konversation - en to et translation catalogue (1518 entries)

[ctx: Menu title]
note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: &Insert
et: L&isamine

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Window
et: A&ken

en: You need to specify a command.
et: Määrata tuleb käsk.

en: The command executed successfully, but did not return any output or only whitespace.
et: Käsk täideti edukalt, aga see ei tagastanud mingit väljundit või tagastas ainult tühimärgi.

en: The media script requires Python %1 or higher.
et: Meediaskript nõuab Pythonit %1 või uuemat.

en: An error occurred while trying to list the running media players.
et: Töötavate meediamängijate leidmisel tekkis tõrge.

en: No running audio players found.
et: Ühtegi töötavat helimängijat ei leitud.

en: No running video players found.
et: Ühtegi töötavat videomängijat ei leitud.

en: "%1" is not running.
et: "%1" ei tööta.

en: No running media players found.
et: Ühtegi töötavat meediamängijat ei leitud.

en: Nothing is playing in %1.
et: %1 ei mängi midagi.

[ctx: 1 = Comma-separated list of audio players.]
en: None of the running audio players (%1) are playing anything.
et: Ükski töötavatest helimängijatest (%1) ei mängi midagi.

[ctx: 1 = Comma-separated list of video players.]
en: None of the running video players (%1) are playing anything.
et: Ükski töötavatest videomängijatest (%1) ei mängi midagi.

[ctx: 1 = Comma-separated list of media players.]
en: None of the running media players (%1) are playing anything.
et: Ükski töötavatest meediamängijatest (%1) ei mängi midagi.

en: An error occurred while trying to retrieve media metadata from %1.
et: %1 käest meediametaandmete hankimisel tekkis tõrge.

[ctx: REGEX_FIXUP is the name of a config key in a config file.]
en: There is a problem with the regular expression specified in REGEX_FIXUP.
et: Regulaaravaldisega, mille määrab REGEX_FIXUP, tekkis probleem.

en: %1 did not report the metadata needed to output a message.
et: %1 ei anna teada metaandmetest, mida on tarvis sõnumi edastamiseks.

en: There is a problem in the output format configuration.
et: Väljundvormingu seadistusega tekkis probleem.

en: media v%1 for Konversation.
et: meedia v%1 Konversationis

en: Usage:
et: Kasutamine:

en: "/media" - report what the first player found is playing.
et: "/media" - teatamine, mida mängib parajasti esimene leitud mängija.

en: "/media [ 'audio' | 'video' ]" - report what is playing in a known audio or video player.
et: "/media [ 'audio' | 'video' ]" - teatamine, mida esitab tuntud heli- või videomängija.

en: "/media { Player }" - report what is playing in the specified player if it is found.
et: "/media { Mängija }" - teatamine, mida esitab määratud mängija, kui see leitakse.

en: Diffie-Hellman key exchange is not supported by your installation of the Qt Cryptographic Architecture (QCA). You likely need to install an additional provider plugin. Diffie-Hellman key exchange support is usually provided by the qca-ossl plugin.
et: Sinu paigaldatud Qt krüptoarhitektuur (QCA) ei toeta Diffie-Hellmani võtmevahetust. Tõenäoliselt tuleb paigaldada vastav plugin. Diffie-Hellmani võtmevahetust võimaldab tavaliselt qca-ossl plugin.

en: Blowfish in cipher-block chaining (CBC) mode is not supported by your installation of the Qt Cryptographic Architecture (QCA). You likely need to install an additional provider plugin for QCA. Blowfish support is usually provided by the qca-ossl plugin.
et: Sinu paigaldatud Qt krüptoarhitektuur (QCA) ei toeta Blowfishi blokišifri ahelat (CBC). Tõenäoliselt tuleb paigaldada vastav plugin. Blowfishi toetust pakub tavaliselt qca-ossl plugin.

en: Blowfish in electronic codebook (ECB) mode is not supported by your installation of the Qt Cryptographic Architecture (QCA). You likely need to install an additional provider plugin for QCA. Blowfish support is usually provided by the qca-ossl plugin.
et: Sinu paigaldatud Qt krüptoarhitektuur (QCA) ei toeta Blowfishi elektroonilise koodiraamatu (ECB) režiimis. Tõenäoliselt tuleb paigaldada vastav plugin. Blowfishi toetust pakub tavaliselt qca-ossl plugin.

en: topic protection
et: teemakaitse

en: no messages from outside
et: väljaspoolt teateid ei lubata

en: secret
et: salajane

en: invite only
et: ainult kutsega

en: private
et: privaat

en: moderated
et: modereeritud

en: password protected
et: parooliga kaitstud

en: anonymous
et: anonüümne

en: no colors allowed
et: värvid pole lubatud

en: user limit
et: kasutajate limiit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: New
et: Uus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, aliasListView)
en: Replacement
et: Asendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: &New
et: &Uus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: &Remove
et: &Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replacementLabel)
en: Replacement:
et: Asendus:

en: Outgoing
et: Väljuv

en: Incoming
et: Sisenev

en: Both
et: Mõlemad

[ctx: Fallback content for the "Find:" field of an auto-replace rule that gets set when the user leaves the field empty and e.g. switches to another rule in the list. It's identical to the default content of the field after adding a new auto-replace rule.]
en: New
et: Uus

[ctx: Default content of the "Find:" field of a newly-added auto-replace rule.]
en: New
et: Uus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, patternListView) i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en: RegEx
et: Regulaaravaldis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, patternListView)
en: Replace In
et: Asendus kohas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, patternListView)
en: Find
et: Otsitav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, patternListView)
en: Replace With
et: Asendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: Ne&w
et: &Uus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: R&emove
et: &Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, directionLabel)
en: Replace in:
et: Asendus kohas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, patternLabel)
en: Find:
et: Otsitav:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replacementLabel)
en: Replace with:
et: Asendus:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_Timestamping)
en: Enable &Timestamps
et: Aja&templite lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Format:
et: Vormin&g:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowDate)
en: Sho&w dates
et: Kuupäeva&de näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowDateLine)
en: Show date marker when date changes
et: Eraldusjoone näitamine kuupäeva vahetumisel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowBacklog)
en: Show &Backlog
et: Lo&gi näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Lines:
et: &Read:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: &Layout
et: &Paigutus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTopic)
en: &Show channel topic
et: &Kanali teema näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowModeButtons)
en: Show channel &mode buttons
et: Kanalirežiimi &nuppude näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowNickList)
en: Show channel &nick list and quick buttons
et: Ka&nali hüüdnimede nimekirja ja kiirnuppude näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoUserhost)
en: Show hostmas&ks in nickname list
et: M&asinamaskide näitamine hüüdnimede nimekirjas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowRealNames)
en: Show real names in nickname list
et: Pärisnime näitamine hüüdnimede nimekirjas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowQuickButtons)
en: Show &quick buttons
et: &Kiirnuppude näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowNicknameBox)
en: Show bo&x to change own nickname
et: Kast&i näitamine oma hüüdnime muutmiseks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowIRCViewScrollBar)
en: Show sc&rollbar
et: Ke&rimisriba näitamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowBackgroundImage)
en: Enable Back&ground Image
et: Taustapil&di kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: P&ath:
et: &Asukoht:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalWidget) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGroupBox)
en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_Beep)
en: Sounds the system bell when you receive an ASCII BEL (0x07) control character
et: ASCII BEL (0x07) juhtsümboli saamisel mängitakse süsteemset piiksu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Beep)
en: Enable s&ystem bell on incoming ASCII BEL
et: &Piiks siseneva ASCII BEL korral

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUnimportantEvents)
en: Hide &Join/Part/Nick events
et: Liitumis/lahkumis/&hüüdnimesündmuste peitmine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_DisableExpansion)
en: Do not expand variables when sending text to the server. A variable starts with '%'; for example, %B will expand to the characters needed to make a text bold.
et: Teksti saatmisel serverisse ei laiendata muutujaid. Muutuja alguses seisab '%' - näiteks %B laiendatakse sümboliteks, mida on vaja teksti muutmiseks rasvaseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DisableExpansion)
en: Disable variable (e.g. %C, %B, %G...) e&xpansion
et: Muutujate (nt. %C, %B, %G jne.) laien&damise keelamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RedirectServerAndAppMsgToStatusPane)
en: &Redirect status messages to the server status window
et: Olekuteated suunatakse se&rveri oleku aknasse

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseLiteralModes)
en: Keep channel mode string as a combination of characters instead of translating them into human readable words. E.g. '*** Channel modes: no messages from outside' will become '*** Channel modes: n'
et: Kanalirežiimi näitamine sümbolitena, mitte normaalsete sõnadema. Näiteks '*** Kanali režiimid: väljastpoolt kanalit teateid ei lubata' asemel näidatakse '*** Kanali režiimid: n'

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseLiteralModes)
en: Show raw mode characters (e.g. +o) instead of descriptions
et: Toorrežiimi märkide (nt. +o) näitamine kirjelduse asemel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_ScrollbackMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: How many lines to keep in buffers, 0 = unlimited
et: Mitu rida hoida puhvris (0 = piiramatu)

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_ReconnectCount) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_ScrollbackMax)
en: Unlimited
et: Piiramatu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Scrollbac&k limit:
et: Taga&sikerimise limiit:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActive)
en: If checked, only events concerning active and watched nicks will be displayed.
et: Märkimise korral kuvatakse ainult aktiivsete ja jälgitavate kasutajate sündmusi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActive)
en: Except for watched nicks and nicks active within the
et: Välja arvatud jälgitavad ja aktiivsed kasutajad ajavahemikus

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en: last 10 min
et: viimased 10 minutit

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en: last hour
et: viimane tund

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en: last day
et: viimane päev

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en: last week
et: viimane nädal

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3_2)
en: Marker Lines
et: Meelespidamisread

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticRememberLine)
en: Inserts a remember line into the chat window when you switch to another chat window or minimize the application.
et: Vestlusaknasse lisatakse meelespidamisrida, kui lülitud mõnele teisele vestlusaknale või minimeerid rakenduse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticRememberLine)
en: Mark the last position in a chat window when it is hidden
et: Vestlusaknas viimase asukoha tähistamine ajaks, mil see on peidetud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticRememberLineOnlyOnTextChange)
en: Move the line only when new text is about to be shown
et: Rida liigutatakse ainult siis, kui näidatakse uut teksti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MarkerLineInAllViews)
en: Show manually inserted lines in all chat windows
et: Käsitsi lisatud ridade näitamine kõigis vestlusakendes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoWhoContinuousEnabled)
en: Enable Automatic User Information Look Up (/WHO)
et: Automaatse kasutajainfo päringu (/WHO) lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Max. number of users in a channel:
et: Kasutajate &maks. arv kanalil:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, whoIntervalLbl)
en: Update inter&val:
et: Uuendamise inter&vall:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Custom Colors
et: Kohandatud värvid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_InputFieldsBackgroundColor)
en: &Use custom colors for input box, nickname list and tab list
et: Kohandat&ud värvide kasutamine sisestuskastis ning kasutajate ja kaartide nimekirjas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Background:
et: Ta&ust:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: &Server message:
et: &Serveri sõnum:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: H&yperlink:
et: &Hüperlink:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Channel &message:
et: &Kanali sõnum:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Actio&n:
et: &Toiming:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Bac&klog:
et: Lo&gi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Comman&d message:
et: Kä&susõnum:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: &Query message:
et: &Vestlusesõnum:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_9)
en: &Timestamp:
et: Aja&tempel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_10)
en: A&lternate background:
et: &Alternatiivne taust:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_UseColoredNicks)
en: Colored Nicks
et: Värvilised hüüdnimed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: &Own nick color:
et: &Oma hüüdnime värv:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_AllowColorCodes)
en: By enabling this option, color codes added to IRC messages will be displayed in your chat window as colored text. You can add color codes to your messages, by selecting Insert -> IRC Color
et: Sisselülitamisel näidatakse IRC sõnumitele lisatud värvikoode vestlusaknas värvilise tekstina. Värvikoode saab sõnumitele lisada käsuga Lisamine -> Lisa IRC värv

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AllowColorCodes)
en: &Allow Colored Text in IRC Messages
et: Värvilise teksti lub&amine IRC sõnumites

en:  second |  seconds
et[0]:  sekund
et[1]:  sekundit

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoReconnect)
en: Enable Automatic Reconnect
et: Automaatse taasühendumise lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, reconnectDelayLabel)
en: Reconnect delay:
et: Taasühendumise viivitus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Reconnection attempts:
et: Taasühendumise katsed:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, debugGBox)
en: Debug
et: Silumine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RawLog)
en: Show raw &log window when connecting
et: Toorlogi akna &näitamine ühendumisel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, encryptionGBox)
en: Encryption
et: Krüptimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default encryption type:
et: Vaikimisi krüptimise tüüp:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_EncryptionType)
en: ECB or Electronic Codebook mode is supported by many encryption clients like FiSH and Mircryption however it is generally considered to be insecure.
    
    CBC or Cipher Block Chaining mode is not supported by FiSH but is supported by Mircryption. If you are going to use key exchange it is best to first find out if your peer has a client that can use CBC otherwise you will be able to see what they are saying, but they will not be able to read what you are saying.
et: ECB-d ehk elektroonilist koodiraamatut toetavad paljud krüptokliendid, näiteks FiSH ja Mircryption, kuid üldiselt ei peeta seda väga turvaliseks.
    
    CBC-i ehk šifriploki ahelat ei toeta FiSH, küll aga Mircryption. Kui kavatsed võtit vahetada, on mõistlik esiteks välja selgitada, kas sinu partneril on klient, mis kasutab CBC-d, sest muidu näed sina küll, mida teine ütleb, aga tema ei suuda välja lugeda, mida sina ütled.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EncryptionType)
en: Electronic Codebook (ECB)
et: ECB

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EncryptionType)
en: Cipher-Block Chaining (CBC)
et: Šifriploki ahel (CBC)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ProxyEnabled)
en: Proxy
et: Puhverserver

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authTypeLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, typeLabel)
en: Type:
et: Tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressLabel)
en: Address:
et: Aadress:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en: Username:
et: Kasutajanimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
et: Parool:

en:  byte |  bytes
et[0]:  bait
et[1]:  baiti

en: Network Interface
et: Võrguliides

en: Reply From IRC Server
et: Vastus IRC serverist

en: Specify Manually
et: Käsitsi määratud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dccPathLbl)
en: Download &folder:
et: Allalaadimiste kataloo&g:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccAddPartner)
en: &Add sender to file name
et: &Failinimele lisatakse saatja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccCreateFolder)
en: Cr&eate folder for sender
et: Saatjale luuakse kataloo&g

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccSpaceToUnderscore)
en: Convert spaces in file names to underscores before sending
et: Tühikud failinimedes teisendatakse enne saatmist alakriipsudeks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccAutoGet)
en: Automaticall&y accept download offer
et: A&utomaatne nõustumine allalaadimissoovidega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccAutoResume)
en: Au&tomatically resume download
et: Allalaadimis&te automaatne jätkamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccFastSend)
en: Enable fast DCC send (Might &not work with all clients)
et: Kii&re DCC saatmise lubamine (ei pruugi töötada kõigi klientidega)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccPassiveSend)
en: Enable passive DCC send
et: Passiivse DCC saatmise lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccChatAutoAccept)
en: Automatically accept DCC chat offer
et: Automaatne nõustumine DCC vestluse soovidega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccUPnP)
en: Enable UPnP for NAT traversal
et: UPnP lubamine NAT-traversali jaoks

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_DccIPv4Fallback)
en: If this option enabled dcc transfers for IPv6 connections will be done over IPv4 interface set here
et: Sisselülitamisel sooritatakse DCC edastused IPv6 ühenduste puhul siinmääratud IPv4 liidesega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccIPv4Fallback)
en: Fallback to an IPv&4 interface for DCC send:
et: DCC saatmisel IPv&4 liidese kasutamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: DCC send t&imeout:
et: DCC saatm&ise aegumine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Buffer si&ze:
et: &Puhvri suurus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Method to get own IP:
et: Oma IP hankimise &meetod:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ownIP)
en: O&wn IP:
et: Oma I&P:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Ports
et: Pordid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccSpecificSendPorts)
en: Enable specific &ports for DCC transfer server:
et: DCC ülekandel kasutatakse konkreetseid &porte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: to
et: kuni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccSpecificChatPorts)
en: Enable specific p&orts for DCC chat:
et: DCC vestlusel &kasutatakse konkreetseid porte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomTextFont)
en: Chat text:
et: Vestluse tekst:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomListFont)
en: Nickname list:
et: Hüüdnimede nimekiri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomTabFont)
en: Tab bar:
et: Kaardiriba:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_FixedMOTD)
en: Show MOTD (Message Of The Day) message in fixed font
et: Päevasõnumi (MOTD) näitamine fikseeritud fondiga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FixedMOTD)
en: Enable fi&xed font for MOTD messages
et: Päevasõnu&mitel kasutatakse fikseeritud fonti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseBoldNicks)
en: Show sender nicknames &bold in the chat view
et: Saatjate hüüdnimed muudetakse vestlusvaates &rasvaseks

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Enable System Tray
et: Süsteemse salve lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TrayNotify)
en: &Use system tray for new message notification
et: Süs&teemses salves näidatakse uute sõnumite märguandeid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TrayNotifyOnlyOwnNick)
en: Only &notify when a highlight is triggered or your current nick is used
et: &Märguanne ainult esiletõstmise või enda aktiivse hüüdnime kasutamise korral

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideToTrayOnStartup)
en: Hide window on startup
et: Aken peidetakse käivitamisel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, middleLabel)
en: Nickname Completion
et: Hüüdnime lõpetamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modeLbl)
en: Completion &mode:
et: Lõ&petamise režiim:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_NickCompletionMode)
en: Inline Cycle
et: Reasisene läbikerimine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_NickCompletionMode)
en: Shell-Like
et: Shelli moodi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_NickCompletionMode)
en: Shell-Like with Completion Box
et: Shelli moodi lõpetamise kastiga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startOfLineLabel)
en: Suffi&x at start of line:
et: Sufiks &rea alguses:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Elsewhere:
et: M&ujal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_NickCompletionCaseSensitive)
en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, miscGBox)
en: Miscellaneous
et: Muu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DisableNotifyWhileAway)
en: Disable notifications while &away
et: Märgu&annete keelamine eemalolekul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseCustomBrowser)
en: Use custom web &browser:
et: Muu vee&bilehitseja kasutamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commandCharLabel)
en: Comman&d char:
et: &Käsu sümbol:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomVersionReplyEnabled)
en: Use custom &version reply:
et: Kohandatud &versioonivastus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_CustomVersionReply)
en: <qt>Here you can set a custom reply for <b>CTCP <i>VERSION</i></b> requests.</qt>
et: <qt>Siin saab määrata omaloodud vastuse <b>CTCP <i>VERSION</i></b> soovile.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseMultiRowInputBox)
en: Input box expands with text
et: Sisestuskast laieneb teksti lisamisel

en: Select Sound File
et: Helifaili valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightSoundsEnabled)
en: Ena&ble sound for highlights
et: &Heli lubamine esiletõstmise korral

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightNick)
en: Alwa&ys highlight own current nick:
et: Oma praegune &hüüdnimi tõstetakse alati esile:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightOwnLines)
en: Always highlight own &lines:
et: &Oma read tõstetakse alati esile:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Highlight List
et: Esiletõstude nimekiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en: Highlights
et: Esiletõstud

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en: Sound
et: Heli

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en: Auto Text
et: Automaatne tekst

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en: Chat Windows
et: Vestlusaknad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, patternLabel)
en: &Pattern:
et: &Muster:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorLabel)
en: Color:
et: Värv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, soundLabel)
en: &Sound:
et: &Heli:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, soundPlayBtn)
en: Test sound
et: Testi heli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autoTextLabel)
en: A&uto text:
et: &Automaatne tekst:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, chatWindowsLabel)
en: Chat windows:
et: Vestlusaknad:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, chatWindowsInput)
en: This highlight will only be searched for in chat windows listed here by name, or in all chat windows if the field is left empty. Multiple names have to be separated by commas.
et: Seda esiletõstmist otsitakse ainult siin nimepidi määratud vestlusakendes või ka kõigis, kui väli tühjaks jätta. Mitu nime tuleb eraldada komadega.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, enableNotificationsLabel)
en: Enable &notifications:
et: Märgua&nnete lubamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, ignoreListView)
en: Pattern
et: Muster

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, ignoreListView)
en: Type
et: Tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Pattern:
et: Muster:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpMessageTypes)
en: Message Types
et: Sõnumite tüübid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkChannel)
en: Channel
et: Kanal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkNotice)
en: Notice
et: Märguanne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkQuery)
en: Query
et: Vestlus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkInvite)
en: Invite
et: Kutse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeAllButton)
en: Remove &All
et: &Eemalda kõik

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Hide the scrollbar
et: Kerimisriba peitmine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enable if you want all the IRC input lines to check your spelling as you type
et: Sisselülitamise korral kontrollitakse kõigi IRC sisendridade teksti selle kirjutamise ajal

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enabling this will cause the input box to grow vertically when it fills up.
et: Selle sisselülitamisel kasvab sisestuskast püstsuunas, kui tekst selle täidab.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Start with hidden main window
et: Käivitamine peidetud peaaknaga

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: &Show real names next to nicknames
et: Päri&snime näitamine hüüdnime kõrval

note: i18n: ectx: label, entry (OpenWatchedNicksAtStartup), group (Notify List)
en: Open Watched Nicks tab at application startup
et: Jälgitavate kasutajate kaardi avamine käivitamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseMsgs) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsMsgs)
en: Message
et: Sõnum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUsePrivate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsPrivate)
en: Private message
et: Privaatsõnum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseNick) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsNick)
en: Current nick used
et: Aktiivne hüüdnimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseHighlights) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsHighlights)
en: Highlight
et: Esiletõst

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseChannelEvents) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsEvents)
en: Channel events are mode changes or users joining/leaving a channel.
et: Kanali sündmused on režiimi muutmine või kasutajate liitumine/lahkumine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseChannelEvents) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsEvents)
en: Channel event
et: Kanali sündmus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseSystem) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsSystem)
en: Application events occur in Konsole tabs, the DCC Status tab and other application tabs not used directly for chatting.
et: Rakenduse sündmused leiavad aset Konsooli kaartidel, DCC oleku kaardil ja muude rakenduste kaartidel, mida ei kasutata otseselt vestluseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseSystem) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsSystem)
en: Application event
et: Rakenduse sündmus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_Log)
en: &Enable Logging
et: &Logimise lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrivateOnly)
en: Only log private conversations (queries, DCC chats)
et: Ainult eravestluste logimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LowerLog)
en: Enable &lower case logfile names
et: Väiketähelised logi&faili nimed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AddHostnameToLog)
en: &Append hostname to logfile names
et: &Failinimele lisatakse masinanimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Logfile &path:
et: Lo&gifaili asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseExternalLogViewer)
en: Use system text editor to open logs
et: Süsteemi tekstiredaktori kasutamine logi avamisel

en: Normal Users
et: Tavalised kasutajad

en: Voice (+v)
et: Hääl (+v)

en: Halfops (+h)
et: Pooloperaatorid (+h)

en: Operators (+o)
et: Operaatorid (+o)

en: Channel Admins (+p)
et: Kanali administraatorid (+p)

en: Channel Owners (+q)
et: Kanali omanikud (+q)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Command to be executed on double click:
et: &Topeltklõpsu korral käivitatav käsk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SortCaseInsensitive)
en: Sort case &insensitive
et: Sort&eerimine tõstutundetult

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SortByActivity)
en: Sort by &activity
et: Sor&teerimine aktiivsuse järgi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SortByStatus)
en: Sort b&y user status
et: Sorteerimine kasutaja staatuse &järgi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, orderHintLabel)
en: (Reorder nick sorting order by drag and drop)
et: (Hüüdnimede sorteerimise järjekorda saab muuta lohistades)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, sortOrder)
en: Mode
et: Režiim

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, sortOrder)
en: Explanation
et: Selgitus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseOSD)
en: &Enable On Screen Display
et: OSD l&ubamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: On &Screen Display
et: O&SD

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDDrawShadow)
en: &Draw shadows
et: Va&rju näitamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Show &OSD Message
et: OS&D sõnumi näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowOwnNick)
en: &If own nick appears in channel message
et: kui &oma nimi esineb kanali sõnumis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowChannel)
en: On an&y channel message
et: suvalisel &kanalil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowQuery)
en: On &query activity
et: &vestluses

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowChannelEvent)
en: On &Join/Part events
et: l&iitumis/lahkumisteadetes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_OSDUseCustomColors)
en: Enable Custom Colors
et: Kohandatud värvide kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Te&xt color:
et: T&eksti värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_bgColorLbl)
en: &Background color:
et: Tausta &värv:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: O&ther Settings
et: Muu&d seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Duration:
et: &Kestus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: S&creen:
et: Ekraa&n:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_OSDDuration)
en:  ms
et:  msek

en: Default Identity
et: Vaikeidentiteet

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Available Placeholders
et: Saadaolevad kohatäitjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, placeholderHelpLabel)
en: %c: Current channel
    %i: Input box contents
    %k: Channel key
    %K: Server password
    %n: Send command directly to the server instead of your input box
    %o: Current nickname
    %s<term>%: term used to separate nicknames in %u
    %u: List of selected nicknames
et: %c: aktiivne kanal
    %i: sisestuskasti sisu
    %k: kanali võti
    %K: serveri parool
    %n: käsu saatmine sisestuskasti asemel otse serverile
    %o: aktiivne hüüdnimi
    %s<eraldaja>%: eraldaja hüüdnimede loendis %u
    %u: valitud hüüdnimede loend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, buttonListView)
en: Button Name
et: Nupu nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, buttonListView)
en: Button Action
et: Nupu toiming

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_delBtn) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, delBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Button name:
et: Nupu nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, actionLabel)
en: Button action:
et: Nupu toiming:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowQuickButtonsInContextMenu)
en: Show quick buttons that operate on nicknames in nickname context menus
et: Kiirnuppude näitamine, mida saab kasutada kasutajate kontekstimenüüs millegi sooritamiseks

en: Interface
et: Liides

en: Behavior
et: Käitumine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en: Notifications
et: Märguanded

en: Chat Window
et: Vestlusaken

en: Nicklist Themes
et: Hüüdnimeteemad

en: Colors
et: Värvid

en: Fonts
et: Fondid

en: Quick Buttons
et: Kiirnupud

en: Tabs
et: Kaardid

en: General Behavior
et: Üldine käitumine

en: Connection
et: Ühendus

en:  line |  lines
et[0]:  rida
et[1]:  rida

en:  nick |  nicks
et[0]:  kasutaja
et[1]:  kasutajat

en: Nickname List
et: Hüüdnimede nimekiri

en: Command Aliases
et: Käsu aliased

en: Auto Replace
et: Automaatne asendus

[ctx: @title:tab]
en: Ignore
et: Eiramine

en: Logging
et: Logimine

en: Watched Nicknames
et: Jälgitavad kasutajad

en: On Screen Display
et: Ekraaniesitus (OSD)

en: Warning Dialogs
et: Hoiatusdialoogid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, lookGBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Look
et: Välimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsText)
en: Use colored text
et: Värvilise teksti kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsLeds)
en: Use colored LEDs
et: Värviliste LED-ide kasutamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox10)
en: Options
et: Valikud

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsOverride)
en: If you select this, the colors you chose in the Highlights preferences page will override the colors for "Current nick used" and "Highlight".
et: Selle valimisel tühistavad värvid, mida oled valinud esiletõstmise kaardil, värvid, mis on määratud valikutele "Aktiivne hüüdnimi" ja "Esiletõstmine".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsOverride)
en: Give precedence to chat window highlight colors
et: Eelistatakse vestlusakna esiletõstmise värve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, placementLabel)
en: Placement:
et: Asetus:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TabPlacement)
en: Top
et: Üleval

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TabPlacement)
en: Bottom
et: All

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TabPlacement)
en: Left
et: Vasakul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CloseButtons)
en: Show &close button on tabs
et: Kaar&tidel näidatakse sulgemisnuppu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTabBarCloseButton)
en: Show a close button on the &right side of the tab bar
et: Sulgemisnuppu näi&datakse kaardiriba paremas servas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, focusGBox)
en: Focus
et: Fookus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_BringToFront)
en: &Focus new tabs
et: &Fookus uutel kaartidel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FocusNewQueries)
en: Focus new &queries
et: Foo&kus uutel vestlustel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mouseGBox)
en: Mouse
et: Hiir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MiddleClickClose)
en: &Middle-click on a tab to close it
et: Kaardi sulge&mine hiire keskmise nupuga

en: Select Theme Package
et: Teemapaketi valimine

en: Konversation Themes (*.tar.gz *.tar.bz2 *.tar *.zip)
et: Konversationi teemad (*.tar.gz *.tar.bz2 *.tar *.zip)

en: Unknown error (0)
et: Tundmatu tõrge (0)

en: Failed to Download Theme
et: Teema tõmbamine nurjus

en: Theme archive is invalid.
et: Teemaarhiiv on vigane.

en: Cannot Install Theme
et: Teema paigaldamine nurjus

en: Do you want to remove %1?
et: Kas eemaldada %1?

en: Remove Theme
et: Teema eemaldamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, getButton)
en: G&et New Themes...
et: &Hangi uusi teemasid ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: I&nstall from File...
et: &Paigalda teema failist ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: &Remove Theme
et: &Eemalda teema

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel1)
en: Icon for normal users
et: Tavaliste kasutajate ikoon

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel2)
en: Icon for away users
et: Eemalolevate kasutajate ikoon

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel3)
en: Icon for users with voice
et: Häälega kasutajate ikoon

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel4)
en: Icon for users with half-operator privileges
et: Pooloperaatorite ikoon

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel5)
en: Icon for users with operator privileges
et: Operaatorite ikoon

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel6)
en: Icon for users with admin privileges
et: Administraatorite ikoon

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel7)
en: Icon for users with owner privileges
et: Omanike ikoon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Preview:
et: Eelvaatlus:

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... a channel invitation is received
et: ...saadakse kutse kanalile

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... saving a log file would save only the visible portion
et: ...logifaili salvestamisel salvestatakse ainult nähtav osa

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... a log file is about to be deleted
et: ...logifaili hakatakse kustutama

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... an open query exists for a nickname that has just been marked as ignored
et: ...on olemas avatud päring kasutaja korral, kes märgiti äsja eiratavaks

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... switching a connection to a different server in the same network
et: ...ühendus lülitatakse teisele sama võrgu serverile

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... creating a new connection to an already connected network
et: ...luuakse uus ühendus võrguga, millega on juba ühendus loodud

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing a server tab
et: ...suletakse serveri kaart

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing a channel tab
et: ...suletakse kanali kaart

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing a query tab
et: ...suletakse vestluse kaart

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing a DCC Chat tab
et: ...suletakse DCC vestluse kaart

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... a source for the channel list cannot be determined from the current tab
et: ...kanalite nimekirja allikat ei saa tuletada aktiivse kaardi põhjal

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... you have chosen to hide the menu bar
et: ...otsustad peita menüüriba

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... a channel listing may cause disconnection due to the download size
et: ...kanalite nimekirja näitamine võib suuruse tõttu põhjustada ühenduse katkemise

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... pasting large portions of text
et: ...asetatakse liiga palju teksti

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... quitting Konversation via the tray icon
et: ...Konversationist väljutakse süsteemisalve ikooni kaudu

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... you have chosen to ignore a nickname
et: ...otsustad eirata kasutajat

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... you have chosen to stop ignoring a nickname
et: ...otsustad lõpetada kasutaja eiramise

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... quitting Konversation while DCC file transfers are active
et: ...Konversationist väljutakse aktiivse DCC failiülekande ajal

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... some characters in a message are incompatible with the active encoding
et: ...mõned sõnumi märgid ei sobi kokku aktiivse kodeeringuga

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing the window will minimize to the system tray
et: ...akna sulgemine minimeerib selle süsteemisalve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, dialogListView)
en: Show a warning dialog when...
et: Hoiatusdialoogi näitamine, kui...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseNotify)
en: <qt>
    <p>
    When the nickname watcher is turned on, you will be notified when the nicknames appearing in the <b>Watched Networks/Nicknames</b> list come online or go offline.</p>
    <p>You can also open the <b>Watched Nicks</b> window to see the status of all the watched nicknames.</p>
    </qt>
et: <qt>
    <p>
    Kui kasutaja jälgija on sisse lülitatud, saad teada, kui hüüdnimed, kes leiduvad <b>Jälgitavate võrkude/kasutajate</b> nimekirjas, tulevad võrku või lahkuvad.</p>
    <p>Lisaks sellele võid ka avada akna <b>Jälgitavad kasutajad</b>, kus näeb kõigi jälgitavate hüüdnimede staatust.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseNotify)
en: Enable nic&kname watcher
et: Kasutaja jälgija kas&utamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_OpenWatchedNicksAtStartup)
en: <qt>When checked, the <b>Watched Nicks</b> window will be automatically opened when starting Konversation.</qt>
et: <qt>Sisselülitamisel avatakse Konversationi käivitamisel automaatselt aken <b>Jälgitavad kasutajad</b>.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OpenWatchedNicksAtStartup)
en: Show Watched Nicks tab on &application startup
et: Jälg&itavate kasutajate kaardi näitamine käivitamisel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, notifyActionLabel)
en: <qt>
    <p>When you double click a nickname in the <b>Watched Nicks</b> window, this
    command is placed in the <b>Input Line</b> on the server window.</p>
    <p>The following symbols can be used in the command:</p><ul>
    <li>%u: The nickname double clicked.</li>
    <li>%K: Server password.</li>
    <li>%n: Send command directly to the server instead of your input line.</li>"
    </ul>
    </qt>
et: <qt>
    <p>Aknas <b>Jälgitavad kasutajad</b> mõnel hüüdnimel topeltklõpsu tehes edastatakse see käsk serveriaknas <b>sisendreale</b>.</p>
    <p>Käsus saab kasutada järgmisi sümboleid:</p><ul>
    <li>%u: hüüdnimi, millel topeltklõps tehti.</li>
    <li>%K: serveri parool.</li>
    <li>%n: käsk saadetakse otse serverisse, mitte sisendireale.</li>"
    </ul>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notifyActionLabel)
en: Command e&xecuted when nickname is double clicked:
et: Top&eltklõpsuga hüüdnimel käivitatav käsk:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_NotifyDoubleClickAction)
en: <qt>
    <p>When you double click a nickname in the <b>Watched Nicks</b> window, this
     command is placed in the <b>Input Line</b> on the server window.</p>
    <p>The following symbols can be used in the command:</p><ul>
    <li>%u: The nickname double clicked.</li>
    <li>%K: Server password.</li>
    <li>%n: Send command directly to the server instead of your input line.</li>
    </ul>
    </qt>
et: <qt>
    <p>Aknas <b>Jälgitavad kasutajad</b> mõnel hüüdnimel topeltklõpsu tehes edastatakse see käsk serveriaknas <b>sisendreale</b>.</p>
    <p>Käsus saab kasutada järgmisi sümboleid:</p><ul>
    <li>%u: hüüdnimi, millel topeltklõps tehti.</li>
    <li>%K: serveri parool.</li>
    <li>%n: käsk saadetakse otse serverisse, mitte sisendireale.</li>
    </ul>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, notifyDelayLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_NotifyDelay)
en: Konversation will check the status of the nicknames listed below at this interval.
et: Konversation kontrollib allpool toodud hüüdnimede staatust määratud ajavahemiku järel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notifyDelayLabel)
en: &Update interval:
et: &Uuendamise intervall:

note: i18n, and in preShellCommandExited and preShellCommandError
en: Info
et: Teave

en: Network is down, will reconnect automatically when it is back up.
et: Võrk on maas, taasühendatakse automaatselt, kui see uuesti töötab.

en: Trying to connect to %2 (port %3) in 1 second. | Trying to connect to %2 (port %3) in %1 seconds.
et[0]: Ühendumise proovimine masinaga %2 (port %3) 1 sekundi pärast.
et[1]: Ühendumise proovimine masinaga %2 (port %3) %1 sekundi pärast.

en: Trying to reconnect to %2 (port %3) in 1 second. | Trying to reconnect to %2 (port %3) in %1 seconds.
et[0]: Taasühendumise proovimine masinaga %2 (port %3) 1 sekundi pärast.
et[1]: Taasühendumise proovimine masinaga %2 (port %3) %1 sekundi pärast.

en: Error
et: Viga

en: Reconnection attempts exceeded.
et: Taasühendumise katsete arv on täis.

en: You are already connected to %1. Do you want to open another connection?
et: Oled juba %1-ga ühendatud. Kas soovid avada uue ühenduse?

en: Already connected to %1
et: Juba %1-ga ühendatud

en: Create connection
et: Loo ühendus

en: You are presently connected to %1 via '%2' (port %3). Do you want to switch to '%4' (port %5) instead?
et: Oled juba %1-ga ühendatud '%2' kaudu (port %3). Kas soovid lülituda selle asemel '%4' (port %5) peale?

en: Switch Server
et: Serveri muutmine

en: Please fill in your <b>Ident</b>.<br/>
et: Palun täida oma <b>identiteet</b>.<br/>

en: Please fill in your <b>Real name</b>.<br/>
et: Palun täida oma <b>tegelik nimi</b>.<br/>

en: Please provide at least one <b>Nickname</b>.<br/>
et: Palun määra vähemalt üks <b>hüüdnimi</b>.<br/>

en: <qt>Your identity "%1" is not set up correctly:<br/>%2</qt>
et: <qt>Sinu identiteet "%1" ei ole korrektne:<br/>%2</qt>

en: Identity Settings
et: Identiteedi seadistused

en: Edit Identity...
et: Muuda identiteeti...

en: Debug: %1
et: Silumine: %1

en: Error: %1
et: Tõrge: %1

en: getNickname: Server %1 is not found.
et: getNickname: serverit %1 ei leitud.

[ctx: %1=dcc extension like Chat or Whiteboard]
en: Could not send a DCC %1 request to the partner via the IRC server.
et: DCC %1 soovi saatmine partnerile IRC serveri kaudu nurjus.

en: Awaiting acceptance by remote user...
et: Oodatakse kaugkasutaja nõusolekut...

[ctx: %1=partnerNick, %2=Servername, %3=dcc extension as chat or wboard]
en: %1 (on %2) offers to DCC %3 with you
et: %1 (serveris %2) soovib alustada sinuga DCC %3

[ctx: %1=dcc extension as Chat or Whiteboard, %2=partnerNick]
en: DCC %1 offer from %2
et: DCC %1 pakkumine kasutajalt %2

en: Accept
et: Nõus

en: Reject
et: Keeldu

[ctx: %1=dcc extension like Chat or Whiteboard]
en: You rejected the DCC %1 offer.
et: Lükkasid tagasi DCC %1 soovi.

[ctx: %1=dcc extension as Chat or Whiteboard]
en: DCC %1 request was rejected
et: DCC %1 soov lükati tagasi

[ctx: %1=dcc extension like Chat or Whiteboard]
en: Could not send Reverse DCC %1 acknowledgement to the partner via the IRC server.
et: Tagurpidi DCC %1 vastuvõtmise saatmine partnerile IRC serveri kaudu nurjus.

en: Failed to forward port %1. Sending DCC request to remote user regardless.
et: Pordi %1 edasisuunamine nurjus. Siiski saadetakse partnerile DCC päring.

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard]
en: Could not send Reverse DCC %1 acknowledgement to the partner via the IRC server.
et: Tagurpidi DCC %1 vastuvõtmise saatmine partnerile IRC serveri kaudu nurjus.

en: Could not open a socket for listening: %1
et: Sokli avamine jälgimiseks nurjus: %1

[ctx: %1=dcc extension like Chat or Whiteboard,%2=partnerNick, %3=port]
en: Offering DCC %1 connection to %2 on port %3...
et: DCC %1 ühenduse pakkumine kasutajale %2 pordis %3...

[ctx: DCC extension]
en: Whiteboard
et: Valgetahvel

[ctx: DCC extension]
en: Chat
et: Vestlus

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard ,%2 = nickname, %3 = IP, %4 = port]
en: Establishing DCC %1 connection to %2 (%3:%4)...
et: DCC %1 ühenduse loomine kasutajaga %2 (%3:%4)...

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2 = partnerNick]
en: Established DCC %1 connection to %2.
et: DCC %1 ühendus kasutajaga %2 loodud

en: Socket error: %1
et: Sokli viga: %1

en: Could not accept the client.
et: Kliendi aktsepteerimine nurjus.

[ctx: %1=dcc extension as Chat or Whiteboard, %2=partnerNick]
en: Established DCC %1 connection to %2.
et: DCC %1 ühendus kasutajaga %2 loodud

en: Connection closed.
et: Ühendus suleti.

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2=partnerNick, %3=port]
en: DCC %1 with %2 on port %3.
et: DCC %1 kasutajaga %2 pordis %3.

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2 = nickname, %3 = IP, %4 = port]
en: DCC %1 with %2 on %3:%4.
et: DCC %1 kasutajaga %2 (%3:%4).

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2=partnerNick]
en: Do you want to close your DCC %1 with %2?
et: Kas sulgeda DCC %1 kasutajaga %2?

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard]
en: Close DCC %1
et: Sulge DCC %1

en: Talking to yourself
et: Vestlus iseendaga

[ctx: %1=Encoding]
en: Default ( %1 )
et: Vaikimisi ( %1 )

en: Usage
et: Kasutamine

en: Usage: %1ME text
et: Kasutamine: %1ME tekst

en: Unknown command.
et: Tundmatu käsk.

en: Received unknown CTCP-%1 request from %2
et: Saadi tundmatu CTCP-%1 soov kasutajalt %2

en: No vacant port
et: Vaba porti pole

en: Could not open a socket
et: Sokli avamine nurjus

[ctx: passive dcc send]
en: Passive Send
et: Passiivne saatmine

en: Open
et: Avamine

en: Select Recipient
et: Saaja valimine

en: Select nickname and close the window
et: Vali hüüdnimi ja sulge aken

en: Close the window without changes
et: Sulgeb akna muutusi tegemata

en: DCC Receive Question
et: DCC saamise küsimus

en: O&riginal Filename
et: O&riginaalfaili nimi

en: Suggest &New Filename
et: Paku uus &nimi

en: Use as new default download folder
et: Kasutamine uue vaikimisi allalaadimiste kataloogina

en: &Resume
et: &Jätka

en: R&ename
et: Nimeta üm&ber

en: Status
et: Olek

en: Details
et: Üksikasjad

en: DCC Send
et: DCC saatmine

en: DCC Receive
et: DCC saamine

en:  (Reverse DCC)
et:  (Tagurpidi DCC)

en: Unknown server
et: Tundmatu server

[ctx: %1=partnerNick, %2=IRC Servername, %3=partnerIP, %4=partnerPort]
en: %1 on %2, %3 (port %4)
et: %1 serveris %2, %3 (port %4)

[ctx: %1 = PartnerNick, %2 = Partner IRC Servername]
en: %1 on %2
et: %1 serveris %2

[ctx: %1=Transferstartposition]
en: Yes, %1
et: Jah, %1

[ctx: no - not a resumed transfer]
en: No
et: Ei

[ctx: less than 1 sec]
en: &lt; 1sec
et: &lt; 1 sek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Filename:
et: Failinimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Self:
et: Ise:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Status:
et: Olek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18)
en: Progress:
et: Edenemine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Location:
et: Asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19)
en: Current position:
et: Praegune positsioon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21)
en: File size:
et: Faili suurus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14)
en: Resumed:
et: Taastatud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Current speed:
et: Praegune kiirus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Average speed:
et: Keskmine kiirus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Transferring time:
et: Ülekande aeg:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Estimated time left:
et: Hinnanguliselt aega jäänud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Offered at:
et: Pakuti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2)
en: Started at:
et: Alustatud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Finished at:
et: Lõpetatud:

en: File
et: Fail

en: Started At
et: Alustatud

en: Progress
et: Edenemine

en: Position
et: Asukoht

en: Speed
et: Kiirus

en: Sender Address
et: Saatja aadress

en: Remaining
et: Jäänud

en: %1/sec
et: %1/sek

en: Queued
et: Järjekorras

en: Preparing
et: Ettevalmistamine

[ctx: Transfer is waiting for the partner to accept or reject it]
en: Pending
et: Ootel

[ctx: Transfer is connecting to the partner]
en: Connecting
et: Ühendumine

en: Receiving
et: Saamine

en: Sending
et: Saatmine

[ctx: Transfer has completed successfully]
en: Done
et: Tehtud

[ctx: Transfer failed]
en: Failed
et: Nurjus

en: Aborted
et: Katkestatud

en: Queued - Transfer is waiting for you to accept or reject it
et: Järjekorras - ülekanne ootab sinu nõusolekut või keeldumist

en: Preparing - Transfer is checking for resumable files
et: Ettevalmistamine - kontrollitakse taasalustamiseks kõlblikke faile

en: Preparing - Transfer is acquiring the data to send
et: Ettevalmistamine - hangitakse saadetavaid andmeid

en: Pending - Transfer is waiting for the partner to accept or reject it
et: Ootel - ülekanne ootab partneri nõusolekut või keeldumist

en: Connecting - Transfer is connecting to the partner
et: Ühendumine - ühenduse loomine partneriga

en: Receiving - Transfer is receiving data from the partner
et: Vastuvõtmine - andmete saamine partnerilt

en: Sending - Transfer is sending data to partner
et: Saatmine - andmete saatmine partnerile

en: Done - Transfer has completed successfully
et: Tehtud - ülekanne on edukalt lõpetatud

en: Failed - Transfer failed with 'unknown reason'
et: Nurjumine - ülekanne nurjus "teadmata põhjusel"

en: Failed - Transfer failed with reason '%1'
et: Nurjumine - ülekanne nurjus "%1" tõttu

en: Aborted - Transfer was aborted by the User
et: Katkestatud - kasutaja katkestas ülekande

en: Incoming Transfers
et: Sisenevad ülekanded

en: Outgoing Transfers
et: Väljuvad ülekanded

en: DCC Status
et: DCC olek

en: &Select All Items
et: &Vali kõik elemendid

en: S&elect All Completed Items
et: V&ali kõik lõpetatud elemendid

en: &Accept
et: &Aktsepteeri

en: Start receiving
et: Alusta saamist

en: A&bort
et: &Katkesta

en: Abort the transfer(s)
et: Katkesta edastused

en: Resend
et: Saada uuesti

[ctx: clear selected dcctransfer]
en: &Clear
et: &Puhasta

en: Clear all selected Items
et: Puhasta kõik valitud elemendid

en: Clear Completed
et: Puhasta lõpetatud

en: Clear Completed Items
et: Puhasta lõpetatud elemendid

en: &Open File
et: &Ava fail

en: Run the file
et: Käivita fail

en: Open Location
et: Ava asukoht

en: Open the file location
et: Ava faili asukoht

en: You have selected %1 file to execute, are you sure you want to continue? | You have selected %1 files to execute, are you sure you want to continue?
et[0]: Oled valinud käivitamiseks %1 faili. Kas tõesti jätkata?
et[1]: Oled valinud käivitamiseks %1 faili. Kas tõesti jätkata?

en: The admin has restricted the right to receive files
et: Administraator on piiranud failide saamise õigusi

en: Invalid sender address (%1)
et: Vigane saatja aadress (%1)

en: Unsupported negotiation (filesize=0)
et: Toetuseta läbirääkimised (failisuurus=0)

en: <b>Cannot create the folder or destination is not writable.</b><br/>Folder: %1<br/>
et: <b>Kataloogi loomine nurjus või ei ole sihtkohas kirutamisõigust.</b><br/>Kataloog: %1<br/>

en: <b>The file is used by another transfer.</b><br/>%1<br/>
et: <b>Faili kasutatakse juba teises ülekandes.</b><br/>%1<br/>

en: Could not create a KIO instance
et: KIO protsessi loomine nurjus

en: <b>A partial file exists:</b><br/>%2<br/>Size of the partial file: 1 byte.<br/> | <b>A partial file exists:</b><br/>%2<br/>Size of the partial file: %1 bytes.<br/>
et[0]: <b>Olemas on osaline fail:</b><br/>%2<br/>Osalise faili suurus: 1 bait.<br/>
et[1]: <b>Olemas on osaline fail:</b><br/>%2<br/>Osalise faili suurus: %1 baiti.<br/>

[ctx: %1=fileName, %2=local filesize, %3=sender filesize]
en: <b>The file already exists.</b><br/>%1 (%2)<br/>Sender reports file size of %3<br/>
et: <b>Fail on juba olemas.</b><br/>%1 (%2)<br/>Saatja teatab faili suuruseks %3<br/>

en: <b>Could not open the file.<br/>Error: %1</b><br/>%2<br/>
et: <b>Faili avamine nurjus.<br/>Viga: %1</b><br/>%2<br/>

en: Could not send Reverse DCC SEND acknowledgement to the partner via the IRC server.
et: Tagurpidi DCC SEND vastuvõtmise saatmine partnerile IRC serveri kaudu nurjus.

en: Waiting for connection
et: Ühenduse ootel

en: Waiting for remote host's acceptance
et: Oodatakse kaugmasina nõusolekut

en: Could not send DCC RECV resume request to the partner via the IRC server.
et: DCC RECV taastamise soovi saatmine partnerile IRC serveri kaudu nurjus.

en: Unexpected response from remote host
et: Ootamatu vastus kaugmasinalt

en: Could not accept the connection (socket error).
et: Ühenduse aktsepteerimine nurjus (sokliviga).

en: Transfer error
et: Ülekande viga

en: KIO error: %1
et: KIO viga: %1

en: Timed out
et: Aegus

en: The admin has restricted the right to send files
et: Administraator on piiranud failide saatmise õigusi

en: The url "%1" does not exist
et: URL-i "%1" ei ole olemas

en: Enter Filename
et: Sisesta failinimi

en: <qt>The file that you are sending to <i>%1</i> does not have a filename.<br/>Please enter a filename to be presented to the receiver, or cancel the dcc transfer</qt>
et: <qt>Failil, mida üritad saata kasutajale <i>%1</i>, puudub failinimi.<br/>Palun anna failinimi, mida näidatakse saajale, või katkesta DCC edastus</qt>

en: unknown
et: tundmatu

en: No filename was given
et: Failinime pole antud

en: Could not retrieve "%1"
et: "%1" tõmbamine nurjus

en: Unable to send a 0 byte file.
et: 0-baidise faili saatmine nurjus.

en: DCC SEND request was rejected
et: DCC SEND soov lükati tagasi

en: Could not send a DCC SEND request to the partner via the IRC server.
et: DCC SEND soovi saatmine partnerile ISC serveri kaudu nurjus.

en: The operation was successful. Should never happen in an error dialog.
et: Operatsioon oli edukas. Veadialoogi ei peaks küll ilmuma.

en: Could not read from file "%1".
et: Faili "%1" lugemine nurjus.

en: Could not write to file "%1".
et: Faili "%1" kirjutamine nurjus.

en: A fatal unrecoverable error occurred.
et: Tekkis saatuslik ja parandamatu viga.

en: Could not open file "%1".
et: Faili "%1" avamine nurjus.

en: The operation was unexpectedly aborted.
et: Operatsioon lõpetati ootamatult.

en: The operation timed out.
et: Operatsioon aegus.

en: An unspecified error happened on close.
et: Sulgemisel tekkis selgusetu viga.

en: Unknown error. Code %1
et: Tundmatu viga. Kood %1

en: Columns
et: Veerud

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WhiteBoardFontChooserUi)
en: Whiteboard Font Chooser
et: Tahvli fondi valija

en: Clear Image
et: Puhasta pilt

en: Save As...
et: Salvesta kui...

en: Freehand Drawing
et: Vabakäejoonistus

en: Draw a straight line
et: Sirgjoone joonistamine

en: Draw a rectangle
et: Ristküliku joonistamine

en: Draw an ellipse
et: Ellipsi joonistamine

en: Draw text
et: Teksti joonistamine

[ctx: dcc whiteboard selection tool]
en: Selection
et: Valik

en: Eraser
et: Kustutaja

en: Fill a contiguous area with the foreground color
et: Külgneva ala täitmine esiplaani värviga

en: Draw an arrow
et: Noole joonistamine

en: Select a color from the image
et: Vali värv pildilt

en: Save Image
et: Pildi salvestamine

en: Images (*.png *.xpm *.jpg)
et: Pildid (*.png *.xpm *.jpg)

en: Identities
et: Identiteedid

en: This is your list of nicknames. A nickname is the name that other users will know you by. You may use any name you desire. The first character must be a letter.
    
    Since nicknames must be unique across an entire IRC network, your desired name may be rejected by the server because someone else is already using that nickname. Enter alternate nicknames for yourself. If your first choice is rejected by the server, Konversation will try the alternate nicknames.
et: See on sinu hüüdnimede nimekiri. Hüüdnimi on nimi, mille järgi teised sind tunnevad. Sa võid valida mis tahes nime, ainult et esimene märk peab olema täht.
    
    Kuna hüüdnimed peavad kogu IRC võrgus olema unikaalsed, võib juhtuda, et server lükkab sinu eelistatud hüüdnime tagasi, sest keegi juba kasutab sellist. Sellisel juhul on mõttekas määrata alternatiivsed hüüdnimed. Kui server lükkab esimese eelistuse tagasi, üritab Konversation kasutada alternatiive.

en: Standard NickServ
et: Standardne NickServ

en: Server Password
et: Serveri parool

en: SSL Client Certificate
et: SSL kliendi sertifikaat

en:  minute |  minutes
et[0]:  minut
et[1]:  minutit

en: Change identity information
et: Identiteedi info muutmine

en: Discards all changes made
et: Tühistab kõik tehtud muudatused

en: Add Identity
et: Identiteedi lisamine

en: Identity name:
et: Identiteedi nimi:

en: You need to give the identity a name.
et: Identiteedile tuleb anda nimi.

en: Rename Identity
et: Identiteedi ümbernimetamine

en: This identity is in use, if you remove it the network settings using it will fall back to the default identity. Should it be deleted anyway?
et: See identiteet on kasutusel. Selle emaldamisel antakse seda kasutavatele võrguseadistustele vaikeidentiteet. Kas ikkagi kustutada?

en: Are you sure you want to delete all information for this identity?
et: Kas tõesti kustutada jäädavalt kogu selle identiteedi info?

en: Delete Identity
et: Identiteedi kustutamine

en: Duplicate Identity
et: Identiteedi kloonimine

en: You must add at least one nick to the identity.
et: Identiteedile tuleb lisada vähemalt üks hüüdnimi.

en: Please enter a real name.
et: Palun anna tegelik nimi.

en: NickServ may not function with auto join;  SASL is recommended.
et: NickServ ei pruugi automaatse ühinemise korral toimida; soovitatav on SASL.

en: The password entered here will override the one set in the server settings, if any.
et: Siia sisestatud parool tühistab serveri seadistustes määratud parooli, kui see on olemas.

[ctx: Shown in unfilled line edit]
en: (optional)
et: (lisavõimalus)

en: Certificate-based authentication forces SSL to be enabled for a connection, overriding any server settings.
et: Sertifikaadipõhine autentimine sunnib SSL-i ühenduseks sisse lülitama, mis tühistab võimaliku serveri seadistuse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Identity:
et: &Identiteet:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newBtn)
en: Add
et: Lisa

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, copyBtn)
en: Duplicate
et: Duplikaat

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_editBtn)
en: Rename
et: Nimeta ümber

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, realNameLabel)
en: &Real name:
et: &Tegelik nimi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_realNameEdit)
en: Enter your real name here. IRC is not intended to keep you hidden from your friends or enemies. Keep this in mind if you are tempted to behave maliciously. A fake "real name" can be a good way to mask your gender from all the nerds out there, but the PC you use can always be traced so you will never be truly anonymous.
et: Kirjuta siia oma pärisnimi. IRC ei ole mõeldud enda varjamiseks ei sõprade ega vaenlaste eest. Arvesta sellega, kui sind vaevab kiusatus midagi paha teha. Kui annad väljamõeldud "tegeliku nime", saad muidugi oma õige nime varjata, aga pea meeles, et alati on võimalik välja selgitada arvuti, mille taga töötad, nii et päris anonüümne ei saa sa kuidagi olla.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, nickGroupBox)
en: Nickname
et: Hüüdnimi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, autoIdentifyGroup)
en: Auto Identify
et: Automaatne identiteet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickservNicknameLabel)
en: Ser&vice:
et: T&eenus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_nickservNicknameEdit)
en: Service name can be <b><i>nickserv</i></b> or a network-dependent name such as <b><i>nickserv@services.dal.net</i></b>
et: Teenuse nimi võib olla näiteks <b><i>nickserv</i></b> või võrguga seotud, näiteks <b><i>nickserv@services.dal.net</i></b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickservCommandLabel)
en: Command:
et: Käsk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, saslAccountLabel)
en: Account:
et: Konto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authPasswordLabel)
en: Pa&ssword:
et: &Parool:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pemClientCertFileLabel)
en: PEM file:
et: PEM-fail:

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, awayWidget)
en: Away
et: Eemalolek

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_insertRememberLineOnAwayChBox)
en: If you check this box, whenever you perform an <b>/away</b> command, a horizontal line will appear in the channel, marking the point where you went away. Other IRC users do not see this horizontal line.
et: Selle märkimisel lisatakse alati, kui annad käsu <b>/away</b>, kanalile rõhtjoon kohta, kus sa enda eemaleminekust teatasid. Teised IRC kasutajad seda joont ei näe.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_insertRememberLineOnAwayChBox)
en: Mark the last position in chat windows when going away
et: Viimase asukoha märkimine vestlusaknas ajaks, mil sellest eemal ollakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, awayMessageLabel)
en: Default away message:
et: Vaikimisi eemalolekusõnum:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_awayMessageEdit)
en: The text you enter here is used as the away message when no message is entered as an argument to the <b>/away</b> or <b>/aaway</b> commands, and also when Global Away is toggled from the menu or via the keyboard shortcut.
et: Siia sisestatud teksti kasutatakse eemalolekuteatena, kui mingit teadet ei lisada argumendina käsule <b>/away</b> või <b>/aaway</b>, aga ka siis, kui menüüst või kiirklahviga lülitatakse sisse globaalne eemalolek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, awayNicknameLabel)
en: Away nickname:
et: Eemaloleku hüüdnimi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_awayNickEdit)
en: Enter a nickname that indicates you are away. Whenever you perform an <b>/away msg</b> command in any channel joined with this Identity, Konversation will automatically change your nickname to the Away nickname. Other users will be able to tell you are away from your computer. Whenever you perform an <b>/away</b> command in any channel in which you are away, Konversation will automatically change your nickname back to the original. If you do not wish to automatically change your nickname when going away, leave blank.
et: Sisesta siia hüüdnimi, mida kasutatakse siis, kui oled eemal. Kui nüüd annad mis tahes kanalil, millega oled antud identiteeti kasutades liitunud, käsu <b>/away sõnum</b>, muudab Konversation sinu hüüdnime automaatselt eemaloleku hüüdnimeks. Teised kasutajad saavad selle järgi teada, et oled arvutist eemal. Kui annad hiljem kanalil, millel oled parajasti eemal, käsu <b>/away</b>, muudab Konversation sinu hüüdnime taas algsele kujule. Kui sa ei soovi, et sinu hüüdnime eemale minnes automaatselt muudetaks, ära seda võimalust kasuta.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, automaticAwayGroup)
en: If you check this box, Konversation will automatically set all connections using this Identity away when the screensaver starts or after a period of user inactivity configured below.
et: Selle märkimisel määrab Konversation kõigi seda identiteeti kasutavate ühenduste puhul automaatselt olekuks 'eemal', kui käivitub ekraanisäästja või on möödunud allpool määratud hulk aega ilma mingi tegevuseta.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, automaticAwayGroup)
en: Automatic Away
et: Automaatne eemalolek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, setAwayAfterLabel)
en: Set away after
et: Eemalolek määratakse pärast

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeOfUserInactivityLabel)
en: of user inactivity
et: kasutaja tegevusetust

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_automaticUnawayChBox)
en: If you check this box, Konversation will automatically cancel away for all connections using this Identity when the screensaver stops or new user activity is detected.
et: Selle märkimisel lõpetab Konversation automaatselt kõigi seda identiteeti kasutavate ühenduste eemaloleku, kui ekraanisäästja peatab töö või tuvastatakse kasutaja tegevus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_automaticUnawayChBox)
en: Automatically return on activity
et: Automaatne aktiivsuse taastamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, awayCommandsGroup)
en: If you check this box, Konversation will automatically run the away command in all channel tabs using this Identity. <b>%s</b> in the away command is replaced with the away message. When you return, it will run the return command. <b>%t</b> in the return command is replaced with the length of time you were away.
et: Selle märkimisel saadab Konversation automaatselt eemalolekusõnumi kõigile kanalitele, millega oled antud identiteeti kasutades liitunud. <b>%s</b> asemele pannakse eemalolekusõnum. Tagasi ilmudes käivitatakse naasmiskäsk. <b>%t</b> asendatakse naasmiskäsus ajaga, mille eemal viibisid.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, awayCommandsGroup)
en: Away Commands
et: Eemalolekukäsud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, awayLabel)
en: Away command:
et: Eemalolekukäsk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unAwayLabel)
en: Return command:
et: Naasmiskäsk:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedWidget)
en: Advanced
et: Muud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sCommandLabel)
en: &Pre-shell command:
et: Shelli eel&käsk:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_sCommandEdit)
en: Here you can enter a command to be executed before connection to server starts<br>If you have multiple servers in this identity this command will be executed for each server
et: Siin saab määrata käsu, mis käivitatakse enne serveriga ühenduse loomist<br>Kui sul on antud identiteediga mitu serverit, käivitatakse käsk kõigi serverite jaoks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, codecLabel)
en: &Encoding:
et: &Kodeering:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_codecCBox)
en: This setting affects how characters you type are encoded for sending to the server. It also affects how messages are displayed. When you first open Konversation, it automatically retrieves this setting from the operating system. If you seem to be having trouble seeing other user's messages correctly, try changing this setting.
et: Siin saab määrata, millises kodeeringus edastatakse sinu kirjutatud märgid serverile. See mõjutab ka sõnumite näitamist. Konversationi esmakordsel kasutamisel hangib rakendus selle väärtuse automaatselt operatsioonisüsteemist. Kui sul aga tekib raskusi teiste kasutajate sõnumite korrektse nägemisega, võid üritada seda väärtust muuta.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_loginEdit)
en: When you connect, many servers query your computer for an IDENT response. If you computer is not running an IDENT server, this response is sent by Konversation. No spaces are allowed.
et: Ühendumisel esitavad paljud serverid sinu arvutile IDENT-päringu. Kui sinu arvutis ei tööta IDENT-server, saadab vastuse Konversation. Tühikud ei ole vastuses lubatud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quitLabel)
en: &Quit reason:
et: &Väljumise põhjus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_quitEdit)
en: Whenever you leave a server, this message is shown to others.
et: Serverist lahkudes saadetakse alati teistele siin antud sõnum.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_quitEdit) i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_partEdit)
en: Konversation terminated.
et: Konversation lõpetas töö

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, partLabel)
en: &Part reason:
et: La&hkumise põhjus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_partEdit)
en: Whenever you leave a channel, this message is sent to the channel.
et: Kanalilt lahkudes saadetakse kanalile alati siin antud sõnum.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kickLabel)
en: &Kick reason:
et: Väljavis&kamise põhjus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_kickEdit)
en: Whenever you are kicked from a channel (usually by an IRC operator), this message is sent to the channel.
et: Kui sind kanalilt välja visatakse (tavaliselt saab seda teha IRC operaator), saadetakse see sõnum kanalile.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_kickEdit)
en: User terminated.
et: Kasutaja katkestas ühenduse

en: Edit Channel Settings
et: Kanali seadistuste muutmine

en: <qt><p>Every channel on IRC has a topic associated with it.  This is simply a message that everybody can see.</p><p>If you are an operator, or the channel mode <em>'T'</em> has not been set, then you can change the topic by clicking the Edit Channel Properties button to the left of the topic.  You can also view the history of topics there.</p></qt>
et: <qt><p>Igal IRC kanalil on oma teema. See on tegelikult lihtsalt sõnum, mida näevad kõik kasutajad.</p><p>Kui oled operaator või kui kanalile ei ole määratud režiimi <em>'T'</em>, saad muuta teemat oma teksti teemareale kirjutades ja teemast vasakul pool asuvale nupule Muuda kanali omadusi vajutades. Varasemaid teemasid on võimalik näha samas asuvast rippmenüüst.</p></qt>

en: Maximum users allowed in channel
et: Maks. lubatud kasutajate arv kanalil

en: <qt><p>This is the channel user limit - the maximum number of users that can be in the channel at a time.  If you are an operator, you can set this.  The channel mode <b>T</b>opic (button to left) will automatically be set if set this.</p></qt>
et: <qt><p>See on kanali kasutajate limiit - maksimaalne arv kasutajaid, kes tohivad korraga kanalil viibida. Kui oled operaator, saad selle arvu määrata kanalile režiimi <b>T</b>eema (nupp vasakul) andes ja sisestades vajaliku numbri.</p></qt>

en: <qt><p>This shows your current nick, and any alternatives you have set up.  If you select or type in a different nickname, then a request will be sent to the IRC server to change your nick.  If the server allows it, the new nickname will be selected.  If you type in a new nickname, you need to press 'Enter' at the end.</p><p>You can edit the alternative nicknames from the <em>Identities</em> option in the <em>Settings</em> menu.</p></qt>
et: <qt><p>See näitab sinu praegust hüüdnime ja kõiki sinu määratud alternatiive. Kui valid või kirjutad erineva hüüdnime, saadetakse IRC serverile soov sinu hüüdnime muuta. Kui server seda lubab, saadki uut hüüdnime kasutada. Kui kirjutad uue hüüdnime, tuleb lõpus vajutada klahvi 'Enter'.</p><p>Alternatiivseid hüüdnimesid saab muuta, kui valid menüüst <em>Fail</em> kirje <em>Identiteedid</em>.</p></qt>

en: Completion
et: Lõpetamine

en: Possible completions: %1.
et: Võimalikud lõpetused: %1.

en: Channel Password
et: Kanali parool

en: Channel User Limit
et: Kanali kasutajate piirang

en: Enter the new user limit for the channel:
et: Kanali kasutajate arvu uus piirang:

en: Nick
et: Hüüdnimi

en: You are now known as %1.
et: Sa kannad nüüd nime %1.

en: %1 is now known as %2.
et: %1 kannab nüüd nime %2.

[ctx: Message type]
en: Join
et: Liitumine

[ctx: %1 = our hostmask, %2 = channel]
en: You (%1) have joined the channel %2.
et: Sa (%1) liitusid kanaliga %2.

[ctx: %1 is the nick joining and %2 the hostmask of that nick]
en: %1 (%2) has joined this channel.
et: %1 (%2) liitus kanaliga.

[ctx: Message type]
en: Quit
et: Väljumine

en: You (%1) have left this server.
et: Sa (%1) lahkusid sellest serverist.

[ctx: %1 = our hostmask, %2 = reason]
en: You (%1) have left this server (%2).
et: Sa (%1) lahkusid sellest serverist (%2).

[ctx: Message type]
en: Part
et: Lahkumine

en: You have left channel %1.
et: Lahkusid kanalilt %1.

[ctx: %1 = our hostmask, %2 = channel, %3 = reason]
en: You (%1) have left channel %2 (%3).
et: Sa (%1) lahkusid kanalilt %2 (%3).

en: %1 (%2) has left this server.
et: %1 (%2) lahkus sellest serverist.

[ctx: %1 = nick, %2 = hostname, %3 = reason]
en: %1 (%2) has left this server (%3).
et: %1 (%2) lahkus sellest serverist (%3).

en: %1 (%2) has left this channel.
et: %1 (%2) lahkus sellelt kanalilt.

[ctx: %1 = nick, %2 = hostmask, %3 = reason]
en: %1 (%2) has left this channel (%3).
et: %1 (%2) lahkus sellelt kanalilt (%3).

en: Kick
et: Viska välja

en: You have kicked yourself from channel %1.
et: Viskasid iseennast kanalilt %1 välja.

[ctx: %1 adds the channel and %2 the reason]
en: You have kicked yourself from channel %1 (%2).
et: Viskasid iseennast kanalilt %1 välja (%2).

[ctx: %1 adds the channel, %2 adds the kicker]
en: You have been kicked from channel %1 by %2.
et: %2 viskas sind kanalilt %1 välja.

[ctx: %1 adds the channel, %2 the kicker and %3 the reason]
en: You have been kicked from channel %1 by %2 (%3).
et: %2 viskas sind kanalilt %1 välja (%3).

en: You have kicked %1 from the channel.
et: Sa viskasid kanalilt välja kasutaja %1.

[ctx: %1 adds the kicked nick and %2 the reason]
en: You have kicked %1 from the channel (%2).
et: Sa viskasid kanalilt välja kasutaja %1 (%2).

[ctx: %1 adds the kicked nick, %2 adds the kicker]
en: %1 has been kicked from the channel by %2.
et: %2 viskas kanalilt välja kasutaja %1.

[ctx: %1 adds the kicked nick, %2 the kicker and %3 the reason]
en: %1 has been kicked from the channel by %2 (%3).
et: %2 viskas kanalilt välja kasutaja %1 (%3).

en: %1 nick | %1 nicks
et[0]: %1 kasutaja
et[1]: %1 kasutajat

en:  (%1 op) |  (%1 ops)
et[0]:  (%1 operaator)
et[1]:  (%1 operaatorit)

en: Topic
et: Teema

en: The channel topic is "%1".
et: Kanali teema on "%1".

en: You set the channel topic to "%1".
et: Määrasid kanali teemaks "%1".

en: %1 sets the channel topic to "%2".
et: %1 määras kanali teemaks "%2".

en: You set a quiet on %1.
et: Määrasid hüüdnime %1 vaikima.

en: %1 sets a quiet on %2.
et: %1 määras hüüdnime %2 vaikima.

en: You remove the quiet on %1.
et: Eemaldasid hüüdnime %1 vaikimise.

en: %1 removes the quiet on %2.
et: %1 eemaldas hüüdnime %2 vaikimise.

en: You give channel owner privileges to yourself.
et: Andsid iseendale kanali omaniku õigused.

en: You give channel owner privileges to %1.
et: Andsid kanali omaniku õigused hüüdnimele %1.

en: %1 gives channel owner privileges to you.
et: %1 andis kanali omaniku õigused sulle.

en: %1 gives channel owner privileges to %2.
et: %1 andis kanali omaniku õigused hüüdnimele %2.

en: You take channel owner privileges from yourself.
et: Võtsid iseendalt kanali omaniku õigused.

en: You take channel owner privileges from %1.
et: Võtsid kanali omaniku õigused hüüdnimelt %1.

en: %1 takes channel owner privileges from you.
et: %1 võtab kanali omaniku õigused sinult.

en: %1 takes channel owner privileges from %2.
et: %1 võtab kanali omaniku õigused hüüdnimelt %2.

en: You give channel admin privileges to yourself.
et: Andsid iseendale kanali administraatori õigused.

en: You give channel admin privileges to %1.
et: Andsid hüüdnimele %1 kanali administraatori õigused.

en: %1 gives channel admin privileges to you.
et: %1 andis sulle kanali administraatori õigused.

en: %1 gives channel admin privileges to %2.
et: %1 andis hüüdnimele %2 kanali administraatori õigused.

en: You take channel admin privileges from yourself.
et: Võtsid iseendalt üle kanali administraatori õigused.

en: You take channel admin privileges from %1.
et: Võtsid hüüdnimelt %1 kanali administraatori õigused.

en: %1 takes channel admin privileges from you.
et: %1 võtab sinult kanali administraatori õigused.

en: %1 takes channel admin privileges from %2.
et: %1 võtab hüüdnimelt %2 kanali administraatori õigused.

en: You give channel operator privileges to yourself.
et: Andsid iseendale kanali operaatori õigused.

en: You give channel operator privileges to %1.
et: Andsid hüüdnimele %1 kanali operaatori õigused.

en: %1 gives channel operator privileges to you.
et: %1 andis sulle kanali operaatori õigused.

en: %1 gives channel operator privileges to %2.
et: %1 andis hüüdnimele %2 kanali operaatori õigused.

en: You take channel operator privileges from yourself.
et: Võtsid iseendalt kanali operaatori õigused.

en: You take channel operator privileges from %1.
et: Võtsid hüüdnimelt %1 kanali operaatori õigused.

en: %1 takes channel operator privileges from you.
et: %1 võtab sinult kanali operaatori õigused.

en: %1 takes channel operator privileges from %2.
et: %1 võtab hüüdnimelt %2 kanali operaatori õigused.

en: You give channel halfop privileges to yourself.
et: Andsid iseendale kanali pooloperaatori õigused.

en: You give channel halfop privileges to %1.
et: Andsid hüüdnimele %1 kanali pooloperaatori õigused.

en: %1 gives channel halfop privileges to you.
et: %1 andis sulle kanali pooloperaatori õigused.

en: %1 gives channel halfop privileges to %2.
et: %1 andis hüüdnimele %2 kanali pooloperaatori õigused.

en: You take channel halfop privileges from yourself.
et: Võtsid iseendalt kanali pooloperaatori õigused.

en: You take channel halfop privileges from %1.
et: Võtsid hüüdnimelt %1 kanali pooloperaatori õigused.

en: %1 takes channel halfop privileges from you.
et: %1 võtab sinult kanali pooloperaatori õigused.

en: %1 takes channel halfop privileges from %2.
et: %1 võtab hüüdnimelt %2 kanali pooloperaatori õigused.

en: You give yourself permission to talk.
et: Andsid endale õiguse häält teha.

en: You give %1 permission to talk.
et: Andsid hüüdnimele %1 õiguse häält teha.

en: %1 gives you permission to talk.
et: %1 andis sulle õiguse häält teha.

en: %1 gives %2 permission to talk.
et: %1 andis hüüdnimele %2 õiguse häält teha.

en: You take the permission to talk from yourself.
et: Võtsid iseendalt õiguse häält teha.

en: You take the permission to talk from %1.
et: Võtsid hüüdnimelt %1 õiguse häält teha.

en: %1 takes the permission to talk from you.
et: %1 võttis sinult õiguse häält teha.

en: %1 takes the permission to talk from %2.
et: %1 võttis hüüdnimelt %2 õiguse häält teha.

en: You set the channel mode to 'no colors allowed'.
et: Määrasid kanali režiimiks 'värvid pole lubatud'.

en: %1 sets the channel mode to 'no colors allowed'.
et: %1 määras kanali režiimiks 'värvid pole lubatud'.

en: You set the channel mode to 'allow color codes'.
et: Määrasid kanali režiimiks 'värvikoodid on lubatud'.

en: %1 sets the channel mode to 'allow color codes'.
et: %1 määras kanali režiimiks 'värvikoodid on lubatud'.

en: You set the channel mode to 'invite only'.
et: Määrasid kanali režiimiks 'ainult kutsetega'.

en: %1 sets the channel mode to 'invite only'.
et: %1 määras kanali režiimiks 'ainult kutsetega'.

en: You remove the 'invite only' mode from the channel.
et: Eemaldasid kanalilt režiimi 'ainult kutsetega'.

en: %1 removes the 'invite only' mode from the channel.
et: %1 eemaldas kanalilt režiimi 'ainult kutsetega'.

en: You set the channel mode to 'moderated'.
et: Määrasid kanali režiimiks 'modereeritud'.

en: %1 sets the channel mode to 'moderated'.
et: %1 määras kanali režiimiks 'modereeritud'.

en: You set the channel mode to 'unmoderated'.
et: Määrasid kanali režiimiks 'modereerimata'.

en: %1 sets the channel mode to 'unmoderated'.
et: %1 määras kanali režiimiks 'modereerimata'.

en: You set the channel mode to 'no messages from outside'.
et: Määrasid kanali režiimiks 'väljaspoolt teateid ei lubata'.

en: %1 sets the channel mode to 'no messages from outside'.
et: %1 määras kanali režiimiks 'väljaspoolt teateid ei lubata'.

en: You set the channel mode to 'allow messages from outside'.
et: Määrasid kanali režiimiks 'väljaspoolt teated lubatud'.

en: %1 sets the channel mode to 'allow messages from outside'.
et: %1 määras kanali režiimiks 'väljaspoolt teated lubatud'.

en: You set the channel mode to 'private'.
et: Määrasid kanali režiimiks 'privaat'.

en: %1 sets the channel mode to 'private'.
et: %1 määras kanali režiimiks 'privaat'.

en: You set the channel mode to 'public'.
et: Määrasid kanali režiimiks 'avalik'.

en: %1 sets the channel mode to 'public'.
et: %1 määras kanali režiimiks 'avalik'.

en: You set the channel mode to 'secret'.
et: Määrasid kanali režiimiks 'salajane'.

en: %1 sets the channel mode to 'secret'.
et: %1 määras kanali režiimiks 'salajane'.

en: You set the channel mode to 'visible'.
et: Määrasid kanali režiimiks 'nähtav'.

en: %1 sets the channel mode to 'visible'.
et: %1 määras kanali režiimiks 'nähtav'.

en: You switch on 'topic protection'.
et: Lülitasid sisse 'teemakaitse'.

en: %1 switches on 'topic protection'.
et: %1 lülitas sisse 'teemakaitse'.

en: You switch off 'topic protection'.
et: Lülitasid välja 'teemakaitse'.

en: %1 switches off 'topic protection'.
et: %1 lülitas välja 'teemakaitse'.

en: You set the channel key to '%1'.
et: Määrasid kanali võtmeks "%1".

en: %1 sets the channel key to '%2'.
et: %1 määras kanali võtmeks "%2".

en: You remove the channel key.
et: Eemaldasid kanali võtme.

en: %1 removes the channel key.
et: %1 eemaldas kanali võtme.

en: You set the channel limit to 1 nick. | You set the channel limit to %1 nicks.
et[0]: Seadsid kanalile piiriks 1 hüüdnime.
et[1]: Seadsid kanalile piiriks %1 hüüdnime.

en: %2 sets the channel limit to 1 nick. | %2 sets the channel limit to %1 nicks.
et[0]: %2 seadis kanalile piiriks 1 hüüdnime.
et[1]: %2 seadis kanalile piiriks %1 hüüdnime.

en: You remove the channel limit.
et: Eemaldasid kanali piirangu.

en: %1 removes the channel limit.
et: %1 eemaldas kanali piirangu.

en: You set a ban on %1.
et: Määrasid pagenduse hüüdnimele %1.

en: %1 sets a ban on %2.
et: %1 määras pagenduse hüüdnimele %2.

en: You remove the ban on %1.
et: Eemaldasid pagenduse hüüdnimelt %1.

en: %1 removes the ban on %2.
et: %1 eemaldas pagenduse hüüdnimelt %2.

en: You set a ban exception on %1.
et: Määrasid pagenduse erandi hüüdnimele %1.

en: %1 sets a ban exception on %2.
et: %1 määras pagenduse erandi hüüdnimele %2.

en: You remove the ban exception on %1.
et: Eemaldasid pagenduse erandi hüüdnimelt %1.

en: %1 removes the ban exception on %2.
et: %1 eemaldas pagenduse erandi hüüdnimelt %2.

en: You set invitation mask %1.
et: Määrasid kutsemaski %1.

en: %1 sets invitation mask %2.
et: %1 määras kutsemaski %2.

en: You remove the invitation mask %1.
et: Eemaldasid kutsemaski %1.

en: %1 removes the invitation mask %2.
et: %1 eemaldas kutsemaski %2.

en: You set the channel mode '%1'.
et: Määrasid kanali režiimiks "%1".

en: %1 sets the channel mode '%2'.
et: %1 määras kanali režiimiks "%2".

en: You set channel mode +%1
et: Määrasid kanali režiimiks +%1

en: %1 sets channel mode +%2
et: %1 määras kanali režiimiks +%2

en: You remove the channel mode '%1'.
et: Eemaldasid kanali režiimi "%1".

en: %1 removes the channel mode '%2'.
et: %1 eemaldas kanali režiimi "%2".

en: You set channel mode -%1
et: Määrasid kanali režiimiks -%1

en: %1 sets channel mode -%2
et: %1 määras kanali režiimiks -%2

en: You have to be an operator to change this.
et: Selle muutmiseks pead olema operaator.

en: Topic can be changed by channel operator only.  %1
et: Teemat saab muuta ainult kanali operaator. %1

en: No messages to channel from clients on the outside.  %1
et: Väljaspoolt kanalit ei ole klientide sõnumid lubatud. %1

en: Secret channel.  %1
et: Salajane kanal. %1

en: Invite only channel.  %1
et: Ainult kutsetega kanal. %1

en: Private channel.  %1
et: Privaatkanal. %1

en: Moderated channel.  %1
et: Modereeritav kanal. %1

en: Protect channel with a password.
et: Parooliga kaitstud kanal.

en: Set user limit to channel.
et: Seab kanalile kasutajate arvu piirangu.

en: Do you want to leave %1?
et: Kas lahkuda kanalilt %1?

en: Leave Channel
et: Kanalilt lahkumine

en: Leave
et: Lahku

en: Identity Default ( %1 )
et: Vaikeidentiteet ( %1 )

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLbl)
en: Pass&word:
et: Pa&rool:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, channelLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, channelLbl)
en: C&hannel:
et: &Kanal:

en: Channel Name
et: Kanali nimi

en: Users
et: Kasutajad

en: Channel Topic
et: Kanali teema

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChannelListWidgetUI)
en: Channel List
et: Kanalite nimekiri

[ctx: save list]
en: Save &List...
et: Sa&lvesta nimekiri...

en: Click here to save the channel list.
et: Klõpsa siia kanalite nimekirja salvestamiseks.

[ctx: refresh list]
en: &Refresh List
et: Vä&rskenda nimekirja

en: Click here to refresh the channel list.
et: Klõpsa siia kanalite nimekirja värskendamiseks.

[ctx: join channel]
en: &Join Channel
et: Liitu kanali&ga

en: Click here to join the channel. A new tab is created for the channel.
et: Klõpsa siia kanaliga liitumiseks. Kanalile luuakse uus kaart.

en: Refreshing.
et: Värskendamine

en: Channels: %1 (%2 shown)
et: Kanaleid: %1 (%2 näidatud)

en:  Non-unique users: %1 (%2 shown)
et:  Mitteunikaalseid kasutajaid: %1 (%2 näidatud)

en: Save Channel List
et: Salvesta kanalite nimekiri

en: Konversation Channel List: %1 - %2
et: Konversationi kanalite nimekiri: %1 - %2

en: Join Channel
et: Liitu kanaliga

en: Open URL
et: Ava URL

en: Channel List for %1
et: Kanalite nimekiri %1 jaoks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblMaxUser)
en: Ma&ximum users:
et: Ma&ks. kasutajaid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblMinuser)
en: &Minimum users:
et: &Min. kasutajaid:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, m_channelListView)
en: The filtered list of channels is displayed here. Notice that if you do not use regular expressions, Konversation lists any channel whose name contains the filter string you entered. The channel name does not have to start with the string you entered.\n\nSelect a channel you want to join by clicking on it. Right click on the channel to get a list of all web addresses mentioned in the channel's topic.
et: Siin näeb filtreeritud kanaleid. Arvesta, et kui sa ei kasuta regulaaravaldisi, näitab Konversation kõiki kanaleid, mille nimes sisaldub filtris määratud string (sealjuures ei pea kanali nimi selle stringiga algama, see võib esineda ka selle nime sees).\n\nKanali, millega soovid liituda, saab valida selle nimele klõpsates. Kanali nimel hiire parema nupuga klõpsates näeb kõiki kanali teemas mainitud veebiaadresse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_channelBox)
en: &Channel
et: &Kanal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_topicBox)
en: &Topic
et: &Teema

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_filterLine)
en: Enter a filter string here.
et: Sisesta siia filtri string.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, m_filterLine)
en: Search
et: Otsing:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_regexBox)
en: &Regular expression
et: &Regulaaravaldis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_minUser)
en: You can limit the channel list to those channels with a minimum number of users here. Choosing "No Limit" disables this criterion.
et: Kanalite nimekirja saab piirata nende kanalitega, millel on vähemalt siinmääratud arv kasutajaid. "Piirang puudub" tähendab selle kriteeriumi mittearvestamist.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_minUser) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_maxUser)
en: No Limit
et: Piirang puudub

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_maxUser)
en: You can limit the channel list to those channels with a maximum number of users here. Choosing "No Limit" disables this criterion.
et: Kanalite nimekirja saab piirata nende kanalitega, millel on vähem kui siinmääratud arv kasutajaid. "Piirang puudub" tähendab selle kriteeriumi mittearvestamist.

en: Operator
et: Operaator

en: Owner
et: Omanik

en: Half-operator
et: Pooloperaator

en: Has voice
et: Häälega

en: Received CTCP-PING request from %1 to channel %2, sending answer.
et: Saadi CTCP-PING soov kasutajalt %1 kanalile %2, vastuse saatmine.

en: Received CTCP-%1 request from %2, sending answer.
et: Saadi CTCP-%1 soov kasutajalt %2, vastuse saatmine.

en: Received Version request from %1 to channel %2.
et: Saadi versioonisoov kasutajalt %1 kanalile %2.

en: Received Version request from %1.
et: Saadi versioonisoov kasutajalt %1.

en: Received invalid DCC SEND request from %1.
et: Saadi vigane DCC SEND soov kasutajalt %1.

en: Received invalid DCC ACCEPT request from %1.
et: Saadi vigane DCC ACCEPT soov kasutajalt %1.

en: Received invalid DCC RESUME request from %1.
et: Saadi vigane DCC RESUME soov kasutajalt %1.

en: Received invalid DCC CHAT request from %1.
et: Saadi vigane DCC CHAT soov kasutajalt %1.

en: Unknown DCC command %1 received from %2.
et: Saadi tundmatu DCC käsk %1, saatja oli %2.

en: Received unknown CTCP-%1 request from %2 to Channel %3.
et: Saadi tundmatu CTCP-%1 soov kasutajalt %2 kanalile %3.

en: Received unknown CTCP-%1 request from %2.
et: Saadi tundmatu CTCP-%1 soov kasutajalt %2.

en: -%1 to %2- %3
et: -%1 -> %2- %3

en: second | seconds
et[0]: sekund
et[1]: sekundit

en: Received CTCP-PING reply from %1: %2 %3.
et: Saadi CTCP-PING vastus kasutajalt %1: %2 %3.

en: Received CTCP-%1 reply from %2: %3.
et: Saadi CTCP-%1 vastus kasutajalt %2: %3.

en: Received DH1080_INIT from %1
et: Saadi DH1080_INIT kasutajalt %1

en: Received DH1080_FINISH from %1
et: Saadi DH1080_FINISH kasutajalt %1

en: %1 invited you to channel %2.
et: %1 kutsus sind kanalile %2.

en: Capabilities
et: Võimekused

en: You have set personal modes: %1
et: Määrasid isiklikud režiimid: %1

en: %1 has changed your personal modes: %2
et: %1 on muutnud sinu isiklikke režiime: %2

en: %1 sets mode: %2
et: %1 määrab režiimi: %2

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Server %1 (Version %2), User modes: %3, Channel modes: %4
et: Server %1 (versioon %2), kasutaja lipud: %3, kanali lipud: %4

en: Support
et: Toetus

en: Your personal modes are:
et: Sinu isiklikud režiimid on:

en: Channel modes:
et: Kanali režiimid:

en: limited to %1 user | limited to %1 users
et[0]: piiratud %1 kasutajaga
et[1]: piiratud %1 kasutajaga

en: Channel URL: %1
et: Kanali URL: %1

en: Created
et: Loodud

en: This channel was created on %1.
et: See kanal on loodud %1.

en: %1 is logged in as %2.
et: %1 on sisse loginud nimega %2.

en: Names
et: Nimed

en: End of NAMES list.
et: NAMES (hüüdnimed) nimekirja lõpp.

en: The channel %1 has no topic set.
et: Kanalile %1 pole teemat määratud.

en: The channel topic for %1 is: "%2"
et: Kanali teema on %1 jaoks on "%2"

en: The topic was set by %1 on %2.
et: Teema määras %1 %2.

en: The topic for %1 was set by %2 on %3.
et: Teema %1 jaoks määras %2 %3.

en: %1 is actually using the host %2.
et: %1 kasutab tegelikult masinat %2.

en: %1: No such nick/channel.
et: %1: pole sellist kasutajat/kanalit.

en: No such nick: %1.
et: %1: pole sellist kasutajat.

en: %1: No such channel.
et: %1: pole sellist kanalit.

en: Nickname already in use, try a different one.
et: Hüüdnimi on juba kasutusel, proovi mõnda muud.

en: The nickname %1 was already in use, but the connection failed before you responded.
et: Hüüdnimi %1 on juba kasutusel, kuid ühendus nurjus enne sinu vastust.

en: Nickname already in use. Trying %1.
et: Hüüdnimi on juba kasutusel. Proovitakse %1.

en: Erroneous nickname. Changing nick to %1.
et: Vigane hüüdnimi. Muudetakse: %1.

en: You are not on %1.
et: Sa ei ole kanalil %1.

en: Message of the day:
et: Päeva sõnum:

en: End of message of the day
et: Päeva sõnumi lõpp

en: You need to be a channel operator in %1 to do that.
et: Selle muutmiseks pead olema kanali %1 operaator.

en: You are now an IRC operator on this server.
et: Sa oled nüüd selles serveris IRC operaator.

en: '%1' is now your hidden host (set by services).
et: '%1' on nüüd sinu peidetud masin (teenuste poolt määratud).

en: Current users on the network: %1
et: Praegu kasutajaid võrgus: %1

en: Current users on %1: %2.
et: Praegu %1 kasutajaid: %2.

en: Away
et: Eemal

en: %1 is away: %2
et: %1 on eemal: %2

en: You invited %1 to channel %2.
et: Kutsusid %1 kanalile %2.

en: %1 is %2@%3 (%4)
et: %1 on %2@%3 (%4)

en: Resolved %1 (%2) to address: %3
et: %1 (%2) lahendamine aadressiks: %3

en: Unable to resolve address for %1 (%2)
et: %1 (%2) aadressi lahendamine nurjus

en: %1 is an identified user.
et: %1 on tuvastatud kasutaja.

en: %1 is using a secure connection.
et: %1 kasutab turvalist ühendust.

en: Who
et: Kes

en: %1 is %2@%3 (%4)%5
et: %1 on %2@%3 (%4)%5

en:  (Away)
et:  (eemal)

en: End of /WHO list for %1
et: %1 /WHO nimekirja lõpp

en: %1 is a user on channels: %2
et: %1 on kasutaja kanalitel: %2

en: %1 has voice on channels: %2
et: %1 on häälega kanalitel: %2

en: %1 is a halfop on channels: %2
et: %1 on pooloperaator kanalitel: %2

en: %1 is an operator on channels: %2
et: %1 on operaator kanalitel: %2

en: %1 is owner of channels: %2
et: %1 on kanalite omanik: %2

en: %1 is admin on channels: %2
et: %1 on administraator kanalitel: %2

en: %1 is online via %2 (%3).
et: %1 on võrgus %2 (%3) kaudu.

en: %1 is available for help.
et: %1 on kättesaadav abiks.

en: %1 is an IRC Operator.
et: %1 on IRC operaator.

en: 1 day | %1 days
et[0]: 1 päev
et[1]: %1 päeva

en: 1 hour | %1 hours
et[0]: 1 tund
et[1]: %1 tundi

en: 1 minute | %1 minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: %1 minutit

en: 1 second | %1 seconds
et[0]: 1 sekund
et[1]: %1 sekundit

[ctx: %1 = name of person, %2 = (x days), %3 = (x hours), %4 = (x minutes), %5 = (x seconds)]
en: %1 has been idle for %2, %3, %4, and %5.
et: %1 on jõude juba %2, %3, %4 ja %5.

[ctx: %1 = name of person, %2 = (x hours), %3 = (x minutes), %4 = (x seconds)]
en: %1 has been idle for %2, %3, and %4.
et: %1 on jõude juba %2, %3 ja %4.

[ctx: %1 = name of person, %2 = (x minutes), %3 = (x seconds)]
en: %1 has been idle for %2 and %3.
et: %1 on jõude juba %2 ja %3.

en: %2 has been idle for 1 second. | %2 has been idle for %1 seconds.
et[0]: %2 on jõude juba 1 sekund.
et[1]: %2 on jõude juba %1 sekundit.

en: %1 has been online since %2.
et: %1 on võrgus alates %2.

en: End of WHOIS list.
et: WHOIS nimekirja lõpp.

en: Userhost
et: Kasutaja masin

[ctx: %1 = nick, %2 = shows if nick is op, %3 = hostmask, %4 = shows away]
en: %1%2 is %3%4.
et: %1%2 on %3%4.

en:  (IRC Operator)
et:  (IRC operaator)

en:  (away)
et:  (eemal)

en: List
et: Nimekiri

en: List of channels:
et: Kanalite nimekiri:

en: %2 (%1 user): %3 | %2 (%1 users): %3
et[0]: %2 (%1 kasutaja): %3
et[1]: %2 (%1 kasutajat): %3

en: End of channel list.
et: Kanalite nimekirja lõpp.

[ctx: The server didn't respond with the identity of the ban creator, so we say unknown (in brackets to avoid confusion with a real nickname)]
en: (unknown)
et: (tundmatu)

en: BanList:%1
et: Pagendusnimekiri:%1

[ctx: BanList message: e.g. *!*@aol.com set by MrGrim on <date>]
en: %1 set by %2 on %3
et: %1: määras %2 %3

en: End of Ban List.
et: Pagendusnimekirja lõpp.

en: No such server: %1.
et: Sellist serverit pole: %1

en: %1 is currently unavailable.
et: %1 pole praegu kättesaadav.

en: Nickname %1 is unavailable. Trying %2.
et: Hüüdnimi %1 pole saadaval. Proovitakse %2.

en: %1: Unknown command.
et: %1 tundmatu käsk.

en: Not registered.
et: Pole registreeritud.

en: %1: This command requires more parameters.
et: %1: see käsk vajab rohkem parameetreid.

en: Cannot join %1: The channel is password-protected and either a wrong or no password was given.
et: Ühinemine kanaliga %1 nurjus: kanal on parooliga kaitstud ning sisestati vale parool või ei sisestatud üldse parooli.

en: You are now logged in as %1.
et: Sa oled nüüd sisse logitud kasutajana %1.

en: SASL authentication successful.
et: SASL autentimine oli edukas.

en: SASL authentication attempt failed.
et: SASL autentimise katse nurjus.

en: SASL authentication aborted.
et: SASL autentimisest loobuti.

en: Channel Invites
et: Kanali kutse

en: Join
et: Liitumine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel)
en: You have received invites for the following channels. Select the channels you want to join:
et: Said kutsed järgmistele kanalitele, vali, millistega soovid liituda:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_joinPreferences)
en: Always Ask
et: Alati küsitakse

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_joinPreferences)
en: Always Join
et: Alati ühendatakse

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_joinPreferences)
en: Always Ignore
et: Alati eiratakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: From now on:
et: Praegusest hetkest alates:

en: Are you sure you want to remove this channel from your history?
et: Kas tõesti eemaldada see kanal ajaloost?

en: Remove channel
et: Kanali eemaldamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Connection:
et: Ühendus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: &Password:
et: P&arool:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostmaskLabel)
en: Hostmask:
et: Masinamask:

en: Away&nbsp;Message:
et: Eemalolekusõnum:

en: (unknown)
et: (tundmatu)

en: Online&nbsp;Since:
et: Võrgus&nbsp;alates:

en: <qt><p>This shows all the people in the channel.  The nick for each person is shown, with a picture showing their status.<br /></p><table><tr><th>%1</th><td>This person has administrator privileges.</td></tr><tr><th>%2</th><td>This person is a channel owner.</td></tr><tr><th>%3</th><td>This person is a channel operator.</td></tr><tr><th>%4</th><td>This person is a channel half-operator.</td></tr><tr><th>%5</th><td>This person has voice, and can therefore talk in a moderated channel.</td></tr><tr><th>%6</th><td>This person does not have any special privileges.</td></tr><tr><th>%7</th><td>This, overlaid on any of the above, indicates that this person is currently away.</td></tr></table><p>The meaning of admin, owner and halfop varies between different IRC servers.</p><p>Hovering over any nick shows their current status. See the Konversation Handbook for more information.</p></qt>
et: <qt><p>See näitab kõiki kanalil viibijaid. Näha on iga isiku hüüdnimi koos tema staatusele viitava pildiga.<br /></p><table><tr><th>%1</th><td>Sel isikul on administraatori õigused.</td></tr><tr><th>%2</th><td>See on kanali omanik.</td></tr><tr><th>%3</th><td>See on kanali operaator.</td></tr><tr><th>%4</th><td>See on kanali pooloperaator.</td></tr><tr><th>%5</th><td>Sel isikul on hääl, mistõttu ta võib vestelda ka modereeritaval kanalil.</td></tr><tr><th>%6</th><td>Sel isikul pole mingeid eriprivileege.</td></tr><tr><th>%7</th><td>See mis tahes eelneva peal asetsedes tähendab, et isik on parajasti eemal.</td></tr></table><p>Administraatori, omaniku ja pooloperaatori tähendused on erinevatel IRC serveritel erinevad.</p><p>Hiire seismajätmine mõne hüüdnime kohal näitab tema praegust staatust ning aadressiraamatus tema kohta leiduvat infot (kui seda on). Täpsemalt vaata Konversationi käsiraamatust.</p></qt>

en: Watched Nicks Online
et: Jälgitavad kasutajad võrgus

en: &Add Nickname...
et: Lis&a hüüdnimi...

en: Click to add a new nick to the list of nicknames that appear on this screen.
et: Klõpsa uue hüüdnime lisamiseks ekraanil nähtavate hüüdnimede nimekirja.

en: &Remove Nickname
et: &Eemalda hüüdnimi

en: Click to remove a nick from the list of nicknames that appear on this screen.
et: Klõpsa hüüdnime eemaldamiseks ekraanil nähtavate hüüdnimede nimekirjast.

en: &Whois
et: K&eson

en: Open &Query
et: Ava &vestlus

en: &Join Channel
et: Liitu kanali&ga

en: Network/Nickname/Channel
et: Võrk/Hüüdnimi/Kanal

en: Additional Information
et: Lisainfo

en: <p>These are all the nicknames on your Nickname Watch list, listed under the server network they are connected to.</p><p>The <b>Additional Information</b> column shows the information known for each nickname.</p><p>The channels the nickname has joined are listed underneath each nickname.</p><p>Nicknames appearing under <b>Offline</b> are not connected to any of the servers in the network.</p><p>Right-click with the mouse on a nickname to perform additional functions.</p>
et: <p>Siin on kõik sinu jälgitavate kasutajate kirjas olevad hüüdnimed vastavalt serveri võrgule, millega nad on ühenduses. </p><p>Veerus <b>Lisainfo</b> on näha kasutajate kohta teada olev info.</p><p>Kanalid, millega kasutaja on ühinenud, on kirjas iga hüüdnime juures.</p><p>Kasutajad märkega <b>Võrgust ära</b> ei ole ühendunud ühegi antud võrgu serveriga</p><p>Hiire parema nupu klõpsuga hüüdnimel avanev menüü võimaldab ette võtta veel mitmesuguseid toiminguid.</p>

en:  online via %1
et:  võrgus %1 kaudu

en:  since %1
et:  alates %1

en:  Voice
et:  Häälega

en:  HalfOp
et:  Pooloper

en:  Operator
et:  Oper

en:  Owner
et:  Omanik

en: The message you are sending includes characters that do not exist in your current encoding. If you choose to continue anyway those characters will be replaced by a '?'.
et: Sõnum, mida soovid saata, sisaldab märke, mida ei leidu sinu aktiivses kodeeringus. Jätkamise korral asendatakse need märgiga "?".

en: Encoding Conflict Warning
et: Kodeeringu konflikti hoiatus

en: Raw
et: Toores

en: Usage: %1JOIN <channel> [password]
et: Kasutamine: %1JOIN <kanal> [parool]

en: Usage: %1KICK <nick> [reason]
et: Kasutamine: %1KICK <kasutaja> [põhjus]

en: %1KICK only works from within channels.
et: %1KICK toimib ainult kanalitel.

en: %1PART and %1LEAVE without parameters only work from within a channel or a query.
et: %1PART ja %1LEAVE ilma parameetriteta toimib ainult kanalil või vestluses.

en: %1PART without channel name only works from within a channel.
et: %1PART ilma kanalinimeta toimib ainult kanalil.

en: %1TOPIC without parameters only works from within a channel.
et: %1TOPIC ilma parameetriteta toimib ainult kanalil.

en: %1TOPIC without channel name only works from within a channel.
et: %1TOPIC ilma kanalinimeta toimib ainult kanalil.

en: %1NAMES with no target may disconnect you from the server. Specify '*' if you really want this.
et: %1NAMES ilma sihtmärgita võib isegi katkestada ühenduse serveriga. Kui sa seda tõesti tahad, siis lisa vähemalt '*'.

en: Usage: %1close [window] closes the named channel or query tab, or the current tab if none specified.
et: Kasutamine: %1close [aken] sulgeb nimega antud kanali või vestluskaardi või aktiivse kaardi, kui nimi on andmata.

en: Usage: %1NOTICE <recipient> <message>
et: Kasutamine: %1NOTICE <saaja> <sõnum>

[ctx: %1 is the message, %2 the recipient nickname]
en: Sending notice "%1" to %2.
et: Märguande "%1" saatmine kasutajale %2.

en: %1ME only works from a channel, query or DCC chat tab.
et: %1ME toimib ainult kanalitel, eravestluses või DCC korral.

en: You need to specify a recipient.
et: Määrata tuleb saaja.

en: You cannot open queries to channels.
et: Kanalitega ei saa vestlust alustada.

en: You need to specify a message.
et: Määrata tuleb sõnum.

en: Sending CTCP-%1 request to %2.
et: CTCP-%1 soovi saatmine kasutajale %2.

en: Usage: %1AME [-LOCAL] text
et: Kasutamine: %1AME [-LOCAL] tekst

en: Usage: %1AMSG [-LOCAL] text
et: Kasutamine: %1AMSG [-LOCAL] tekst

en: Usage: %1OMSG text
et: Kasutamine: %1OMSG tekst

en: Sending notice "%1" to %2.
et: Märguande "%1" saatmine kasutajale %2.

en: Usage: %1ONOTICE text
et: Kasutamine: %1ONOTICE tekst

en: Usage: %1QUOTE command list
et: Kasutamine: %1QUOTE käskude nimekiri

en: Usage: %1SAY text
et: Kasutamine: %1SAY tekst

en: File "%1" does not exist.
et: Faili "%1" ei ole olemas.

en: Usage: %1DCC [SEND [nickname [filename]]]
et: Kasutamine: %1DCC [SEND [hüüdnimi [failinimi]]]

en: Usage: %1DCC [GET [nickname [filename]]]
et: Kasutamine: %1DCC [GET [hüüdnimi [failinimi]]]

en: Usage: %1DCC [CHAT [nickname]]
et: Kasutamine: %1DCC [CHAT [hüüdnimi]]

en: Usage: %1DCC [WHITEBOARD [nickname]]
et: Kasutamine: %1DCC [WHITEBOARD [hüüdnimi]]

en: Unrecognized command %1DCC %2. Possible commands are SEND, CHAT, CLOSE, GET, WHITEBOARD.
et: Tundmatu käsk %1DCC %2. Võimalikud käsud on SEND, CHAT, CLOSE, GET, WHITEBOARD.

en: Usage: %1INVITE <nick> [channel]
et: Kasutamine: %1INVITE <kasutaja> [kanal]

en: %1INVITE without channel name works only from within channels.
et: %1INVITE ilma kanalinimeta toimib ainult kanalitel.

en: %1 is not a channel.
et: %1 ei ole kanal.

en: Usage: %1EXEC [-SHOWPATH] <script> [parameter list]
et: Kasutamine: %1EXEC [-SHOWPATH] <skript> [parameetrite nimekiri]

[ctx: %2 is a filesystem path to the script file]
en: The script file '%1' was found at: %2
et: Skriptifail "%1" leiti asukohas %2

en: The script name may not contain "../".
et: Skripti nimes ei tohi esineda "../".

en: Usage: %1RAW [OPEN | CLOSE]
et: Kasutamine: %1RAW [OPEN | CLOSE]

[ctx: %1 = Comma-separated list of nicknames]
en: The notify list has been emptied (removed %1).
et: Märguannete nimekiri on tühjendatud (eemaldas %1)

en: The notify list is currently empty.
et: Märguannete nimekiri on praegu tühi.

[ctx: %1 and %2 = Comma-separated lists of nicknames]
en: Current notify list: %1 (added %2).
et: Aktiivne märguannete nimekiri: %1 (lisas %2).

[ctx: %1 and %2 = Comma-separated lists of nicknames]
en: Current notify list: %1 (removed %2).
et: Aktiivne märguannete nimekiri: %1 (eemaldas %2).

[ctx: %1, %2 and %3 = Comma-separated lists of nicknames]
en: Current notify list: %1 (added %2, removed %3).
et: Aktiivne märguannete nimekiri: %1 (lisas %2, eemaldas %3).

[ctx: %1 = Comma-separated list of nicknames]
en: Current notify list: %1.
et: Aktiivne märguannete nimekiri: %1.

[ctx: Message type]
en: Notify
et: Märguanne

en: Enter username and password for IRC operator privileges:
et: Sisesta IRC operaatori õiguste saamiseks nimi ja parool:

en: IRC Operator Password
et: IRC operaatori parool

en: %1BAN without channel name works only from inside a channel.
et: %1BAN ilma kanalinimeta toimib ainult kanalil.

en: %1KICKBAN without channel name works only from inside a channel.
et: %1KICKBAN ilma kanalinimeta toimib ainult kanalil.

en: Usage: %1BAN [-HOST | -DOMAIN | -USERHOST | -USERDOMAIN] [channel] <nickname | mask>
et: Kasutamine: %1BAN [-MASIN | -DOMEEN | -KASUTAJA_MASIN | -KASUTAJA_DOMEEN] [kanal] <hüüdnimi|mask>

en: Usage: %1KICKBAN [-HOST | -DOMAIN | -USERHOST | -USERDOMAIN] [channel] <nickname | mask> [reason]
et: Kasutamine: %1KICKBAN [-MASIN | -DOMEEN | -KASUTAJA_MASIN | -KASUTAJA_DOMEEN] [kanal] <hüüdnimi|mask> [põhjus]

en: %1UNBAN without channel name works only from inside a channel.
et: %1UNBAN ilma kanalinimeta toimib ainult kanalil.

en: Usage: %1UNBAN [channel] pattern
et: Kasutamine: %1UNBAN [kanal] muster

en: Added %1 to your ignore list.
et: %1 lisati sinu ignoreeritavate nimekirja.

en: Ignore
et: Ignoreeri

en: Usage: %1IGNORE [ -ALL ] <user 1> <user 2> ... <user n>
et: Kasutamine: %1IGNORE [ -ALL] <kasutaja 1> <kasutaja 2> ... <kasutaja n>

en: Usage: %1UNIGNORE <user 1> <user 2> ... <user n>
et: Kasutamine: %1UNIGNORE <kasutaja 1> <kasutaja 2> ... <kasutaja n>

en: Removed %1 from your ignore list.
et: %1 eemaldati sinu ignoreeritavate nimekirjast.

en: No such ignore: %2 | No such ignores: %2
et[0]: %2: pole sellist ignoreeritavat.
et[1]: %2: pole selliseid ignoreeritavaid.

en: Current encoding is: %1
et: Aktiivne kodeering: %1

en: Switched to %1 encoding.
et: Lülituti %1 kodeeringule.

en: %1 is not a valid encoding.
et: %1 ei ole sobiv kodeering.

en: Usage: %1setkey <nick|channel> <key> sets the encryption key for nick or channel. %1setkey <key> when in a channel or query tab sets the key for it. The key field recognizes "cbc:" and "ecb:" prefixes to set the block cipher mode of operation to either Cipher-Block Chaining or Electronic Codebook. The mode it defaults to when no prefix is given can be changed in the configuration dialog under Behavior -> Connection -> Encryption -> Default Encryption Type, with the default for that setting being Electronic Codebook (ECB).
et: Kasutamine: %1setkey <hüüdnimi|kanal> <võti> määrab kasutaja või kanali krüptovõtme. %1setkey <võti> kanalil või eravestluses viibides määrab võtme ainult sellele. Võtmeväli tunnustab prefikseid "cbc:" ja "ecb:", millega määratakse plokkšifri režiimiks kas šifriplokkide ahel või elektrooniline koodiraamat. Kui prefiks puudub, kasutatakse vaikimisi esimest võimalust. Seda saab muuta, kui valida Seadistused->Konversationi seadistamine->Käitumine->Ühendus->Krüptimine.

en: Unable to set an encryption key for %1.
et: Krüptovõtme määramine kasutajale %1 nurjus.

en: The key for %1 has been set.
et: %1 võti on nüüd määratud.

en: Setting an encryption key requires Konversation to have been built with support for the Qt Cryptographic Architecture (QCA) library. Contact your distributor about a Konversation package with QCA support, or rebuild Konversation with QCA present.
et: Krüptovõtme määramine eeldab, et Konversation on paigaldatud Qt krüptograafiaarhitektuuri (QCA) teegi toega. Võta ühendust oma distributsiooniga, et nad valmistaksid QCA toetusega paketi, või ehita Konversation ise ümber.

en: Usage: %1keyx <nick|channel> triggers DH1080 key exchange with the target.
et: Kasutamine: %1keyx <hüüdnimi|kanal> käivitab DH1080 võtme vahetamise sihtmärgiga.

en: Unable to request a key exchange from %1.
et: Võtme vahetamise nõudmine kasutajalt %1 nurjus.

en: Beginning DH1080 key exchange with %1.
et: DH1080 võtme vahetamise alustamine kasutajaga %1.

en: Usage: %1delkey <nick> or <channel> deletes the encryption key for nick or channel
et: Kasutamine: %1delkey <kasutaja> või <kanal> kustutab kasutaja või kanali krüptovõtme

en: The key for %1 has been deleted.
et: %1 võti on nüüd kustutatud.

en: No key has been set for %1.
et: %1 võtit ei ole määratud.

en: The key for %1 is "%2".
et: %1 võti on "%2".

en: Usage: %1KILL <nick> [comment]
et: Kasutamine: %1KILL <kasutaja> [kommentaar]

en: Usage: %1DNS <nick>
et: Kasutamine: %1DNS <kasutaja>

en: Usage: %1queuetuner [on | off]
et: Kasutamine: %1queuetuner [on | off]

en: %1CYCLE [-APP | -SERVER] [channel | nickname]
et: %1CYCLE [-APP | -SERVER] [kanal | hüüdnimi]

en: %1CLEAR [-ALL] [channel | nickname]
et: %1CLEAR [-ALL] [kanal | hüüdnimi]

en: Resolved %1 to: %2
et: %1 lahendamine: %2

en: Unable to resolve %1.
et: %1 lahendamine nurjus.

en: <qt><p>Some details of the person you are talking to in this query is shown in this bar. The full name and hostmask is shown.</p><p>See the <i>Konversation Handbook</i> for an explanation of what the hostmask is.</p></qt>
et: <qt><p>Sellel ribal näeb teatud infot isiku kohta, kellega käesolevas vestluses suhtled. Näha on täielik nimi ja masinamask.</p><p><i>Konversationi käsiraamat</i> selgitab lähemalt masinamaski tähendust.</p></qt>

en: Do you want to close your query with %1?
et: Kas sulgeda vestlus kasutajaga %1?

en: Close Query
et: Sulge vestlus

[ctx: %1 = nick, %2 = hostmask]
en: %1 (%2) has left this server.
et: %1 (%2) lahkus sellest serverist.

[ctx: %1 = nick, %2 = hostmask, %3 = reason]
en: %1 (%2) has left this server (%3).
et: %1 (%2) lahkus sellest serverist (%3).

[ctx: The command mentioned is executed in a shell prior to connecting.]
en: Running pre-connect shell command...
et: Ühendamiseelse shellikäsu käivitamine...

en: Pre-shell command executed successfully!
et: Ühendamiseelne shellikäsk täideti edukalt!

[ctx: An error message from KDE or Qt is appended.]
en: There was a problem while executing the command:
et: Käsu täitmisel tekkis probleem:

en: Warning
et: Hoiatus

en: Looking for server %1 (port %2)...
et: Serveri %1 (port %2) otsimine...

en: Server found, connecting...
et: Server leitud, ühendumine...

en: Negotiating capabilities with server...
et: Võimekuste läbirääkimised serveriga...

en: Server does not support %1 as SASL authentication mechanism, skipping SASL authentication.
et: Serveris ei ole %1 kui SASL-i autentimismehhanism toetatud, SASL-i autentimine jäetakse vahele.

en: Requesting capabilities: %1
et: Võimekuste soovimine: %1

en: Closing capabilities negotiation.
et: Võimekuste läbirääkimiste sulgemine.

en: Capabilities negotiation failed: Appears not supported by server.
et: Võimekuste läbirääkimised nurjusid. Server nähtavasti ei toeta neid.

en: SASL capability acknowledged by server, attempting SASL %1 authentication...
et: Server tunnistab SASL võimekust, proovitakse SASL %1 autentimist ...

en: SASL capability denied or not supported by server.
et: Server lükkas SASL võimekuse tagasi või ei toeta seda.

en: SSL Connection Error
et: SSL-ühenduse viga

en: Connection to server %1 (port %2) lost while waiting for user response to an SSL error. Will automatically reconnect if error is ignored.
et: Ühendus serveriga %1 (port %2) kadus, kui oodati kasutaja vastust SSL-i tõrkele. Tõrke eiramisel ühendatakse automaatselt uuesti.

en: Connection to server %1 (port %2) lost: %3.
et: Ühendus serveriga %1 (port %2) kadus: %3.

en: The SSL certificate for the server %1 (port %2) failed the authenticity check.
et: Serveri %1 (port %2) SSL sertifikaat ei pidanud vastu autentsuskontrollile.

en: SSL Connection Warning
et: SSL-ühenduse hoiatus

en: Could not connect to %1 (port %2) using SSL encryption. Either the server does not support SSL (did you use the correct port?) or you rejected the certificate. %3
et: Ühenduse loomine serverisse %1 (port %2) SSL-krüptimist kasutades nurjus. Server ei toeta SSL-i (kas port oli ikka õigesti määratud) või lükkasid sa sertifikaadi tagasi. %3

en: Delayed connect aborted.
et: Hilinenud ühendus katkestati.

en: Disconnected from %1 (port %2).
et: Ühenduse katkemine serveriga %1 (port %2).

en: No nicknames from the "%1" identity were accepted by the connection "%2".
    Please enter a new one or press Cancel to disconnect:
et: Ükski identiteedi "%1" hüüdnimi pole ühendusele "%2" vastuvõetav.
    Palun sisesta uus või klõpsa 'Loobu' ühenduse katkestamiseks:

en: Nickname error
et: Hüüdnime viga

en: Select File(s) to Send to %1
et: %1-le saadetava faili valimine

[ctx: %1=nickname]
en: Received invalid DCC SEND request from %1.
et: Saadi vigane DCC SEND soov kasutajalt %1.

en: %1 offers to send you "%2" (%3)...
et: %1 teeb ettepaneku saata sulle "%2" (%3)...

en: unknown size
et: tundmatu suurus

[ctx: %1=nickname]
en: Received invalid DCC CHAT request from %1.
et: Saadi vigane DCC CHAT soov kasutajalt %1.

en: Asking %1 to accept upload of "%2" (%3)...
et: Kasutajal %1 palutakse nõustuda "%2" üleslaadimisega (%3)...

en: Asking %1 to accept passive upload of "%2" (%3)...
et: Kasutajal %1 palutakse nõustuda "%2" passiivse üleslaadimisega (%3)...

[ctx: %1=name, %2=dcc extension, chat or wboard for example]
en: Asking %1 to accept %2...
et: Kasutajal %1 palutakse vastu võtta %2...

[ctx: %1 = nickname]
en: Received invalid passive DCC chat acceptance message from %1.
et: Saadi vigane passiivse DCC vestluse vastuvõtmise teade kasutajalt %1.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname]
en: Received invalid passive DCC send acceptance message for "%1" from %2.
et: Saadi vigane passiivse DCC saatmise vastuvõtmise teade faili "%1" kohta %2 käest.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of sender, %3 = percentage of file size, %4 = file size]
en: Resuming download of "%1" from %2 starting at %3% of %4...
et: "%1" allalaadimise taasalustamine %2-lt (laaditud %3%, kokku %4)...

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname]
en: Received invalid resume acceptance message for "%1" from %2.
et: Saadi vigane taasalustamissoov vastuvõtmise teade faili "%1" kohta %2 käest.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of recipient, %3 = percentage of file size, %4 = file size]
en: Resuming upload of "%1" to %2 starting at %3% of %4...
et: "%1" üleslaadimise taasalustamine %2-le (laaditud %3%, kokku %4)...

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname]
en: Received invalid resume request for "%1" from %2.
et: Saadi vigane taasalustamissoov faili "%1" kohta %2 käest.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname]
en: Received invalid reject request for "%1" from %2.
et: Saadi vigane taasalustamissoov faili "%1" kohta %2 käest.

[ctx: %1 = nickname]
en: Received invalid reject request from %1.
et: Saadi vigane keeldumisteade kasutajalt %1.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of sender]
en: Download of "%1" from %2 finished.
et: Faili "%1" allalaadimine kasutajalt %2 lõpetatud.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of sender]
en: Download of "%1" from %2 failed. Reason: %3.
et: Faili "%1" allalaadimine kasutajalt %2 nurjus. Põhjus: %3

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of recipient]
en: Upload of "%1" to %2 finished.
et: Faili "%1" üleslaadimine kasutajale %2 lõpetatud.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of recipient]
en: Upload of "%1" to %2 failed. Reason: %3.
et: Faili "%1" üleslaadimine kasutajale %2 nurjus. Põhjus: %3

[ctx: %1 = file name, %2 nickname of recipient]
en: Sending "%1" to %2...
et: Faili "%1" saatmine kasutajale %2...

[ctx: %1 = file name, %2 = file size, %3 = nickname of sender]
en: Downloading "%1" (%2) from %3...
et: Faili "%1" (%2) allalaadimine kasutajalt %3...

en: %1 is online (%2).
et: %1 on võrgus (%2).

en: %1 went offline (%2).
et: %1 läks võrgust ära (%2).

en: Error: Could not find script "%1".
et: Viga: skripti "%1" ei leitud.

en: Error: Could not execute script "%1". Check file permissions.
et: Viga: skripti "%1" käivitamine nurjus. Kontrolli faili õigusi.

en: Gone away for now
et: Praegu eemale läinud

en: You are now marked as being away (reason: %1).
et: Oled nüüd märgitud eemalolevaks (põhjus: %1).

en: You are now marked as being away.
et: Oled nüüd märgitud eemalolevaks.

en: You are no longer marked as being away.
et: Sa ei ole enam märgitud eemalolevaks.

en: You are not marked as being away.
et: Sa ei ole märgitud eemalolevaks.

en: Failed to initiate key exchange with %1.
et: Võtme vahetamise alustamine kasutajaga %1 nurjus.

en: Unable to perform key exchange with %1.
et: Võtme vahetamine kasutajaga %1 nurjus.

en: Failed to parse the DH1080_INIT of %1. Key exchange failed.
et: %1 DH1080_INIT parsimine nurjus. Võtme vahetamine nurjus.

en: Your key is set and your messages will now be encrypted, sending DH1080_FINISH to %1.
et: Sinu võti on määratud ning sinu sõnumid on nüüdsest krüptitud, kasutajale %1 saadetakse DH1080_FINISH.

en: Unable to complete key exchange with %1.
et: Võtme vahetamise lõpetamine kasutajaga %1 nurjus.

en: Successfully parsed DH1080_FINISH sent by %1. Your key is set and your messages will now be encrypted.
et: %1 saadetud DH1080_FINISH parsimine läks korda. Sinu võti on määratud ja sinu sõnumid on nüüdsest krüptitud.

en: Failed to parse DH1080_FINISH sent by %1. Key exchange failed.
et: %1 saadetud DH1080_FINISH parsimine nurjus. Võtme vahetamine nurjus.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_serverEdit)
en: The name or IP number of the server. irchelp.org maintains a list of servers.
et: Serveri nimi või IP-aadress. Serverite nimekirja haldab irchelp.org.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_portSBox)
en: Enter the port number required to connect to the server. For most servers, this should be <b>6667</b>.
et: Pordi number, mida on vaja serveriga ühendumiseks. Enamikul serveritest on see <b>6667</b>.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_sslChBox)
en: Check if you want to use the Secure Socket Layer (SSL) protocol to communicate with the server. This protects the privacy of your communications between your computer and the IRC server. The server must support SSL protocol for this to work. In most cases, if the server does not support SSL, the connection will fail.
et: Selle märkimisel kasutatakse serveriga suhtlemisel turvalise soklikihi (SSL) protokolli. See kaitseb sinu arvuti ja IRC serveri suhtlemise privaatsust. Selleks peab ka server toetama SSL protokolli. Kui server seda ei toeta, siis enamasti ühendust luua ei õnnestu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_sslChBox)
en: S&ecure Connection (SSL)
et: Turvalin&e ühendus (SSL)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_proxyChBox)
en: Check if you want to use the global proxy configuration to communicate with this server.
et: Märgi, kui soovid kasutada selle serveriga suhtlemisel globaalset puhverserveri seadistust.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_proxyChBox)
en: &Use global proxy
et: &Globaalse puhverserveri kasutamine

en: Change network information
et: Võrgu info muutmine

en: Add Server
et: Serveri lisamine

en: Edit Server
et: Serveri muutmine

en: Add Channel
et: Kanali lisamine

en: Edit Channel
et: Kanali muutmine

en: The network name is required.
et: Võrgu nimi on nõutav.

en: You need to add at least one server to the network.
et: Võrgule tuleb lisada vähemalt üks server.

en: The server address is required.
et: Serveri aadress on nõutav.

en: The channel name is required.
et: Kanali nimi on nõutav.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_networkLabel)
en: Network name:
et: Võrgu nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_identityLabel)
en: Identity:
et: Identiteet:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_identityCBox)
en: Choose an existing Identity or click the Edit button to add a new Identity or edit an existing one. The Identity will identify you and determine your nickname when you connect to the network.
et: Vali olemasolev identiteet või klõpsa nupule Muuda uue identiteedi lisamiseks või olemasoleva muutmiseks, Identiteet on mõeldud sinu tuvastamiseks ning määrab kindlaks sinu hüüdnime võrku ühendumisel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editIdentityButton)
en: &Edit...
et: R&edigeeri...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_commandsLabel)
en: Commands:
et: Käsud:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_nameEdit)
en: Enter the name of the Network here. You may create as many entries in the Server List screen with the same Network as you like.
et: Kirjuta siia võrgu nimi. Serveri nimekirja aknas võib ka ühe ja sama võrgu kirjeid luua nii palju kui süda lustib.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Servers:
et: Serverid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Auto Join Channels:
et: Automaatne liitumine kanalitega:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_autoConnectCBox)
en: Check here if you want Konversation to automatically connect to this network whenever you open Konversation.
et: Märkimisel võtab Konversation käivitamisel automaatselt ühendust antud võrguga.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoConnectCBox)
en: Co&nnect on application start up
et: Ühendumine rakenduse käivit&amisel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, m_serverLBox)
en: This is a list of IRC Servers in the network. When connecting to the network, Konversation will attempt to connect to the top server first. If this fails, it will attempt the second server. If this fails, it will attempt the third, and so on. At least one server must be specified. Click a server to highlight it.
et: See on võrgu IRC serverite nimekiri. Võrguga ühendudes üritab Konversation kõigepealt luua ühenduse ülemise serveriga. Kui see ei õnnestu, üritatakse ühendus luua teise serveriga, seejärel kolmandaga ja nii edasi. Määrata tuleb vähemalt üks server. Esiletõstmiseks klõpsa serveri nimele.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addServerButton)
en: &Add...
et: Lis&a...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_changeServerButton)
en: E&dit...
et: &Muuda...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeServerButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeChannelButton)
en: Delete
et: Kustuta

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, m_channelLBox)
en: Optional. This is a list of the channels that will be automatically joined once Konversation has connected to a server. You may leave this blank if you wish to not automatically join any channels.
et: Lisavõimalus. See on kanalite nimekiri, millega liitutakse automaatselt pärast seda, kui Konversation on loonud serveriga ühendus. Kui see tühjaks jätta, ei liituta automaatselt ühegi kanaliga.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addChannelButton)
en: Add...
et: Lisa...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_changeChannelButton)
en: Ed&it...
et: M&uuda...

en: C&onnect
et: Ü&henda

en: Connect to the server
et: Ühendumine serveriga

en: Click here to connect to the selected IRC network and channel.
et: Klõpsa siia ühendumiseks valitud IRC võrgu ja kanaliga.

en: New Network
et: Uus võrk

en: Edit Network
et: Võrgu muutmine

en: You cannot delete %1.
    
    The network %2 needs to have at least one server.
et: %1 kustutamine ei ole võimalik.
    
    %2 võrk vajab vähemalt üht serverit.

en: You cannot delete the selected server.
    
    The network %2 needs to have at least one server. | You cannot delete the selected servers.
    
    The network %2 needs to have at least one server.
et[0]: Valitud serveri kustutamine ei ole võimalik.
    
    %2 võrk vajab vähemalt üht serverit.
et[1]: Valitud serverite kustutamine ei ole võimalik.
    
    %2 võrk vajab vähemalt üht serverit.

en: Do you really want to delete the selected entries?
et: Kas tõesti kustutada valitud kirjed?

en: Do you really want to delete %1?
et: Kas tõesti kustutada %1?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_addButton)
en: Click here to define a new Network, including the server to connect to, and the Channels to automatically join once connected.
et: Klõpsa siia uue võrgu määramiseks (sealhulgas server, millega ühenduda, ja kanalid, millega ühendumise järel automaatselt liitutakse).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addButton)
en: &New...
et: &Uus...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_delButton)
en: &Delete
et: &Kustuta

note: i18n: ectx: property (text), widget (ServerListView, m_serverList)
en: Network
et: Võrk

note: i18n: ectx: property (text), widget (ServerListView, m_serverList)
en: Identity
et: Identiteet

note: i18n: ectx: property (text), widget (ServerListView, m_serverList)
en: Channels
et: Kanalid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showAtStartup)
en: &Show at application startup
et: &Näitamine rakenduse käivitamisel

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Text
et: Tekst

en: Author
et: Autor

en: Time
et: Kellaaeg

en: Konsole
et: Konsool

en: Manage Konsole Profiles
et: Konsooli profiilide haldamine

en: A user-friendly IRC client
et: Kasutajasõbralik IRC klient

en: Copyright 2002-%1 by the Konversation team
et: Autoriõigus 2002-%1: Konversationi meeskond

en: Konversation is a client for the Internet Relay Chat (IRC) protocol.
    
    Meet friends on the net, make new acquaintances and lose yourself in talk about your favorite subject.
et: Konversation on interneti retranslatsioonivestluse (IRC) protokolli klient.
    
    See lubab sul sõpradega võrgus suhelda, uusi tutvusi sõlmida ja ennastunustavalt mis tahes teemal lobiseda.

en: Original Author, Project Founder
et: Originaali autor, projekti rajaja

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Maintainer, Release Manager, User interface, Connection management, Protocol handling, Auto-away
et: Hooldaja, väljalasete korraldaja, kasutajaliides, ühenduste haldus, protokolli käsitlemine, automaatne eemalolek

en: DCC, Encoding handling, OSD positioning
et: DCC, kodeeringuparandused, OSD asukoht

en: Protocol handling, Input line
et: Protokolli käsitlemine, sisendirida

en: Blowfish, SSL support, KNetwork port, Colored nicks, Nicklist themes
et: Blowfishi toetus, SSL toetus, portimine KNetworki, värvilised hüüdnimed, hüüdnimeteemad

en: Refactoring, KAddressBook/Kontact integration
et: Ümbertöötamine, KDE aadressiraamatuga ja Kontactiga põimimine

en: DCC port to KDE 4, various DCC improvements
et: DCC portimine KDE 4 peale, mitmed DCC parandused

en: Website hosting
et: Veebisaidi ülalpidamine

en: Website maintenance
et: Veebisaidi hooldus

en: Multiple modes extension, Close widget placement, OSD functionality
et: Mitme režiimi laiendus, sulgemiselemendi asukoht, OSD kasutamine

en: Documentation, Watched Nicks improvements, Custom web browser extension
et: Dokumentatsioon, hüüdnimede jälgimise parandused, kohandatud veebilehitseja laiendus

en: Color configurator, Highlight dialog
et: Värvide seadistamine, esiletõstu dialoog

en: DCOP interface
et: DCOP liides

en: Non-Latin1-Encodings
et: Mitte-Latin1 kodeeringud

en: Konsole part view
et: Konsooli komponendi vaade

en: Quick connect, Ported new OSD, other features and bugfixes
et: Kiirühendus, uue OSD port, muud võimalused ja parandused

en: A Handful of fixes and code cleanup
et: Rida parandusi ja koodi puhastamist

en: Drag&Drop improvements
et: Lohistamise parandused

en: Artwork
et: Kunstiline kujundus

en: Firefox style searchbar
et: Firefoxi stiilis otsinguriba

en: Raw modes, Tab grouping per server, Ban list
et: Toorrežiimid, kaartide rühmitamine serverite kaupa, pagendamise nimekiri

en: System tray patch
et: Süsteemse salve paik

en: Bug fixes
et: Veaparandused

en: Extended user modes patch
et: Laiendatud kasutajarežiimide paik

en: Close visible tab with shortcut patch
et: Nähtava kaardi kiirklahviga sulgemise paik

en: Cycle tabs with mouse scroll wheel
et: Kaartide vahetamine hiirerattaga

en: Channel ownership mode patch
et: Kanali omaniku režiimi paik

en: Option to enable IRC color filtering
et: IRC värvifiltri lubamise võimalus

en: Bug fixes, OSD work, clearing topics
et: Veaparandused, OSD, teemade puhastamine

en: Sysinfo script
et: Sysinfo skript

en: Auto-join context menu
et: Automaatse ühendumise kontekstimenüü

en: Various fixes, ported encryption to QCA2, added DH1080 key exchange support.
et: Mitmesugused parandused, krüptimise portimine QCA2 peale, DH1080 võtme vahetuse toetuse lisamine.

en: Bug fixes and enhancements.
et: Veaparandused ja täiustused.

en: Various bug fixes and enhancements.
et: Mitmed veaparandused ja täiustused.

en: KStatusNotifierItem support, KIdleTime support, other enhancements
et: KStatusNotifierItemi toetus, KIdleTime'i toetus, muud parandused

en: irc:// URL or server hostname
et: irc:// URL või serveri masinanimi

en: Server to connect
et: Kasutatav server

en: Port to use
et: Kasutatav port

en: Channel to join after connection
et: Kanal, millega ühenduse loomisel liituda

en: channel
et: kanal

en: Nickname to use
et: Kasutatav hüüdnimi

en: nickname
et: hüüdnimi

en: Password for connection
et: Ühenduse parool

en: password
et: parool

en: Use SSL for connection
et: SSL-ühenduse kasutamine

en: Disable auto-connecting to any IRC networks
et: Automaatse ühendumise keelamine kõigis IRC võrkudes

en: Delay D-Bus activity and UI creation by the specified amount of milliseconds
et: D-Busi tegevuse ja UI loomise viivitamine määratud millisekundite kestel

en: msec
et: ms

en: Quits and restarts Konversation (if running, otherwise has no effect)
et: Konversationist väljumine ja selle taaskäivitamine (kui töötab; muidu ei avalda mingit mõju)

en: Sets KUniqueApplication::NonUniqueInstance (debug only, use with caution)
et: KUniqueApplication::NonUniqueInstance määramine (ainult silumiseks, kasuta ettevaatlikult)

en: Restart
et: Käivita uuesti

en: Quit and restart the application
et: Välju ja käivita rakendus uuesti

en: &Server List...
et: &Serverite nimekiri...

en: Manage networks and servers
et: Võrkude ja serverite haldamine

en: Quick &Connect...
et: &Kiirühendus...

en: Type in the address of a new IRC server to connect to
et: Kirjuta uue IRC serveri aadress, millega ühendus luua

en: &Reconnect
et: Ü&henda uuesti

en: Reconnect to the current server.
et: Taasühendumine aktiivse serveriga

en: &Disconnect
et: Katkesta ühendus

en: Disconnect from the current server.
et: Ühenduse katkestamine aktiivse serveriga

en: &Identities...
et: &Identiteedid...

en: Manage your nick, away and other identity settings
et: Hüüdnime, eemaloleku ja muude endaga seotud asjade haldamine

en: &Watched Nicks
et: &Jälgitavad kasutajad

en: &DCC Status
et: &DCC olek

en: &Open Logfile
et: &Ava logifail

en: Open the known history for this channel in a new tab
et: Avab kanali ajaloo uuel kaardil

en: &Channel Settings...
et: &Kanali seadistused...

en: Open the channel settings dialog for this tab
et: Avab antud kaardi kanali seadistuste dialoogi

en: Channel &List
et: Kana&lite nimekiri

en: Show a list of all the known channels on this server
et: Näitab serveri kõigi teadaolevate kanalite nimekirja.

en: &URL Catcher
et: U&RL püüdja

en: List all URLs that have been mentioned recently in a new tab
et: Näitab kõigi kanalitel mainitud URL-ide ajalugu uuel kaardil

en: New &Konsole
et: &Uus Konsool

en: Open a terminal in a new tab
et: Avab terminali uuel kaardil.

en: &Next Tab
et: Jär&gmine kaart

en: &Previous Tab
et: &Eelmine kaart

en: Close &Tab
et: &Sulge kaart

en: Last Focused Tab
et: Viimati fookuses olnud kaart

en: Next Active Tab
et: Järgmine aktiivne kaart

en: Move Tab Up
et: Liiguta kaart üles

en: Move this tab
et: Kaardi liigutamine

en: Move Tab Down
et: Liiguta kaart alla

en: Move Tab Right
et: Liiguta kaart paremale

en: Move Tab Left
et: Liiguta kaart vasakule

en: Rejoin Channel
et: Liitu kanaliga uuesti

en: Enable Notifications
et: Luba märguanded

en: Join on Connect
et: Liitu ühendumisel

en: Connect at Startup
et: Ühendumine käivitumisel

en: Default
et: Vaikimisi

en: Set Encoding
et: Määra kodeering

en: Go to Tab %1
et: Mine kaardile %1

en: Clear &Marker Lines
et: &Puhasta meelespidamisread

en: Clear marker lines in the current tab
et: Aktiivse kaardi puhastamine meelespidamisridadest

en: Enlarge Font Size
et: Suurenda fondisuurust

en: Increase the current font size
et: Aktiivse fondisuuruse suurendamine

en: Reset Font Size
et: Lähtesta fondisuurus

en: Reset the current font size to settings values
et: Aktiivse fondisuuruse lähtestamine seadistuste väärtusele

en: Shrink Font Size
et: Vähenda fondisuurust

en: Decrease the current font size
et: Fondisuuruse vähendamine

en: &Clear Window
et: &Puhasta aken

en: Clear the contents of the current tab
et: Aktiivse akna sisu puhastamine

en: Clear &All Windows
et: Pu&hasta kõik aknad

en: Clear the contents of all open tabs
et: Kõigi avatud akende sisu puhastamine

en: Global Away
et: Globaalne eemalolek

en: &Join Channel...
et: Liitu kanali&ga...

en: Join a new channel on this server
et: Uue kanaliga liitumine selles serveris

en: &IRC Color...
et: Lisa &IRC värv...

en: Set the color of your current IRC message
et: Määrab sinu praeguse IRC sõnumi värvi.

en: &Marker Line
et: &Meelespidamisrida

en: Insert a horizontal line into the current tab that only you can see
et: Lisab aktiivsel kaardil ainult sulle nähtava rõhtjoone

en: Special &Character...
et: Lisa erisüm&bol...

en: Insert any character into your current IRC message
et: Lisab mis tahes sümboli sinu praegusesse IRC sõnumisse

en: Focus Input Box
et: Fookus sisestuskastil

en: Close &All Open Queries
et: S&ulge kõik avatud vestlused

en: Show Nicklist
et: Hüüdnimede nimekirja näitamine

en: Show/Hide Konversation
et: Konversationi näitamine/peitmine

en: Enable On Screen Display
et: OSD lubamine

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: <qt>You have active DCC file transfers. Are you sure you want to quit <b>Konversation</b>?</qt>
et: <qt>Sul on pooleli DCC failiülekanne. Kas tõesti soovid <b>Konversationist</b> väljuda?</qt>

en: Confirm Quit
et: Väljumise kinnitus

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>Konversation</b>?</qt>
et: <qt>Kas tõesti soovid <b>Konversationist</b> väljuda?</qt>

en: <p>Closing the main window will keep Konversation running in the system tray. Use <b>Quit</b> from the <b>Konversation</b> menu to quit the application.</p>
et: <p>Peaakna sulgemine jätab Konversationi käima süsteemses salves. Rakendusest väljumiseks kasuta menüüs <b>Konversation</b> leiduvat käsku <b>Välju</b>.</p>

en: Docking in System Tray
et: Dokkimine süsteemsesse salve

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
et: <qt>See peidab üldse menüüriba. Seda saab näha uuesti, kui kirjutada %1.</qt>

en: Hide menu bar
et: Menüüriba peitmine

en: Toggle Notifications
et: Märguannete lülitamine

en: Toggle Away Globally
et: Glo&baalse eemaloleku lülitamine

en: Insert &IRC Color...
et: Lisa &IRC värv...

en: Insert Special &Character...
et: Lisa erisüm&bol...

en: Insert &Marker Line
et: Lisa &meelespidamisrida

en: &Channel List
et: Ka&nalite nimekiri

en: Set &Away Globally
et: Määra glo&baalselt eemalolevaks

en: Server List
et: Serverite nimekiri

[ctx: Notification title; see Event/message in konversation.notifyrc]
en: New message from %1 in %2
et: Uus sõnum kasutajalt %1 kanalil %2

[ctx: Notification title; see Event/nick in konversation.notifyrc]
en: Your nick was mentioned by %1 in %2
et: Sinu hüüdnime mainis %1 kanalil %2

en: [HighLight] (%1) <%2>
et: [Esiletõst] (%1) <%2>

en: [HighLight] (%1) <%2> %3
et: [Esiletõst] (%1) <%2> %3

[ctx: Notification title; see Event/message in konversation.notifyrc]
en: New query message from %1
et: Uus vestlussõnum kasutajalt %1

en: [Query] <%1>
et: [Vestlus] <%1>

en: [Query] <%1> %2
et: [Vestlus] <%1> %2

en: %1 joined %2
et: %1 liitus kanaliga %2

en: %1 parted %2
et: %1 lahkus kanalilt %2

en: %1 quit %2
et: %1 väljus kanalilt %2

en: %1 changed nickname to %2
et: %1 võttis hüüdnimeks %2

en: %1 wants to send a file to you
et: %1 soovib sulle faili saata

en: An error has occurred in a DCC transfer: %1
et: DCC ülekandel tekkis viga: %1

[ctx: %1 - filename]
en: %1 File Transfer is complete
et: %1 ülekanne on valmis

[ctx: Opens the file from the finished dcc transfer]
en: Open
et: Ava

en: %1 changed modes in %2: %3
et: %1 muutis režiime kanalis %2: %3

en: %1 has started a conversation (query) with you.
et: %1 alustas sinuga vestlust.

en: You are kicked by %1 from %2
et: %1 viskas sind välja kanalilt %2

en: %1 started a DCC chat with you
et: %1 alustas sinuga DCC vestlust

[ctx: Notification title; see Event/highlight in konversation.notifyrc]
en: Highlight triggered in %1
et: Kanalis %1 käivitati esiletõstmine

[ctx: Notification title; see Event/highlight in konversation.notifyrc]
en: Highlight triggered by %2 in %1
et: %1 käivitas esiletõstmise kanalis %2

en: [HighLight] (%1) *** %2
et: [Esiletõst] (%1) *** %2

en: Failed to connect to %1
et: Ühendumine %1-ga nurjus

en: You have joined %1.
et: Sa ühinesid kanaliga %1.

en: Reset...
et: Lähtesta...

en: This cannot be undone, are you sure you wish to reset to default values?
et: Seda ei saa tagasi võtta. Kas tõesti võtta kasutusele vaikeväärtused?

en: Reset Values
et: Väärtuste lähtestamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_closeButton)
en: Close
et: Sulge

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_slowBox)
en: Slow Queue
et: Aeglane järjekord

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_slowType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_normalType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_fastType)
en: Lines
et: rida

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_slowType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_normalType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_fastType)
en: Bytes
et: baiti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_2_3_2)
en: Age:
et: Vanus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_4_2)
en: Count:
et: Arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Lines:
et: Read:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Bytes:
et: Baidid:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_normalBox)
en: Normal Queue
et: Tavaline järjekord

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_fastBox)
en: Fast Queue
et: Kiire järjekord

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_globalBox)
en: All Queues
et: Kõik järjekorrad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13)
en: Received:
et: Saadud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Bytes (Raw):
et: Baidid (toor):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_3)
en: Bytes (Encoded):
et: Baidid (kodeeritud):

en: Quick Connect
et: Kiirühendus

en: &Server host:
et: &Server:

en: Enter the host of the network here.
et: Sisesta siia võrgu server.

en: The port that the IRC server is using.
et: Port, mida IRC server kasutab.

en: &Nick:
et: Hüüd&nimi:

en: The nick you want to use.
et: Hüüdnimi, mida soovid kasutada.

en: P&assword:
et: P&arool:

en: If the IRC server requires a password, enter it here (most servers do not require a password.)
et: Kui sinu IRC server nõuab parooli, anna see siin. (Enamik servereid parooli ei nõua.)

en: &Use SSL
et: SSL-i kas&utamine

en: Ready
et: Valmis

en: <qt><p>This shows the number of users in the channel, and the number of those that are operators (ops).</p><p>A channel operator is a user that has special privileges, such as the ability to kick and ban users, change the channel modes, make other users operators</p></qt>
et: <qt><p>See näitab kanali kasutajate ning selle operaatorite arvu.</p><p>Kanali operaator on spetsiaalsete privileegidega kasutaja, kes näiteks võib kasutajaid minema lüüa ja pagendada, muuta kanali režiimi või ka anda teistele kasutajatele operaatori õigused.</p></qt>

en: Lag: Unknown
et: Viivitus: teadmata

en: All communication with the server is encrypted.  This makes it harder for someone to listen in on your communications.
et: Kogu suhtlus serveriga on krüptitud. Nii on võõrastel raskem sinu suhtlemist jälgida ja pealt kuulata.

en: <qt>The status bar shows various messages, including any problems connecting to the server.  On the far right the current delay to the server is shown.  The delay is the time it takes for messages from you to reach the server, and from the server back to you.</qt>
et: <qt>Olekuriba näitab mitmesuguseid teateid, sealhulgas probleeme serveriga ühendumisel. Paremas servas näeb parajasti valitsevat viivitust serveriga suhtlemisel. Viivitus tähendabki aega, mille jooksul sõnum liigub sinult serverini ja serverilt sulle tagasi.</qt>

en: Lag: %1 ms
et: Viivitus: %1 ms

en: Lag: %1 s
et: Viivitus: %1 s

[ctx: %1 = name of server, %2 = (x days), %3 = (x hours), %4 = (x minutes), %5 = (x seconds)]
en: No answer from server %1 for more than %2, %3, %4, and %5.
et: Serverist %1 pole vastust juba %2, %3, %4 ja %5.

[ctx: %1 = name of server, %2 = (x hours), %3 = (x minutes), %4 = (x seconds)]
en: No answer from server %1 for more than %2, %3, and %4.
et: Serverist %1 pole vastust juba %2, %3 ja %4.

[ctx: %1 = name of server, %2 = (x minutes), %3 = (x seconds)]
en: No answer from server %1 for more than %2 and %3.
et: Serverist %1 pole vastust juba %2 ja %3.

en: No answer from server %2 for more than 1 second. | No answer from server %2 for more than %1 seconds.
et[0]: Serverist %2 pole vastust juba üle 1 sekundi.
et[1]: Serverist %2 pole vastust juba %1 sekundit.

en: Failed to download %1: %2
et: %1 allalaadimine nurjus: %2

en: Error parsing router description.
et: Viga ruuteri kirjelduse parsimisel.

en: URL Catcher
et: URL püüdja

[ctx: open url]
en: &Open
et: &Ava

en: Open URLs in external browser.
et: URK-ide avamine välises veebilehitsejas.

en: <p>Select one or several <b>URLs</b> below, then click this button to launch the application associated with the mimetype of the URL.</p>-<p>In the <b>Settings</b>, under <b>Behavior</b> | <b>General</b>, you can specify a custom web browser for web URLs.</p>
et: <p>Vali ülal mõni <b>URL</b> ja klõpsa sellele nupule rakenduse käivitamiseks, mis on seotud antud URL-i MIME tüübiga.</p>-<p><b>Seadistused</b> | <b>Käitumine</b> | <b>Üldine</b> võimaldab määrata veebi-URL-idele kohandatud veebilehitseja.</p>

en: &Save...
et: &Salvesta...

en: Save selected URLs to the disk.
et: Valitud URL-ide salvestamine kettale.

en: Add Bookmark...
et: Lisa järjehoidja...

[ctx: copy url]
en: &Copy
et: &Kopeeri

en: Copy URLs to the clipboard.
et: URL-ide kopeerimine lõikepuhvrisse.

en: Select one or several <b>URLs</b> above, then click this button to copy them to the clipboard.
et: Vali ülal mõni <b>URL</b> ja klõpsa sellele nupule nende kopeerimiseks lõikepuhvrisse.

[ctx: delete url]
en: &Delete
et: &Kustuta

en: Select one or several <b>URLs</b> above, then click this button to delete them from the list.
et: Vali ülal mõni <b>URL</b> ja klõpsa sellele nupule nende kustutamiseks nimekirjast.

en: Delete selected link.
et: Valitud lingi kustutamine.

[ctx: save url list]
en: &Save List...
et: &Salvesta nimekiri...

en: Save list.
et: Nimekirja salvestamine.

en: Click to save the entire list to a file.
et: Klõpsa kogu nimekirja salvestamiseks failina.

[ctx: clear url list]
en: &Clear List
et: Tüh&jenda nimekiri

en: Clear list.
et: Nimekirja tühjendamine.

en: Click to erase the entire list.
et: Klõpsa kogu nimekirja tühjendamiseks.

en: List of Uniform Resource Locators mentioned in any of the Konversation windows during this session.
et: URL-ide nimekiri, mida on kasutatud mis tahes Konversationi aknas käesoleva seansi ajal.

en: From
et: Kasutaja

en: Date
et: Kuupäev

en: You have selected more than one URL. Do you really want to open several URLs at once?
et: Oled valinud rohkem kui ühe URL-i. Kas tõesti avada mitu URL-i korraga?

en: Open URLs
et: Ava URL-id

en: You have selected more than one URL. A file dialog to set the destination will open for each. Do you really want to save several URLs at once?
et: Oled valinud rohkem kui ühe URL-i. Kõigi nende puhul avatakse sihtkoha määramiseks mõeldud failidialoog. Kas tõesti salvestada mitu URL-i korraga?

en: Save link as
et: Salvesta link

en: Save URL List
et: Salvesta URL-ide nimekiri

en: Konversation URL List: %1
et: Konversationi URL-ide loend: %1

en: (away)
et: (eemal)

en: &Unaway
et: &Tagasi

en: &Change away message...
et: &Muuda eemalolekusõnumit...

en: Change away message
et: Eemalolekusõnumi muutmine

en: Enter new away message:
et: Uus eemalolekusõnum:

en: Channel Settings for %1
et: Kanali valikud %1 jaoks

en: &Hide Advanced Modes <<
et: &Peida muud režiimid <<

en: &Show Advanced Modes >>
et: Näit&a muid režiime >>

en: Parameter
et: Parameeter

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>The <b>T</b>opic mode means that only the channel operator can change the topic for the channel.</p></qt>
et: <qt><p>Nende nuppudega saab määrata kanali <em>režiimi</em>. Seda saab muuta ainult operaator.</p><p>Režiim <b>T</b> ehk 'teema' tähendab, et ainult kanali operaator saab muuta kanali teemat.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p><b>N</b>o messages from outside means users who are not in the channel cannot send messages for everybody in the channel to see.  Almost all channels have this set to prevent nuisance messages.</p></qt>
et: <qt><p>Nende nuppudega saab määrata kanali <em>režiimi</em>. Seda saab muuta ainult operaator.</p><p><b>N</b> ehk 'väljaspoolt kanalit ei ole sõnumid lubatud' tähendab, et kasutajad, kes ei viibi kanalil, ei saa saata sõnumeid, mida võiksid näha kõik kasutajad. Peaaegu kõik kanalid kasutavad seda võimalust tülikate ja segavate sõnumite tõrjumiseks ning vältimiseks.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A <b>S</b>ecret channel will not show up in the channel list, nor will any user be able to see that you are in the channel with the <em>WHOIS</em> command or anything similar.  Only the people that are in the same channel will know that you are in this channel, if this mode is set.</p></qt>
et: <qt><p>Nende nuppudega saab määrata kanali <em>režiimi</em>. Seda saab muuta ainult operaator.</p><p><b>S</b> ehk 'salajane kanal' ei ole näha kanalite nimekirjas, samuti ei näe ükski kasutaja sinu viibimist sellisel kanalis käsuga <em>WHOIS</em> või muu nipiga. Selle režiimi korral teavad sinu viibimisest kanalil ainult teised samal kanalil viibijad.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>An <b>I</b>nvite only channel means that people can only join the channel if they are invited.  To invite someone, a channel operator needs to issue the command <em>/invite nick</em> from within the channel.</p></qt>
et: <qt><p>Nende nuppudega saab määrata kanali <em>režiimi</em>. Seda saab muuta ainult operaator.</p><p><b>I</b> ehk 'ainult kutsetega kanal' tähendab, et sellega saab liituda ainult siis, kui sulle vastav kutse esitatakse. Selleks peab kanali operaator andma kanalil viibides käsu <em>/invite kasutaja</em>.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A <b>P</b>rivate channel is shown in a listing of all channels, but the topic is not shown.  A user's <em>WHOIS</em> may or may not show them as being in a private channel depending on the IRC server.</p></qt>
et: <qt><p>Nende nuppudega saab määrata kanali <em>režiimi</em>. Seda saab muuta ainult operaator.</p><p><b>P</b>rivaatkanal on küll näha kõigi kanalite nimekirjas, kuid selle teema mitte. Sõltuvalt IRC serverist võib kasutaja käsk <em>WHOIS</em> näidata neid privaatkanalil viibivana, aga ei pruugi seda teha.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A <b>M</b>oderated channel is one where only operators, half-operators and those with voice can talk.</p></qt>
et: <qt><p>Nende nuppudega saab määrata kanali <em>režiimi</em>. Seda saab muuta ainult operaator.</p><p><b>M</b>odereeritav kanal on selline, kus saavad rääkida ainult operaatorid, pooloperaatorid ja häälega kasutajad.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A protected channel requires users to enter a password in order to join.</p></qt>
et: <qt><p>Nende nuppudega saab määrata kanali <em>režiimi</em>. Seda saab muuta ainult operaator.</p><p>Parooliga kaitstud kanal nõuab kasutajalt ühinemiseks parooli andmist.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A channel that has a user <b>L</b>imit means that only that many users can be in the channel at any one time.  Some channels have a bot that sits in the channel and changes this automatically depending on how busy the channel is.</p></qt>
et: <qt><p>Nende nuppudega saab määrata kanali <em>režiimi</em>. Seda saab muuta ainult operaator.</p><p><b>L</b> ehk kanal, millele on seatud kasutajate limiit, tähendab seda, et korraga saab kanalil viibida ainult määratud arv kasutajaid. Mõnel kanalil tegutseb robot, kes muudab seda väärtust automaatselt vastavalt kanali aktiivsusele.</p></qt>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, topicTab)
en: Topi&c
et: Tee&ma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Search:
et: Otsing:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, modesPage)
en: Mo&des
et: Režiimi&d

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, topicModeChBox)
en: &Topic can only be changed by channel operators
et: &Teemat saab muuta ainult kanali operaator.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, messageModeChBox)
en: &No messages from outside the channel
et: Väljaspoolt ka&nalit teateid ei lubata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, secretModeChBox)
en: &Secret channel, the channel is not listed in the channel list
et: &Salajane kanal, ei näidata kanalite nimekirjas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inviteModeChBox)
en: Only &invited are allowed to join the channel
et: A&inult kutsetega kanal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, moderatedModeChBox)
en: &Moderated channel, only people with voice can write to the channel
et: &Modereeritav kanal, kus saavad suhelda ainult häälega kasutajad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, userLimitChBox)
en: User &limit:
et: Kasutajate &limiit:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, keyModeChBox)
en: Channel &password:
et: Kanali &parool:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, toggleAdvancedModes)
en: Show &Advanced Modes >>
et: Näit&a muid režiime >>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: &Ban List
et: &Pagendusnimekiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, banList)
en: Hostmask
et: Masinamask

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, banList)
en: Set By
et: Määras

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, banList)
en: Time Set
et: Määramise aeg

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, updateBan)
en: Update Ban
et: Uuenda pagendust

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addBan)
en: Add Ban
et: Kehtesta pagendus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeBan)
en: Remove Ban
et: Lõpeta pagendus

en: 
    *** Logfile started
    *** on %1
et: 
    *** Logifail alustatud
    *** %1

en: Edit Watched Nickname
et: Jälgitavate kasutajate muutmine

en: &Network name:
et: Võrgu &nimi:

en: Pick the server network you will connect to here.
et: Siin saab määrata serveri võrgu, millega ühendus luua.

en: N&ickname:
et: Hüüdn&imi:

en: <qt>The nickname to watch for when connected to a server in the network.</qt>
et: <qt>Hüüdnimi, mida jälgida ühenduse loomisel võrgu serveriga.</qt>

en: All Networks
et: Kõik võrgud

en: Change notify information
et: Märguande info muutmine

en: Exception
et: Erand

en: Insert Character
et: Sümboli lisamine

en: &Insert
et: L&isa

en: Insert a character
et: Lisa sümbol

en: IRC Color Chooser
et: IRC värvi valija

en: None
et: Puudub

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, m_previewLbl)
en: This is how your message will look with these colors
et: Selline hakkab sinu sõnum välja nende värvidega välja nägema

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_previewLbl)
en: <qt>This is a preview of how your readers may see view your message if you select these colors.<br>
    <b>Note: Not all clients support this, and some users may have chosen to ignore your color changes.</b>
    </qt>
et: <qt>Siin näidatakse eelvaatlusena, kuidas teised hakkavad sinu sõnumeid nägema, kui valid need värvid.<br>
    <b>Märkus: seda ei toeta mitte kõik kliendid ning mõned kasutajad võivad olla ka otsustanud sinu värvimuudatusi ignoreerida.</b>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_previewLbl)
en: Preview
et: Eelvaatlus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_fgColorCBox) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, m_fgColorLbl)
en: The chosen text color is added to the input line.
et: Valitud teksti värv lisatakse sisendireale.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_fgColorCBox) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_fgColorLbl)
en: <qt>Here you choose what color you want you the text in the next message you send to be.  If you choose a color and click Ok, the chosen color is added to the Input Line.  Any text written after this will be in the chosen color, until you change the color again.<br>
    <b>Note:  Not all users turn on the option to see this.</b></qt>
et: <qt>Siin saab määrata, mis värvi peaks olema sinu saadetava järgmise sõnumi tekst. Kui valid värvi ja klõpsad 'OK', lisatakse valitud värv sisendireale. Kõik selle järele kirjutatav tekst on valitud värviga, kuni otsustad taas värvi muuta.<br>
    <b>Märkus: kõigil kasutajatel ei pruugi selle nägemise võimalus olla sisse lülitatud.</b></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_fgColorLbl)
en: Fore&ground color:
et: &Esiplaani värv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_bgColorCBox) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, m_bgColorLbl)
en: The chosen text-background color is added to the input line.
et: Valitud tekstitausta värv lisatakse sisendireale.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_bgColorCBox) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_bgColorLbl)
en: <qt>Here you choose what color you want you background for the text in the next message you send to be.
    If you choose a color and click Ok, the chosen color is added to the Input Line.
    Any text written after this will have the chosen color, until you change the color again.<br>
    Choosing the default "<i>None</i>" will not change the background color of your message, so your readers will view your message with their normal background text color.<br>
    <b>Note:  Not all clients support this, and not all users turn on the option to see this.</b></qt>
et: <qt>Siin saab määrata, mis värvi peaks olema sinu saadetava järgmise sõnumi teksti taust.
    Kui valid värvi ja klõpsad 'OK', lisatakse valitud värv sisendireale.
    Kõik selle järele kirjutatav tekst on valitud värviga, kuni otsustad taas värvi muuta.<br>
    Kui valid vaikeväärtuse "<i>Puudub</i>", siis sinu teksti taustavärvi ei muudeta ja lugejad näevad sinu sõnumit enda tavalise teksti taustavärviga.<br>
    <b>Märkus: seda ei toeta mitte kõik kliendid ning mõned kasutajad võivad olla ka selle nägemise võimaluse välja lülitanud.</b></qt>

en: Copy Link Address
et: Kopeeri lingi aadress

en: Add to Bookmarks
et: Lisa järjehoidjatesse

en: Open With...
et: Ava rakendusega...

en: Save Link As...
et: &Salvesta link kui...

en: Search for '%1' with
et: Otsi '%1', kasutades

en: Configure Web Shortcuts...
et: Seadista veebikiirklahve...

en: Get &topic
et: Hangi &teema

en: Get &user list
et: Hangi kas&utajate nimekiri

en: Open Query
et: Ava vestlus

en: Modes
et: Režiimid

en: Give Op
et: Anna op

en: Take Op
et: Võta op

en: Give HalfOp
et: Anna poolop

en: Take HalfOp
et: Võta poolop

en: Give Voice
et: Anna hääl

en: Take Voice
et: Võta hääl

en: Kick / Ban
et: Viska välja / pagenda

en: Kickban
et: Viska välja ja pagenda

en: Ban Nickname
et: Pagenda kasutaja

en: Ban *!*@*.host
et: Pagenda *!*@*.masin

en: Ban *!*@domain
et: Pagenda *!*@domeen

en: Ban *!user@*.host
et: Pagenda *!kasutaja@*.masin

en: Ban *!user@domain
et: Pagenda *!kasutaja@domeen

en: Kickban *!*@*.host
et: Viska välja ja pagenda *!*@*.masin

en: Kickban *!*@domain
et: Viska välja ja pagenda *!*@domeen

en: Kickban *!user@*.host
et: Viska välja ja pagenda *!kasutaja@*.masin

en: Kickban *!user@domain
et: Viska välja ja pagenda *!kasutaja@domeen

en: &Version
et: &Versioon

en: Unignore
et: Ära ignoreeri

en: Add to Watched Nicks
et: Lisa jälgitavate kasutajate hulka

en: Remove From Watched Nicks
et: Eemalda jälgitavate kasutajate seast

en: Send &File...
et: Saada &fail...

en: Open DCC Chat
et: Ava DCC vestlus

en: Open DCC Whiteboard
et: Ava DCC tahvel

en: Do you want to ignore %1?
et: Kas ignoreerida kasutajat %1?

en: Do you want to ignore the selected users?
et: Kas ignoreerida valitud kasutajaid?

en: Do you want to stop ignoring %1?
et: Kas lõpetada kasutaja %1 ignoreerimine?

en: Do you want to stop ignoring the selected users?
et: Kas lõpetada valitud kasutajate ignoreerimine?

en: <qt><p>The input line is where you type messages to be sent the channel, query, or server.  A message sent to a channel is seen by everyone on the channel, whereas a message in a query is sent only to the person in the query with you.</p><p>To automatically complete the nickname you began typing, press Tab. If you have not begun typing, the last successfully completed nickname will be used.</p><p>You can also send special commands:</p><table><tr><th>/me <i>action</i></th><td>shows up as an action in the channel or query.  For example:  <em>/me sings a song</em> will show up in the channel as 'Nick sings a song'.</td></tr><tr><th>/whois <i>nickname</i></th><td>shows information about this person, including what channels they are in.</td></tr></table><p>For more commands, see the Konversation Handbook.</p><p>A message cannot contain multiple lines.</p></qt>
et: <qt><p>Sisendrida on koht, kuhu saad kirjutada sõnumid kanalile, vestlusse või serverisse saatmiseks. Kanalile saadetavat sõnumit näevad kõik kanalil viibijad, vestlusevastust aga ainult isik, kellega vestluse käigus suhtled.</p><p>Kasutaja hüüdnime automaatseks lõpetamiseks kirjuta selle algus ja vajuta tabeldusklahvi. Kui sa ei ole ühtegi märki kirjutanud, kasutatakse viimati automaatselt lõpetatud hüüdnime.</p><p>Kasutada saab ka mitmeid erikäske:</p><table><tr><th>/me <i>toiming</i></th><td>näitab kanalil või vestluses mingit tegevust.  Näiteks  <em>/me laulab laulu</em> on kanalil näha kui 'kasutaja laulab laulu'.</td></tr><tr><th>/whois <i>hüüdnimi</i></th><td>näitab infot määratud isiku kohta, sealhulgas kanaleid, millel ta viibib.</td></tr></table><p>Rohkem infot leiab käskude ja nende kasutamise kohta Konversationi käsiraamatust.</p><p>Sõnum ei tohi sisaldada mitut rida.</p></qt>

en: 1 byte | %1 bytes
et[0]: 1 bait
et[1]: %1 baiti

en: 1 line | %1 lines
et[0]: 1 rida
et[1]: %1 rida

[ctx: %1 is, for instance, '200 bytes'. %2 is, for instance, '7 lines'. Both are localised (see the two previous messages).]
en: <qt>You are attempting to paste a large portion of text (%1 or %2) into the chat. This can cause connection resets or flood kills. Do you really want to continue?</qt>
et: <qt>Püüad palju teksti korraga vestlusse asetada (%1 või %2). See võib tuua kaasa ühenduse lähtestamise või pommitamise. Kas tõesti jätkata?</qt>

en: Large Paste Warning
et: Suure asetamise hoiatus

en: Paste
et: Aseta

en: Open a query with %1
et: Ava vestlus kasutajaga %1

en: Join the channel %1
et: Liitu kanaliga %1

en: Logfile of %1
et: %1 logifail

en: Reload
et: Laadi uuesti.

en: Clear Logfile
et: Puhasta logifail

en: Show last:
et: Näita viimast:

en: Use this box to set the maximum size of the log file. This setting does not take effect until you restart Konversation. Each log file may have a separate setting.
et: Selles kastis saab määrata logifaili maksimaalse suuruse. Määrang jõustub alles pärast Konversationi taaskäivitamist. Kõigil logifailidel võivad olla omaette määrangud.

en: The messages in the log file are displayed here. The oldest messages are at the top and the most recent are at the bottom.
et: Siin näeb logifaili teateid. Vanemad teated on ülal, viimased all.

en: Do you really want to permanently discard all log information of this file?
et: Kas tõesti kustutada jäädavalt kogu selle faili kohta logitud info?

en: Note: By saving the logfile you will save all data in the file, not only the part you can see in this viewer.
et: Märkus: logifaili salvestades salvestatakse kõik failis olevad andmed, mitte ainult see, mis praegu näha.

en: Save Logfile
et: Salvesta logifail

en: Choose Destination Folder
et: Vali sihtkataloog

en: OSD Preview - drag to reposition
et: OSD eelvaatlus - lohista asukoha muutmiseks

en: Edit Multiline Paste
et: Redigeeri mitmerealist asetamist

en: &Send
et: &Saada

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PasteEditor)
en: Paste Editor
et: Asetamise redaktor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addQuotesButton)
en: Add &Quotation Indicators
et: Lisa tsitaadi &indikaatorid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_removeNewlinesButton)
en: &Remove Newlines
et: &Eemalda reavahetused

en: Raw Log
et: Toorlogi

en: Match Case
et: Tõstutundlik

en: Whole Words Only
et: Ainult terved sõnad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_findLabel)
en: F&ind:
et: Ots&ing:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_findNextButton)
en: Jump to next match
et: Liigu järgmisele vastele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_findNextButton)
en: &Next
et: &Järgmine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_findPreviousButton)
en: Jump to previous match
et: Liigu eelmisele vastele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_findPreviousButton)
en: &Previous
et: &Eelmine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_optionsButton)
en: Modify search behavior
et: Otsimise käitumise muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_optionsButton)
en: &Options
et: &Valikud

en: Do you really want to close '%1'?
    
    All associated tabs will be closed as well.
et: Kas tõesti sulgeda '%1'?
    
     Suletakse ka kõik sellega seotud kaardid.

en: Close Tab
et: Kaardi sulgemine

en: Do you want to disconnect from '%1'?
    
    All associated tabs will be closed as well.
et: Kas tõesti lõpetada ühendus serveriga '%1'?
    
     Suletakse ka kõik sellega seotud kaardid.

en: Disconnect From Server
et: Ühenduse katkestamine serveriga

en: Disconnect
et: Katkesta ühendus

en: Delete excess text
et: Üleliigse teksti kustutamine

en: Text past the server limit of %1 bytes is shown in color.
et: Teksti, mis ületab serveri seatud piirangu %1 baiti, näidatakse värvilisena.

[ctx: %1 is a timestamp, %2 is the author's name]
en: On %1 by %2
et: %1 %2

en: This is a list of all topics that have been set for this channel while its tab was open.
    
    If the same topic is set multiple times consecutively by someone, only the final occurrence is shown.
    
    When you select a topic in the list, the edit field below it will receive its text. Once you start modifying the contents of the field, however, the list will switch from the regular entry selection mode to allowing you to perform text selection on the entries in case you may wish to incorporate some of their text into the new topic. To return to entry selection mode and a synchronized edit field, undo back to the original text or close and reopen the dialog.
et: Siin on kirjas kõik teemad, mis kanalile on määratud kaardi lahtioleku ajal.
    
    Kui keegi määrab mitu korda järjest sama teema, näidatakse ainult viimast.
    
    Loendist teemat valides ilmub selle tekst all paiknevasse redigeerimisvälja. Kui hakkad väljal sisu muutma, lülitub aga loend tavapärasest valikut võimaldavast režiimi asemel režiimi, kus saad teksti valida, kui tahad näiteks mõne varasema teema osa kasutada ära uues teemas. Valikurežiimi naasmiseks ja redigeerimisvälja sünkroonimiseks kasuta tagasivõtmist, kuni saad algteksti, või sulge dialoog ja ava see uuesti.

en: Find Text...
et: Otsi teksti...

en: Search for text in the current tab
et: Teksti otsimine aktiivsel kaardil

en: Channel &List for %1
et: Kana&lite nimekiri %1 jaoks

en: &Open Logfile for %1
et: &Ava %1 logifail

en: &Channel Settings for %1...
et: &Kanali valikud %1 jaoks...

en: Rename Tab
et: Kaardi ümbernimetamine

en: Enter new tab name:
et: Uus kaardi nimi:

[ctx: Default encoding]
en: Default ( %1 )
et: Vaikimisi ( %1 )

en: &Rename Tab...
et: Nimeta kaa&rt ümber...

en: You can only search in text fields.
et: Otsida saab ikka ainult teksti.

en: Find Text Information
et: Teksti otsimise info

en: To know which server to display the channel list for, the list can only be opened from a query, channel or status window.
et: Kanalite nimekirja saab avada ainult vestluse, kanali või olekuaknast, et leida, millisele serverile see nimekiri kuulub.

en: Using this function may result in a lot of network traffic. If your connection is not fast enough, it is possible that your client will be disconnected by the server.
et: Selle funktsiooni kasutamine võib võrguliiklust tugevasti paisutada. Kui sul pole piisavalt kiiret ühendust, on võimalik, et sinu klient lendab serverist välja!

en: Channel List Warning
et: Kanalite nimekirja hoiatus

en: Watched Nicks
et: Jälgitavad kasutajad
