kontrast - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Font size %1px is bad with the current contrast
lv: Fonts ar izmēru %1 px nav piemērots šim kontrastam

en: Font size %1px is good with the current contrast
lv: Fonts ar izmēru %1 px ir piemērots šim kontrastam

en: Font size %1px is perfect with the current contrast
lv: Fonts ar izmēru %1 px ir izcils šim kontrastam

[ctx: @title]
en: A contrast checker application
lv: Kontrasta pārbaudīšanas programma

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer and creator
lv: Uzturētājs un veidotājs

[ctx: @info:credit]
en: Text on the main page CC-BY-SA-4.0
lv: Teksts galvenajā lapā CC-BY-SA-4.0

[ctx: @info:credit]
en: SQLite backend for favorite colors
lv: SQLite aizmugursistēma iecienītajām krāsām

[ctx: @title:menu]
en: Favorite Colors
lv: Iecienītākās krāsas

[ctx: @action:tooltip]
en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: @action:button]
en: Text: %1
lv: Teksts: %1

[ctx: @action:button]
en: Background: %1
lv: Fons: %1

[ctx: @action:button]
en: Apply
lv: Pielietot

[ctx: @info:inline]
en: Background color copied to clipboard
lv: Fona krāsa ir iekopēta starpliktuvē

[ctx: @info:inline]
en: Text color copied to clipboard
lv: Teksta krāsa ir iekopēta starpliktuvē

[ctx: @info:inline]
en: Color copied to clipboard
lv: Krāsa ir iekopēta starpliktuvē

[ctx: @title:menu]
en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: @title:heading]
en: Contrast
lv: Kontrasts

en: Contrast is the difference in color between two objects that allows them to be distinguished. In visual perception of the real world, contrast is determined by the difference in the color and brightness of the object and other objects within the same field of view.
lv: Kontrasts ir krāsu starpība starp diviem objektiem, lai tos varētu atšķirt. Reālās pasaules vizuālajā uztverē kontrastu veido uztveres laukā esošo objektu savstarpējās atšķirības krāsā un gaišumā.

en: A contrast value of 21 indicates a perfect contrast (usually black on white), and a value of 0 indicate that the two colors are the same.
lv: Kontrasta vērtība 21 nozīmē nevainojamu kontrastu (parasti melns uz balta), bet nulles vērtība nozīmē, ka abas krāsas ir vienādas.

en: For normal text, the contrast ratio should be at least of 4.5 to conform to the WCAG AA standard and a contrast ratio of 7 or more is required to conform with the WCAG AAA standard.
lv: Parasta teksta kontrasta attiecībai ir jābūt vismaz 4,5, lai atbilsto WCAG AA standartam, bet, lai atbilstu WCAG AAA standartam, kontrastam jābūt 7 vai lielākam.

en: For large text, the contrast ratio should be at least of 3 to conform to the WCAG AA standard and a contrast ratio of 4.5 or more is required to conform with the WCAG AAA standard.
lv: Lielāka teksta gadījumā atbilstība WCAG AA standarta ir panākama ar kontrasta attiecību 3 vai lielāku, bet 4,5 ir nepieciešamā attiecība, lai atbilstu WCAG AAA standartam.

[ctx: @title:menu]
en: Contrast Checker
lv: Kontrasta pārbaudītājs

[ctx: @title:menu]
en: About
lv: Par

[ctx: @label]
en: Contrast ratio: %1
lv: Kontrasta attiecība :%1

en: Perfect for normal and large text
lv: Nevainojams normālam un lielam tekstam

en: Perfect for large text and good for normal text
lv: Nevainojams lielam tekstam un labs normālam tekstam

en: Good for large text and bad for normal text
lv: Labs lielam tekstam, bet slikts normālam tekstam

en: Bad for large and normal text
lv: Slikts lielam un normālam tekstam

en: Contrast is the difference in luminance or color that makes an object (or its representation in an image or display) distinguishable. In visual perception of the real world, contrast is determined by the difference in the color and brightness of the object and other objects within the same field of view.
lv: Kontrasts nozīmē objekta (vai tā reprezentāciju attēlā vai ekrānā) veidojošās krāsas spilgtuma un krāsas atšķirību, kas to padara atšķiramu. Reālās pasaules vizuālajā uztverē kontrastu veido uztveres laukā esošo objektu savstarpējās atšķirības krāsā un gaišumā.

[ctx: @label]
en: Text
lv: Teksts

[ctx: @label]
en: Hue: %1°
lv: Nokrāsa: %1°

[ctx: @label]
en: Saturation: %1
lv: Piesātinājums: %1

[ctx: @label]
en: Lightness: %1
lv: Gaišums: %1

[ctx: @label]
en: Background
lv: Fons

[ctx: @label]
en: Font size: %1px
lv: Fonta izmērs: %1 px

[ctx: @action:button]
en: Invert
lv: Invertēt

[ctx: @action:button]
en: Randomize
lv: Nejaušas

[ctx: @action:button]
en: Mark as Favorite
lv: Atzīmēt kā iecienītu
