kontact - en to nl translation catalogue (69 entries)

en: Welcome to Kontact %1
nl: Welkom bij Kontact %1

en: Kontact handles your e-mail, address book, calendar, to-do list and more.
nl: Kontact beheert uw e-mail, adresboek, agenda, takenlijst en meer.

en: Skip this introduction
nl: Deze introductie overslaan

en: Loading Kontact ...
nl: Kontact laden...

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Icons Only
nl: Alleen pictogrammen tonen

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with icons and without text
nl: Items in het zijvak tonen met pictogrammen zonder tekst

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar items to have icons without text.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u wilt dat items in het zijvak pictogrammen tonen zonder tekst.

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Text Only
nl: Alleen tekst tonen

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with text and without icons
nl: Item in het zijvak tonen met tekst zonder pictogrammen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar items to have text without icons.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u wilt dat items in het zijvak tekst tonen zonder pictogrammen.

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Icons && Text
nl: Pictogrammen en tekst tonen

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with icons and text
nl: Items in het zijvak tonen met pictogrammen en tekst

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar items to have icons and text.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u wilt dat items in het zijvak pictogrammen en tekst tonen.

[ctx: @action:inmenu]
en: Big Icons
nl: Grote pictogrammen

[ctx: @info:status]
en: Show large size sidebar icons
nl: Grote pictogrammen tonen in zijvak

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar icons to be extra big.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u wilt dat pictogrammen in het zijvak extra groot zijn.

[ctx: @action:inmenu]
en: Normal Icons
nl: Normale pictogrammen

[ctx: @info:status]
en: Show normal size sidebar icons
nl: Normale pictogrammen tonen in het zijvak

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar icons to be normal size.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u wilt dat pictogrammen in het zijvak een normale grootte hebben.

[ctx: @action:inmenu]
en: Small Icons
nl: Kleine pictogrammen

[ctx: @info:status]
en: Show small size sidebar icons
nl: Kleine pictogrammen tonen in het zijvak

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar icons to be extra small.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u wilt dat pictogrammen in het zijvak extra klein zijn.

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Sidebar
nl: Zijvak verbergen

[ctx: @info:status]
en: Hide the icon sidebar
nl: Zijvak voor pictogrammen verbergen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want to hide the icon sidebar. Press F9 to unhide.
nl: Kies deze optie als u wilt dat het zijvak voor pictogrammen wordt verborgen. Druk op F9 om dat ongedaan te maken.

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the initial plugin to use on each start
nl: Selecteer de te gebruiken initiële plugin bij elke start

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the plugin from this drop down list to be used as the initial plugin each time Kontact is started. Otherwise, Kontact will restore the last active plugin from the previous usage.
nl: De als initiële plugin te gebruiken plugin uit deze afrollijst selecteren die elke keer start als Kontact opstart. Anders herstelt Kontact de laatst actieve plugin uit het vorige gebruik.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ActivePlugin), group (View) i18n: ectx: whatsthis, entry (ActivePlugin), group (View)
en: The currently active plugin
nl: De huidige actieve plugin

note: i18n: ectx: label, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Always start with plugin:
nl: Altijd met deze plugin starten:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Set the initial plugin on each start
nl: Stel de initiële plugin bij elke start

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Usually Kontact will come up with the plugin used before shutdown. Check this box if you would like the specified plugin to come up on start instead.
nl: Normaal gesproken start Kontact op met de plugin die vlak voor het afsluiten actief was. Selecteer deze optie om een specifieke plugin te kiezen die standaard geladen zal worden bij het opstarten.

note: i18n: ectx: label, entry (SideBarOpen), group (View)
en: Show the component sidebar
nl: De zijbalk voor componenten tonen

note: i18n: ectx: tooltip, entry (SideBarOpen), group (View)
en: Show/Hide the icon sidebar
nl: Zijvak voor pictogrammen tonen/verbergen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SideBarOpen), group (View)
en: To save screen real estate you might choose to hide the icon sidebar. Uncheck this box to hide the component sidebar. Note that the F9 key will hide/show the icon sidebar.
nl: Om ruimte op uw scherm te maken kunt u er voor kiezen om het zijvak voor pictogrammen te verbergen. Deactiveer dit vak om het zijvak voor componenten te verbergen. Merk op dat de toets F9 het zijvak voor pictogrammen zal verbergen/tonen.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: &Beeld

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: In&stellingen

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
nl: &Hulp

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Start with a specific Kontact module
nl: Start met een specifieke Kontact-module

en: Start in iconified (minimized) mode
nl: Geminimaliseerd starten

en: List all possible modules and exit
nl: Toon alle beschikbare modules en sluit weer af

en: KDE personal information manager
nl: KDE beheerder van persoonlijke informatie

en: Copyright © 2001–%1 Kontact authors
nl: Copyright © 2001–%1 De auteurs van Kontact

en: Original Author
nl: Oorspronkelijke auteur

[ctx: @info:status]
en:  Initializing...
nl:  Bezig met initialiseren...

[ctx: @title:menu create new pim items (message,calendar,to-do,etc.)]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Kontact...
nl: Kontact configureren...

[ctx: @info:status]
en: Configure Kontact
nl: Kontact configureren

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can configure Kontact.
nl: U krijgt een dialoog te zien waarin u Kontact kunt configureren.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Kontact Introduction
nl: &Kontact introductie

[ctx: @info:status]
en: Show the Kontact Introduction page
nl: De introductiepagina van Kontact tonen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option to see the Kontact Introduction page.
nl: Selecteer deze optie om de Introductiepagina van Kontact te zien.

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide/Show the component sidebar
nl: De zijbalk voor componenten verbergen/tonen

[ctx: @info:status]
en: Hide/Show the component sidebar
nl: De zijbalk voor componenten verbergen/tonen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Allows you to show or hide the component sidebar as desired.
nl: Stelt u in staat de zijbalk voor componenten naar wens te verbergen of te tonen.

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
nl: <qt>Hierdoor wordt de menubalk geheel verborgen. U kunt die weer zichtbaar maken door %1 te typen.</qt>

en: Hide menu bar
nl: Menubalk verbergen

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Plugin %1", plugin->title() ) );
en: Switch to plugin %1
nl: Naar plugin %1 omschakelen

[ctx: @info:status]
en: Application is running standalone. Foregrounding...
nl: De toepassing draait zelfstandig en wordt nu op de voorgrond geplaatst...

[ctx: @info]
en: Cannot load part for %1.
nl: Component voor %1 kan niet worden geladen.

en: The KDE Personal Information Management Suite.
nl: Het KDE-pakket voor beheer van persoonlijke informatie.

en: Read Manual
nl: Handboek lezen

en: Learn more about Kontact and its components
nl: Kom meer te weten over Kontact en zijn componenten

en: Visit Kontact Website
nl: Bezoek de website van Kontact

en: Access online resources and tutorials
nl: Documentatie en tutorials online raadplegen

en: Setup your Accounts
nl: Uw accounts instellen

en: Prepare Kontact for use
nl: Bereid Kontact voor op gebruik

[ctx: @info:status]
en: Sidebar is hidden. Show the sidebar again using the %1 key.
nl: Het zijvak is verborgen. Het zijvak weer tonen met de toets %1.
