kontact - en to lv translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lv: &Palīdzība

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

note: i18n: ectx: ToolBar (navigatorToolBar)
en: Navigator
lv: Navigators

en: Start with a specific Kontact module
lv: Sākt ar konkrētu Kontact moduli

en: Start in iconified (minimized) mode
lv: Sākt minimizētā (ikonizētā) režīmā

en: List all possible modules and exit
lv: Izdrukāt visus pieejamos moduļus un iziet

en: KDE personal information manager
lv: KDE personīgās informācijas pārvaldnieks

en: Original Author
lv: Sākotnējais autors

[ctx: @title:menu create new pim items (message,calendar,to-do,etc.)]
en: New
lv: Jauns
