kontact - en to sk translation catalogue (69 entries)

en: Welcome to Kontact %1
sk: Vitajte v Kontact %1

en: Kontact handles your e-mail, address book, calendar, to-do list and more.
sk: Kontact spracúva váš e-mail, adresár, kalendár, zoznam úloh a ešte viac.

en: Skip this introduction
sk: Preskočiť tento úvod

en: Loading Kontact ...
sk: Načítavanie Kontact...

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Icons Only
sk: Zobraziť iba ikony

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with icons and without text
sk: Ukázať položky bočného panela s ikonami a bez textu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar items to have icons without text.
sk: Vyberte túto voľbu, ak chcete, aby položky bočného panela mali ikony bez textu.

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Text Only
sk: Zobraziť iba text

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with text and without icons
sk: Ukázať položky bočného panela s textom a bez ikon

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar items to have text without icons.
sk: Vyberte túto voľbu, ak chcete, aby položky bočného panela mali text bez ikon.

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Icons && Text
sk: Ukázať ikony && text

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with icons and text
sk: Ukázať položky bočného panela s ikonami a textom

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar items to have icons and text.
sk: Vyberte túto voľbu, ak chcete, aby položky bočného panela mali ikony a text.

[ctx: @action:inmenu]
en: Big Icons
sk: Veľké ikony

[ctx: @info:status]
en: Show large size sidebar icons
sk: Zobraziť ikony bočného panela s veľkou veľkosťou

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar icons to be extra big.
sk: Vyberte túto voľbu, ak chcete v bočnom paneli extra veľké ikony.

[ctx: @action:inmenu]
en: Normal Icons
sk: Normálne ikony

[ctx: @info:status]
en: Show normal size sidebar icons
sk: Zobraziť ikony bočného panela s normálnou veľkosťou

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar icons to be normal size.
sk: Vyberte túto voľbu, ak chcete v bočnom paneli ikony s normálnou veľkosťou.

[ctx: @action:inmenu]
en: Small Icons
sk: Malé ikony

[ctx: @info:status]
en: Show small size sidebar icons
sk: Zobraziť ikony bočného panela s malou veľkosťou

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar icons to be extra small.
sk: Vyberte túto voľbu, ak chcete v bočnom paneli extra malé ikony.

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Sidebar
sk: Skryť bočný panel

[ctx: @info:status]
en: Hide the icon sidebar
sk: Skryť ikonu bočného panelu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want to hide the icon sidebar. Press F9 to unhide.
sk: Vyberte túto voľbu, ak chcete skryť ikonu bočného panelu. Stlačte F9 na zobrazenie.

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the initial plugin to use on each start
sk: Vybrať počiatočný plugin použitý pri každom spustení

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the plugin from this drop down list to be used as the initial plugin each time Kontact is started. Otherwise, Kontact will restore the last active plugin from the previous usage.
sk: Vybrať plugin z tohto rozbaľovacieho zoznamu, ktorý sa použije ako počiatočný plugin zakaždým, keď sa spustí Kontact. V opačnom prípade Kontact obnoví posledný aktívny plugin z predchádzajúceho použitia.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ActivePlugin), group (View) i18n: ectx: whatsthis, entry (ActivePlugin), group (View)
en: The currently active plugin
sk: Aktuálne aktívny plugin

note: i18n: ectx: label, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Always start with plugin:
sk: Vždy spustiť s pluginom:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Set the initial plugin on each start
sk: Nastaviť počiatočný plugin pre každé spustenie

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Usually Kontact will come up with the plugin used before shutdown. Check this box if you would like the specified plugin to come up on start instead.
sk: Zvyčajne sa Kontact spustí s pluginom použitým pred jeho ukončením. Zaškrtnite toto pole, ak chcete, aby sa namiesto toho spustil zadaný plugin.

note: i18n: ectx: label, entry (SideBarOpen), group (View)
en: Show the component sidebar
sk: Zobraziť bočný panel komponentu

note: i18n: ectx: tooltip, entry (SideBarOpen), group (View)
en: Show/Hide the icon sidebar
sk: Zobraziť/skyť ikonu bočného panelu

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SideBarOpen), group (View)
en: To save screen real estate you might choose to hide the icon sidebar. Uncheck this box to hide the component sidebar. Note that the F9 key will hide/show the icon sidebar.
sk: Na ušetrenie plochy obrazovky môžete skryť ikonu bočného panelu. Odznačte toto pole na skrytie komponentu bočného panelu. Klávesou F9 skryjete/zobrazíte ikonu bočného panelu.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sk: &Súbor

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sk: Zobraziť

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sk: &Nastavenia

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
sk: &Pomocník

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

note: i18n: ectx: ToolBar (navigatorToolBar)
en: Navigator
sk: Navigátor

en: Start with a specific Kontact module
sk: Spustiť so zadaným modulom Kontact

en: Start in iconified (minimized) mode
sk: Spustiť v móde ikona (minimalizované)

en: List all possible modules and exit
sk: Vypísať všetky dostupné moduly a skončiť

en: KDE personal information manager
sk: Osobný správca informácii KDE

en: Copyright © 2001–%1 Kontact authors
sk: Copyright © 2001–%1 Autori Kontact

en: Original Author
sk: Pôvodný autor

en: Git Migration
sk: Presun Git

[ctx: @info:status]
en:  Initializing...
sk:  Inicializácia...

[ctx: @title:menu create new pim items (message,calendar,to-do,etc.)]
en: New
sk: Nové

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Kontact...
sk: Nastaviť Kontact...

[ctx: @info:status]
en: Configure Kontact
sk: Nastaviť Kontact

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can configure Kontact.
sk: Zobrazí sa vám dialóg, kde môžete nastaviť Kontact.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Kontact Introduction
sk: Úvod do Kontact

[ctx: @info:status]
en: Show the Kontact Introduction page
sk: Ukázať úvodnú stranu Kontact.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option to see the Kontact Introduction page.
sk: Zvoliť túto voľbu pre zobrazenie úvodnej strany Kontact.

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide/Show the component sidebar
sk: Skryť/zobraziť komponent bočného panelu

[ctx: @info:status]
en: Hide/Show the component sidebar
sk: Skryť/zobraziť komponent bočného panelu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Allows you to show or hide the component sidebar as desired.
sk: Umžní vám zobraziť alebo skryť komponent bočného panelu.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Plugin %1", plugin->title() ) );
en: Switch to plugin %1
sk: Prepnúť na plugin %1

[ctx: @info:status]
en: Application is running standalone. Foregrounding...
sk: Aplikácia beží samostatne. Zvýraznenie...

[ctx: @info]
en: Cannot load part for %1.
sk: Nemožno načítať časť pre %1.

en: The KDE Personal Information Management Suite.
sk: Súprava správy osobných informácií KDE.

en: Read Manual
sk: Čítať manuál

en: Learn more about Kontact and its components
sk: Dozvedieť sa viac o KontactK a jeho komponentoch

en: Visit Kontact Website
sk: Navštíviť webovú stránku Kontact

en: Access online resources and tutorials
sk: Prístup na online zdroje a návody pre začiatočníkov

en: Setup your Accounts
sk: Nastavte vaše účty

en: Prepare Kontact for use
sk: Pripraviť Kontact pre použitie

[ctx: @info:status]
en: Sidebar is hidden. Show the sidebar again using the %1 key.
sk: Bočný panel je skrytý. Zobrazte ho znova pomocou klávesu %1.
