konversation - en_US to cs translation catalogue (1121 entries)

[ctx: Menu title]
note: i18n: ectx: Menu (insert)
en_US: &Insert
cs: Vlož&it

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en_US: &Window
cs: O&kno

en_US: You need to specify a command.
cs: Musíte zadat příkaz.

en_US: The command executed successfully, but did not return any output or only whitespace.
cs: Příkaz proběhl úspěšně, ale nenavrátil žádný výstup, nebo byly výstupem pouze prázdné znaky.

en_US: The media script requires Python %1 or higher.
cs: Multimediální skript vyžaduje Python %1 či vyšší.

en_US: An error occurred while trying to list the running media players.
cs: Nastala chyba při pokusu o výpis běžících přehrávačů médií.

en_US: No running audio players found.
cs: Nenalezen žádný běžící přehrávač zvuku.

en_US: No running video players found.
cs: Nenalezen žádný běžící přehrávač videa.

en_US: "%1" is not running.
cs: "%1" neběží.

en_US: No running media players found.
cs: Nenalezen žádný běžící přehrávač médií.

en_US: Nothing is playing in %1.
cs: V %1 nic nehraje.

[ctx: 1 = Comma-separated list of audio players.]
en_US: None of the running audio players (%1) are playing anything.
cs: Nepřehrává žádný z běžících přehrávačů hudby (%1).

[ctx: 1 = Comma-separated list of video players.]
en_US: None of the running video players (%1) are playing anything.
cs: Nepřehrává žádný z běžících přehrávačů videa (%1).

[ctx: 1 = Comma-separated list of media players.]
en_US: None of the running media players (%1) are playing anything.
cs: Nepřehrává žádný z běžících přehrávačů médií (%1).

en_US: An error occurred while trying to retrieve media metadata from %1.
cs: Nastala chyba při pokusu o získání metadat z %1.

en_US: There is a problem in the output format configuration.
cs: Vyskytl se problém v nastavení výstupního formátu.

en_US: Usage:
cs: Použití:

en_US: Konversation Bookmarks Editor
cs: Editor záložek Konversation

en_US: topic protection
cs: ochrana tématu

en_US: no messages from outside
cs: žádné zprávy zvenčí

en_US: secret
cs: tajný

en_US: invite only
cs: pouze na pozvání

en_US: private
cs: soukromý

en_US: moderated
cs: řízeno

en_US: password protected
cs: chráněný heslem

en_US: anonymous
cs: anonymní

en_US: no colors allowed
cs: barvy nepovoleny

en_US: user limit
cs: limit uživatelů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en_US: New
cs: Nový

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, aliasListView)
en_US: Alias
cs: Alternativa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, aliasListView)
en_US: Replacement
cs: Nahrazení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en_US: &New
cs: &Nový

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en_US: &Remove
cs: Od&stranit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aliasLabel)
en_US: Alias:
cs: Přezdívka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replacementLabel)
en_US: Replacement:
cs: Nahrazení:

en_US: Outgoing
cs: Odchozí

en_US: Incoming
cs: Příchozí

en_US: Both
cs: Oboje

[ctx: Fallback content for the "Find:" field of an auto-replace rule that gets set when the user leaves the field empty and e.g. switches to another rule in the list. It's identical to the default content of the field after adding a new auto-replace rule.]
en_US: New
cs: Nový

[ctx: Default content of the "Find:" field of a newly-added auto-replace rule.]
en_US: New
cs: Nový

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, patternListView) i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en_US: RegEx
cs: RegVýr

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, patternListView)
en_US: Replace In
cs: Nahradit v

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, patternListView)
en_US: Find
cs: Najít

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, patternListView)
en_US: Replace With
cs: Nahradit za

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en_US: Ne&w
cs: &Nový

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en_US: R&emove
cs: Od&stranit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, directionLabel)
en_US: Replace in:
cs: Nahradit v:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, patternLabel)
en_US: Find:
cs: Najít:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replacementLabel)
en_US: Replace with:
cs: Nahradit za:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_Timestamping)
en_US: Enable &Timestamps
cs: Povoli&t časová razítka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en_US: &Format:
cs: &Formát:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowDate)
en_US: Sho&w dates
cs: Zobrazovat &data

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowDateLine)
en_US: Show date marker when date changes
cs: Zobrazit ukazatel data při jeho změně

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowBacklog)
en_US: Show &Backlog
cs: Zobrazovat &historii

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en_US: &Lines:
cs: Řá&dky:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en_US: &Layout
cs: &Uspořádání

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTopic)
en_US: &Show channel topic
cs: &Zobrazovat téma kanálu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowModeButtons)
en_US: Show channel &mode buttons
cs: Zobrazovat tlačítka reži&mů kanálu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowNickList)
en_US: Show channel &nick list and quick buttons
cs: Zobrazovat sez&nam přezdívek a rychlá tlačítka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoUserhost)
en_US: Show hostmas&ks in nickname list
cs: Zobrazovat masky host&itelů v seznamu přezdívek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowRealNames)
en_US: Show real names in nickname list
cs: Zobrazovat skutečná jména vedle přezdívek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowQuickButtons)
en_US: Show &quick buttons
cs: Zobrazovat r&ychlá tlačítka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowNicknameBox)
en_US: Show bo&x to change own nickname
cs: Zobrazovat po&líčko pro změnu vlastní přezdívky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowIRCViewScrollBar)
en_US: Show sc&rollbar
cs: Zob&razit posuvník

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowBackgroundImage)
en_US: Enable Back&ground Image
cs: Povolit o&brázek na pozadí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en_US: P&ath:
cs: &Cesta:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalWidget) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGroupBox)
en_US: General
cs: Obecné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Beep)
en_US: Enable s&ystem bell on incoming ASCII BEL
cs: Povolit s&ystémový zvonek při příchozím ASCII BEL znaku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUnimportantEvents)
en_US: Hide &Join/Part/Nick events
cs: Skrýt události &Join/Part/Nick

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DisableExpansion)
en_US: Disable variable (e.g. %C, %B, %G...) e&xpansion
cs: Z&akázat rozbalování proměnných (např. %C, %B nebo %G)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RedirectServerAndAppMsgToStatusPane)
en_US: &Redirect status messages to the server status window
cs: Přesměrovat všechny stavové zprávy do okna stavu se&rveru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseLiteralModes)
en_US: Show raw mode characters (e.g. +o) instead of descriptions
cs: Zobrazit znaky režimů (např. +o) namísto popisků

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_ScrollbackMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en_US: How many lines to keep in buffers, 0 = unlimited
cs: Kolik řádků ponechat v zásobnících, 0 = neomezeně

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_ReconnectCount) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_ScrollbackMax)
en_US: Unlimited
cs: Neomezeně

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en_US: Scrollbac&k limit:
cs: Limit ro&lování zpět:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActive)
en_US: Except for watched nicks and nicks active within the
cs: Vyjma sledovaných přezdívek a přezdívek aktivních během

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en_US: last 10 min
cs: posledních 10 minut

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en_US: last hour
cs: poslední hodina

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en_US: last day
cs: poslední den

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en_US: last week
cs: poslední týden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3_2)
en_US: Marker Lines
cs: Připomínací čáry

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticRememberLine)
en_US: Mark the last position in a chat window when it is hidden
cs: Označit poslední pozici v okně rozhovoru při skrytí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticRememberLineOnlyOnTextChange)
en_US: Move the line only when new text is about to be shown
cs: Posunout čáru pouze pokud má být zobrazen nový text

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MarkerLineInAllViews)
en_US: Show manually inserted lines in all chat windows
cs: Zobrazovat ručně vložené řádky ve všech oknech rozhovorů

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoWhoContinuousEnabled)
en_US: Enable Automatic User Information Look Up (/WHO)
cs: Povolit automatické zjišťování informací o uživatelích

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en_US: &Max. number of users in a channel:
cs: &Max. počet uživatelů v kanálu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, whoIntervalLbl)
en_US: Update inter&val:
cs: Inter&val aktualizace:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en_US: Custom Colors
cs: Vlastní barvy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_InputFieldsBackgroundColor)
en_US: &Use custom colors for input box, nickname list and tab list
cs: Po&užívat vlastní barvy pro vstupní pole, seznam přezdívek a karet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en_US: &Background:
cs: &Pozadí:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en_US: &Server message:
cs: Zpráva ze &serveru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en_US: H&yperlink:
cs: H&yperodkaz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en_US: Channel &message:
cs: Zpráva v &kanálu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en_US: Actio&n:
cs: Ak&ce:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en_US: Bac&klog:
cs: &Historie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en_US: Comman&d message:
cs: Z&práva s příkazem:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en_US: &Query message:
cs: Zpráva soukromého roz&hovoru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_9)
en_US: &Timestamp:
cs: Časové razí&tko:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_10)
en_US: A&lternate background:
cs: A&lternativní pozadí:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_UseColoredNicks)
en_US: Colored Nicks
cs: Obarvovat přezdívky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en_US: &Own nick color:
cs: B&arva vlastní přezdívky:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AllowColorCodes)
en_US: &Allow Colored Text in IRC Messages
cs: Povolit b&arevný text v IRC zprávách

en_US:  second |  seconds
cs[0]:  sekunda
cs[1]:  sekundy
cs[2]:  sekund

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoReconnect)
en_US: Enable Automatic Reconnect
cs: Povolit automatické opětovné připojení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, reconnectDelayLabel)
en_US: Reconnect delay:
cs: Prodleva automatického připojení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en_US: Reconnection attempts:
cs: Počet pokusů o připojení:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, debugGBox)
en_US: Debug
cs: Ladění

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RawLog)
en_US: Show raw &log window when connecting
cs: Zo&brazovat okno se záznamem při připojování

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, encryptionGBox)
en_US: Encryption
cs: Šifrování

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: Default encryption type:
cs: Výchozí typ šifrování:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authTypeLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, typeLabel)
en_US: Type:
cs: Typ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressLabel)
en_US: Address:
cs: Adresa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en_US: Username:
cs: Uživatelské jméno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en_US: Password:
cs: Heslo:

en_US:  byte |  bytes
cs[0]:  bajt
cs[1]:  bajty
cs[2]:  bajtů

en_US: Network Interface
cs: Síťové rozhraní

en_US: Reply From IRC Server
cs: Odpověď z IRC serveru

en_US: Specify Manually
cs: Zadat ručně

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dccPathLbl)
en_US: Download &folder:
cs: S&ložka pro stahování:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccAddPartner)
en_US: &Add sender to file name
cs: Přid&at odesilatele do názvu souboru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccCreateFolder)
en_US: Cr&eate folder for sender
cs: Vytvořit složku pro od&esilatele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccSpaceToUnderscore)
en_US: Convert spaces in file names to underscores before sending
cs: Před odesláním převést mezery v názvech souborů na podtržítka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccAutoGet)
en_US: Automaticall&y accept download offer
cs: Automatick&y přijmout požadavek na stahování

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccAutoResume)
en_US: Au&tomatically resume download
cs: Au&tomaticky obnovit stahování

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccFastSend)
en_US: Enable fast DCC send (Might &not work with all clients)
cs: Povolit rychlé DCC odesílá&ní (nemusí vždy fungovat)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccPassiveSend)
en_US: Enable passive DCC send
cs: Povolit pasivní DCC odesílání

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccChatAutoAccept)
en_US: Automatically accept DCC chat offer
cs: Automaticky přijmout požadavek na DCC rozhovor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccUPnP)
en_US: Enable UPnP for NAT traversal
cs: Povolit UPnP pro průchod NAT

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccIPv4Fallback)
en_US: Fallback to an IPv&4 interface for DCC send:
cs: Vrátit se k IPv&4 rozhraní pro odesílání přes DCC:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en_US: DCC send t&imeout:
cs: Vypršení l&imitu pro DCC odesílání:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en_US: Buffer si&ze:
cs: Ve&likost zásobníku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en_US: &Method to get own IP:
cs: &Metoda získání vlastní IP adresy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ownIP)
en_US: O&wn IP:
cs: V&lastní IP:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en_US: Ports
cs: Porty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccSpecificSendPorts)
en_US: Enable specific &ports for DCC transfer server:
cs: &Povolit specifické porty pro DCC odesílání:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en_US: to
cs: až

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccSpecificChatPorts)
en_US: Enable specific p&orts for DCC chat:
cs: P&ovolit specifické porty pro DCC rozhovor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomTextFont)
en_US: Chat text:
cs: Text rozhovoru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomListFont)
en_US: Nickname list:
cs: Seznam kontaktů:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomTabFont)
en_US: Tab bar:
cs: Panel karet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FixedMOTD)
en_US: Enable fi&xed font for MOTD messages
cs: Povolit písmo s pevnou šířkou pro &MOTD zprávy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseBoldNicks)
en_US: Show sender nicknames &bold in the chat view
cs: Přezdívka odesilatele &bude tučná v okně rozhovoru

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en_US: Enable System Tray
cs: Povolit systémový panel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TrayNotify)
en_US: &Use system tray for new message notification
cs: Po&užívat systémový panel pro upozornění na nové zprávy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TrayNotifyOnlyOwnNick)
en_US: Only &notify when a highlight is triggered or your current nick is used
cs: Upozor&nit pouze když je vyvoláno zvýraznění nebo vaše přezdívka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideToTrayOnStartup)
en_US: Hide window on startup
cs: Skrýt okno při spuštění

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, middleLabel)
en_US: Nickname Completion
cs: Doplňování přezdívek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modeLbl)
en_US: Completion &mode:
cs: Reži&m doplňování:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_NickCompletionMode)
en_US: Inline Cycle
cs: Inline cyklus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_NickCompletionMode)
en_US: Shell-Like
cs: Jako v shellu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_NickCompletionMode)
en_US: Shell-Like with Completion Box
cs: Jako v shellu s doplňovacím okénkem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startOfLineLabel)
en_US: Suffi&x at start of line:
cs: Přípona na začá&tku řádku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en_US: &Elsewhere:
cs: Jind&e:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_NickCompletionCaseSensitive)
en_US: Case sensitive
cs: Rozlišovat velká/malá

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, miscGBox)
en_US: Miscellaneous
cs: Různé

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DisableNotifyWhileAway)
en_US: Disable notifications while &away
cs: Z&akázat upozorňování při stavu "pryč"

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseCustomBrowser)
en_US: Use custom web &browser:
cs: Použít vlastní we&bový prohlížeč:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commandCharLabel)
en_US: Comman&d char:
cs: Z&nak příkazu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomVersionReplyEnabled)
en_US: Use custom &version reply:
cs: Použít &vlastní odpověď na verzi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseMultiRowInputBox)
en_US: Input box expands with text
cs: Vstupní pole se roztahuje podle textu

en_US: Select Sound File
cs: Vyberte soubor se zvukem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightSoundsEnabled)
en_US: Ena&ble sound for highlights
cs: Po&volit zvuk pro zvýrazňování

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightNick)
en_US: Alwa&ys highlight own current nick:
cs: Vžd&y zvýraznit vlastní aktuální přezdívku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightOwnLines)
en_US: Always highlight own &lines:
cs: Vždy zvýraznit v&lastní řádky:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en_US: Highlight List
cs: Seznam zvýrazňování

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en_US: Highlights
cs: Zvýraznění

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en_US: Sound
cs: Zvuk

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en_US: Auto Text
cs: Automatický text

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en_US: Chat Windows
cs: Okna rozhovoru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, patternLabel)
en_US: &Pattern:
cs: Vzo&rek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorLabel)
en_US: Color:
cs: Barva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, soundLabel)
en_US: &Sound:
cs: Z&vuk:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, soundPlayBtn)
en_US: Test sound
cs: Otestovat zvuk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autoTextLabel)
en_US: A&uto text:
cs: &Automatický text:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, chatWindowsLabel)
en_US: Chat windows:
cs: Okna rozhovoru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, enableNotificationsLabel)
en_US: Enable &notifications:
cs: Povolit upoz&ornění:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, ignoreListView)
en_US: Pattern
cs: Vzorek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, ignoreListView)
en_US: Type
cs: Typ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en_US: Pattern:
cs: Vzorek:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpMessageTypes)
en_US: Message Types
cs: Typy zpráv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkChannel)
en_US: Channel
cs: Kanál

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkNotice)
en_US: Notice
cs: Upozornění

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkQuery)
en_US: Query
cs: Soukromý rozhovor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkInvite)
en_US: Invite
cs: Pozvat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeAllButton)
en_US: Remove &All
cs: Odstr&anit vše

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en_US: Hide the scrollbar
cs: Skrýt posuvník

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en_US: &Show real names next to nicknames
cs: Zobrazovat &skutečná jména vedle přezdívek

note: i18n: ectx: label, entry (LauncherEntryCountMode), group (LauncherEntry) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LauncherEntryCountMode)
en_US: All events
cs: Všechny události

note: i18n: ectx: label, entry (OpenWatchedNicksAtStartup), group (Notify List)
en_US: Open Watched Nicks tab at application startup
cs: Otevřít kartu se sledovanými přezdívkami při spuštění aplikace

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseMsgs) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsMsgs)
en_US: Message
cs: Zpráva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUsePrivate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsPrivate)
en_US: Private message
cs: Soukromá zpráva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseNick) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsNick)
en_US: Current nick used
cs: Použita aktuální přezdívka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseHighlights) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsHighlights)
en_US: Highlight
cs: Zvýraznění

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseChannelEvents) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsEvents)
en_US: Channel event
cs: Událost v kanálu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseSystem) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsSystem)
en_US: Application event
cs: Událost aplikace

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_Log)
en_US: &Enable Logging
cs: Povolit záznam&y

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LowerLog)
en_US: Enable &lower case logfile names
cs: Povo&lit soubory s malými písmeny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AddHostnameToLog)
en_US: &Append hostname to logfile names
cs: Připojit název hostitele k názvu souboru se zázn&amem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en_US: Logfile &path:
cs: &Cesta k souboru se záznamem:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseExternalLogViewer)
en_US: Use system text editor to open logs
cs: Použít systémový editor textu k otevírání záznamů

en_US: Normal Users
cs: Normální uživatelé

en_US: Voice (+v)
cs: Hlas (+v)

en_US: Halfops (+h)
cs: Polooperátoři (+h)

en_US: Operators (+o)
cs: Operátoři (+o)

en_US: Channel Admins (+p)
cs: Administrátoři kanálu (+p)

en_US: Channel Owners (+q)
cs: Vlastníci kanálu (+q)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en_US: &Command to be executed on double click:
cs: Při dvojitém &kliknutí spustit příkaz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SortCaseInsensitive)
en_US: Sort case &insensitive
cs: Seřad&it bez ohledu na velikost písmen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SortByActivity)
en_US: Sort by &activity
cs: Seřadit podle &aktivity

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SortByStatus)
en_US: Sort b&y user status
cs: Seřa&dit podle stavu uživatele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, orderHintLabel)
en_US: (Reorder nick sorting order by drag and drop)
cs: (pořadí změníte pomocí drag'n'drop)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, sortOrder)
en_US: Mode
cs: Režim

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, sortOrder)
en_US: Explanation
cs: Vysvětlivka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseOSD)
en_US: &Enable On Screen Display
cs: Po&volit OSD

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDDrawShadow)
en_US: &Draw shadows
cs: K&reslit stíny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en_US: OSD font:
cs: OSD písmo:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en_US: Show &OSD Message
cs: Zobrazit &OSD zprávu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowOwnNick)
en_US: &If own nick appears in channel message
cs: &Pokud se vlastní přezdívka vyskytne ve zprávě v kanálu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowChannel)
en_US: On an&y channel message
cs: Při jaké&koliv zprávě v kanálu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowQuery)
en_US: On &query activity
cs: Při aktivitě v sou&kromém rozhovoru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowChannelEvent)
en_US: On &Join/Part events
cs: Při připo&jení/odpojení

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_OSDUseCustomColors)
en_US: Enable Custom Colors
cs: Povolit vlastní barvy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en_US: Te&xt color:
cs: Barva te&xtu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_bgColorLbl)
en_US: &Background color:
cs: &Barva pozadí:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en_US: O&ther Settings
cs: Osta&tní nastavení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en_US: &Duration:
cs: T&rvání:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en_US: S&creen:
cs: O&brazovka:

en_US: Default Identity
cs: Výchozí identita

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en_US: Available Placeholders
cs: Dostupné znaky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, buttonListView)
en_US: Button Name
cs: Název tlačítka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, buttonListView)
en_US: Button Action
cs: Činnost tlačítka

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_delBtn) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, delBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en_US: Remove
cs: Odstranit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en_US: Button name:
cs: Název tlačítka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, actionLabel)
en_US: Button action:
cs: Činnost tlačítka:

en_US: Interface
cs: Rozhraní

en_US: Behavior
cs: Chování

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en_US: Notifications
cs: Upozornění

en_US: Chat Window
cs: Okno rozhovoru

en_US: Nicklist Themes
cs: Motivy seznamu kontaktů

en_US: Colors
cs: Barvy

en_US: Fonts
cs: Písma

en_US: Quick Buttons
cs: Rychlá tlačítka

en_US: Tabs
cs: Karty

en_US: General Behavior
cs: Obecné chování

en_US: Connection
cs: Spojení

en_US:  line |  lines
cs[0]:  řádek
cs[1]:  řádky
cs[2]:  řádků

en_US:  nick |  nicks
cs[0]:  kontakt
cs[1]:  kontakty
cs[2]:  kontaktů

en_US: Nickname List
cs: Seznam kontaktů

en_US: Command Aliases
cs: Přezdívky příkazů

en_US: Auto Replace
cs: Automatické nahrazení

[ctx: @title:tab]
en_US: Ignore
cs: Ignorovat

en_US: Logging
cs: Záznamy

en_US: Watched Nicknames
cs: Sledované kontakty

en_US: Warning Dialogs
cs: Dialogy s varováním

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, lookGBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en_US: Look
cs: Vzhled

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsText)
en_US: Use colored text
cs: Používat barevný text

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsLeds)
en_US: Use colored LEDs
cs: Používat barevné LED

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox10)
en_US: Options
cs: Možnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsOverride)
en_US: Give precedence to chat window highlight colors
cs: Dát přednost barvám zvýraznění okna rozhovoru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, placementLabel)
en_US: Placement:
cs: Umístění:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TabPlacement)
en_US: Top
cs: Nahoře

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TabPlacement)
en_US: Bottom
cs: Dole

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TabPlacement)
en_US: Left
cs: Vlevo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CloseButtons)
en_US: Show &close button on tabs
cs: Zobrazovat tlačítko &uzavření na kartách

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTabBarCloseButton)
en_US: Show a close button on the &right side of the tab bar
cs: Zobrazovat tlačítko uzavření napravo od pane&u karet

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, focusGBox)
en_US: Focus
cs: Zaměření

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_BringToFront)
en_US: &Focus new tabs
cs: Pře&pínat na nové karty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FocusNewQueries)
en_US: Focus new &queries
cs: Přepín&at na nové soukromé rozhovory

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mouseGBox)
en_US: Mouse
cs: Myš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MiddleClickClose)
en_US: &Middle-click on a tab to close it
cs: Prostřední tlačítko &myši na kartě ji zavře

en_US: Select Theme Package
cs: Vyberte balíček s motivem

en_US: Konversation Themes (*.tar.gz *.tar.bz2 *.tar *.zip)
cs: Motivy Konversation (*.tar.gz *.tar.bz2 *.tar *.zip)

en_US: Unknown error (0)
cs: Neznámá chyba (0)

en_US: Failed to Download Theme
cs: Stažení motivu selhalo

en_US: Theme archive is invalid.
cs: Archiv s motivem je neplatný.

en_US: Cannot Install Theme
cs: Nelze nainstalovat motiv

en_US: Do you want to remove %1?
cs: Přejete si odstranit '%1'?

en_US: Remove Theme
cs: Odstranit motiv

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, getButton)
en_US: G&et New Themes...
cs: Získat nové mot&ivy...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en_US: I&nstall from File...
cs: I&nstalovat ze souboru...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en_US: &Remove Theme
cs: Odst&ranit motiv

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel1)
en_US: Icon for normal users
cs: Ikona pro normální uživatele

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel2)
en_US: Icon for away users
cs: Ikona pro nepřítomné uživatele

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel3)
en_US: Icon for users with voice
cs: Ikona pro uživatele s hlasem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel4)
en_US: Icon for users with half-operator privileges
cs: Ikona pro polooperátora

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel5)
en_US: Icon for users with operator privileges
cs: Ikona pro operátora

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel6)
en_US: Icon for users with admin privileges
cs: Ikona pro administrátora

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel7)
en_US: Icon for users with owner privileges
cs: Ikona pro vlastníka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en_US: Preview:
cs: Náhled:

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... a channel invitation is received
cs: ... je přijata pozvánka do kanálu

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... saving a log file would save only the visible portion
cs: ... by ukládání souboru se záznamem uložilo pouze viditelnou část

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... a log file is about to be deleted
cs: ... bude soubor se záznamem smazán

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... an open query exists for a nickname that has just been marked as ignored
cs: ... existuje otevřený rozhovor pro přezdívku, která byla právě označena pro ignorování

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... switching a connection to a different server in the same network
cs: ... přepínáte spojení na jiný server ve stejné síti

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... creating a new connection to an already connected network
cs: ... se vytváří nové spojení k již existující síti

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... closing a server tab
cs: ... se uzavírá karta serveru

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... closing a channel tab
cs: ... se uzavírá karta kanálu

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... closing a query tab
cs: ... se uzavírá karta soukromého rozhovoru

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... closing a DCC Chat tab
cs: ... se uzavírá karta DCC rozhovoru

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... a source for the channel list cannot be determined from the current tab
cs: ... nelze ze současné karty určit zdroj pro seznam kanálů

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... you have chosen to hide the menu bar
cs: ... jste se rozhodli skrýt panel nabídek

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... a channel listing may cause disconnection due to the download size
cs: ... výpis kanálů může způsobit odpojení kvůli velikosti kanálů

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... pasting large portions of text
cs: ... vkládáte velký kus textu

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... quitting Konversation via the tray icon
cs: ... ukončujete Konversation přes ikonu v systémové liště

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... you have chosen to ignore a nickname
cs: ... jste se rozhodli ignorovat přezdívku

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... you have chosen to stop ignoring a nickname
cs: ... jste se rozhodli přestat ignorovat přezdívku

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... quitting Konversation while DCC file transfers are active
cs: ... ukončujete Konversation pokud jsou aktivní DCC přenosy souborů

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... some characters in a message are incompatible with the active encoding
cs: ... jsou některé znaky ve zprávě nekompatibilní s aktivním kódováním

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en_US: ... closing the window will minimize to the system tray
cs: ... zavření okna ho minimalizuje do systémového panelu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, dialogListView)
en_US: Show a warning dialog when...
cs: Zobrazit okno s varováním pokud...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseNotify)
en_US: Enable nic&kname watcher
cs: Povolit sl&edování kontaktů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OpenWatchedNicksAtStartup)
en_US: Show Watched Nicks tab on &application startup
cs: Zobrazit kartu se sledovanými přezdívkami při spuštění &aplikace

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notifyActionLabel)
en_US: Command e&xecuted when nickname is double clicked:
cs: Příkaz spuštěný při dvo&jitém kliknutí na kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notifyDelayLabel)
en_US: &Update interval:
cs: Interval akt&ualizace:

en_US: Trying to connect to %2 (port %3) in 1 second. | Trying to connect to %2 (port %3) in %1 seconds.
cs[0]: Za 1 sekundu se pokusím připojit k %2 (port %3).
cs[1]: Za %1 sekundy se pokusím připojit k %2 (port %3).
cs[2]: Za %1 sekund se pokusím připojit k %2 (port %3).

en_US: Trying to reconnect to %2 (port %3) in 1 second. | Trying to reconnect to %2 (port %3) in %1 seconds.
cs[0]: Za 1 sekundu se pokusím znovu připojit k %2 (port %3).
cs[1]: Za %1 sekundy se pokusím znovu připojit k %2 (port %3).
cs[2]: Za %1 sekund se pokusím znovu připojit k %2 (port %3).

en_US: Error
cs: Chyba

en_US: Reconnection attempts exceeded.
cs: Počet pokusů o připojení překročen.

en_US: Already connected to %1
cs: Již připojen k %1

en_US: Create connection
cs: Vytvořit spojení

en_US: Switch Server
cs: Přepnout server

en_US: Please fill in your <b>Ident</b>.<br/>
cs: Prosím, vyplňte svoji <b>identifikaci</b>.<br/>

en_US: Please fill in your <b>Real name</b>.<br/>
cs: Prosím, vyplňte svoje <b>skutečné jméno</b>.<br/>

en_US: Please provide at least one <b>Nickname</b>.<br/>
cs: Prosím, vyplňte aspoň jednu <b>přezdívku</b>.<br/>

en_US: <qt>Your identity "%1" is not set up correctly:<br/>%2</qt>
cs: <qt>Vaše identita "%1" není správně nastavena:<br/>%2</qt>

en_US: Identity Settings
cs: Nastavení identity

en_US: Edit Identity...
cs: Upravit identitu...

en_US: Debug: %1
cs: Ladění: %1

en_US: Error: %1
cs: Chyba: %1

en_US: getNickname: Server %1 is not found.
cs: getNickname: Server %1 nenalezen.

[ctx: %1=dcc extension as Chat or Whiteboard, %2=partnerNick]
en_US: DCC %1 offer from %2
cs: DCC %1 nabídka od %2

en_US: Accept
cs: Přijmout

en_US: Reject
cs: Odmítnout

en_US: Could not open a socket for listening: %1
cs: Nelze otevřít socket pro naslouchání: %1

[ctx: %1=dcc extension like Chat or Whiteboard,%2=partnerNick, %3=port]
en_US: Offering DCC %1 connection to %2 on port %3...
cs: Nabízím spojení DCC %1 k %2 na portu %3...

[ctx: DCC extension]
en_US: Whiteboard
cs: Tabule

[ctx: DCC extension]
en_US: Chat
cs: Rozhovor

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard ,%2 = nickname, %3 = IP, %4 = port]
en_US: Establishing DCC %1 connection to %2 (%3:%4)...
cs: Navazuji DCC %1 spojení s %2 (%3:%4)...

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2 = partnerNick]
en_US: Established DCC %1 connection to %2.
cs: Navázáno DCC %1 spojení s %2.

en_US: Socket error: %1
cs: Chyba socketu: %1

[ctx: %1=dcc extension as Chat or Whiteboard, %2=partnerNick]
en_US: Established DCC %1 connection to %2.
cs: Navázáno DCC %1 spojení s %2.

en_US: Connection closed.
cs: Spojení uzavřeno.

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2=partnerNick, %3=port]
en_US: DCC %1 with %2 on port %3.
cs: DCC %1 s %2 na portu %3.

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2 = nickname, %3 = IP, %4 = port]
en_US: DCC %1 with %2 on %3:%4.
cs: DCC %1 s %2 na %3:%4.

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2=partnerNick]
en_US: Do you want to close your DCC %1 with %2?
cs: Přejete si uzavřít DCC %1 s %2?

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard]
en_US: Close DCC %1
cs: Uzavřít DCC %1

en_US: Talking to yourself
cs: Mluvíte sami se sebou

[ctx: %1=Encoding]
en_US: Default ( %1 )
cs: Výchozí ( %1 )

en_US: Usage
cs: Využití

en_US: Usage: %1ME text
cs: Použití: %1ME text

en_US: Unknown command.
cs: Neznámý příkaz.

en_US: No vacant port
cs: Není prázdný port

en_US: Could not open a socket
cs: Nelze otevřít socket

en_US: Open
cs: Otevřít

en_US: Select Recipient
cs: Vybrat příjemce

en_US: Select nickname and close the window
cs: Vybrat kontakt a zavřít okno

en_US: Close the window without changes
cs: Zavřít okno beze změn

en_US: O&riginal Filename
cs: Původní název soubo&ru

en_US: Suggest &New Filename
cs: &Navrhnout nový název

en_US: &Resume
cs: O&bnovit

en_US: R&ename
cs: Př&ejmenovat

en_US: Status
cs: Stav

en_US: Details
cs: Podrobnosti

en_US: DCC Send
cs: DCC poslán

en_US: DCC Receive
cs: DDCPříjem

en_US:  (Reverse DCC)
cs:  (Reverzní DCC)

en_US: Unknown server
cs: Neznámý server

[ctx: %1=partnerNick, %2=IRC Servername, %3=partnerIP, %4=partnerPort]
en_US: %1 on %2, %3 (port %4)
cs: %1 na %2, %3 (port %4)

[ctx: %1 = PartnerNick, %2 = Partner IRC Servername]
en_US: %1 on %2
cs: %1 na %2

[ctx: %1=Transferstartposition]
en_US: Yes, %1
cs: Ano, %1

[ctx: no - not a resumed transfer]
en_US: No
cs: Ne

[ctx: less than 1 sec]
en_US: &lt; 1sec
cs: &lt; 1sek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en_US: Filename:
cs: Soubor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel23)
en_US: Partner:
cs: Protějšek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en_US: Self:
cs: Já:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en_US: Status:
cs: Stav:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18)
en_US: Progress:
cs: Průběh:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en_US: Location:
cs: Umístění:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19)
en_US: Current position:
cs: Aktuální pozice:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21)
en_US: File size:
cs: Velikost souboru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14)
en_US: Resumed:
cs: Obnoveno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en_US: Current speed:
cs: Aktuální rychlost:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en_US: Average speed:
cs: Průměrná rychlost:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en_US: Transferring time:
cs: Doba přenosu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en_US: Estimated time left:
cs: Odhadovaný zbývající čas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en_US: Offered at:
cs: Nabídnuto v:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2)
en_US: Started at:
cs: Zahájeno v:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en_US: Finished at:
cs: Dokončeno v:

en_US: File
cs: Soubor

en_US: Started At
cs: Zahájeno v

en_US: Progress
cs: Průběh

en_US: Position
cs: Pozice

en_US: Speed
cs: Rychlost

en_US: Sender Address
cs: Adresa odesílatele

en_US: Remaining
cs: Zbývající

en_US: %1/sec
cs: %1/sek

en_US: Queued
cs: Ve frontě

en_US: Preparing
cs: Probíhá příprava

[ctx: Transfer is waiting for the partner to accept or reject it]
en_US: Pending
cs: Čekající

[ctx: Transfer is connecting to the partner]
en_US: Connecting
cs: Navazuji spojení

en_US: Receiving
cs: Přijímám

en_US: Sending
cs: Odesílám

[ctx: Transfer has completed successfully]
en_US: Done
cs: Hotovo

[ctx: Transfer failed]
en_US: Failed
cs: Selhání

en_US: Aborted
cs: Přerušeno

en_US: Incoming Transfers
cs: Příchozí přenosy

en_US: Outgoing Transfers
cs: Odchozí přenosy

en_US: DCC Status
cs: DCC stav

en_US: &Select All Items
cs: Vybrat všechny &soubory

en_US: S&elect All Completed Items
cs: Vybrat vš&echny dokončené položky

en_US: &Accept
cs: &Přijmout

en_US: Start receiving
cs: Zahájit příjem

en_US: A&bort
cs: Př&erušit

en_US: Abort the transfer(s)
cs: Přerušit přenos(y)

en_US: Resend
cs: Poslat znovu

[ctx: clear selected dcctransfer]
en_US: &Clear
cs: Vyči&stit

en_US: Clear all selected Items
cs: Vyčistit vybrané položky

en_US: Clear Completed
cs: Vyčistit dokončené

en_US: Clear Completed Items
cs: Vyčistit dokončené položky

en_US: &Open File
cs: &Otevřít soubor

en_US: Run the file
cs: Spustit soubor

en_US: Open Location
cs: Otevřít umístění

en_US: Open the file location
cs: Otevřít umístění souboru

[ctx: @action:button]
en_US: Execute %1 File | Execute %1 Files
cs[0]: Spustit %1 soubor
cs[1]: Spustit %1 soubory
cs[2]: Spustit %1 souborů

en_US: Could not create a KIO instance
cs: Nelze vytvořit KIO instanci

en_US: <b>Could not open the file.<br/>Error: %1</b><br/>%2<br/>
cs: <b>Není možné otevřít soubor.<br/>Chyba: %1</b><br/>%2<br/>

en_US: Waiting for connection
cs: Čekám na spojení

en_US: Waiting for remote host's acceptance
cs: Čekám na přijetí od vzdáleného serveru

en_US: Unexpected response from remote host
cs: Neočekávaná odpověď od vzdáleného počítače

en_US: Could not accept the connection (socket error).
cs: Nelze přijmout spojení (chyba socketu).

en_US: Transfer error
cs: Chyba v přenosu

en_US: KIO error: %1
cs: KIO chyba: %1

en_US: Timed out
cs: Čas vypršel

en_US: The admin has restricted the right to send files
cs: Administrátor omezil práva na odesílání souborů

en_US: The url "%1" does not exist
cs: URL "%1" neexistuje

en_US: Enter Filename
cs: Zadejte název souboru

en_US: unknown
cs: neznámý

en_US: No filename was given
cs: Nebyl zadán název souboru

en_US: Could not retrieve "%1"
cs: Nelze přijmout "%1"

en_US: Could not read from file "%1".
cs: Nelze číst ze souboru "%1".

en_US: Could not write to file "%1".
cs: Nelze zapisovat do souboru "%1".

en_US: A fatal unrecoverable error occurred.
cs: Nastala kritická neobnovitelná chyba.

en_US: Could not open file "%1".
cs: Nelze otevřít soubor "%1".

en_US: The operation was unexpectedly aborted.
cs: Operace byla neočekávaně přerušena.

en_US: The operation timed out.
cs: Čas na operaci vypršel.

en_US: An unspecified error happened on close.
cs: Nastala neurčená chyba při uzavírání.

en_US: Unknown error. Code %1
cs: Neznámá chyba. Kód %1

en_US: Columns
cs: Sloupce

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WhiteBoardFontChooserUi)
en_US: Whiteboard Font Chooser
cs: Výběr písma pro tabuli

en_US: Clear Image
cs: Vyčistit obrázek

en_US: Save As...
cs: Uložit jako...

en_US: Freehand Drawing
cs: Kreslení od ruky

en_US: Draw a straight line
cs: Nakreslit čáru

en_US: Draw a rectangle
cs: Nakreslit obdélník

en_US: Draw an ellipse
cs: Nakreslit elipsu

en_US: Draw text
cs: Nakreslit text

[ctx: dcc whiteboard selection tool]
en_US: Selection
cs: Výběr

en_US: Eraser
cs: Guma

en_US: Draw an arrow
cs: Kreslit šipku

en_US: Select a color from the image
cs: Vybrat barvu z obrázku

en_US: Save Image
cs: Uložit obrázek

en_US: Images (*.png *.xpm *.jpg)
cs: Obrázky (*.png *.xpm *.jpg)

en_US: Identities
cs: Identity

en_US: Standard NickServ
cs: Standardní NickServ

en_US: Server Password
cs: Heslo serveru

en_US:  minute |  minutes
cs[0]:  minuta
cs[1]:  minuty
cs[2]:  minut

en_US: Change identity information
cs: Změnit informace o identitě

en_US: Discards all changes made
cs: Zahodí všechny provedené změny

en_US: Add Identity
cs: Přidat identitu

en_US: Identity name:
cs: Název identity:

en_US: You need to give the identity a name.
cs: Musíte identitu pojmenovat.

en_US: Rename Identity
cs: Přejmenovat identitu

en_US: Delete Identity
cs: Smazat identitu

en_US: Duplicate Identity
cs: Duplikovat identitu

en_US: Nicks must not contain spaces.
cs: Přezdívky nesmí obsahovat mezery.

en_US: Please enter a real name.
cs: Zadejte prosím skutečné jméno.

en_US: Ident must not contain spaces.
cs: Ident nesmí obsahovat mezery.

[ctx: Shown in unfilled line edit]
en_US: (optional)
cs: (volitelné)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: &Identity:
cs: &Identita:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newBtn)
en_US: Add
cs: Přidat

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, copyBtn)
en_US: Duplicate
cs: Duplikovat

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_editBtn)
en_US: Rename
cs: Přejmenovat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, realNameLabel)
en_US: &Real name:
cs: Skutečné &jméno:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, nickGroupBox)
en_US: Nickname
cs: Přezdívka

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, autoIdentifyGroup)
en_US: Auto Identify
cs: Automaticky se identifikovat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickservNicknameLabel)
en_US: Ser&vice:
cs: &Služba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickservCommandLabel)
en_US: Command:
cs: Příkaz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, saslAccountLabel)
en_US: Account:
cs: Účet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authPasswordLabel)
en_US: Pa&ssword:
cs: &Heslo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pemClientCertFileLabel)
en_US: PEM file:
cs: PEM soubor:

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, awayWidget)
en_US: Away
cs: Pryč

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_insertRememberLineOnAwayChBox)
en_US: Mark the last position in chat windows when going away
cs: Označit poslední pozici v oknech rozhovoru při odchodu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, awayMessageLabel)
en_US: Default away message:
cs: Výchozí zpráva pro "pryč":

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, awayNicknameLabel)
en_US: Away nickname:
cs: Přezdívka pro "pryč":

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, automaticAwayGroup)
en_US: Automatic Away
cs: Automatické pryč

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, setAwayAfterLabel)
en_US: Set away after
cs: Nastavit "pryč" po

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeOfUserInactivityLabel)
en_US: of user inactivity
cs: neaktivity uživatele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_automaticUnawayChBox)
en_US: Automatically return on activity
cs: Automaticky se vrátit při aktivitě

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, awayCommandsGroup)
en_US: Away Commands
cs: Příkazy pro "pryč"

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, awayLabel)
en_US: Away command:
cs: Příkaz pro "pryč":

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unAwayLabel)
en_US: Return command:
cs: Příkaz při návratu:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedWidget)
en_US: Advanced
cs: Pokročilé

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, codecLabel)
en_US: &Encoding:
cs: &Kódování:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loginLabel)
en_US: I&dent:
cs: I&dentifikace:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quitLabel)
en_US: &Quit reason:
cs: Důvod od&chodu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_quitEdit) i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_partEdit)
en_US: Konversation terminated.
cs: Konversation ukončen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, partLabel)
en_US: &Part reason:
cs: Důvod od&chodu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kickLabel)
en_US: &Kick reason:
cs: Důvod vy&kopnutí:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_kickEdit)
en_US: User terminated.
cs: Uživatel ukončil.

en_US: Edit Channel Settings
cs: Upravit nastavení kanálu

en_US: Maximum users allowed in channel
cs: Maximální počet povolených uživatelů v kanálu

en_US: Completion
cs: Doplňování

en_US: Possible completions: %1.
cs: Možná doplnění: %1.

en_US: Channel Password
cs: Heslo kanálu

en_US: Channel User Limit
cs: Limit uživatelů kanálu

en_US: Enter the new user limit for the channel:
cs: Zadejte nový limit uživatelů kanálu:

en_US: Nick
cs: Přezdívka

en_US: You are now known as %1.
cs: Nyní jste znám jako %1.

en_US: %1 is now known as %2.
cs: %1 je nyní znám jako %2.

[ctx: Message type]
en_US: Join
cs: Vstoupit

[ctx: %1 = our hostmask, %2 = channel]
en_US: You (%1) have joined the channel %2.
cs: Připojili jste se (%1) ke kanálu %2.

[ctx: %1 is the nick joining and %2 the hostmask of that nick]
en_US: %1 (%2) has joined this channel.
cs: %1 (%2) se připojil ke kanálu.

[ctx: Message type]
en_US: Quit
cs: Ukončit

en_US: You (%1) have left this server.
cs: Opustili jste (%1) tento server.

[ctx: %1 = our hostmask, %2 = reason]
en_US: You (%1) have left this server (%2).
cs: Opustili jste  (%1)tento server (%2).

[ctx: Message type]
en_US: Part
cs: Opustit

en_US: You have left channel %1.
cs: Opustili jste kanál %1.

[ctx: %1 = our hostmask, %2 = channel, %3 = reason]
en_US: You (%1) have left channel %2 (%3).
cs: Opustili jste (%1) kanál %2 (%3).

en_US: %1 (%2) has left this server.
cs: %1 (%2) opustil tento server.

[ctx: %1 = nick, %2 = hostname, %3 = reason]
en_US: %1 (%2) has left this server (%3).
cs: %1 (%2) opustil server (%3).

en_US: %1 (%2) has left this channel.
cs: %1 (%2) opustil tento kanál.

[ctx: %1 = nick, %2 = hostmask, %3 = reason]
en_US: %1 (%2) has left this channel (%3).
cs: %1 (%2) opustil tento kanál (%3).

en_US: Kick
cs: Vykopnout

en_US: You have kicked yourself from channel %1.
cs: Vykopli jste sami sebe z kanálu %1.

[ctx: %1 adds the channel and %2 the reason]
en_US: You have kicked yourself from channel %1 (%2).
cs: Vykopli jste sami sebe z kanálu %1 (%2).

[ctx: %1 adds the channel, %2 adds the kicker]
en_US: You have been kicked from channel %1 by %2.
cs: Byli jste vykopnuti z kanálu %1 osobou %2.

[ctx: %1 adds the channel, %2 the kicker and %3 the reason]
en_US: You have been kicked from channel %1 by %2 (%3).
cs: Byli jste vykopnuti z kanálu %1 osobou %2 (%3).

en_US: You have kicked %1 from the channel.
cs: Vykopli jste %1 z kanálu.

[ctx: %1 adds the kicked nick and %2 the reason]
en_US: You have kicked %1 from the channel (%2).
cs: Vykopli jste %1 z kanálu (%2).

[ctx: %1 adds the kicked nick, %2 adds the kicker]
en_US: %1 has been kicked from the channel by %2.
cs: %1 byl vykopnut z kanálu osobou %2.

[ctx: %1 adds the kicked nick, %2 the kicker and %3 the reason]
en_US: %1 has been kicked from the channel by %2 (%3).
cs: %1 byl vykopnut z kanálu osobou %2 (%3).

en_US: %1 nick | %1 nicks
cs[0]: 1 kontakt
cs[1]: %1 kontakty
cs[2]: %1 kontaktů

en_US:  (%1 op) |  (%1 ops)
cs[0]:  (1 op)
cs[1]:  (%1 ops)
cs[2]:  (%1 ops)

en_US: Topic
cs: Téma

en_US: The channel topic is "%1".
cs: Téma kanálu je "%1".

en_US: You set the channel topic to "%1".
cs: Nastavili jste téma kanálu na "%1".

en_US: %1 sets the channel topic to "%2".
cs: %1 nastavil téma kanálu na "%2".

en_US: You give channel owner privileges to yourself.
cs: Nastavili jste sobě vlastnická práva kanálu.

en_US: You give channel owner privileges to %1.
cs: Nastavili jste vlastnická práva kanálu osobě %1.

en_US: %1 gives channel owner privileges to you.
cs: %1 nastavil na vás vlastnická práva.

en_US: %1 gives channel owner privileges to %2.
cs: %1 nastavil vlastnická práva na %2.

en_US: You take channel owner privileges from yourself.
cs: Odebrali jste si vlastnická práva kanálu.

en_US: You take channel owner privileges from %1.
cs: Odebrali jste vlastnická práva kanálu osobě %1.

en_US: %1 takes channel owner privileges from you.
cs: %1 vám odebral vlastnická práva kanálu.

en_US: %1 takes channel owner privileges from %2.
cs: %1 odebral vlastnická práva kanálu osobě %2.

en_US: You give channel admin privileges to yourself.
cs: Nastavili jste sobě administrátorská práva kanálu.

en_US: You give channel admin privileges to %1.
cs: Nastavili jste administrátorská práva kanálu na %1.

en_US: %1 gives channel admin privileges to you.
cs: %1 vám nastavil administrátorská práva kanálu.

en_US: %1 gives channel admin privileges to %2.
cs: %1 nastavil administrátorská práva na %2.

en_US: You take channel admin privileges from yourself.
cs: Odebrali jste si administrátorská práva kanálu.

en_US: You take channel admin privileges from %1.
cs: Odebrali jste administrátorská práva kanálu osobě %1.

en_US: %1 takes channel admin privileges from you.
cs: %1 vám odebral administrátorská práva kanálu.

en_US: %1 takes channel admin privileges from %2.
cs: %1 odebral administrátorská práva kanálu osobě %2.

en_US: You give channel operator privileges to yourself.
cs: Nastavili jste sobě práva operátora kanálu.

en_US: You give channel operator privileges to %1.
cs: Nastavili jste práva operátora kanálu osobě %1.

en_US: %1 gives channel operator privileges to you.
cs: %1 vám nastavil práva operátora kanálu.

en_US: %1 gives channel operator privileges to %2.
cs: %1 nastavil práva operátora kanálu osobě %2.

en_US: You take channel operator privileges from yourself.
cs: Odebrali jste si práva operátora kanálu.

en_US: %1 takes channel operator privileges from you.
cs: %1 vám odebral práva operátora kanálu.

en_US: You set the channel key to '%1'.
cs: Nastavili jste klíč kanálu na "%1".

en_US: %1 sets the channel key to '%2'.
cs: %1 nastavil klíč kanálu na "%2".

en_US: You remove the channel key.
cs: Odstranili jste klíč kanálu.

en_US: You set the channel limit to 1 nick. | You set the channel limit to %1 nicks.
cs[0]: Nastavili jste omezení kanálu na 1 přezdívku.
cs[1]: Nastavili jste omezení kanálu na %1 přezdívky.
cs[2]: Nastavili jste omezení kanálu na %1 přezdívek.

en_US: %2 sets the channel limit to 1 nick. | %2 sets the channel limit to %1 nicks.
cs[0]: %2 nastavil omezení kanálu na 1 přezdívku.
cs[1]: %2 nastavil omezení kanálu na %1 přezdívky.
cs[2]: %2 nastavil omezení kanálu na %1 přezdívek.

en_US: You set a ban on %1.
cs: Zablokovali jste %1.

en_US: %1 sets a ban on %2.
cs: %1 zablokoval %2.

en_US: You remove the ban on %1.
cs: Odblokovali jste %1.

en_US: %1 removes the ban on %2.
cs: %1 odblokoval %2.

en_US: You set a ban exception on %1.
cs: Udělili jste výjimku z blokace %1.

en_US: %1 sets a ban exception on %2.
cs: %1 udělil výjimku z blokace %2.

en_US: You remove the ban exception on %1.
cs: Odebrali jste výjimku z blokace %1.

en_US: %1 removes the ban exception on %2.
cs: %1 odebral výjimku z blokace %2.

en_US: You set the channel mode '%1'.
cs: Nastavili jste režim kanálu na "%1".

en_US: %1 sets the channel mode '%2'.
cs: %1 nastavil režim kanálu na "%2".

en_US: You set channel mode +%1
cs: Nastavili jste režim kanálu +%1

en_US: %1 sets channel mode +%2
cs: %1 nastavil režim kanálu +%2

en_US: You set channel mode -%1
cs: Nastavili jste režim kanálu -%1

en_US: %1 sets channel mode -%2
cs: %1 nastavil režim kanálu -%2

en_US: You have to be an operator to change this.
cs: Ke změně je třeba být operátorem.

en_US: Topic can be changed by channel operator only.  %1
cs: Téma může změnit pouze operátor kanálu.  %1

en_US: No messages to channel from clients on the outside.  %1
cs: Žádné zprávy do kanálu od klientů zvenčí.  %1

en_US: Secret channel.  %1
cs: Tajný kanál.  %1

en_US: Invite only channel.  %1
cs: Kanál pouze na pozvání.  %1

en_US: Private channel.  %1
cs: Soukromý kanál.  %1

en_US: Moderated channel.  %1
cs: Moderovaný kanál.  %1

en_US: Protect channel with a password.
cs: Ochránit kanál heslem.

en_US: Set user limit to channel.
cs: Nastavit limit uživatelů v kanálu.

en_US: Do you want to leave %1?
cs: Přejete si opustit %1?

en_US: Leave Channel
cs: Opustit kanál

en_US: Leave
cs: Opustit

en_US: Identity Default ( %1 )
cs: Výchozí identita ( %1 )

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLbl)
en_US: Pass&word:
cs: &Heslo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, channelLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, channelLbl)
en_US: C&hannel:
cs: Kaná&l:

en_US: Channel Name
cs: Název kanálu

en_US: Users
cs: Uživatelé

en_US: Channel Topic
cs: Téma kanálu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChannelListWidgetUI)
en_US: Channel List
cs: Seznam Kanálů

[ctx: save list]
en_US: Save &List...
cs: U&ložit seznam...

[ctx: refresh list]
en_US: &Refresh List
cs: O&bnovit seznam

en_US: Click here to refresh the channel list.
cs: Kliknutím sem obnovíte seznam kanálů.

[ctx: join channel]
en_US: &Join Channel
cs: Připo&jit se do kanálu

en_US: Refreshing.
cs: Obnovuji.

en_US: Channels: %1 (%2 shown)
cs: Kanály: %1 (%2 zobrazených)

en_US:  Non-unique users: %1 (%2 shown)
cs:  Neunikátní uživatelé: %1 (%2 zobrazených)

en_US: Save Channel List
cs: Uložit seznam kanálů

en_US: Join Channel
cs: Připojit se do kanálu

en_US: Open URL
cs: Otevřít URL

en_US: Channel List for %1
cs: Seznam kanálů pro %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblMaxUser)
en_US: Ma&ximum users:
cs: Ma&ximum uživatelů:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblMinuser)
en_US: &Minimum users:
cs: M&inimum uživatelů:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_channelBox)
en_US: &Channel
cs: &Kanál

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_topicBox)
en_US: &Topic
cs: &Téma

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, m_filterLine)
en_US: Search
cs: Hledat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_regexBox)
en_US: &Regular expression
cs: &Regulární výraz

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_minUser) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_maxUser)
en_US: No Limit
cs: Bez omezení

en_US: Operator
cs: Operátor

en_US: Admin
cs: Administrátor

en_US: Owner
cs: Vlastník

en_US: Half-operator
cs: Polooperátor

en_US: Has voice
cs: Má hlas

en_US: -%1 to %2- %3
cs: -%1 na %2- %3

en_US: second | seconds
cs[0]: sekunda
cs[1]: sekundy
cs[2]: sekund

en_US: %1 invited you to channel %2.
cs: %1 vás pozval(a) do kanálu %2.

en_US: Capabilities
cs: Schopnosti

en_US: %1 sets mode: %2
cs: %1 nastavuje režim: %2

en_US: Welcome
cs: Vítejte

en_US: Server %1 (Version %2), User modes: %3, Channel modes: %4
cs: Server %1 (verze %2), uživatelské režimy: %3, režimy kanálu: %4

en_US: Support
cs: Podpora

en_US: Your personal modes are:
cs: Vaše osobní režimy:

en_US: Channel modes:
cs: Režimy kanálů:

en_US: limited to %1 user | limited to %1 users
cs[0]: limitován na 1 uživatele
cs[1]: limitován na %1 uživatele
cs[2]: limitován na %1 uživatelů

en_US: Channel URL: %1
cs: URL kanálu: %1

en_US: Created
cs: Vytvořeno

en_US: This channel was created on %1.
cs: Tento kanál byl vytvořen %1.

note: i18n("Whois"),parameterList.join(" ").section(QLatin1Char(' '),1)+' '+trailing); The above line works fine, but can't be i18n'ised. So use the below instead.. I hope this is okay.
en_US: Whois
cs: Kdo je

en_US: %1 is logged in as %2.
cs: %1 je nyní přihlášen jako %2.

en_US: Names
cs: Jména

en_US: End of NAMES list.
cs: Konec seznamu jmen.

en_US: TOPIC
cs: TÉMA

en_US: The channel %1 has no topic set.
cs: Téma kanálu %1 není nastaveno.

en_US: The channel topic for %1 is: "%2"
cs: Téma kanálu %1 je: "%2".

en_US: The topic was set by %1 on %2.
cs: Téma nastavil %1 dne %2.

en_US: The topic for %1 was set by %2 on %3.
cs: Téma pro %1 nastavil %2 dne %3.

en_US: %1: No such nick/channel.
cs: %1: Taková přezdívka/kanál neexistuje.

en_US: No such nick: %1.
cs: %1: Taková přezdívka neexistuje.

en_US: %1: No such channel.
cs: %1: Takový kanál neexistuje.

en_US: Nickname already in use, try a different one.
cs: Přezdívka je již používána, zkuste jinou.

en_US: Nickname already in use. Trying %1.
cs: Přezdívka je již používána, zkouším %1.

en_US: Erroneous nickname. Changing nick to %1.
cs: Chybná přezdívka. Měním přezdívku na %1.

en_US: You are not on %1.
cs: Nejste v %1.

en_US: Message of the day:
cs: Zpráva dne:

en_US: End of message of the day
cs: Konec zprávy dne

en_US: You need to be a channel operator in %1 to do that.
cs: Pro provedení musíte být správcem kanálu v %1.

en_US: You are now an IRC operator on this server.
cs: Nyní jste IRC operátorem serveru.

en_US: Current users on the network: %1
cs: Aktuální uživatelé sítě: %1

en_US: Current users on %1: %2.
cs: Aktuální uživatelé v %1: %2.

en_US: Away
cs: Pryč

en_US: %1 is away: %2
cs: %1 je pryč: %2

en_US: You invited %1 to channel %2.
cs: Pozvali jste %1 do kanálu %2.

en_US: %1 is %2@%3 (%4)
cs: %1 je %2@%3 (%4)

en_US: %1 is an identified user.
cs: %1 je identifikovaný uživatel.

en_US: %1 is using a secure connection.
cs: %1 používá zabezpečené spojení.

en_US: Who
cs: Kdo

en_US: %1 is %2@%3 (%4)%5
cs: %1 je %2@%3 (%4)%5

en_US:  (Away)
cs:  (pryč)

en_US: End of /WHO list for %1
cs: Konec seznamu /WHO pro %1

en_US: %1 is a user on channels: %2
cs: %1 je uživatelem v kanálech: %2

en_US: %1 has voice on channels: %2
cs: %1 má hlas na kanálech: %2

en_US: %1 is a halfop on channels: %2
cs: %1 je polooperátorem na kanálech: %2

en_US: %1 is an operator on channels: %2
cs: %1 je operátorem na kanálech: %2

en_US: %1 is owner of channels: %2
cs: %1 je vlastníkem na kanálech: %2

en_US: %1 is admin on channels: %2
cs: %1 je administrátorem na kanálech: %2

en_US: %1 is online via %2 (%3).
cs: %1 je online přes %2 (%3).

en_US: %1 is available for help.
cs: %1 je dostupný k pomoci.

en_US: %1 is an IRC Operator.
cs: %1 je IRC operátor.

en_US: 1 day | %1 days
cs[0]: 1 den
cs[1]: %1 dny
cs[2]: %1 dnů

en_US: 1 hour | %1 hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: %1 hodiny
cs[2]: %1 hodin

en_US: 1 minute | %1 minutes
cs[0]: 1 minuta
cs[1]: %1 minuty
cs[2]: %1 minut

en_US: 1 second | %1 seconds
cs[0]: 1 sekunda
cs[1]: %1 sekundy
cs[2]: %1 sekund

[ctx: %1 = name of person, %2 = (x days), %3 = (x hours), %4 = (x minutes), %5 = (x seconds)]
en_US: %1 has been idle for %2, %3, %4, and %5.
cs: %1 byl nečinný %2, %3, %4 a %5.

[ctx: %1 = name of person, %2 = (x hours), %3 = (x minutes), %4 = (x seconds)]
en_US: %1 has been idle for %2, %3, and %4.
cs: %1 byl nečinný %2, %3 a %4.

[ctx: %1 = name of person, %2 = (x minutes), %3 = (x seconds)]
en_US: %1 has been idle for %2 and %3.
cs: %1 byl nečinný %2 a %3.

en_US: %2 has been idle for 1 second. | %2 has been idle for %1 seconds.
cs[0]: %2 byl nečinný 1 sekundu.
cs[1]: %2 byl nečinný %1 sekundy.
cs[2]: %2 byl nečinný %1 sekund.

en_US: %1 has been online since %2.
cs: %1 je online od %2.

en_US: End of WHOIS list.
cs: Konec seznamu WHOIS.

[ctx: %1 = nick, %2 = shows if nick is op, %3 = hostmask, %4 = shows away]
en_US: %1%2 is %3%4.
cs: %1%2 je %3%4.

en_US:  (IRC Operator)
cs:  (IRC operátor)

en_US:  (away)
cs:  (pryč)

en_US: List
cs: Seznam

en_US: List of channels:
cs: Seznam kanálů:

en_US: %2 (%1 user): %3 | %2 (%1 users): %3
cs[0]: %2 (%1 uživatel): %3
cs[1]: %2 (%1 uživatelé): %3
cs[2]: %2 (%1 uživatelů): %3

en_US: End of channel list.
cs: Konec seznamu kanálů.

[ctx: The server didn't respond with the identity of the ban creator, so we say unknown (in brackets to avoid confusion with a real nickname)]
en_US: (unknown)
cs: (neznámý)

en_US: End of Ban List.
cs: Konec seznamu blokací.

en_US: No such server: %1.
cs: Server neexistuje: %1.

en_US: %1 is currently unavailable.
cs: %1 není právě dostupný.

en_US: %1: Unknown command.
cs: %1: neznámý příkaz.

en_US: Not registered.
cs: Neregistrováno.

en_US: %1: This command requires more parameters.
cs: %1: tento příkaz vyžaduje více parametrů.

en_US: You are now logged in as %1.
cs: Nyní jste přihlášen jako %1.

en_US: Channel Invites
cs: Pozvánky do kanálu

en_US: Join
cs: Vstoupit

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_joinPreferences)
en_US: Always Ask
cs: Vždy se dotázat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_joinPreferences)
en_US: Always Join
cs: Vždy se připojit

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_joinPreferences)
en_US: Always Ignore
cs: Vždy ignorovat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: From now on:
cs: Od nynějška:

en_US: Are you sure you want to remove this channel from your history?
cs: Jste si jistí, že si přejete odstranit tento kanál ze své historie?

en_US: Remove channel
cs: Odstranit kanál

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en_US: Connection:
cs: Spojení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en_US: &Password:
cs: &Heslo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostmaskLabel)
en_US: Hostmask:
cs: Maska hostitele:

en_US: Away&nbsp;Message:
cs: Zpráva pro pryč:

en_US: (unknown)
cs: (neznámý)

en_US: Online&nbsp;Since:
cs: Online&nbsp;od:

en_US: Watched Nicks Online
cs: Sledované kontakty online

en_US: &Add Nickname...
cs: Přid&at přezdívku...

en_US: &Remove Nickname
cs: Odst&ranit přezdívku

en_US: &Whois
cs: Kdo &je

en_US: Open &Query
cs: Otevřít souk&romý rozhovor

en_US: &Join Channel
cs: Připo&jit se do kanálu

en_US: Network/Nickname/Channel
cs: Síť/přezdívka/kanál

en_US: Additional Information
cs: Další informace

en_US:  online via %1
cs:  online přes %1

en_US:  since %1
cs:  od %1

en_US:  Voice
cs:  Hlas

en_US:  Operator
cs:  Operátor

en_US:  Owner
cs:  Vlastník

en_US:  Admin
cs:  Administrátor

en_US: Usage: %1JOIN <channel> [password]
cs: Použití: %1JOIN <kanál> [heslo]

en_US: Usage: %1KICK <nick> [reason]
cs: Použití: %1KICK <přezdívka> [důvod]

en_US: %1KICK only works from within channels.
cs: %1KICK funguje pouze uvnitř kanálu.

en_US: Usage: %1NOTICE <recipient> <message>
cs: Použití: %1NOTICE <příjemce> <zpráva>

en_US: Usage: %1AME [-LOCAL] text
cs: Použití: %1AME [-LOCAL] text

en_US: Usage: %1AMSG [-LOCAL] text
cs: Použití: %1AMSG [-LOCAL] text

en_US: Usage: %1OMSG text
cs: Použití: %1OMSG text

en_US: Usage: %1ONOTICE text
cs: Použití: %1ONOTICE text

en_US: Usage: %1QUOTE command list
cs: Použití: %1QUOTE seznam příkazů

en_US: Usage: %1SAY text
cs: Použití: %1SAY text

en_US: File "%1" does not exist.
cs: Soubor "%1" neexistuje.

en_US: Usage: %1DCC [SEND [nickname [filename]]]
cs: Použití: %1DCC [SEND [přezdívka [soubor]]]

en_US: Usage: %1DCC [GET [nickname [filename]]]
cs: Použití: %1DCC [GET [přezdívka [soubor]]]

en_US: Usage: %1DCC [CHAT [nickname]]
cs: Použití: %1DCC [CHAT [přezdívka]]

en_US: Usage: %1DCC [WHITEBOARD [nickname]]
cs: Použití: %1DCC [WHITEBOARD [přezdívka]]

en_US: Usage: %1INVITE <nick> [channel]
cs: Použití: %1INVITE <přezdívka> [kanál]

en_US: %1 is not a channel.
cs: %1 není kanál.

en_US: Usage: %1EXEC [-SHOWPATH] <script> [parameter list]
cs: Použití: %1EXEC [-SHOWPATH] <script> [seznam parametrů]

en_US: Usage: %1RAW [OPEN | CLOSE]
cs: Použití: %1RAW [OPEN | CLOSE]

[ctx: Message type]
en_US: Notify
cs: Upozornit

en_US: IRC Operator Password
cs: Heslo IRC operátora

en_US: %1KICKBAN without channel name works only from inside a channel.
cs: %1KICKBAN bez názvu kanálu funguje pouze uvnitř kanálu.

en_US: Usage: %1BAN [-HOST | -DOMAIN | -USERHOST | -USERDOMAIN] [channel] <nickname | mask>
cs: Použití: %1BAN [-HOST | -DOMAIN | -USERHOST | -USERDOMAIN] [kanál] <přezdívka | maska>

en_US: Usage: %1KICKBAN [-HOST | -DOMAIN | -USERHOST | -USERDOMAIN] [channel] <nickname | mask> [reason]
cs: Použití: %1KICKBAN [-HOST | -DOMAIN | -USERHOST | -USERDOMAIN] [kanál] <uživatel|maska> [důvod]

en_US: Usage: %1UNBAN [channel] pattern
cs: Použití: %1UNBAN [kanál] vzor

en_US: Added %1 to your ignore list.
cs: %1 přidán do seznamu ignorovaných.

en_US: Ignore
cs: Ignorovat

en_US: Usage: %1IGNORE [ -ALL ] <user 1> <user 2> ... <user n>
cs: Použití: %1IGNORE [ -ALL ] <uživatel 1> <uživatel 2> ... <uživatel n>

en_US: Usage: %1UNIGNORE <user 1> <user 2> ... <user n>
cs: Použití: %1UNIGNORE <uživatel 1> <uživatel 2> ... <uživatel n>

en_US: Removed %1 from your ignore list.
cs: %1 odstraněn ze seznamu ignorovaných.

en_US: Current encoding is: %1
cs: Aktuální kódování je: %1

en_US: Switched to %1 encoding.
cs: Přepnuto na kódování %1.

en_US: %1 is not a valid encoding.
cs: %1 není platným kódováním.

en_US: Unable to set an encryption key for %1.
cs: Není možné nastavit šifrovací klíč pro %1.

en_US: The key for %1 has been set.
cs: Klíč pro %1 byl nastaven.

en_US: The key for %1 is "%2".
cs: Klíč pro %1 je "%2".

en_US: Usage: %1KILL <nick> [comment]
cs: Použití: %1KILL <přezdívka> [komentář]

en_US: Usage: %1DNS <nick>
cs: Použití: %1DNS <nick>

en_US: %1CYCLE [-APP | -SERVER] [channel | nickname]
cs: %1CYCLE [-APP | -SERVER] [kanál | přezdívka]

en_US: Do you want to close your query with %1?
cs: Přejete si uzavřít soukromý rozhovor s %1?

en_US: Close Query
cs: Uzavřít soukromý rozhovor

[ctx: %1 = nick, %2 = hostmask]
en_US: %1 (%2) has left this server.
cs: %1 (%2) opustil tento server.

[ctx: %1 = nick, %2 = hostmask, %3 = reason]
en_US: %1 (%2) has left this server (%3).
cs: %1 (%2) opustil tento server (%3).

en_US: Warning
cs: Varování

en_US: Looking for server %1 (port %2)...
cs: Vyhledávám server %1 (port %2)...

en_US: Server found, connecting...
cs: Server nalezen, připojuji se...

en_US: SSL Connection Error
cs: Chyba v SSL připojení

en_US: Connection to server %1 (port %2) lost: %3.
cs: Spojení se serverem %1 (port %2) ztraceno: %3.

en_US: The SSL certificate for the server %1 (port %2) failed the authenticity check.
cs: SSL certifikát pro server %1 (port %2) nesplnil test autenticity.

en_US: Disconnected from %1 (port %2).
cs: Odpojeno z %1 (port %2).

en_US: Nickname error
cs: Chyba v přezdívce

en_US: Select File(s) to Send to %1
cs: Zvolte soubor k odeslání pro '%1'

en_US: unknown size
cs: neznámá velikost

en_US: %1 is online (%2).
cs: %1 je online (%2).

en_US: %1 went offline (%2).
cs: %1 je offline (%2).

en_US: You are no longer marked as being away.
cs: Již nejste označeni jako "pryč".

en_US: You are not marked as being away.
cs: Nejste označeni jako "pryč".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_sslChBox)
en_US: S&ecure Connection (SSL)
cs: B&ezpečné připojení (SSL)

en_US: Change network information
cs: Změnit informace o síti

en_US: Add Server
cs: Přidat server

en_US: Edit Server
cs: Upravit server

en_US: Add Channel
cs: Přidat kanál

en_US: Edit Channel
cs: Upravit kanál

en_US: The network name is required.
cs: Je vyžadován název sítě sítě.

en_US: The server address is required.
cs: Je vyžadována adresa serveru.

en_US: The channel name is required.
cs: Je vyžadován název kanálu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_networkLabel)
en_US: Network name:
cs: Název sítě:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_identityLabel)
en_US: Identity:
cs: Identita:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editIdentityButton)
en_US: &Edit...
cs: &Upravit...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_commandsLabel)
en_US: Commands:
cs: Příkazy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: Servers:
cs: Servery:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en_US: Auto Join Channels:
cs: Kanály automatického připojení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoConnectCBox)
en_US: Co&nnect on application start up
cs: Připojit se při spuště&ní aplikace

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addServerButton)
en_US: &Add...
cs: Přid&at...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_changeServerButton)
en_US: E&dit...
cs: &Upravit...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeServerButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeChannelButton)
en_US: Delete
cs: Smazat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addChannelButton)
en_US: Add...
cs: Přidat...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_changeChannelButton)
en_US: Ed&it...
cs: U&pravit...

en_US: C&onnect
cs: Přip&ojit se

en_US: Connect to the server
cs: Připojit se na server

en_US: New Network
cs: Nová síť

en_US: Edit Network
cs: Upravit síť

en_US: Do you really want to delete the selected entries?
cs: Opravdu si přejete smazat vybrané položky?

en_US: Do you really want to delete %1?
cs: Přejete si skutečně smazat %1?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addButton)
en_US: &New...
cs: &Nový...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_delButton)
en_US: &Delete
cs: S&mazat

note: i18n: ectx: property (text), widget (ServerListView, m_serverList)
en_US: Network
cs: Síť

note: i18n: ectx: property (text), widget (ServerListView, m_serverList)
en_US: Identity
cs: Identita

note: i18n: ectx: property (text), widget (ServerListView, m_serverList)
en_US: Channels
cs: Kanály

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showAtStartup)
en_US: &Show at application startup
cs: Zobrazit při &spuštění aplikace

en_US: Unknown
cs: Neznámý

en_US: Author
cs: Autor

en_US: Time
cs: Čas

en_US: Manage Konsole Profiles
cs: Spravovat profily Konzole

en_US: A user-friendly IRC client
cs: Uživatelsky přívětivý klient IRC

en_US: Copyright 2002-%1 by the Konversation team
cs: Autorská práva 2002-%1, Tým Konversation

en_US: Original Author, Project Founder
cs: Původní autor a správce projektu

en_US: Maintainer
cs: Správce

en_US: Website hosting
cs: Hostování webové stránky

en_US: Website maintenance
cs: Správa webu

en_US: DCOP interface
cs: Rozhraní DCOP

en_US: Artwork
cs: Grafika

en_US: Bug fixes
cs: Opravy chyb

en_US: Sysinfo script
cs: Sysinfo skript

en_US: Server to connect
cs: Server k připojení

en_US: Port to use
cs: Port k použití

en_US: channel
cs: kanál

en_US: Nickname to use
cs: Použít přezdívku

en_US: nickname
cs: přezdívka

en_US: Password for connection
cs: Heslo pro připojení

en_US: password
cs: heslo

en_US: Use SSL for connection
cs: Pro spojení použít SSL

en_US: Quits and restarts Konversation (if running, otherwise has no effect)
cs: Ukončí a restartuje Konversation (pokud běží, v opačném případě nic nedělá)

en_US: Restart
cs: Restartovat

en_US: Quit and restart the application
cs: Ukončit a restartovat aplikaci

en_US: &Server List...
cs: &Seznam serverů...

en_US: Manage networks and servers
cs: Správa sítí a serverů

en_US: Quick &Connect...
cs: Ry&chlé připojení...

en_US: Type in the address of a new IRC server to connect to
cs: Napište adresu nového IRC serveru k připojení

en_US: &Reconnect
cs: Z&novu se připojit

en_US: Reconnect to the current server.
cs: Připojit se znovu na aktuální server.

en_US: &Disconnect
cs: O&dpojit se

en_US: Disconnect from the current server.
cs: Odpojit se z aktuálního serveru.

en_US: &Identities...
cs: &Identity...

en_US: Manage your nick, away and other identity settings
cs: Spravujte svou přezdívku, důvod vzdálení a ostatní nastavení identity

en_US: &Watched Nicks
cs: Sledované přez&dívky

en_US: &DCC Status
cs: &DCC stav

en_US: &Open Logfile
cs: &Otevřít soubor se záznamem

en_US: &Channel Settings...
cs: Nastavení &kanálu...

en_US: Open the channel settings dialog for this tab
cs: Otevřít dialog s nastavením kanálu pro tuto kartu

en_US: Channel &List
cs: Seznam kaná&lů

en_US: Show a list of all the known channels on this server
cs: Zobrazit seznam všech známých kanálů na tomto serveru

en_US: &URL Catcher
cs: Odchytávač &URL

en_US: New &Konsole
cs: Nová &Konzole

en_US: Open a terminal in a new tab
cs: Otevřít terminál v nové kartě

en_US: &Next Tab
cs: &Následující karta

en_US: &Previous Tab
cs: &Předchozí karta

en_US: Close &Tab
cs: Zavří&t kartu

en_US: Last Focused Tab
cs: Poslední aktivní karta

en_US: Next Active Tab
cs: Následující aktivní karta

en_US: Move Tab Up
cs: Přesunout kartu nahoru

en_US: Move this tab
cs: Přesunout tuto kartu

en_US: Move Tab Down
cs: Přesunout kartu dolů

en_US: Move Tab Right
cs: Přesunout kartu doprava

en_US: Move Tab Left
cs: Přesunout kartu doleva

en_US: Rejoin Channel
cs: Připojit se znovu do kanálu

en_US: Enable Notifications
cs: Povolit upozornění

en_US: Join on Connect
cs: Připojit se při startu

en_US: Connect at Startup
cs: Připojit se při spuštění

en_US: Default
cs: Výchozí

en_US: Set Encoding
cs: Nastavit kódování

en_US: Go to Tab %1
cs: Přejít na kartu %1

en_US: Clear &Marker Lines
cs: Vyčistit připo&mínací čáry

en_US: Clear marker lines in the current tab
cs: Vyčistit připomínací čáry aktuální karty

en_US: Enlarge Font Size
cs: Zvětšit velikost písma

en_US: Increase the current font size
cs: Zvětšit současnou velikost písma

en_US: Reset Font Size
cs: Resetovat velikost písma

en_US: Reset the current font size to settings values
cs: Obnovit současnou velikost písma na hodnoty v nastavení

en_US: Shrink Font Size
cs: Zmenšit velikost písma

en_US: Decrease the current font size
cs: Zmenšit současnou velikost písma

en_US: &Clear Window
cs: V&yčistit okno

en_US: Clear the contents of the current tab
cs: Vyprázdnit obsah aktuální karty

en_US: Clear &All Windows
cs: Vyprázdnit všechn&a okna

en_US: Clear the contents of all open tabs
cs: Vyprázdnit obsah všech karet

en_US: Global Away
cs: Globálně pryč

en_US: &Join Channel...
cs: &Připojit ke kanálu...

en_US: Join a new channel on this server
cs: Připojit se do nového kanálu na tomto serveru

en_US: &IRC Color...
cs: &IRC barva...

en_US: &Marker Line
cs: Připo&mínací čára

en_US: Special &Character...
cs: Spe&ciální znak...

en_US: Close &All Open Queries
cs: Z&avřít všechny otevřené soukromé rozhovory

en_US: Show Nicklist
cs: Zobrazit seznam kontaktů

en_US: Enable On Screen Display
cs: Povolit OSD

en_US: Bookmarks
cs: Záložky

en_US: <qt>You have active DCC file transfers. Are you sure you want to quit <b>Konversation</b>?</qt>
cs: <qt>Máte aktivní DCC přenosy souborů. Opravdu si přejete <b>Konversation</b> ukončit?</qt>

en_US: Confirm Quit
cs: Potvrzení ukončení

en_US: <qt>Are you sure you want to quit <b>Konversation</b>?</qt>
cs: <qt>Opravdu si přejete ukončit <b>Konversation</b>?</qt>

en_US: Docking in System Tray
cs: Ukotvení v systémovém panelu

en_US: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
cs: <qt>Toto úplně skryje panel nabídky. Můžete ji opětovně zobrazit pomocí %1.</qt>

en_US: Hide menu bar
cs: Skrýt nabídku

en_US: Toggle Notifications
cs: Přepnout upozornění

en_US: Toggle Away Globally
cs: Přepnout globálně "pryč"

en_US: Insert &IRC Color...
cs: Vložit &IRC barvu...

en_US: Insert Special &Character...
cs: Vložit spe&ciální znak...

en_US: Insert &Marker Line
cs: Vložit připo&mínací čáru

en_US: &Channel List
cs: Seznam &kanálů

en_US: Set &Away Globally
cs: N&astavit globálně "pryč"

en_US: Server List
cs: Seznam serverů

[ctx: Notification title; see Event/message in konversation.notifyrc]
en_US: New message from %1 in %2
cs: Nová zpráva od %1 v %2

[ctx: Notification title; see Event/nick in konversation.notifyrc]
en_US: Your nick was mentioned by %1 in %2
cs: %1 zmínil vaši přezdívku na %2

en_US: [HighLight] (%1) <%2>
cs: [Zvýraznění] (%1) <%2>

en_US: [HighLight] (%1) <%2> %3
cs: [Zvýraznění] (%1) <%2> %3

[ctx: Notification title; see Event/message in konversation.notifyrc]
en_US: New query message from %1
cs: Nová soukromá zpráva od %1

en_US: [Query] <%1>
cs: [Dotaz] <%1>

en_US: [Query] <%1> %2
cs: [Dotaz] <%1> %2

en_US: %1 joined %2
cs: %1 se připojil k %2

en_US: %1 parted %2
cs: %1 opustil(a) %2

en_US: %1 quit %2
cs: %1 opustil %2

en_US: %1 changed nickname to %2
cs: %1 změnil přezdívku na %2

en_US: %1 wants to send a file to you
cs: %1 vám chce zaslat soubor

en_US: An error has occurred in a DCC transfer: %1
cs: Nastala chyba v DCC přenosu: %1

[ctx: %1 - filename]
en_US: %1 File Transfer is complete
cs: %1 přenos souborů je dokončen

[ctx: Opens the file from the finished dcc transfer]
en_US: Open
cs: Otevřít

en_US: %1 has started a conversation (query) with you.
cs: %1 s vámi zahájil rozhovor.

en_US: You are kicked by %1 from %2
cs: %1 vás vykopl z %2

en_US: %1 started a DCC chat with you
cs: %1 s vámi zahájil DCC rozhovor

en_US: [HighLight] (%1) *** %2
cs: [Zvýraznění] (%1) *** %2

en_US: Failed to connect to %1
cs: Nelze se připojit k %1

en_US: You have joined %1.
cs: Připojili jste se k %1.

en_US: Reset...
cs: Obnovit...

en_US: Reset Values
cs: Obnovit hodnoty

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_closeButton)
en_US: Close
cs: Zavřít

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_slowBox)
en_US: Slow Queue
cs: Pomalá fronta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_slowType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_normalType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_fastType)
en_US: Lines
cs: Řádky

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_slowType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_normalType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_fastType)
en_US: Bytes
cs: Bajtů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_2_3_2)
en_US: Age:
cs: Stáří:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_4_2)
en_US: Count:
cs: Počet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en_US: Lines:
cs: Řádky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en_US: Bytes:
cs: Bajty:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_normalBox)
en_US: Normal Queue
cs: Normální fronta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_fastBox)
en_US: Fast Queue
cs: Rychlá fronta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_globalBox)
en_US: All Queues
cs: Všechny fronty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13)
en_US: Received:
cs: Přijato:

en_US: Quick Connect
cs: Rychlé připojení

en_US: &Server host:
cs: &Server:

en_US: Enter the host of the network here.
cs: Zde zadejte server IRC sítě.

en_US: The port that the IRC server is using.
cs: Port, který používá IRC server.

en_US: &Nick:
cs: &Přezdívka:

en_US: The nick you want to use.
cs: Přezdívka, kterou si přejete použít.

en_US: P&assword:
cs: H&eslo:

en_US: If the IRC server requires a password, enter it here (most servers do not require a password.)
cs: Pokud IRC server vyžaduje heslo, zadejte jej zde (většina serverů heslo nevyžaduje).

en_US: &Use SSL
cs: Po&užít SSL

en_US: Ready
cs: Připraven

en_US: Lag: Unknown
cs: Lag: neznámý

en_US: All communication with the server is encrypted.  This makes it harder for someone to listen in on your communications.
cs: Veškerá komunikace se serverem je šifrována. Toto ztěžuje odposlech vaší komunikace.

[ctx: %1 = name of server, %2 = (x days), %3 = (x hours), %4 = (x minutes), %5 = (x seconds)]
en_US: No answer from server %1 for more than %2, %3, %4, and %5.
cs: Žádná odpověď ze serveru %1 po více než %2, %3, %4 a %5.

[ctx: %1 = name of server, %2 = (x hours), %3 = (x minutes), %4 = (x seconds)]
en_US: No answer from server %1 for more than %2, %3, and %4.
cs: Žádná odpověď ze serveru %1 po více než %2, %3 a %4.

[ctx: %1 = name of server, %2 = (x minutes), %3 = (x seconds)]
en_US: No answer from server %1 for more than %2 and %3.
cs: Žádná odpověď ze serveru %1 po více než %2 a %3.

en_US: No answer from server %2 for more than 1 second. | No answer from server %2 for more than %1 seconds.
cs[0]: Žádná odpověď ze serveru %2 po více než sekundu.
cs[1]: Žádná odpověď ze serveru %2 po více než %1 sekundy.
cs[2]: Žádná odpověď ze serveru %2 po více než %1 sekund.

en_US: Failed to download %1: %2
cs: Stažení %1 selhalo: %2

en_US: Error parsing router description.
cs: Chyba při analýze popisu směrování.

en_US: URL Catcher
cs: Odchytávač URL

[ctx: open url]
en_US: &Open
cs: &Otevřít

en_US: Open URLs in external browser.
cs: Otevřít odkaz v externím prohlížeči.

en_US: &Save...
cs: &Uložit...

en_US: Save selected URLs to the disk.
cs: Uložit vybraná URL na disk.

en_US: Add Bookmark...
cs: Přidat záložku...

[ctx: copy url]
en_US: &Copy
cs: &Kopírovat

en_US: Copy URLs to the clipboard.
cs: Zkopírovat URL do schránky.

[ctx: delete url]
en_US: &Delete
cs: S&mazat

en_US: Delete selected link.
cs: Smazat vybraný odkaz.

[ctx: save url list]
en_US: &Save List...
cs: Uložit &seznam...

en_US: Save list.
cs: Uložit seznam.

[ctx: clear url list]
en_US: &Clear List
cs: V&yčistit seznam

en_US: Clear list.
cs: Vyčistit seznam.

en_US: From
cs: Od

en_US: Date
cs: Datum

en_US: Open URLs
cs: Otevřít URL

en_US: Save link as
cs: Uložit odkaz jako

en_US: Save URL List
cs: Uložit seznam URL

en_US: Konversation URL List: %1
cs: URL seznam Konversation: %1

en_US: (away)
cs: (pryč)

en_US: Enter new away message:
cs: Zadejte novou zprávu pro pryč:

en_US: Channel Settings for %1
cs: Nastavení kanálu %1

en_US: &Hide Advanced Modes <<
cs: Sk&rýt pokročilé režimy <<

en_US: &Show Advanced Modes >>
cs: Zobr&azit pokročilé režimy >>

en_US: Parameter
cs: Parametr

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, topicTab)
en_US: Topi&c
cs: &Téma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en_US: Search:
cs: Hledat>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, modesPage)
en_US: Mo&des
cs: R&ežimy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, topicModeChBox)
en_US: &Topic can only be changed by channel operators
cs: &Téma může změnit pouze operátor kanálu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, messageModeChBox)
en_US: &No messages from outside the channel
cs: Žád&né zprávy zvenčí kanálu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, secretModeChBox)
en_US: &Secret channel, the channel is not listed in the channel list
cs: Tajný kanál, není vyp&sán v seznamu kanálů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inviteModeChBox)
en_US: Only &invited are allowed to join the channel
cs: Pouze pozvaným je dovoleno připoj&it se ke kanálu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, moderatedModeChBox)
en_US: &Moderated channel, only people with voice can write to the channel
cs: &Moderovaný kanál, pouze uživatelé s hlasem mouhou psát

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, userLimitChBox)
en_US: User &limit:
cs: &Limit uživatelů:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, keyModeChBox)
en_US: Channel &password:
cs: Heslo &kanálu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, toggleAdvancedModes)
en_US: Show &Advanced Modes >>
cs: Zobr&azit pokročilé režimy >>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en_US: &Ban List
cs: Seznam &blokací

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, banList)
en_US: Hostmask
cs: Maska hostitele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, banList)
en_US: Set By
cs: Nastavil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, banList)
en_US: Time Set
cs: Čas nastavení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, updateBan)
en_US: Update Ban
cs: Aktualizovat blokaci

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addBan)
en_US: Add Ban
cs: Přidat blokaci

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeBan)
en_US: Remove Ban
cs: Odstranit blokaci

en_US: 
    *** Logfile started
    *** on %1
cs: 
    *** Začal záznam
    *** na %1

en_US: Edit Watched Nickname
cs: Upravit sledovaný kontakt

en_US: &Network name:
cs: &Název sítě:

en_US: Pick the server network you will connect to here.
cs: Zde si vyberte server, ke kterému se připojíte.

en_US: N&ickname:
cs: &Přezdívka:

en_US: All Networks
cs: Všechny sítě

en_US: Exception
cs: Výjimka

en_US: Insert Character
cs: Vložit znak

en_US: &Insert
cs: Vlož&it

en_US: Insert a character
cs: Vložit znak

en_US: IRC Color Chooser
cs: Výběr IRC barev

en_US: None
cs: Nic

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_previewLbl)
en_US: Preview
cs: Náhled

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_fgColorLbl)
en_US: Fore&ground color:
cs: &Barva popředí:

en_US: Copy Link Address
cs: Kopírovat adresu odkazu

en_US: Add to Bookmarks
cs: Přidat k záložkám

en_US: Open With...
cs: Otevřít pomocí...

en_US: Save Link As...
cs: Uložit odkaz jako...

en_US: Search for '%1' with
cs: Hledat '%1' pomocí

en_US: Configure Web Shortcuts...
cs: Nastavit webové zkratky...

en_US: Get &topic
cs: Získat &téma

en_US: Get &user list
cs: Získat seznam &uživatelů

en_US: Open Query
cs: Otevřít soukromý rozhovor

en_US: Modes
cs: Režimy

en_US: Give Op
cs: Udělit práva operátora

en_US: Take Op
cs: Odebrat práva operátora

en_US: Give HalfOp
cs: Udělit práva polooperátora

en_US: Take HalfOp
cs: Odebrat práva polooperátora

en_US: Give Voice
cs: Udělit hlas

en_US: Take Voice
cs: Odebrat hlas

en_US: Kick / Ban
cs: Vykopnout / Zablokovat

en_US: Kickban
cs: Vykopnout a zablokovat

en_US: Ban Nickname
cs: Zablokovat přezdívku

en_US: Ban *!*@*.host
cs: Zablokovat *!*@*.hostitel

en_US: Ban *!*@domain
cs: Zablokovat *!*@domena

en_US: Ban *!user@*.host
cs: Zablokovat *!uzivatel@*.hostitel

en_US: Ban *!user@domain
cs: Zablokovat *!uzivatel@domena

en_US: Kickban *!*@*.host
cs: Vykopnout a zablokovat *!*@*.hostitel

en_US: Kickban *!*@domain
cs: Vykopnout a zablokovat *!*@domena

en_US: Kickban *!user@*.host
cs: Vykopnout a zablokovat *!uzivatel@*.hostitel

en_US: Kickban *!user@domain
cs: Vykopnout a zablokovat *!uzivatel@domena

en_US: &Version
cs: &Verze

en_US: Unignore
cs: Zrušit ignorování

en_US: Add to Watched Nicks
cs: Přidat ke sledovaným kontaktům

en_US: Send &File...
cs: Poslat &soubor...

en_US: Open DCC Chat
cs: Otevřít DCC rozhovor

en_US: Open DCC Whiteboard
cs: Otevřít DCC tabuli

en_US: Do you want to ignore %1?
cs: Přejete si ignorovat %1?

en_US: Do you want to ignore the selected users?
cs: Přejete si ignorovat vybrané uživatele?

en_US: Do you want to stop ignoring %1?
cs: Přejete si přestat ignorovat %1?

en_US: Do you want to stop ignoring the selected users?
cs: Přejete si přestat ignorovat vybrané uživatele?

en_US: 1 byte | %1 bytes
cs[0]: 1 bajt
cs[1]: %1 bajty
cs[2]: %1 bajtů

en_US: 1 line | %1 lines
cs[0]: 1 řádek
cs[1]: %1 řádky
cs[2]: %1 řádků

en_US: Paste
cs: Vložit

en_US: Open a query with %1
cs: Začít soukromý rozhovor s %1

en_US: Join the channel %1
cs: Připojit se ke kanálu na %1

en_US: Logfile of %1
cs: Záznam z '%1'

en_US: Reload
cs: Znovu načíst

en_US: Clear Logfile
cs: Vyčistit soubor se záznamem

en_US: Show last:
cs: Zobrazit posledních:

en_US: Save Logfile
cs: Uložit soubor se záznamem

en_US: Choose Destination Folder
cs: Zvolte cílovou složku

en_US: OSD Preview - drag to reposition
cs: OSD náhled - přetáhněte ke změně umístění

en_US: Edit Multiline Paste
cs: Upravit víceřádkové vložení

en_US: &Send
cs: Ode&slat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addQuotesButton)
en_US: Add &Quotation Indicators
cs: Přidat ukazatele &citace

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_removeNewlinesButton)
en_US: &Remove Newlines
cs: Odst&ranit nové řádky

en_US: Raw Log
cs: Nefiltrovaný záznam

en_US: Match Case
cs: Rozlišovat velikost

en_US: Whole Words Only
cs: Pouze celá slova

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_findLabel)
en_US: F&ind:
cs: Na&jít:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_findNextButton)
en_US: Jump to next match
cs: Přejít na následující výskyt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_findNextButton)
en_US: &Next
cs: &Následující

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_findPreviousButton)
en_US: Jump to previous match
cs: Přejít na předchozí výskyt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_findPreviousButton)
en_US: &Previous
cs: &Předchozí

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_optionsButton)
en_US: Modify search behavior
cs: Změnit chování vyhledávání

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_optionsButton)
en_US: &Options
cs: M&ožnosti

en_US: Do you really want to close '%1'?
    
    All associated tabs will be closed as well.
cs: Přejete si zavřít '%1'?
    
     Všechny přiřazené karty budou rovněž zavřeny.

en_US: Close Tab
cs: Zavřít kartu

en_US: Do you want to disconnect from '%1'?
    
    All associated tabs will be closed as well.
cs: Přejete si odpojit se z '%1'?
    
     Všechny přiřazené karty budou rovněž zavřeny.

en_US: Disconnect From Server
cs: Odpojit se od serveru

en_US: Disconnect
cs: Odpojit

en_US: Delete excess text
cs: Smazat přebytečný text

[ctx: %1 is a timestamp, %2 is the author's name]
en_US: On %1 by %2
cs: Na %1 od %2

en_US: IRC Client
cs: Klient IRC

en_US: Find Text...
cs: Najít text...

en_US: Search for text in the current tab
cs: Hledat text v aktuální kartě

en_US: Channel &List for %1
cs: Seznam kaná&lů pro %1

en_US: &Open Logfile for %1
cs: &Otevřít soubor se záznamem pro %1

en_US: &Channel Settings for %1...
cs: Nastavení &kanálu %1...

en_US: Rename Tab
cs: Přejmenovat kartu

en_US: Enter new tab name:
cs: Zadejte název karty:

[ctx: Default encoding]
en_US: Default ( %1 )
cs: Výchozí (%1)

en_US: &Rename Tab...
cs: Přejmenovat ka&rtu...

en_US: You can only search in text fields.
cs: Můžete hledat pouze v textových polích.

en_US: Find Text Information
cs: Najít textové informace

en_US: Channel List Warning
cs: Varování seznamu kanálů

en_US: Watched Nicks
cs: Sledované přezdívky
