kontrast - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Background: %1
cs: Pozadí: %1

en: Remove
cs: Odstranit

en: Help
cs: Nápověda

en: Contrast
cs: Kontrast

en: About
cs: O aplikaci

en: Hue %1°
cs: Tón %1°

en: Saturation %1
cs: Nasycení %1

en: Lightness %1
cs: Jas %1

en: Background
cs: Pozadí

en: Font Size %1px
cs: Velikost písma %1px

en: Invert
cs: Invertovat

en: Randomize
cs: Zamíchat

en: Font size %1px is bad with the current contrast
cs: Velikost písma %1px je se současným kontrastem špatná

en: Font size %1px is good with the current contrast
cs: Velikost písma %1px je se současným kontrastem dobrá

en: Font size %1px is perfect with the current contrast
cs: Velikost písma %1px je se současným kontrastem skvělá
