לבחור באפשרות הזאת כדי שהסמלים של פריטי סרגל הצד יהיו קטנים במיוחד.

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Sidebar
he: הסתרת סרגל צד

[ctx: @info:status]
en: Hide the icon sidebar
he: הסתרת סרגל הצד של הסמלים

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want to hide the icon sidebar. Press F9 to unhide.
he: יש לבחור באפשרות זו כדי להסתיר את סרגל הצד של הסמלים. F9 להצגה.

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the initial plugin to use on each start
he: יש לבחור את התוסף ההתחלתי כדי להשתמש בכל עלייה

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the plugin from this drop down list to be used as the initial plugin each time Kontact is started. Otherwise, Kontact will restore the last active plugin from the previous usage.
he: נא לבחור את התוסף מהרשימה הנפתחת הזאת לשימוש כתוסף הראשוני עם כל עלייה של Kontact. אחרת, Kontact ישחזר את התוסף הפעיל האחרון מהשימוש שבוצע בפעם האחרונה.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ActivePlugin), group (View) i18n: ectx: whatsthis, entry (ActivePlugin), group (View)
en: The currently active plugin
he: התוסף הפעיל כרגע

note: i18n: ectx: label, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Always start with plugin:
he: תמיד לעלות עם התוסף:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Set the initial plugin on each start
he: הגדרת התוסף הראשוני עם כל עלייה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Usually Kontact will come up with the plugin used before shutdown. Check this box if you would like the specified plugin to come up on start instead.
he: בדרך כלל Kontact יעלה חזרה עם אותו רכיב שפעל בעת הסגירה. סימון תיבה זו תעלה את התוסף שצוין בעלייה במקום.

note: i18n: ectx: label, entry (SideBarOpen), group (View)
en: Show the component sidebar
he: הצגת סרגל צד הרכיבים

note: i18n: ectx: tooltip, entry (SideBarOpen), group (View)
en: Show/Hide the icon sidebar
he: הצגת/הסתרת סרגל צד הסמלים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SideBarOpen), group (View)
en: To save screen real estate you might choose to hide the icon sidebar. Uncheck this box to hide the component sidebar. Note that the F9 key will hide/show the icon sidebar.
he: כדי לנצל את שטח המסך באופן מיטבי אפשר לבחור להסתיר את סרגל צד הסמלים. יש לבטל את סימון התיבה הזאת כדי להסתיר את סרגל צד הרכיבים. לתשומת ליבך: מקש F9 יסתיר/יציג את סרגל צד הסמלים.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: ת&צוגה

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
he: ה&גדרות

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
he: ע&זרה

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

note: i18n: ectx: ToolBar (navigatorToolBar)
en: Navigator
he: נווט

[ctx: @info:shell]
en: Start with a specific Kontact module
he: התחלה עם רכיב מסוים של Kontact

[ctx: @info:shell]
en: Start in iconified (minimized) mode
he: התחלה במצב מוקטן (לסמל)

[ctx: @info:shell]
en: List all possible modules and exit
he: הצגת כל הרכיבים האפשריים ולצאת

en: KDE personal information manager
he: מנהל מידע אישי של KDE

en: Copyright © 2001–%1 Kontact authors
he: כל הזכויות שמורות © 2001‏–%1 יוצרי Kontact

[ctx: @info:credit]
en: Allen Winter
he: אלן וינטר

[ctx: @info:credit]
en: Rafael Fernández López
he: רפאל פרננדז לופז

[ctx: @info:credit]
en: Daniel Molkentin
he: דניאל מולקנטין

[ctx: @info:credit]
en: Don Sanders
he: דון סנדרס

[ctx: @info:credit]
en: Cornelius Schumacher
he: (c), 2003 קורנליוס שומאכר

[ctx: @info:credit]
en: Tobias König
he: טוביאס קניג

[ctx: @info:credit]
en: David Faure
he: דוד פור

[ctx: @info:credit]
en: Ingo Klöcker
he: אינגו קלוקר

[ctx: @info:credit]
en: Sven Lüppken
he: סוון לופקן

[ctx: @info:credit]
en: Zack Rusin
he: זאק רוסין

[ctx: @info:credit]
en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
he: מתיאס הולצר-קלופּפל

en: Original Author
he: היוצר המקורי

[ctx: @info:credit]
en: Torgny Nyblom
he: טורני נייבלום

en: Git Migration
he: הסבה ל־Git

[ctx: @info:status]
en:  Initializing...
he: מתחיל…

[ctx: @title:menu create new pim items (message,calendar,to-do,etc.)]
en: New
he: חדש

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Kontact...
he: הגדרת Kontact…

[ctx: @info:status]
en: Configure Kontact
he: הגדרת Kontact

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can configure Kontact.
he: תוצג בפניך חלונית בה אפשר להגדיר את Kontact.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Kontact Introduction
he: הי&כרות עם Kontact

[ctx: @info:status]
en: Show the Kontact Introduction page
he: הצגת עמוד ההיכרות עם Kontact

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option to see the Kontact Introduction page.
he: יש לבחור באפשרות כדי לצפות בעמוד ההיכרות עם Kontact.

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Sidebar
he: הצגת סרגל צד

[ctx: @info:status]
en: Hide/Show the component sidebar
he: הצגת/הסתרת סרגל צד הרכיבים

[ctx: @info:whatsthis]
en: Allows you to show or hide the component sidebar as desired.
he: מאפשר לך להציג או להסתיר את סרגל צד הרכיבים לפי הצורך.

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
he: <qt>פעולה זו תסתיר את סרגל התפריטים לחלוטין. אפשר להציג אותו שוב בהקלדה על %1.</qt>

[ctx: @title:window]
en: Hide menu bar
he: הסתרת סרגל תפריטים

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Plugin %1", plugin->title() ) );
en: Switch to plugin %1
he: מעבר לתוסף %1

[ctx: @info:status]
en: Application is running standalone. Foregrounding...
he: היישום פועל עצמאית. מועבר לחזית…

[ctx: @info]
en: Cannot load part for %1.
he: לא ניתן לטעון חלק עבור %1.

en: The KDE Personal Information Management Suite.
he: חבילת ניהול המידע האישי של KDE.

en: Read Manual
he: הצגת המדריך

en: Learn more about Kontact and its components
he: מידע נוסף על Kontact ועל רכיביו

en: Visit Kontact Website
he: ביקור באתר של Kontact

en: Access online resources and tutorials
he: גישה למשאבים ולמדריכים מקוונים

en: Setup your Accounts
he: הגדרת החשבונות שלך

en: Prepare Kontact for use
he: הכנת Kontact לשימוש

[ctx: @info:status]
en: Sidebar is hidden. Show the sidebar again using the %1 key.
he: סרגל הצד מוסתר. אפשר להציג אותו שוב באמצעות המקש %1.
