kontact - en to uk translation catalogue (72 entries)

en: Welcome to Kontact %1
uk: Вітаємо у Kontact %1

en: Kontact handles your e-mail, address book, calendar, to-do list and more.
uk: Kontact керує вашою електронною поштою, адресними книгами, календарем, списком завдань тощо.

en: Skip this introduction
uk: Пропустити цей вступ

en: Loading Kontact ...
uk: Завантаження Kontact…

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Icons Only
uk: Показати лише піктограми

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with icons and without text
uk: Показувати піктограми елементів бічної панелі без тексту

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar items to have icons without text.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте, щоб на бічній панелі було показано піктограми без тексту.

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Text Only
uk: Показати лише текст

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with text and without icons
uk: Показувати текст елементів бічної панелі без піктограм

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar items to have text without icons.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте, щоб на бічній панелі було показано лише текст без піктограм.

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Icons && Text
uk: Показати піктограми і текст

[ctx: @info:status]
en: Show sidebar items with icons and text
uk: Показувати піктограми і текст елементів бічної панелі

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar items to have icons and text.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте, щоб на бічній панелі було показано піктограми і текст елементів.

[ctx: @action:inmenu]
en: Big Icons
uk: Великі піктограми

[ctx: @info:status]
en: Show large size sidebar icons
uk: Показувати на бічній панелі великі піктограми

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar icons to be extra big.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте, щоб піктограми на бічній панелі були дуже великими.

[ctx: @action:inmenu]
en: Normal Icons
uk: Звичайні піктограми

[ctx: @info:status]
en: Show normal size sidebar icons
uk: Показувати на бічній панелі піктограми звичайного розміру

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar icons to be normal size.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте, щоб піктограми на бічній панелі були звичайного розміру.

[ctx: @action:inmenu]
en: Small Icons
uk: Малі піктограми

[ctx: @info:status]
en: Show small size sidebar icons
uk: Показувати на бічній панелі малі піктограми

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want the sidebar icons to be extra small.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте, щоб піктограми на бічній панелі були дуже малими.

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Sidebar
uk: Приховати бічну панель

[ctx: @info:status]
en: Hide the icon sidebar
uk: Приховати бічну панель із піктограмами

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want to hide the icon sidebar. Press F9 to unhide.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви хочете, щоб бічну панель із піктограмами було приховано. Натисніть F9, щоб панель знову було показано.

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the initial plugin to use on each start
uk: Вкажіть початковий додаток, який слід використовувати під час кожного запуску програми.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the plugin from this drop down list to be used as the initial plugin each time Kontact is started. Otherwise, Kontact will restore the last active plugin from the previous usage.
uk: У цьому спадному списку ви можете обрати додаток, який буде завантажуватися першим під час кожного запуску Kontact. Якщо додаток вказано не буде, Kontact запускатиме додаток, який було задіяно під час попереднього завершення роботи програми.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ActivePlugin), group (View) i18n: ectx: whatsthis, entry (ActivePlugin), group (View)
en: The currently active plugin
uk: Поточний задіяний додаток

note: i18n: ectx: label, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Always start with plugin:
uk: Завжди починати з додатка:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Set the initial plugin on each start
uk: Встановити початковий додаток, який буде завантажено після запуску

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ForceStartupPlugin), group (View)
en: Usually Kontact will come up with the plugin used before shutdown. Check this box if you would like the specified plugin to come up on start instead.
uk: Зазвичай, при запуску програми Kontact відкриється додаток, який використовувався востаннє. Увімкніть цей прапорець, якщо ви хочете, щоб при запуску відкривався вказаний додаток.

note: i18n: ectx: label, entry (SideBarOpen), group (View)
en: Show the component sidebar
uk: Показ бічної панелі компонентів

note: i18n: ectx: tooltip, entry (SideBarOpen), group (View)
en: Show/Hide the icon sidebar
uk: Показати або приховати бічну панель із піктограмами

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SideBarOpen), group (View)
en: To save screen real estate you might choose to hide the icon sidebar. Uncheck this box to hide the component sidebar. Note that the F9 key will hide/show the icon sidebar.
uk: Для заощадження місця на екрані ви можете наказати програмі приховати бічну панель із піктограмами. Зніміть позначку з цього пункту, щоб приховати бічну панель компонентів. Зауважте, що приховувати або знову робити видимою бічну панель із піктограмами можна натисканням клавіші F9.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: П&ерегляд

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
uk: &Довідка

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головна панель

note: i18n: ectx: ToolBar (navigatorToolBar)
en: Navigator
uk: Навігатор

en: Start with a specific Kontact module
uk: Запустити з вказаним модулем Kontact

en: Start in iconified (minimized) mode
uk: Запустити у згорнутому (мінімізованому) режимі

en: List all possible modules and exit
uk: Показати список можливих модулів і вийти

en: KDE personal information manager
uk: Менеджер особистої інформації для KDE

en: Copyright © 2001–%1 Kontact authors
uk: © Автори Kontact, 2001–%1

en: Original Author
uk: Перший автор

en: Git Migration
uk: Перехід на Git

[ctx: @info:status]
en:  Initializing...
uk:  Ініціалізація...

[ctx: @title:menu create new pim items (message,calendar,to-do,etc.)]
en: New
uk: Створити

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Kontact...
uk: Налаштувати Kontact...

[ctx: @info:status]
en: Configure Kontact
uk: Налаштувати Kontact

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can configure Kontact.
uk: Буде показано діалогове вікно, за допомогою якого ви зможете налаштувати Kontact.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Kontact Introduction
uk: Вступ до &Kontact

[ctx: @info:status]
en: Show the Kontact Introduction page
uk: Показ сторінки «Вступ до Kontact»

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option to see the Kontact Introduction page.
uk: Оберіть цей пункт, щоб переглянути вступну сторінку Kontact.

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide/Show the component sidebar
uk: Показати або приховати бічну панель компонентів

[ctx: @info:status]
en: Hide/Show the component sidebar
uk: Приховати або показати бічну панель компонентів

[ctx: @info:whatsthis]
en: Allows you to show or hide the component sidebar as desired.
uk: Надає змогу показувати або приховувати бічну панель компонентів.

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
uk: <qt>За допомогою цього пункту можна повністю сховати смужку меню. Наказати програмі знову показувати цю смужку можна клавіатурним скороченням %1.</qt>

en: Hide menu bar
uk: Приховати смужку меню

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Plugin %1", plugin->title() ) );
en: Switch to plugin %1
uk: Перемкнутися на додаток %1

[ctx: @info:status]
en: Application is running standalone. Foregrounding...
uk: Програма виконується окремо. Відкривається...

[ctx: @info]
en: Cannot load part for %1.
uk: Неможливо завантажити модуль для %1.

[ctx: @title:window Plugin dependent window title]
en: %1 - Kontact
uk: %1 — Kontact

en: The KDE Personal Information Management Suite.
uk: Менеджер особистої інформації для KDE.

en: Read Manual
uk: Прочитати підручник

en: Learn more about Kontact and its components
uk: Дізнатися більше про Kontact і його складові частини

en: Visit Kontact Website
uk: Відвідати вебсайт Kontact

en: Access online resources and tutorials
uk: Скористатися доступними ресурсами та навчальними посібниками

en: Setup your Accounts
uk: Налаштувати ваші облікові записи

en: Prepare Kontact for use
uk: Підготувати Kontact до використання

[ctx: @info:status]
en: Sidebar is hidden. Show the sidebar again using the %1 key.
uk: Бічну панель приховано. Щоб її знову було показано, натисніть клавішу %1.
