kontact - en to lt translation catalogue (36 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Icons Only
lt: Rodyti tik ženkliukus

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with icons and without text
lt: Rodyti šoninės juostos elementus su ženkliukais ir be teksto

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Text Only
lt: Rodyti tik tekstą

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with text and without icons
lt: Rodyti šoninės juostos elementus su tekstu ir be ženkliukų

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Icons && Text
lt: Rodyti ženkliukus ir tekstą

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with icons and text
lt: Rodyti šoninės juostos elementus su ženkliukais ir tekstu

[ctx: @action:inmenu]
en: Big Icons
lt: Dideli ženkliukai

[ctx: @info:status]
en: Show large size sidebar icons
lt: Rodyti didelius šoninės juostos ženkliukus

[ctx: @action:inmenu]
en: Normal Icons
lt: Vidutiniai ženkliukai

[ctx: @info:status]
en: Show normal size sidebar icons
lt: Rodyti normalaus dydžio šoninės juostos ženkliukus

[ctx: @action:inmenu]
en: Small Icons
lt: Maži ženkliukai

[ctx: @info:status]
en: Show small size sidebar icons
lt: Rodyti mažus šoninės juostos ženkliukus

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the initial plugin to use on each start
lt: Pažymėkite pradinį papildinį naudojamą kiekvieno paleisimo metu.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ActivePlugin), group (View) i18n: ectx: whatsthis, entry (ActivePlugin), group (View)
en: The currently active plugin
lt: Šiuo metu aktyvus papildinys

note: i18n: ectx: label, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Always start with plugin:
lt: Visuomet pradėti su papildiniu:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Set the initial plugin on each start
lt: Nustatyti pradinį papildinį kiekvieno paleidimo metu

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Usually Kontact will come up with the plugin used before shutdown. Check this box if you would like the specified plugin to come up on start instead.
lt: Paprastai Kontact startuodamas suras ir parodys komponentą, kuris buvo naudojamas prieš paskutinį kartą jį išjungiant. Pažymėkite šią parinktį jei norite, kad visuomet būtų paleidžiamas tas pats komponentas.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

note: i18n: ectx: ToolBar (navigatorToolBar)
en: Navigator
lt: Žvalgiklis

en: Start with a specific Kontact module
lt: Pradėti įkeliant konkretų Kontact modulį

en: Start in iconified (minimized) mode
lt: Paleisti paslėpta veiksena (ikona pulte)

en: List all possible modules and exit
lt: Išvardinti visus galimus modulius ir išeiti

en: KDE personal information manager
lt: KDE asmeninės informacijos tvarkyklė

en: Original Author
lt: Pradinės versijos autorius

en: Git Migration
lt: Git migravimas

[ctx: @info:status]
en:  Initializing...
lt:  Pradedama...

[ctx: @title:menu create new pim items (message,calendar,to-do,etc.)]
en: New
lt: Naujas

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Kontact...
lt: Konfigūruoti Kontact...

[ctx: @action:inmenu]
en: &Kontact Introduction
lt: &Kontact įvadas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option to see the Kontact Introduction page.
lt: Pasirinkite šį pasirinkimą, kad matyti Kontact įvadinį puslapį.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Plugin %1", plugin->title() ) );
en: Switch to plugin %1
lt: Perjungti į papildinį %1

[ctx: @info:status]
en: Application is running standalone. Foregrounding...
lt: Programa veikia atskirai. Iškeliama į pirmąjį planą...

[ctx: @info]
en: Cannot load part for %1.
lt: Nepavyksta įkelti dalies %1.
