kontact - en to kk translation catalogue (46 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Icons Only
kk: Таңбашаларды ғана көрсету

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with icons and without text
kk: Бүйірдегі панелінде мәтінсіз таңбашалармен көрсету

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar items to have icons without text.
kk: Бүйірдегі панелінде нысандар мәтінсіз таңбашалармен көрсетілсін десеңіз - осыны таңдаңыз.

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Text Only
kk: Мәтінді ғана көрсету

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with text and without icons
kk: Бүйірдегі панелінде таңбашасыз мәтінімен көрсету

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar items to have text without icons.
kk: Бүйірдегі панелінде нысандар таңбашасыз мәтінімен көрсетілсін десеңіз - осыны таңдаңыз.

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Icons && Text
kk: Мәтін && Таңбашаларды көрсету

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with icons and text
kk: Бүйірдегі панелінде таңбашасы және мәтінімен көрсету

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar items to have icons and text.
kk: Бүйірдегі панелінде нысандар таңбашасы және мәтінімен көрсетілсін десеңіз - осыны таңдаңыз.

[ctx: @action:inmenu]
en: Big Icons
kk: Үлкен таңбашалар

[ctx: @info:status]
en: Show large size sidebar icons
kk: Бүйірдегі панелінде таңбашаларды үлкен қылып көрсету

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar icons to be extra big.
kk: Бүйірдегі панелінде нысан таңбашалары үлкен қылып көрсетілсін десеңіз - осыны таңдаңыз.

[ctx: @action:inmenu]
en: Normal Icons
kk: Кәдімгі таңбашалар

[ctx: @info:status]
en: Show normal size sidebar icons
kk: Бүйірдегі панелінде таңбашаларды кәдімгі өлшемінде көрсету

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar icons to be normal size.
kk: Бүйірдегі панелінде нысан таңбашалары кәдімгі өлшемінде көрсетілсін десеңіз - осыны таңдаңыз.

[ctx: @action:inmenu]
en: Small Icons
kk: Шағын таңбашалар

[ctx: @info:status]
en: Show small size sidebar icons
kk: Бүйірдегі панелінде таңбашаларды шағын қылып көрсету

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar icons to be extra small.
kk: Бүйірдегі панелінде нысан таңбашалары шағын қылып көрсетілсін десеңіз - осыны таңдаңыз.

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the initial plugin to use on each start
kk: Бастағанда қай плагинді пайдаланып бастайтынын таңдау

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the plugin from this drop down list to be used as the initial plugin each time Kontact is started. Otherwise, Kontact will restore the last active plugin from the previous usage.
kk: Kontact жұмысын бастағанда қай плагинді пайдалананып бастайтынын осы ашылмалы тізімінен.таңдаңыз. Әйтпесе, Kontact өткендегі соңғы пайдаланғанын қайталайды.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ActivePlugin), group (View) i18n: ectx: whatsthis, entry (ActivePlugin), group (View)
en: The currently active plugin
kk: Қазір белсенді плагині

note: i18n: ectx: label, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Always start with plugin:
kk: Әрқашан мынау плагинінен басталсын:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Set the initial plugin on each start
kk: Әрқашан бастайтын плагинді орнату

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Usually Kontact will come up with the plugin used before shutdown. Check this box if you would like the specified plugin to come up on start instead.
kk: Әдетте Kontact өткенде доғару алдындағы істеген плагинінен бастайды. Оның орнына нақты бір плагинінен бастайтын қылу үшін осы көзді белгілеп қойыңыз.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
kk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
kk: &Баптау

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
kk: &Анықтама

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдар

note: i18n: ectx: ToolBar (navigatorToolBar)
en: Navigator
kk: Таңдағыш

en: Start with a specific Kontact module
kk: Kontact тиісті модулінен бастасын

en: Start in iconified (minimized) mode
kk: Таңбашалы (түйілген) түрінен бастасын

en: List all possible modules and exit
kk: Бар модульдерін тізімдеп доғарылсын

en: KDE personal information manager
kk: KDE дербес ақпарат менеджері

en: Original Author
kk: Бастапқы авторы

en: Git Migration
kk: Git-ке көшіру

[ctx: @info:status]
en:  Initializing...
kk:  Бастау күйіне келтіру...

[ctx: @title:menu create new pim items (message,calendar,to-do,etc.)]
en: New
kk: Жаңа

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Kontact...
kk: Kontact-ты баптау...

[ctx: @info:status]
en: Configure Kontact
kk: Kontact-ты баптау

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can configure Kontact.
kk: Kontact-ты баптау диалогы ұсынылады.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Kontact Introduction
kk: &Kontact кіріспесі

[ctx: @info:status]
en: Show the Kontact Introduction page
kk: Kontact-тың кіріспе бетін көрсету

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option to see the Kontact Introduction page.
kk: Kontact-тың кіріспе бетін көру үшін осыны таңдаңыз.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Plugin %1", plugin->title() ) );
en: Switch to plugin %1
kk: %1 плагиніне ауысу

[ctx: @info:status]
en: Application is running standalone. Foregrounding...
kk: Қолданба жеке түрде жегілген. Шақырлып жатыр...

[ctx: @info]
en: Cannot load part for %1.
kk: %1 бөлшегі жүктелмеді.
