kontrast - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Favorite colors
nl: Favoriete kleuren

en: Text: %1
nl: Tekst: %1

en: Background: %1
nl: Achtergrond: %1

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Background color copied to clipboard
nl: Achtergrondkleur gekopieerd naar klembord

en: Text color copied to clipboard
nl: Tekstkleur gekopieerd naar klembord

en: Color copied to clipboard
nl: Kleur gekopieerd naar klembord

en: Contrast is the difference in color between two objects that allows them to be distinguished. In visual perception of the real world, contrast is determined by the difference in the color and brightness of the object and other objects within the same field of view.
nl: Contrast is het verschil in kleur tussen twee objecten waardoor ze van elkaar te onderscheiden zijn. In visuele perceptie in de echte wereld wordt contrast bepaald door het verschil in kleur en helderheid van het object en andere objecten in hetzelfde beeldveld.

en: A contrast value of 21 indicates a perfect contrast (usually black on white), and a value of 0 indicate that the two colors are the same.
nl: Een contrastwaarde van 21 geeft een perfect contrast aan (gewoonlijk zwart op wit) en een waarde 0 geeft aan dat de twee kleuren gelijk zijn.

en: For normal text, the contrast ratio should be at least of 4.5 to conform to the WCAG AA standard and a contrast ratio of 7 or more is required to conform with the WCAG AAA standard.
nl: Voor normale tekst zou de contrastverhouding minstens 4,5 moeten zijn om aan de standard WCAG AA te voldoen en een contrastverhouding van 7 of meer is vereist om aan de standaard WCAG AAA te voldoen.

en: For large text, the contrast ratio should be at least of 3 to conform to the WCAG AA standard and a contrast ratio of 4.5 or more is required to conform with the WCAG AAA standard.
nl: Voor grote tekst zou de contrastverhouding minstens 3 moeten zijn om te voldoen aan de standaard WCAG AA en een contrastverhouding 4,5 of meer is vereist om te voldoen aan de standaard WCAG AAA.

en: Contrast Checker
nl: Controleprogramma op contrast

en: Favorite Colors
nl: Favoriete kleuren

en: About
nl: Info over

en: Contrast ratio: %1
nl: Contrastverhouding: %1

en: Perfect for normal and large text
nl: Perfect voor normale en grote tekst

en: Perfect for large text and good for normal text
nl: Perfect voor grote tekst en goed voor normale tekst

en: Good for large text and bad for normal text
nl: Goed voor grote tekst en slecht voor normale tekst

en: Bad for large and normal text
nl: Slecht voor grote en normale tekst

en: Contrast is the difference in luminance or color that makes an object (or its representation in an image or display) distinguishable. In visual perception of the real world, contrast is determined by the difference in the color and brightness of the object and other objects within the same field of view.
nl: Contrast is het verschil in helderheid of kleur die een object (of zijn representatie in een afbeelding of op een scherm) te onderscheiden maakt. In visuele perceptie in de echte wereld wordt contrast bepaald door het verschil in kleur en helderheid van het object en andere objecten in hetzelfde beeldveld.

en: Text
nl: Tekst

en: Hue %1°
nl: Tint %1°

en: Saturation %1
nl: Verzadiging %1

en: Lightness %1
nl: Helderheid %1

en: Background
nl: Achtergrond

en: Font Size %1px
nl: Tekengrootte %1px

en: Invert
nl: Inverteren

en: Randomize
nl: Willekeurig maken

en: Mark as favorite
nl: Als favoriet markeren

en: Failed to save color
nl: Kleur opslaan is mislukt

en: Font size %1px is bad with the current contrast
nl: Tekengrootte %1px is niet goed met het huidige contrast

en: Font size %1px is good with the current contrast
nl: Tekengrootte %1px is goed met het huidige contrast

en: Font size %1px is perfect with the current contrast
nl: Tekengrootte %1px is perfect met het huidige contrast

[ctx: @title]
en: A contrast checker application
nl: Een controleprogramma op contrast

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer and creator
nl: Onderhouder en maker

[ctx: @info:credit]
en: Text on the main page CC-BY-SA-4.0
nl: Tekst op de hoofdpagina CC-BY-SA-4.0

[ctx: @info:credit]
en: SQLite backend for favorite colors
nl: SQLite-backend voor favoriete kleuren
