kontrast - en to pa translation catalogue (22 entries)

en: Favorite colors
pa: ਪਸੰਦੀਦਾ ਰੰਗ

en: Text: %1
pa: ਲਿਖਤ: %1

en: Background: %1
pa: ਬੈਕਗਰਾਊਂਡ: %1

en: Remove
pa: ਹਟਾਓ

en: Color copied to clipboard
pa: ਰੰਗ ਕਲਿੱਪਬੋਰਡ ਵਿੱਚ ਕਾਪੀ ਕੀਤਾ

en: Help
pa: ਮਦਦ

en: Contrast
pa: ਕਨਟਰਾਸਟ

en: kontrast
pa: ਕਨਟਰਾਸਟ

en: Contrast Checker
pa: ਕਨਟਰਾਸਟ ਜਾਂਚਕਾਰ

en: Favorite Colors
pa: ਪਸੰਦੀਦਾ ਰੰਗ

en: About
pa: ਇਸ ਬਾਰੇ

en: Contrast ratio: %1
pa: ਕਨਟਰਾਸਟ ਅਨੁਪਾਤ: %1

en: Text
pa: ਲਿਖਤ

en: Hue %1°
pa: ਆਭਾ %1°

en: Saturation %1
pa: ਸੰਤ੍ਰਿਪਤਾ %1

en: Lightness %1
pa: ਪ੍ਰਕਾਸ਼ਵਾਨ %1

en: Background
pa: ਬੈਕਗਰਾਊਂਡ

en: Invert
pa: ਉਲਟ

en: Randomize
pa: ਰਲਵੇਂ

[ctx: @title]
en: Kontrast
pa: ਕਨਟਰਾਸਟ

[ctx: @title]
en: A contrast checker application
pa: ਕਨਟਰਾਸਟ ਜਾਂਚ ਕਰਨ ਵਾਲੀ ਐਪਲੀਕੇਸ਼ਨ

[ctx: @info:credit]
en: Wikipedia
pa: ਵਿਕਿਪੀਡਿਆ
